ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 14-02-07, 22:50   #1
rg12
חבר פעיל

הסמל האישי שלrg12

ברירת מחדל האם יש קשר בין Ecdysten לחילוף חומרים מהיר מאוד?

התחלתי לקחת לפני כמה שבועות Ecdysten ואני לוקח בנוסף BCAA וZMA שגם התחלתי לקחת קצת לפני הEcdysten, ובשבועות האחרונים יש לי חילוף חומרים עצבני! אני נהיה רעב אחרי שאכלתי ארוחה גדולה אפילו בתוך איזה שעה וחצי לפעמים, ושאני אומר רעב אני מתכוון לזה שהקיבה שלי כבר מחרחרת על המיצים ואני נהיה עצבני פצצות שזה קורה.
לפני שעה אכלתי 2 פרוסות לחם, חצי קופסא קוטג' ובננה, והבטן שלי עכשיו ריקה לגמרי שוב, ושעה לפני זה אכלתי 50 גרם ברנפלקס עם יוגורט ביו 200 גרם (ואכלתי די טוב אני חושב היום).
לא יודע כבר מה קורה.
אשמח לשמוע מה דעתכם ואולי תעזרו לי למצוא את המקור לבעיה.
rg12 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 14-02-07, 22:56   #2
ironman
חבר פעיל

תעדכן אותנו על המוצר לגבי תוצאות זה מעניין אותי היה פעם דיון עליו
ironman מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-02-07, 08:22   #3
Kachok
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלKachok

כללי:: עד מתי?
עוסק ב:: טכנאי תקשורת
חדר כושר: קאנטרי באר שבע
שלח הודעה דרך MSN אל Kachok

המוצר מגביר סינטזת חלבון לכן בעת צריכתו צורכים בהתאם יותר חלבון.חילוף החומרים המואץ הוא כנראה ביטוי של הצורך הזה.פרט מאיפה רכשת אותו בבקשה

עד מתי ספטמבר 07?:cry_1:

Kachok מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-02-07, 09:11   #4
maya
אחראית תזונה ותוספים.

הסמל האישי שלmaya

עוסק ב:: מדריכה בחדר כושר
שלח הודעה דרך ICQ אל maya שלח הודעה דרך MSN אל maya

Ecdysten

With Ecdypure!

Russian Anabolic Brings Drastic Increase In Lean Body Mass!

EcdystenTM ? Russian Anabolic Formula is a non-hormonal anabolic supplement whose ingredients have been proven in clinical studies to be as anabolic as actual steroids while exhibiting no undesirable side effects.
The active anabolic ingredient in Ecdysten is the known steroid, Ecdysterone. Imported directly from the Soviet Union the Ecdysterone in this product is extracted from Rhaponticum carthamoides and is guaranteed to be 98% (or higher) pure. This (and only this) remarkable plant extract, (at this potency), has been proven in numerous clinical studies to be more anabolic than methandrostenolone (Dianabol), with no androgenic or other undesirable side effects. EcdystenTM is a non-hormonal dietary supplement that will cause a huge increase in anabolism but will not effect hormone levels.
Ecdysten works by increasing nitrogen retention and increasing protein synthesis at the cellular level (for this reason we strongly recommend that you increase your daily dietary intake of protein while using this product). It has been scientifically proven, without a doubt, that increased nitrogen retention and resistance training will stimulate muscle growth and burn fat as much as 20 times more effective than without the increase in nitrogen retention caused by ecdysterone supplementation.
The Russian ingredients in Ecdysten have also been clinically proven to increase in strength and endurance. This is the same exact ingredient that the Russian government gave to its athletes prior to competitions in order to optimize performance while coming off anabolic steroids to beat doping tests. Strangely enough, many Russian athletes performed better in competition while using Ecdysterone than they did in preparation while on anabolic steroids.
If you are wondering why you have never heard of Ecdysterone before it is because this information has been somewhat classified until the collapse of the Soviet Union and since then it has been way to expensive (over $20,000 a kilo) to bring real Ecdysterone from Rhaponticum carthamoides to market. UNTIL NOW!
This is the first time ever that this material is being made available and you have our guarantee that nothing you have ever tried will work better than Ecdysten for adding lean muscle mass. Because Ecdysten is a non-hormonal supplement it can be safely used by both men and women.
The Ecdysterone in this product is EcdypureTM material, guaranteed to be 98% or higher pure Ecdysterone.
Ecdysten will not cause a positive test result for any banned or controlled substance.
Ecdysten is a 100% safe and legal dietary supplement. Order today using our 100% secure server and get it at the lowest prices in the world with our fast, inexpensive 2 - 3 day shipping! NOBODY beats our overall price!
ישן 15-02-07, 10:43   #5
rg12
חבר פעיל

הסמל האישי שלrg12

קניתי מ :):):):):):):):):):):):):):):):):)
זה עולה 25 דולר ל90 כדורים, ולוקחים או אחד או שני כדורים שלוש פעמים ביום.
אני לוקח 1 שלוש פעמים ביום זאת אומרת שזה מספיק לי ל30 יום, הייתי רוצה לקחת שניים אבל אז זה יספיק לי לחצי מהזמן.
בינתיים אני איתו איזה שבועיים ואני לא יודע אם התוצאות באות ממנו או סתם עם הזמן.
בינתיים אני לא רואה משהו מורגש חוץ מהבטן שמתרוקנת תוך זמן מאוד אבל מאוד קצר!
זה מציק ולא נוח לאכול כל הזמן, אני די רזה וכולם אומרים לי בואנה כמה אתה אוכל?! והתאבון או יותר נכון הבטן כל הזמן מתרוקנת.
לא יודע מה לגבי סינטזת חלבון אבל זה פשוט מאיץ את חילוף החומרים ואם צורכים מספיק אוכל לפני שאתה מתרוקן אז לדעתי זה מאיץ את ההתפתחות בערך פי שתיים במהירות (לפי חישוב של מהירות העיקול).
ישן 15-02-07, 13:19   #6
Homie
השמן מהקרוספיט

כללי:: סרסור שטני
עוסק ב:: בגופות
שלח הודעה דרך ICQ אל Homie שלח הודעה דרך MSN אל Homie

Wtf? זה חוקי הקקי הזה?
eat eat eat train eat eat eat sleep repeat

מדריך חדר כושר מוסמך מטעם מכללת ווינגייט

הלהקה שלי, לכל המוזיקים וחובבי המטאל :

http://profile.myspace.com/index.cfm...ndID=443176243

Homie מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-02-07, 17:21   #7
rg12
חבר פעיל

הסמל האישי שלrg12

זה לא סטרואידים, זה תוסף שלא נמכר בארץ פשוט, שמעתי שלא עובר אישור של משרד הבריאות או משהו כזה בגלל שזה תוסף ביולוגי (או משהו כזה), מישהו פעם אמר את זה פה בפורום.
את האמת, ניסיתי קריאטין מונו, אני משתמש בzma, Bcaa, וזה הדבר היחיד שהרגשתי (יותר בהרגשה מאשר תוצאות), הוא פשוט עושה לי חילוף חומרים מטורף, הבטן שלי שוב ריקה, ואכלתי לפני שעה בערך שיפוד פרגית עם כמה שטויות ככה בקטנה, והבטן שלי ריקה לגמריייייי!
ואני לוקח כדור אחד שלוש פעמים ביום, וההמלצות הם 1-2 כדורים שלוש פעמים ביום.
אני במאסה, והפסקתי עם הדיאטה המדוייקת וספירת הקלוריות, אני פשוט עובר את כמות הכלוריות שאני צריך לאכול ביום (עובר בהרבה!) ועדיין רעב ורעב, או יותר נכון הבטן מתרוקנת ומתרוקנת מיליון פעם ביום.
ישן 15-02-07, 17:26   #8
orel

שלח הודעה דרך ICQ אל orel

אני לא לוקח שום כדור ואני רעב כל שעה מה זה אומר על ח"ח מהיר?
orel מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-02-07, 17:52   #9
Takima
חבר פעיל

אולי זה לא קשור לח"ח מהיר וה-ecdy פשוט פותח לך תאבון, גורם לשרירים להיות רעבים לאוכל.
Takima מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-02-07, 22:34   #10
rg12
חבר פעיל

הסמל האישי שלrg12

אני לא נהיה רעב, הבטן שלי פשוט ריקה וזה מציק ודי קטבולי אני חושב אז אני אוכל כדי להשתיק את הקיבה הקרציה שיש לי.
אין לי תאבון מטורף, יש לי צורך לאוכל יותר נכון, אבל ממש לא קשה לאכול שהבטן במצב כזה.
ישן 15-02-07, 22:52   #11
orel

שלח הודעה דרך ICQ אל orel

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Takima
אולי זה לא קשור לח"ח מהיר וה-ecdy פשוט פותח לך תאבון, גורם לשרירים להיות רעבים לאוכל.
מה איתי שאני נהיה רעב מהר תמיד זה אומר משהו?
orel מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-02-07, 22:58   #12
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

ציטוט:
פורסם במקור על ידי orel
מה איתי שאני נהיה רעב מהר תמיד זה אומר משהו?
זה אומר שהגוף שלך רוצה מאוד לחזור להיות שמן כפי שהוא היה בעבר.
סינטרקס
סיינטרקס
Bullet מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 16-02-07, 20:21   #13
rg12
חבר פעיל

הסמל האישי שלrg12

יש אנשים שנולדים עם תאבון גדול ויש כאלה שלא, ובגלל זה לדעתי יש אנשים שמתים על אוכל וחלקם בדרך כלל שמנים ויש כאלה שמאוד מאוד רזים (כמוני לשעבר) שאוכלים בשביל להמשיך לחיות או בשביל שהקיבה תשתוק. (עכשיו אני אוכל כמו חמור ואני 10 קילו יותר ממה שהייתי לפני ארבעה חודשים אז אני קורא לעצמי שחיף לשעבר).
תגובה