ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > אימונים

אימונים תוכניות אימונים, ביצוע תרגילים, שיטות אימונים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 17-10-07, 09:26   #1
achtunG
חבר פעיל

ברירת מחדל כמה שאלות כלליות לגבי אימון

השאלות לא קשורות אחת לשניה...

-בעלייה במסה, מה המספר חזרות/סטים שיהיה הכי טוב לעשות לחזה ויד אחורית? (יש איזה יחס של שריר גדול וקטן.. אז איך זה הולך וכמה לדעתכם יהיה הכי טוב) בד"כ אומרים 8 חזרות.. אבל לא יודע..

-איזה תרגילי משקל-גוף אפשר לעשות בבית למשל ביום בלי אימון ליד אחורית?

-בזמן אימון... שמעתי פעם שאם לא נושמים נכון או משהו כזה, זה פוגע..(לא מגיע מספיק אוויר או משהו?) זה נכון? זה באמת לא בסדר? כי אין לי מושג למה אבל בכל הזמן שאני מתאמן, תמיד היו לי בעיות עם הנשימה באימון.. לא יודע איך להסביר אפילו

ועוד משהו קטן-
אם אני רוצה לקבוע פגישה עם גיל אבל לא במיוחד לתפריט כי יש לי תפריט די טוב, אלא לתוכנית אימונים או משהו כזה. אפשר?

תודה.
achtunG מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-10-07, 10:28   #2
r0y
חבר פעיל

שלח הודעה דרך MSN אל r0y

מספר חזרות הכי טוב זה 8..הוא הכי אידיאלי בכללי..הייתה טבלה שטאיבוקס שם מהספר ושמה כתוב על כל טווח חזרות ו 8 הוא ברמה טובה מאוד לכל מטרה..אז תעשה בין 6-8 אולי גם פחות אם תרוצה..

ליד אחורית אתה יכול לעשו שכיבות שמיכה עם יהלום בידיים(ידיים צמודות) או דיפס שזה אתה שם תידיים על קצה של ספה/שולחן נמוך או משהו אחר ושם את הרגליים על משהו בערך באותו גובה ממול ויורד עם היד אחורית...

כן חשוב לנשום באימון..יש אחד הראו בזמן שהוא עשה סקווט כבד ולא נשם יצאו לו העיניים חחחח
אז אתה מכניס אוויר בחלק האקצנטרי ובחלק השני שזה החלק היותר קשה אתה מוציא אוויר..
נגיד בלחיצות חזה אז מכניסים שמורידים את המוט ומוציאים שדוחפים אותו למעלה...
ישן 17-10-07, 10:34   #3
הזברה
IsraelBody VIP - חבר יהלום

ציטוט:
פורסם במקור על ידי achtunG
השאלות לא קשורות אחת לשניה...

-בעלייה במסה, מה המספר חזרות/סטים שיהיה הכי טוב לעשות לחזה ויד אחורית? (יש איזה יחס של שריר גדול וקטן.. אז איך זה הולך וכמה לדעתכם יהיה הכי טוב) בד"כ אומרים 8 חזרות.. אבל לא יודע..

-איזה תרגילי משקל-גוף אפשר לעשות בבית למשל ביום בלי אימון ליד אחורית?

-בזמן אימון... שמעתי פעם שאם לא נושמים נכון או משהו כזה, זה פוגע..(לא מגיע מספיק אוויר או משהו?) זה נכון? זה באמת לא בסדר? כי אין לי מושג למה אבל בכל הזמן שאני מתאמן, תמיד היו לי בעיות עם הנשימה באימון.. לא יודע איך להסביר אפילו

ועוד משהו קטן-
אם אני רוצה לקבוע פגישה עם גיל אבל לא במיוחד לתפריט כי יש לי תפריט די טוב, אלא לתוכנית אימונים או משהו כזה. אפשר?

תודה.
1.אתה חייב לשלב בצורה כלשהיא לפחות 2 טווחים, גבוה ונמוך ,לעלייה באמת יעילה.
3.בעקרון עדיף לקחת אוויר בהרפייה ולהוציא בכיווץ. זה הפוך בתרגילים שבהם בית החזה מתרחב כמו הרחקה לצדדים.
כשתרים סקוואט במשקלי ענק זה אולי יהיה מסוכן, כרגע, זה הרגל טוב לעתיד.