ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > אימונים

אימונים תוכניות אימונים, ביצוע תרגילים, שיטות אימונים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 28-10-09, 11:24   #1
amitbatito
חבר פעיל

ברירת מחדל ריצה עם משקל עלי

חזרתי מגיבוש שייטת והפרישו אותי כי לא הייתי מספיק טוב במסעות (מסעות מאוד מאוד קשים הדבר הכי קשה שעשיתי בחיים שלי) המסעות הם על חול ים מאוד מאוד רך עם בערך 16-18 קילו עליך עכשיו אני כבר רוצה להתכונן לגיבוש הבא (זה שעשיתי הוא דרך גדנע"צ) ולעבור את המסעות האלה אז השאלה שלי איך אני יכול לרוץ עם משקל בלי לדפוק לי את הבריכים יש למישהו המלצות /תוכנית אימונים משהו שיעזור לי לעבור בפעם הבאה??
amitbatito מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-10-09, 12:00   #2
eminemfan
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלeminemfan

כללי:: אלי בן עזרי
שלח הודעה דרך ICQ אל eminemfan שלח הודעה דרך MSN אל eminemfan

אחי עושה גיבוש למטכ"ל בינואר אני אשאל אותו
eminemfan מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-10-09, 12:09   #3
moo
חבר פעיל

הסמל האישי שלmoo

שלח הודעה דרך MSN אל moo

להוסיף מאסה = ss + המון אוכל

כושר אירובי - ריצות וקרוספיט

כשתהיה 100 קילו עם כושר אירובי אתה תעבור כל דבר
(וגם דפוק בשכל, אבל לא נראה לי שאפשר לעבוד על זה)
moo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-10-09, 13:11   #4
amitbatito
חבר פעיל

moo יש לי מאסה סבירה++ והיא לא כל כך עזרה לי שם במחיוחד הרגלים שבגדו בי והיו שמה הרבה אנשים עם מאסה די גדולה שנפלו ראשונים תודה על ההמלצות למישהו יש עוד רעיונות???
ישן 28-10-09, 13:59   #5
haim15
סמל מין

כללי:: HERO
עוסק ב:: אוכל ויושן

אני שומע את זה מהרבה אנשים שהטעות הראשונה של אנשים שבאים לגיבושים היא שהם חושבים שעם הם יהיו כביכול גדולים ובעלי מסה גדולה זה יעזור להם מה שמתברר כטעות לרוב (אומנם יש כאלה עם כושר אירובי גבוהה מאוד ככה שזה משלים אחד את השני), למרות שיש גם בחורים צנומים (שחיפים) שעוברים גיבושי שייטת ומובחרות אחרות בתכלס מה שחשוב זה מנטליות מאוד מאוד חזקה,כושר אירובי+אנאירובי טוב מאוד ואתה בדרך הנכונה.

אגב מתי היה הגיבוש שלך? ישלי חבר שגם היה בגיבוש שייטת והוא עבר ונשאר לו לעבור עוד גיבוש אחד כי הוא פיספס איזה משהו בגלל פציעה, אולי הוא היה איתך באותו גיבוש... קיצר קוראים לו אלושה גבוהה בלונדיני קרנף אמיתי.. אני חושב שהוא הלך גם דרך גדנע"צ אני צריך לשאול אותו אני לא בטוח
ישן 28-10-09, 14:04   #6
Dark_Muse
חבר פעיל

הסמל האישי שלDark_Muse

כללי:: מדריך כושר

הכי טוב זה לעשות את מה שעברת בפעם הראשונה, ולנסות להתקדם בפעילות הזו (אם זאת ריצה, זחילות, סחיבה של שקים וכו').
אנשים חושבים שאם תעשה ss תיהיה סופרמן. זה לא עובד ככה :-d
Dark_Muse מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-10-09, 15:12   #7
kaliper
חבר מתחיל

את המשקל תוסיף בהדרגה ולא בבת אחת משקל כבד חבל על הגב והברכיים
kaliper מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-10-09, 15:16   #8
amitbatito
חבר פעיל

חיים מתי חבר שלך היה אני לא זוכר אותו יכול להיות שהוא היה פשוט היה עוד הרבה אנשים שם

יש לי כושר אירובי די טוב מה שהכי הרג אותי שם זה הרגלים הם דפקו לי הכול

ונראה לי שאני יתחיל בהדרגה לרוץ עם משקלים ואני התחלתי לקורא על הקרוספיט נראה לי אחלה אימון אני ישלב אותו גם נראה לי
ישן 28-10-09, 15:53   #9
Scylla
מקום 2 עד 90 ק"ג ב-golden desert cup PL RAW

עוסק ב:: ברמן
חדר כושר: גרייט שייפ
שלח הודעה דרך ICQ אל Scylla שלח הודעה דרך MSN אל Scylla

ציטוט:
פורסם במקור על ידי moo צפה בהודעה
להוסיף מאסה = ss + המון אוכל

כושר אירובי - ריצות וקרוספיט

כשתהיה 100 קילו עם כושר אירובי אתה תעבור כל דבר
(וגם דפוק בשכל, אבל לא נראה לי שאפשר לעבוד על זה)
רן לא יודע מה עשית בצבא ואם עברת גיבושים וכו'... אבל כושר (אירובי+כוח) זה פקטור משני בגיבושים. כבר דיברתי על זה, ומשפט וחוויות שאני תמיד זוכר מחברים שהיו בגיבושים ש"כל הסוסים עפו ראשונים". ספצפית לדעתי ss תוכנית שמאוד לא מתאימה לגיבושים. רוב המאמץ של השרירים הוא מאוד אירובי או סטטי, צריך כוח בסיסי מאוד שישמר לאורך זמן (כמו להחזיק אלונקה שהזוקפים והרגליים לא יקרסו אחר זמן מסויים) אפשר לעבוד ss בשביל כוח בסיסי פעמיים בשבוע בנוסף לאימוני קרוספיט למינהם, מה שכן לדעתי להיות שרירי / שרירי מאוד לא יעזור הרבה ודווקא לשחיפים בדר"כ הכי קל בגיבושים כי המסת גוף שלהם מצחיקה ויותר קל לרוץ / לזחול / לעמוד וכו'.

בגדול? הכל בראש.
Scylla מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-10-09, 16:05   #10
amitbatito
חבר פעיל

scylla אתה צודק לגבי השחיפים אבל לא זה לא הכל בראש כי במסע השני כמה שהיה לי ראש והכל הרגלים פשוט התמוטטו לי והגעתי למצב שכבר אי אפשר לעמוד אפילו ורק אחרי כמה דקות של מנוחה חזרתי לעמוד והיה לי דומס רציני ברגלים ובתאומים שהפריע להמשך הגיבוש
ישן 28-10-09, 16:18   #11
נעל
חבר פעיל

עוסק ב:: מדריך חדר כושר

תעבוד על סקוואט לטווח חזרות גבוה,זה יכול לשפר גם את הסיבולת של הרגליים וגם של הריאות במידה ואתה מגיע למספרים תלת ספרתיים בסוף, של חזרות.
ישן 28-10-09, 16:37   #12
amitbatito
חבר פעיל

תודה על כל העצות אבל לא עניתם לי על השאלה העיקרית אם אני יתחיל לרוץ עם משקל בהדרגתיות יש סכנה בזה?
ישן 28-10-09, 16:57   #13
haim15
סמל מין

ציטוט:
פורסם במקור על ידי amitbatito צפה בהודעה
תודה על כל העצות אבל לא עניתם לי על השאלה העיקרית אם אני יתחיל לרוץ עם משקל בהדרגתיות יש סכנה בזה?
תראה חבר שלי עשה את זה ובוא נגיד שזה לא נגמר טוב בכלל! הוא פשוט היה רץ הרבה והוא רצה לאתגר את עצמו אז הוא שם תיק עם מלא ספרים וכל מה שאפשר בסיכום זה הגיע בערך ל10 ק"ג בקיצור הוא רץ פעמיים-שלוש הכל היה טוב ואז הוא רץ עוד הפעם ויום למחרת הוא קם כשכל הבטן שלו דם ומסתבר שיש לו דלקת בפופיק כמה שזה נשמע מוזר אבל כן דלקת שגרמה לדימום מהפופיק למרבה המזל זה נגמר רק בזה והוא היה צריך לנוח שבועיים-שלוש ללא שום מאמץ גופני, שחכתי להגיד הדלקת נגרמה בגלל מאמץ גופני גדול מדי של הגוף. אני חושב שכדאי שתחשוב על זה היטב.

לדעתי עדיף שפשוט תתחיל לרוץ בעליות,ספרינטים,ירידות,שכיבות שמיכה באמצע הריצה+מצב2+מצב 3,מתח כל מה שקשור...
אתה יכול לעשות קרוספיט ולשלב פעמיים בשבוע ריצה ארוכה שכוללת ספרינטים ועליות. אגב אני לא ממליץ לך לעבור את ה4 אימונים בשבוע כי זה ממש מתיש במיוחד כושר קרבי.
ישן 28-10-09, 17:05   #14
amitbatito
חבר פעיל

אחי עשיתי את כל מה שהצעת עכשיו כושר קרבי כמעט ולא עזר לי שם הדבר העיקרי שם זה המסעות ואני לא מוצא שום דרך אחרת להתאמן אליהם כוץ מלעשות מסעות עם משקל
ישן 28-10-09, 18:44   #15
Dark_Muse
חבר פעיל

הסמל האישי שלDark_Muse

כללי:: מדריך כושר

כוח יתרום הרבה, אבל המטרה היא כפי שנאמר, כמה שיותר סיבולת שריר ולב ריאה.
Dark_Muse מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-10-09, 19:53   #16
R&R
חבר פעיל

חלאס עם השטויות של לרוץ עם משקל.סתם הורס ת'גב.אתה תהרוס אותו מספיק בצבא.
פשוט תרוץ ותעבוד על הראש.

אני בצבא הייתי איזה 60 קילו וקצת והייתי סוחב יותר טוב מכולם.הכל הראש.
R&R מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 29-10-09, 00:29   #17
Scylla
מקום 2 עד 90 ק"ג ב-golden desert cup PL RAW

עוסק ב:: ברמן
חדר כושר: גרייט שייפ
שלח הודעה דרך ICQ אל Scylla שלח הודעה דרך MSN אל Scylla

עדיף באמת לרוץ בעליות, לרוץ בחול ים וכו' מאשר עם משקלים. לגבי מה שקרה לחבר שלך זה מה שנקרא עודף-מוטיבציה וזה דבר מסוכן ואנשים אשכרה מתו מזה.
אפשר לאלתר כל מיני תרגילים באמצע הריצה שיקשו עליה כמו פתאום לעשות 100 מטר ברכיים לחזה או סקוואט משקל גוף ל10-20 חזרות ולהמשיך כל מיני אלתורים כאלו ואחרים. אומנם בצבא אכן מסכנים את הגב אבל המשקל הוא בווסט שיושב מעולה על הגוף וחוץ ממאג / נגב או שאר נשקים כבדים אתה לא סוחב משקל כבד בצורה לא נוחה... לא כמו ספרים או תיק כבד שמשבש לך את המרכז כובד ודופק את הגב...

קיצור הבנת את הדעה שלי, רק חשוב באמת להתאמן בהדרגה. אני לא הייתי רץ בחיים לפני הצבא התחלתי קצת 3-4 פעמים בשבוע וישר היה לי שברי מאמץ. הכל בהדרגה.
Scylla מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 29-10-09, 07:39   #18
haim15
סמל מין

ציטוט:
פורסם במקור על ידי scylla צפה בהודעה
עדיף באמת לרוץ בעליות, לרוץ בחול ים וכו' מאשר עם משקלים. לגבי מה שקרה לחבר שלך זה מה שנקרא עודף-מוטיבציה וזה דבר מסוכן ואנשים אשכרה מתו מזה.
אפשר לאלתר כל מיני תרגילים באמצע הריצה שיקשו עליה כמו פתאום לעשות 100 מטר ברכיים לחזה או סקוואט משקל גוף ל10-20 חזרות ולהמשיך כל מיני אלתורים כאלו ואחרים. אומנם בצבא אכן מסכנים את הגב אבל המשקל הוא בווסט שיושב מעולה על הגוף וחוץ ממאג / נגב או שאר נשקים כבדים אתה לא סוחב משקל כבד בצורה לא נוחה... לא כמו ספרים או תיק כבד שמשבש לך את המרכז כובד ודופק את הגב...

קיצור הבנת את הדעה שלי, רק חשוב באמת להתאמן בהדרגה. אני לא הייתי רץ בחיים לפני הצבא התחלתי קצת 3-4 פעמים בשבוע וישר היה לי שברי מאמץ. הכל בהדרגה.
++++111

מחזק פשוט תרוץ בכל מקום שרק יגרום לדופק שלך לטוס למעלה ע"מ שיהיה כמה שיותר קשה עם זה חול,עליות,ירידות, כל 100 מ' ברכיים לחזה,ריצה בדיונות (אחד הדברים הקשים שיש) וכו'
אני חושב שתלך קצת על ריצת מדרגות תעשה מין שבוע-שבוע כזה נגיד שבוע1 ריצה בדיונות 4 פעמים בשבוע+פק"לים שבוע אח"כ מדרגות+פק"לים וכו' ותקח זמנים מאימון לאימון ואתה תראה את השיפור.
מה שכן חשוב זה לשמור היטב על הברכיים והרגליים כי יהיו לך המון שברי מאמץ ומנסיון שבר מאמץ זה הדבר הכי מעצבן שיש בעולם ובמיוחד שהוא מתרחש במהלך אימון אתמול למשל אני באימון כושר קרבי בקבוצה בקיצור עשינו ספרינטים ב4 פעמיים הראשונות הגעתי ראשון פתאום באמצע דרכתי לא נכון על הרגל שבר מאמץ כואב נורא בעקב והתחלתי להגיע 5-6 שזה מאוד מתסכל וגם במהלך הריצה הארוכה שיחסית לקבוצה אני בין הטובים בריצות שם ואני תמיד הייתי צמוד למדריך פשוט לא היה לי כוח בגלל הרגל והייתי באמצע מה שבחיים לא קרה לי ואים ספק שזה מתסכל נורא ואפילו ברגע זה שאני כותב לך אני מרגיש עדיין כאבים בעקב של הרגל, אז תשים לב לזה ועם יש לך איזו תחבושת לרגל גם שלא כואב לדעתי חשוב לשים העיקר שלא יפריע ברגל.
ישן 29-10-09, 18:33   #19
Sugarzaza
IsraelBody VIP - חבר יהלום

שלח הודעה דרך ICQ אל Sugarzaza שלח הודעה דרך MSN אל Sugarzaza

אתם משום מה שוכחים ששיפור בכוח משפר בהתאם את שאר מרכיבי הכושר, זה משמעותי בטח שבסייקל של ss אתה יכול לשלש את הסקוואט שלך, לכן זה הדרך הכי טובה להכין מתחיל לכל משימה פיזית שהיא (ספציפיות גם חשובה אבל יותר עקרונית בשלבים המאוחרים יותר). בנוגע לקרוספיט, אני יכול להבטיח שמישהו עם 200 דדליפט ומישהו שעושה קרוספיט עם 200 קרוספיט - השני יהיה יותר כשיר לעמוד בכל אתגר שהוא

Patience + Persistence = Progress. (Bill Starr, The Strongest Shall Survive)

Sugarzaza מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 29-10-09, 18:58   #20
אדיר53
חבר פעיל

בתור אחד שהיה בגיבושים ועבר יחסית הרבה
אם אתה רוצה להתעמל עם תיק ומשקל בפנים אז רק עם אופניים בעליות זה מצויין
לרוץ בחול זה גם טוב מאוד אבל כמו שאמרו כולם הכל בראש באמת אם יש לך מספיק מוטיבציה אז תעבור הכל
בהצלחה בכל מקרה..