ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 06-10-13, 10:12   #1
yoni1o
חבר מתחיל

ברירת מחדל אני רוצה להרשם למכון כושר עכשיו השאלה שלי היא כזאת

מנוי שנתי אצלנו בשכונה זה 200 שקל ועוד אבקת חלבון שזה 300 שקל זה יוצא 500 שקל בחודש שזה יקר!!!! וברור לי שאני לא יתאמן בלי האבקת חלבון כי אני יודע שאבקת חלבון נספגת טוב יותר בגוף ובצורה שמכניסה פחות כולסטרול ושומנים וכל השאר עכשיו תמליצו לי על אבקת חלבון שאני יוכל לקחת אותה שמצד אחד היא תשלים לי תערכים התזונתיים של החלבון שאני יצרוך כל יום, ודרך אגב קראתי שצריך לצרוך כמות חלבון שתהיה כפול 2 ממשקל הגוף שלי וברור שאני יצתרך תאבקה כי רק מהאבקה אני ייקח שני סקופים ביום כל יום שזה בערך 45 גרם חלבון ותשאר אני ישלים ממאכלים מסויימים ולא שיש לי בעיה עם אוכל אני אוכל הכל כמו מטורף ובכמויות אבל לא נעים לי פשוט להתאמן במכון כושר ולגמור את כל האוכל בבית, עכשיו שהתקציב שלה תהיה עד 300 ש״ח ושזה תהיה אבקה איכותית ותגידו לוקחים שני סקופים אחרי אימון או סקופ אחד ותסקופ השני בערב?
וקראתי שצריך תמר לאכול אחרי האימון ואז תחלבון
בקיצור אני יודע בערך מה שצריך לדעת עכשיו אני מתכוון לקחת את זה ברצינות אשמח לכמה טיפים ממכם על פיתוח הגוף ולא לשכוח תמליצו לי על אבקה טובה שהתקציב עד 300

תודה רבה מחכה לתגובות 👍
yoni1o מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 06-10-13, 11:28   #2
sasi
חבר פעיל

באבקות אני לא כל כך מבין, אבל בקופסת טונה יש כמות חלבון כמו בסקופ מהאבקה, ואם אתה מנסה לחסוך אתה יכול לנסות לאכול כמה שיותר חלבון מאוכל ולהשלים את כמות החלבון היומית עם סקופ אחד ביום, וזה יחסוך לך פי 2 את האבקה.
בקשר לתמר אני חושב שפשוט הכוונה היא לאכול פחמימות...
עדיף שהמבינים יותר גם יענו....
בהצלחה
sasi מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 06-10-13, 17:22   #3
golaniz
חבר פעיל

אבקת חלבון בגודל סנדרטי 2.3 קילו עולה בערך 400 שקל מחזיקה חודשיים אם אתה לוקח 11 מנות בשבוע שזה 2 מנות ביום אימון ומנה ביום ללא אימון (אם אתה עושה 4 פעמים בשבוע) שככה צריך להשתמש
אז יוצא לך 200 שקל בחודש
ותחשוב על זה שקופסת טונה שלא נפסגת טוב ומהר כמו האבקה אחרי אימון עולה לפחות 6-9 שקל.. אז הרבה יותר משתלם לקנות אבקה.
סביבות ה400 בחודש.. ככה זה אחי אין מה לעשות
2 ימי עבודה שלמים בערך עולה לך הסיפור..
golaniz מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-10-13, 10:40   #4
yoni1o
חבר מתחיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי golaniz צפה בהודעה
אבקת חלבון בגודל סנדרטי 2.3 קילו עולה בערך 400 שקל מחזיקה חודשיים אם אתה לוקח 11 מנות בשבוע שזה 2 מנות ביום אימון ומנה ביום ללא אימון (אם אתה עושה 4 פעמים בשבוע) שככה צריך להשתמש
אז יוצא לך 200 שקל בחודש
ותחשוב על זה שקופסת טונה שלא נפסגת טוב ומהר כמו האבקה אחרי אימון עולה לפחות 6-9 שקל.. אז הרבה יותר משתלם לקנות אבקה.
סביבות ה400 בחודש.. ככה זה אחי אין מה לעשות
2 ימי עבודה שלמים בערך עולה לך הסיפור..
גבר ואת שני הסקופים ביום שאני מתאמן אני לוקח תמר אחרי האימון ואז לוקח ישר שני סקופים עם חלב נכון ולא אחד אחרי האימון ואחד בערב ???
כי ראיתי בסרטונים ביוטיוב שהם לוקחים שני סקופים אחרי האימון ומצד שני קראתי במאמר שהגוף יכול לספוג אחרי אימון רק איזה 25 גרם חלבון בקיצור אני בדילמה בקטע הזה

נערך לאחרונה על ידי yoni1o, 07-10-13 בשעה 10:45.
ישן 07-10-13, 11:16   #5
golaniz
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי yoni1o צפה בהודעה
גבר ואת שני הסקופים ביום שאני מתאמן אני לוקח תמר אחרי האימון ואז לוקח ישר שני סקופים עם חלב נכון ולא אחד אחרי האימון ואחד בערב ???
כי ראיתי בסרטונים ביוטיוב שהם לוקחים שני סקופים אחרי האימון ומצד שני קראתי במאמר שהגוף יכול לספוג אחרי אימון רק איזה 25 גרם חלבון בקיצור אני בדילמה בקטע הזה
אתה לוקח כף הגשה אחרי אימון ממש לא שניים.. מי אמר לך תשטות הזאת?
ואני נגיד שוקל 75 אז אני לוקח 3 תמרים כי בכל תמר יש בערך 13 פחמימות וצריך לקחת תמרים כחצי מהמשקל שלך הבנתי 13 כפול 3 זה 39 זה בערך חצי מהמשקל שלי..
תמרים לוקחים כי יש להם את האינדקס גליקמי מאוד גבוה וזה הסוג פחמימה שצריך לאחר אימון עם האבקה.
אני לוקח כף הגשה אחרי האימון ואחד לפני השינה אך מסוג אחר, קאזין שלוקח לו יותר זמן להספג.
כי החלבון שהכי כדי אחרי אימון זה חלבון מי גבינה.
מקווה שעזרתי אחי
ישן 07-10-13, 12:35   #6
yoni1o
חבר מתחיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי golaniz צפה בהודעה
אתה לוקח כף הגשה אחרי אימון ממש לא שניים.. מי אמר לך תשטות הזאת?
ואני נגיד שוקל 75 אז אני לוקח 3 תמרים כי בכל תמר יש בערך 13 פחמימות וצריך לקחת תמרים כחצי מהמשקל שלך הבנתי 13 כפול 3 זה 39 זה בערך חצי מהמשקל שלי..
תמרים לוקחים כי יש להם את האינדקס גליקמי מאוד גבוה וזה הסוג פחמימה שצריך לאחר אימון עם האבקה.
אני לוקח כף הגשה אחרי האימון ואחד לפני השינה אך מסוג אחר, קאזין שלוקח לו יותר זמן להספג.
כי החלבון שהכי כדי אחרי אימון זה חלבון מי גבינה.
מקווה שעזרתי אחי
גבר תודה על האינפורמציה עזרת לי להבין עוד ותגיד מישו אמר לי שהאבקה תספיק לי לחודשיים שבכל שבוע שאני מתאמן 4 פעמים אני ייקח פעמיים ביום מהאבקה וביום שאני לא מתאמן לקחת פעם אחת מהאבקה וזה יוצא 11 מנות בשבוע שזה ייקח לי בחודש 33 מנות וזה יספיק לי לחודשיים אבל אתה אומר שצריך לשלב גם תקזאין הזה שזה לפני השינה כל יום לפי מה שהבנתי ממך
וגבר תוך כמה זמן רואים בממוצע תוצאות אם למשל אני מתאמן 4 פעמים בשבוע ?

ואתה כמה זמן מתאמן אחשלי רואים אצלך תוצאות?

נערך לאחרונה על ידי yoni1o, 07-10-13 בשעה 12:42.
ישן 07-10-13, 15:22   #7
golaniz
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי yoni1o צפה בהודעה
גבר תודה על האינפורמציה עזרת לי להבין עוד ותגיד מישו אמר לי שהאבקה תספיק לי לחודשיים שבכל שבוע שאני מתאמן 4 פעמים אני ייקח פעמיים ביום מהאבקה וביום שאני לא מתאמן לקחת פעם אחת מהאבקה וזה יוצא 11 מנות בשבוע שזה ייקח לי בחודש 33 מנות וזה יספיק לי לחודשיים אבל אתה אומר שצריך לשלב גם תקזאין הזה שזה לפני השינה כל יום לפי מה שהבנתי ממך
וגבר תוך כמה זמן רואים בממוצע תוצאות אם למשל אני מתאמן 4 פעמים בשבוע ?

ואתה כמה זמן מתאמן אחשלי רואים אצלך תוצאות?
חחחחח אתה בדיוק כמוני בשאלות ששאלתי גם שהתחלתי ככה.
אני מתאמן 4 בשבוע ולוקח בדיוק ככה
פשוט קניתי גם חלבון קאזין שאותו אני לוקח לפני השינה. אז זה מתחלק רק אחרי אימון אני לוקח תמי גבינה ולפני שינה תקאזין וביום ללא אימון אני אוכל טונה בביניים במקום אבקת מי גבינה.
אני מתאמן שנה אבל התחלתי לקחת את האבקת מי גבינה מאפריל ואני רואה תוצאות.. אך באמת כמו המיתוס 70% זה שאר התזונה אם לא תשקיע הכי טוב שלך אתה לא תראה תוצאות כמו שתשקיע בתזונה.
התחלתי להתאמן מסה לפני שבועיים אבל עכשיו אני שבוע חולה אז לא התאמנתי בכלל
ואת הקאזין התחלתי ממש עכשיו בקרוב התוצאות אני מקווה.
תגובה