ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > אימונים

אימונים תוכניות אימונים, ביצוע תרגילים, שיטות אימונים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 11-05-07, 00:08   #1
Mass
חבר פעיל

ברירת מחדל מישהו יכול בבקשה לבנות לי לי תוכנית אימונים ביתית,פרטים בפנים

אז ככה יש לי בבית שתי משקולות של 5 קילו ועוד שתיים של 1 וחצי קילו,משקלים קטנים,אבל הגעתי למסקנה,שעלייה במאסה זה לא ממש בשבילי בנתיים...אז אני ככה,רץ 3 פעמים בשבוע 45 דקות עד שעה,ובנוסף אני רוצה לשלב אימוני אנאירובי 2-3 בשבוע נוספים...אני אשמח אם מישהו יוכל לבנות לי תוכנית אימון נחמדה לשמירה על שרירים מעוצבים,וגוף יציב...עד עכשיו הייתי מתאמן דיי מאולתר,שכיבות שמיכה,מסור (לגב),מתח,תרגיל ליד קדמית,תרגיל ליד אחורית,שתי תרגילי כתפיים ושתי תרגילי בטן,כל האימון היה לוקח לי בערך שעה ורבע,והייתי עושה אותו פעמיים בשבוע בערך

נ.ב.
אני לא יכול להרשם בנתיים למכון כושר בגלל חוסר זמן...אז לפחות להתאמן בבית..עד עכשיו בכלל הייתה לי משקולת אחת וקניתי היום עוד אחת,ואם ילך לי טוב להתאמן בבית אני אולי אקנה גם מוט עם משקולות...
נ.ב. 2
זה בסדר לעשות אימון אנאירובי יום אחרי אימון אירובי? וההפך?

תודה לעוזרים!,אני יודע שאני כל פעם אני פותח נושא חדש ושואל מלא דברים כי אני מבולבל רצח,והיום הגעתי להחלטה דיי משמעית שככה אני רוצה להתאמן בנתיים...

נתונים:
גובה 1.74
משקל:61~
אחוזי שומן נמוכים מאוד,אבל הבטן קצת נפוחה לפעמים אפילו אם כל האירובי ותרגילי הבטן,כנראה גנטי...
Mass מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-05-07, 00:12   #2
PoweRule
חבר פעיל

הסמל האישי שלPoweRule

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Mass
אז ככה יש לי בבית שתי משקולות של 5 קילו ועוד שתיים של 1 וחצי קילו,משקלים קטנים,אבל הגעתי למסקנה,שעלייה במאסה זה לא ממש בשבילי בנתיים...אז אני ככה,רץ 3 פעמים בשבוע 45 דקות עד שעה,ובנוסף אני רוצה לשלב אימוני אנאירובי 2-3 בשבוע נוספים...אני אשמח אם מישהו יוכל לבנות לי תוכנית אימון נחמדה לשמירה על שרירים מעוצבים,וגוף יציב...עד עכשיו הייתי מתאמן דיי מאולתר,שכיבות שמיכה,מסור (לגב),מתח,תרגיל ליד קדמית,תרגיל ליד אחורית,שתי תרגילי כתפיים ושתי תרגילי בטן,כל האימון היה לוקח לי בערך שעה ורבע,והייתי עושה אותו פעמיים בשבוע בערך

נ.ב.
אני לא יכול להרשם בנתיים למכון כושר בגלל חוסר זמן...אז לפחות להתאמן בבית..עד עכשיו בכלל הייתה לי משקולת אחת וקניתי היום עוד אחת,ואם ילך לי טוב להתאמן בבית אני אולי אקנה גם מוט עם משקולות...
נ.ב. 2
זה בסדר לעשות אימון אנאירובי יום אחרי אימון אירובי? וההפך?

תודה לעוזרים!,אני יודע שאני כל פעם אני פותח נושא חדש ושואל מלא דברים כי אני מבולבל רצח,והיום הגעתי להחלטה דיי משמעית שככה אני רוצה להתאמן בנתיים...

נתונים:
גובה 1.74
משקל:61~
אחוזי שומן נמוכים מאוד,אבל הבטן קצת נפוחה לפעמים אפילו אם כל האירובי ותרגילי הבטן,כנראה גנטי...
הידעת שהתמקחות על מחירים מקובלת בישראל, אבל לא בכל מקום. אל תתבייש להתמקח. זה חלק מהעניין וכך גם תוכל להשיג מחירים טובים. אני מציע 100 שקל.
ישן 11-05-07, 01:45   #3
Mass
חבר פעיל

מה?? :|
ישן 11-05-07, 09:41   #4
Amit
מושעה

כללי:: X
עוסק ב:: X

ציטוט:
פורסם במקור על ידי PoweRule
הידעת שהתמקחות על מחירים מקובלת בישראל, אבל לא בכל מקום. אל תתבייש להתמקח. זה חלק מהעניין וכך גם תוכל להשיג מחירים טובים. אני מציע 100 שקל.
אני מציע 99!
Amit מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-05-07, 09:42   #5
Amit
מושעה

כללי:: X
עוסק ב:: X

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Mass
מה?? :|
מה מה? חשבת שמישהו יבנה לך פה בחינם?
Amit מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-05-07, 12:27   #6
Mass
חבר פעיל

כולה ביקשתי שמישהו יתן לי תוכנית מוכנה מראש שמתאימה לאימונים בבית...לא שיבנו לי אישית!
פשוט התוכנית לאימונים ביתית שיש באתר זה רק של משקל הגוף ויש לי גם משקולות..
ישן 11-05-07, 12:31   #7
m0she
מנהל מחלקת התזונה

כללי:: משה גלעדי
עוסק ב:: סטודנט לרפואה

יש גם תכניות עם משקולות באתר , לא לבית , אבל בכללי. תמצא אחת שתתאים לך או שתלמד איך לבנות תכנית ותביא אותה לכאן לתקונים.

MosheG@israelbody.org
m0she מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה