ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 01-07-07, 03:33   #21
Antonator1
הושעה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי d-undertaker
בואנה למה תמיד מנגנים שירים דפוקים..
השירים באמת היו, איך לומר את זה בעדינות... לא כוס התה שלי אבל הם נשמעו קצת יותר טובים באמת ממה שביוטיוב. ומה שמעצבן שכל מי שישב על הבמה (חצי שכבה ישבה בקהל) - הרמקולים היו ממוקמים מלפניו ובקושי הבינו מה אנשים אומרים שם. המנהל כרגיל התחיל לחפור על פוליטיקה.

אתם צריכים לשמוע איזו אנחת אכזבה יש באולם כשהוא מתחיל לחפור על זה... היה גם קטע כזה:

העניקו שם פרסים לכל מני אנשים וכל פרס היה על שם מישהו. אז בפרס הראשון הוא (המנהל) כזה אומר - פרס (שם אקראי) ככה וככה (משה לוי נגיד) מוענק ל... הוא אומר את השם ואז - משה לוי נולד בשנת... ואז הבנו שזה הולך להיות ערב ארוך.
Antonator1 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-07-07, 05:58   #22
- Idan -
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי של- Idan -

שלח הודעה דרך Yahoo אל - Idan -

ציטוט:
פורסם במקור על ידי aviran_p
אחי, אם התכוונת לנגנית שיש בסרטון הראשון אז זאת קרן יער לא טובה.
סליחה פשוט אני מנגן בתזמורת כלי נשיפה
על מה אתה מנגן?
אני אוהב חליל צד כמו שאיאן אנדרסון מ-Jethro Tull מנגן (אם אתה מכיר). ואני מאוד את החצוצרות ב- Atom Heart Mother של פינק פלויד (אם אתה מכיר). אה וגם הסקספון ב-Starless של קינג קרימסון (אם אתה מכיר).

בקיצור אני אוהב כלי נשיפה. :laugh:

ניסיתי ללמוד לבד על חליל פלסטיק כזה זול, התייאשתי אחרי זמן קצר, הספקתי ללמוד את רוב התווים אבל הקטע של הנשיפה עצמה עשה לי כאב ראש, לא הסתדרתי עם זה.

מצטער על החפירה.
- Idan - מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-07-07, 10:17   #23
Mikeo
חבר פעיל

הסמל האישי שלMikeo

חחח ואללה, גם אנחנו באורט קיבלנו Dvd של הטקס סיום העלוב שהייה לנו בבנייני האומה. אולי אני אעלה פעם.
לא....
Mikeo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-07-07, 12:31   #24
Sugarzaza
IsraelBody VIP - חבר יהלום

שלח הודעה דרך ICQ אל Sugarzaza שלח הודעה דרך MSN אל Sugarzaza

הם ממש מנגנים מצויין, מה זה בית ספר למוזיקה או משהו?

Patience + Persistence = Progress. (Bill Starr, The Strongest Shall Survive)

Sugarzaza מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-07-07, 13:52   #25
aviran_p
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי - Idan -
על מה אתה מנגן?
אני אוהב חליל צד כמו שאיאן אנדרסון מ-Jethro Tull מנגן (אם אתה מכיר). ואני מאוד את החצוצרות ב- Atom Heart Mother של פינק פלויד (אם אתה מכיר). אה וגם הסקספון ב-Starless של קינג קרימסון (אם אתה מכיר).

בקיצור אני אוהב כלי נשיפה. :laugh:

ניסיתי ללמוד לבד על חליל פלסטיק כזה זול, התייאשתי אחרי זמן קצר, הספקתי ללמוד את רוב התווים אבל הקטע של הנשיפה עצמה עשה לי כאב ראש, לא הסתדרתי עם זה.

מצטער על החפירה.
אני כבר 6 שנים מנגן, בגלל שהתחלתי מגיל קטן נקשרתי לזה ובכלל לקטע של ללכת לתזמורת והכל.
אני מנגן על טרומבון/בריטון אם שאלת.
שניהם על אותו עקרון בגלל זה אני יודע על שניהם, פשוט בטרומבון אין לחצנים ואתה מזיז את הסלייד לעמדות שאתה צריך, ואני אישית חושב שבבריטון, שלו דווקא כן יש לחצנים יש לו צליל הרבה יותר יפה.
אפילו שאנחנו מנגנים יותר קלאסי, לפעמים ג'אז זה כיף שאתה מוכשר במשהו חח מה גם שלפעמים נוסעים לחול וזו חוויה כיפית.
aviran_p מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה