ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 06-12-07, 19:22   #21
blinki
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי P-a-n-1-c
עוד מסמר בדלי של מסמרים? :O פעם ראשונה שאני שומע את הפתגם\משפט הזה - לא אומרים "עוד בורג במערכת"? לא חשוב חחח

קיצר מה שאני אומר זה כל אלה שאומרים שילכו לקרבי וכו', אני אישית לא רואה סיבה לתרום פה למדינה. המדינה שמה עליי זין, אני כבר מזמן לא מרגיש זיקה לארץ ישראל והאמת שחבל לי על זה.. פעם זה לא היה ככה, אבל התבגרתי ופתחתי את העיניים.
איזה זין כבר קיבלת מהמדינה אתה כולה בן 18 כמה בולבולים כבר קיבלת ממנה(יכול להיות שעוד תקבל) ומה לעשות שאנחנו עוד מדינה צעירה ומוכת גורל ואנחנו לא איזה פינלנד שאתה מקבל ביטוח רפואי חינם,שכר מינימום גבוה ושעות פרטניות בבתי ספר.
ותאמין יל שלא הכל ורוד בחו"ל בארצות הברית אתה יכול למות ברחוב ואף אחד לא יסתכל עליך,אתה יכול לגסוס אבל אם אין לך ביטוח רפואי הם יתנו לך למות וחוץ מזה המושג "קצבאות" כמעט ולא קיים אצלהם בלקסיקון
blinki מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 06-12-07, 19:26   #22
P-a-n-1-c
Banned

עוסק ב:: חייל בסדיר, מילואימניק בטיב טעם.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי blinki
איזה זין כבר קיבלת מהמדינה אתה כולה בן 18 כמה בולבולים כבר קיבלת ממנה(יכול להיות שעוד תקבל) ומה לעשות שאנחנו עוד מדינה צעירה ומוכת גורל ואנחנו לא איזה פינלנד שאתה מקבל ביטוח רפואי חינם,שכר מינימום גבוה ושעות פרטניות בבתי ספר.
ותאמין יל שלא הכל ורוד בחו"ל בארצות הברית אתה יכול למות ברחוב ואף אחד לא יסתכל עליך,אתה יכול לגסוס אבל אם אין לך ביטוח רפואי הם יתנו לך למות וחוץ מזה המושג "קצבאות" כמעט ולא קיים אצלהם בלקסיקון
אני ספציפית עוד לא קיבלתי את הבום לפנים, אבל אני רואה את המצב של העניים במדינה ששמים עליהם זין, על הפנסיונרים שמקבלים קצבה כ"כ נמוכה שהם צריכים לנבור בפחים כדי להעביר את הסופ"ש עם לחם על השולחן. אני רואה את ניצולי השואה שצריכים לשבות רעב ולתלות טלאי צהוב על החולצה כדי לקבל יחס כלשהו, אני רואה את המערכת החינוך שובתת חודשיים ושראש הממשלה שם על זה זין ובמקום להפגש עם ראשי המורים הוא נפגש עם ג'רי סיינפלד, אני רואה את הזין שהמילואימניקים מקבלים בצבא, אני רואה את אחותי עובדת מסביב לשעון כדי לממן לעצמה תואר באונב' [ולא תגיד מכללה, אני מדבר על אונב' ב"ש] בזמן שבמדינות אחרות זה בחינם, אני רואה את מערכת המשפט המטומטמת הזאת שזקנים מקבלים פיצוצים מעבריינים ולא עושים להם כלום.

קיצר להמשיך??
P-a-n-1-c מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 06-12-07, 19:26   #23
VoRteX
חבר פעיל

ציטוט:
קיצר מה שאני אומר זה כל אלה שאומרים שילכו לקרבי וכו', אני אישית לא רואה סיבה לתרום פה למדינה. המדינה שמה עליי זין, אני כבר מזמן לא מרגיש זיקה לארץ ישראל והאמת שחבל לי על זה.. פעם זה לא היה ככה, אבל התבגרתי ופתחתי את העיניים.
תירוץ של משתמט...
VoRteX מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 06-12-07, 19:27   #24
goldBEN
אזהרה חמורה - שפה בוטה ושאינה הולמת

הסמל האישי שלgoldBEN

שלח הודעה דרך ICQ אל goldBEN שלח הודעה דרך MSN אל goldBEN

ציטוט:
עוד מסמר בדלי של מסמרים? :O פעם ראשונה שאני שומע את הפתגם\משפט הזה - לא אומרים "עוד בורג במערכת"? לא חשוב חחח

אומרים בורג במערכת אבל חיפשתי משהו יותר עלוב מזה כי הוא עוד לא נכנס למערכת...הוא בינתיים חי מההורים שלו...
תראה לי מדינה אחת שבאה לאזרחים שלה ומנסה כמה שפחות לגנוב וכמה שיותר לעזור לאזרחים שלה.
פה לפחות הומלס אתה לא תהיה, באמריקה שמים עליך זין אבל אנשים שומעים אמריקה ונזכרים בסרטים כמו מר דידס...

ציטוט:
פורסם במקור על ידי goldBEN
בטח שאני יורד לבנות!
goldBEN מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 06-12-07, 19:28   #25
P-a-n-1-c
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי VoRteX
תירוץ של משתמט...
אני לא משתמט, מהסיבה הפשוטה שאין לי מושג מה יהיה עוד 5 שנים.. יכולים להכניס בכל יום איזה חוק שיזיין אותי בתחת על זה שאני לא עשיתי צבא.
ישן 06-12-07, 19:29   #26
P-a-n-1-c
Banned

ציטוט:
אומרים בורג במערכת אבל חיפשתי משהו יותר עלוב מזה כי הוא עוד לא נכנס למערכת...הוא בינתיים חי מההורים שלו...
תראה לי מדינה אחת שבאה לאזרחים שלה ומנסה כמה שפחות לגנוב וכמה שיותר לעזור לאזרחים שלה.
פה לפחות הומלס אתה לא תהיה, באמריקה שמים עליך זין אבל אנשים שומעים אמריקה ונזכרים בסרטים כמו מר דידס...
שוודיה..
ישן 06-12-07, 19:31   #27
goldBEN

הסמל האישי שלgoldBEN

ציטוט:
שוודיה..
מה שוודיה המתחנגלים האלה לא קשורים לעולם כל היום אוכלים וופלות וטוסטים ומסתכלים על שעונים..
אותם העולם לא שונא...

ציטוט:
בטח שאני יורד לבנות!
ישן 06-12-07, 19:33   #28
P-a-n-1-c
Banned

ציטוט:
מה שוודיה המתחנגלים האלה לא קשורים לעולם כל היום אוכלים וופלות וטוסטים ומסתכלים על שעונים..
אותם העולם לא שונא...
אחי להורים שלי יש חברים אזרחי שוודיה, הייתי שם כשהייתי בן 13.. תאמין לי חיים דבש. דירה חינם, לימודים חינם, פנסיה כמו שצריך.. המדינה דואגת לך כ"כ שזה לא להאמין!

קיצר תראה מה כתבתי למעלה.. המדינה שמה עליי [כשאני אומר עליי זה על האזרח הפשוט], אין סיבה שאני אשאר פה.

ולשאלה שבטח אתה תשאל - "למה אתה לא עוזב עכשיו?" - הסיבה היא שאני עדיין לא מבוסס כלכלית וזה לא כזה פשוט לעזוב את הארץ.
ישן 06-12-07, 19:35   #29
trx--->sus
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

ציטוט:

פשוט מגעיל
ישן 06-12-07, 19:37   #30
P-a-n-1-c
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי trx--->sus

פשוט מגעיל
למה מגעיל? בוא תסביר לי. קראת את התגובה שלי למעלה?
ישן 06-12-07, 19:38   #31
blinki
חבר פעיל

פאניק אני אתן לך סיטואציה: אתה בן לזוג הורים יש לך עוד שלושה אחים אבא שלך עובד בתור סבל ומרוויח 3000 שקל ואמא שלך עובדת בתור מנקה ומרוויחה 2800 שקל,אבל אתה מנגד לזה רוצה פלאפון דור שלוש ואוטו חדש אז מה עכשיו תעזוב את ההורים של ולא תדבר איתם יותר?
סליחה על פרץ הציונות(שמשום מה הפכה למילה גסה) אבל זאת המדינה שלנו ואומנם יש פה הרבה(הרבה חרא) אבל יש הרבה חרא גם במקומות אחרים אבל מה לעשות אנחנו יהודים וכבר ראינו שאין לי מקום אחר לחיות בו אלא במדינה משלנו ואגב המצב לא כ"כ רע כפי שמנסים הרבה פעמים לצייר אותו
blinki מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 06-12-07, 19:41   #32
goldBEN

הסמל האישי שלgoldBEN

ציטוט:
פאניק אני אתן לך סיטואציה: אתה בן לזוג הורים יש לך עוד שלושה אחים אבא שלך עובד בתור סבל ומרוויח 3000 שקל ואמא שלך עובדת בתור מנקה ומרוויחה 2800 שקל,אבל אתה מנגד לזה רוצה פלאפון דור שלוש ואוטו חדש אז מה עכשיו תעזוב את ההורים של ולא תדבר איתם יותר?
מה הקשר...
זאת לא דוגמא טובה...
דוגמא טובה זה ככה:
פאניק, אתה עובד קשה ומרוויח כסף, שני ההורים שלך לא עושים כלום ולוקחים ממך כסף. אתה תעזוב אותם למרות שזה לא מוסרי והם בכל זאת נחשבים ההורים שלך?

ציטוט:
בטח שאני יורד לבנות!
ישן 06-12-07, 19:41   #33
P-a-n-1-c
Banned

ציטוט:

זה לא המצב. מה שאתה מתאר זה מצב של "אין" - הקטע שלמדינה יש!!!
אתה יודע כמה כסף מבוזבז על כלום במדינה? כל השכר המטורף שהולך לח"כים, הטיסות שעולות עשרות אלפי שקלים של הח"כים, הפנסיות שלהם, התקציב שהולך לצבא לחינם (הפנסיה המוקדמת של הקבע - מה זה החרטה הזה פנסיה בגיל 45??? ועוד איזה פנסיה.. למה מה קרה?), הכספים שמועברים לפלשתינאים, בקיצור למדינה יש, הקטע שהיא משקיעה במקומות לא נכונים.

ציטוט:
מה הקשר...
זאת לא דוגמא טובה...
דוגמא טובה זה ככה:
פאניק, אתה עובד קשה ומרוויח כסף, שני ההורים שלך לא עושים כלום ולוקחים ממך כסף. אתה תעזוב אותם למרות שזה לא מוסרי והם בכל זאת נחשבים ההורים שלך?
לא הבנתי את הדוגמא, מה אהת רוצה להגיד בה?
ישן 06-12-07, 19:43   #34
goldBEN

הסמל האישי שלgoldBEN

ציטוט:

זה לא המצב. מה שאתה מתאר זה מצב של "אין" - הקטע שלמדינה יש!!!
אתה יודע כמה כסף מבוזבז על כלום במדינה? כל השכר המטורף שהולך לח"כים, הטיסות שעולות עשרות אלפי שקלים של הח"כים, הפנסיות שלהם, התקציב שהולך לצבא לחינם (הפנסיה המוקדמת של הקבע - מה זה החרטה הזה פנסיה בגיל 45??? ועוד איזה פנסיה.. למה מה קרה?), הכספים שמועברים לפלשתינאים, בקיצור למדינה יש, הקטע שהיא משקיעה במקומות לא נכונים.

לא הבנתי את הדוגמא, מה אהת רוצה להגיד בה?
המיליון שקל שהנשיא הסוטה הפדופיל הזה מקבל...

אני תיקנתי את הדוגמא שהוא הביא למצב שיותר מאפיין את המדינה.
הממשלה (ההורים) לא עושה כלום והאזרח (אתה) קורעים את התחת ועוד מנסים לקחת ממך הכול.

ציטוט:
בטח שאני יורד לבנות!
ישן 06-12-07, 19:43   #35
eminemfan
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלeminemfan

כללי:: אלי בן עזרי
שלח הודעה דרך ICQ אל eminemfan שלח הודעה דרך MSN אל eminemfan

חבר'ה אנחנו חיים במדינה שמוקפת מדינות אויב אנחנו לא שוויץ או קנדה,הרבה מתקציב המדינה הולך לביטחון וזה בא על חשבון רווחה,חברה ותשתיות......
ישן 06-12-07, 19:48   #36
ZoonD
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלZoonD

עוסק ב:: סטודנט

נותר לי לומר רק דבר אחד ....

אם יש במדינה הזאת אנשים כמוכם
שבאמת איבדו את אמונם בצדקת דרכנו

המערכת נכשלה ....
חברה אנחנו לא שוויץ ואנחנו לא גרים בבורמה
אין לנו את הזכות לחיות רגל על רגל
ולבכות על זה שלא משלמים מספיק ..
זה שאתם יושבים בבית מול המחשב זה בזכות אנשים שכן חשבו
שיש לאן להתקדם שיש מה לעושת ולא עשו את זה בשביל לקבל משהו

הציונות בדעיכה, וזה הכי מסוכן זה כמו סרטן
על האויבים מבחוץ נתגבר , אבל על איבוד הציונות אנחנו ניפול

צריך לשנות את החינוך פה ....
לא כמו ששרת החיונך הכניסה את הנקבה לספרי ההיסטוריה
אלה להכניס ציונות , קצת אהבת מולדת ...
רוב המקרים של איבוד הציונות זה משום שפוט אין מספיק כלים
חבל לנו על הזמן ....
ישן 06-12-07, 19:52   #37
P-a-n-1-c
Banned

ציטוט:
המיליון שקל שהנשיא הסוטה הפדופיל הזה מקבל...

אני תיקנתי את הדוגמא שהוא הביא למצב שיותר מאפיין את המדינה.
הממשלה (ההורים) לא עושה כלום והאזרח (אתה) קורעים את התחת ועוד מנסים לקחת ממך הכול.
הדוגמא לא טובה כי הורים זה משהו הרבה יותר קרוב ממדינה.
זה כמו שתגיד לי "אם אח שלך היה חולה סרטן והיית צריך לתרום לו ריאה - לא היית עושה את זה?" - אפשר להשוות את זה למצב שבו אתה תורם את החיים שלך למדינה דרך קרבי.
ההשוואה הזאת לא נכונה ..
ישן 06-12-07, 19:53   #38
slim shady

הסמל האישי שלslim shady

שלח הודעה דרך MSN אל slim shady

ציטוט:
למה מגעיל? בוא תסביר לי. קראת את התגובה שלי למעלה?
יש מין מחלה כזאת בפורום שאנשים כותבים לך תגובה בלי לקרוא את ההודעה הקודמת שלך ואפילו את זאת שהם מתייחסים אליה...
slim shady מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 06-12-07, 19:56   #39
goldBEN

הסמל האישי שלgoldBEN

ציטוט:
הדוגמא לא טובה כי הורים זה משהו הרבה יותר קרוב ממדינה.
זה כמו שתגיד לי "אם אח שלך היה חולה סרטן והיית צריך לתרום לו ריאה - לא היית עושה את זה?" - אפשר להשוות את זה למצב שבו אתה תורם את החיים שלך למדינה דרך קרבי.
ההשוואה הזאת לא נכונה ..
מה ניסגר איתך?
אני תיקנתי את ההשוואה שלו במובנים שבה הוא השתמש...מה נסגר עם הילדים פה...~_~

ציטוט:
בטח שאני יורד לבנות!
ישן 06-12-07, 19:58   #40
slim shady

הסמל האישי שלslim shady

שלח הודעה דרך MSN אל slim shady

ציטוט:
פורסם במקור על ידי eminemfan
חבר'ה אנחנו חיים במדינה שמוקפת מדינות אויב אנחנו לא שוויץ או קנדה,הרבה מתקציב המדינה הולך לביטחון וזה בא על חשבון רווחה,חברה ותשתיות......
נכון... אז למה לי להישאר פה? חוץ מהעובדה שהמשפחה שלי חיה פה ואני מכיר את הארץ ומדבר עיברית כשפת אם אני לא רואה עוד סיבות רציניות להישאר... אם היה לי אזרחות אמריקאית לא הייתי חושב פעמיים בעתיד ועובר לשם...
slim shady מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה