ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 08-09-07, 22:42   #21
GaL-L
חבר פעיל

דיי להתעסק בקקה תאכל וזהו
GaL-L מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-09-07, 22:44   #22
גדי 21
מר ישראל עד 75 ק"ג 2007 ו2008

הסמל האישי שלגדי 21

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Bullet
אז... סוד ההצלחה שלך הוא אכילה על 3 שעות ושתיית חלבון מהיר לאחר האימון וחלבון איטי לפני השינה?
מה אתה רוצה לשמוע, על חומרים? בוא לא נהיה תמימים ולא נשחק אותה מפגרים, אבל אין לזה שום קשר לתזונה או לאימונים. יש נוסחאות קבועות שהשינוי היחיד שלהם תלוי באדם עצמו (גנטיקה, מטבוליזם, מבנה שריר וכו') ואני נתתי לך את התבנית המדוייקת באופן כללי.
גדי 21 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-09-07, 22:46   #23
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

ציטוט:
פורסם במקור על ידי גדי 21
מה אתה רוצה לשמוע, על חומרים? בוא לא נהיה תמימים ולא נשחק אותה מפגרים, אבל אין לזה שום קשר לתזונה או לאימונים. יש נוסחאות קבועות שהשינוי היחיד שלהם תלוי באדם עצמו (גנטיקה, מטבוליזם, מבנה שריר וכו') ואני נתתי לך את התבנית המדוייקת באופן כללי.
אני פשוט אומר שסוד ההצלחה של המתחרים הוא לא האכילה כל 3 שעות ולא השתיית אבקת חלבון אחרי האימון, אלא הגנטיקה העילאית והחומרים. גם ההקפדה על תזונה וההקפדה על האימונים מעבר למתאמן הרגיל עוזרים, אבל מה שבאמת מפריד בין חובבן למתחרה זה בעיקר הגנטיקה והחומרים
סינטרקס
סיינטרקס
Bullet מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-09-07, 22:47   #24
גדי 21
מר ישראל עד 75 ק"ג 2007 ו2008

הסמל האישי שלגדי 21

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Bullet
אני פשוט אומר שסוד ההצלחה של המתחרים הוא לא האכילה כל 3 שעות ולא השתיית אבקת חלבון אחרי האימון, אלא הגנטיקה העילאית והחומרים. גם ההקפדה על תזונה וההקפדה על האימונים מעבר למתאמן הרגיל עוזרים, אבל מה שבאמת מפריד בין חובבן למתחרה זה בעיקר הגנטיקה והחומרים
אין ויכוח... צודק 100%
גדי 21 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-09-07, 09:41   #25
Moshe
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי גדי 21
חס וחלילה, לא שקשה לי להאמין למחקרים חדשים אבל אני מספיק זמן בתחום כדי לדעת מה טוב על הגוף שלי, אתה חייב להבין שזה אינדיבידואלי, מה שעובד על אחד לא בהכרח יעבוד על אחר וכל אחד חייב לנסות הכל בכדי לדעת מה גופו דורש הן מבחינת תכנית אימונים והן מבחינת תזונה.
אני אוהב להתעניין וללמוד, אינני טוען שאני הכי הכי.. אני רק אומר שאני מאוד קרוב לצלחת ולכן אוגר הרבה מאוד ידע בנוסף לניסיון שצברתי. חוץ מזה מה רע בלהיות אולדסקול, פעם זה עבד, לא?
הכל עובד על כולם כמעט בצורה זהה כי לכולנו בסופו של דבר יש את אותם העקרונות ואת אותו הבסיס.
העניין הוא לא מה עובד על הגוף שלך , אלא עם מה אתה הכי מסתדר , ועם מה דגלת במשך שנים כי בזה תתמיד לאורך הכי הרבה זמן.
מחקרים חדשים דוגלים בראייה והשקפת עולם שונה , לא כזו שמוקבלת וקצת קשה להבנה , או לקבלה , לכן דיי מזלזלים ולא ממש מסכימים עם הדברים החדשים כי הם לא ממש מתחברים.
זה שבן אדם דגל במשהו וקיבל מזה תוצאות[בין היתר השמות שהזכרת למעלה] לא אומר שאם היה הולך בגישה שונה לא היה מקבל את אותן התוצאות ואני גם חושש קצת לומר אפילו טובות יותר.
זה שאנשים גדלו ונהיו וקיבלו את התארים שלהם , לא אומר שאין אספקטים שונים בתחום ואי אפשר להגיע לאותם המעמדים בצורות שונות ומשונות , נכון שאף אחד לא עושה את זה כי זה קצת לא מסתדר עם הראש ועם ההרגלים של פעם ותמיד ילכו על המצב הבטוח והוודאי כי זה עבד פעם למה שזה לא יעבוד שוב?.
פעם חשבו שהעולם מרובע , פעם חשבו שארה"ב היא הודו , פעם חשבו המון דברים שהוכחו כלא נכונים ושחטו והרגו אנשים על חשיבתם "השונה" ולא רצו לקבל כי זה לא הסתדר.
אני מאמין שתוך עשור כל העסק יתהפך לגמרי ונצחק על "הדרך" שבא אנו הולכים היום כמו שאנחנו צוחקים על "הדרך" שהלכו פעם.
בכל מקרה מכל ההודעה הזו , אני רק רוצה לומר שצריך להסתכל לפעמים לצדדים ואולי לגלות אופקים שונים ומשונים שאולי יכולים להקל לך על החיים ועל הדרך.
הדוגמה הכי טובה היא שיביאו לך נוסחה במתמטיקה ויגידו לך הינה זו הנוסחה מהיום תפתור את כל התרגילים לפי הנוסחה הזו , אך מאיפה הנוסחה הזו הגיע? , שים לב שלכל נוסחה במתמטיקה ישנה הוכחה לנוסחה הזו כי ללא הוכחה הנוסחה לא הייתה קיימת.
שים לב שלאותה נוסחה או לאותו תרגיל לפעמים יש דרכי פתירה אחרות מזו שנהוג תמיד (גם בד"כ לא הרבה עולים על זה אבל ניחה).
גם פה , יש פה הוכחות לנוסחאות[דרכים] חדשות,
שיהיה בהצלחה.
Moshe מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה