ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

נושא נעול

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 04-02-07, 00:17   #101
Mazoz3
חבר פעיל

כללי:: תלמיד תיכון

ציטוט:
פורסם במקור על ידי idani
אתה רוצה הוכחה? תתאבד ותבדוק..אתם עוד תיראו מזה החיים האמיתיים..
ציטוט:
פורסם במקור על ידי idani
אחח אנשים אתם חיים בבועה אתם לא יודעים מה העולם האמיתי..אתם תגיעו לגיהנוםם

חחחח הרגת אותי אחי
איך אני שונא תדתיים האלה את כל השומרי מסורת האלה - ואלה אתם תגיעו לגהנום, אתם תגיעו לכושיליאמא של רבי נחמן, שבו בשקט כבר ודי לזיין תשכל על עולמות... אין אלוהים ואין שום דבר.... הכל חרטא.. אתה חי עכשיו בעולם הזה, אז די לזיין תשכל.. שתגיע לעולם הבא, תעשה מה שנהוג שמה...
ודרך אגב גם אם יש גהנום וגן עדן, בכל מקרה כולנו נגיע לגהנום על פי הדתות, כי המוסלמים אומרים שמי שלא מאמין במוחמד יגיע לגהנום, הנוצרים אומרים שמי שלא מאמין בישו יגיע לגהנום, והיהודים אומרים שמי שלא מאמין בה' יגיע לגהנום, ככה שמכל כיוון כולנו זויינו, אז תאכל חזיר, תאכל חלב ובשר ותהנה מכל רגע מהחיים העלובים האלה.... עכשיו מצטער על החפירה... פשוט באמת כבר נשבר הזין מכל הדתות האלה, ומכל השטויות שלהם.
ודרך אגב אני גם לא רוסי או משהו אחר כן ? שלא תיקחו את מה שכתבתי כאן כדעת הרוסים או משהו, אני 100% צבר !
Mazoz3 מנותק  
ישן 04-02-07, 00:26   #102
Yoggie
מנהל ראשי

אני לפעמים מבשל לעצמי קערה של שרימפסים... 24 גרם חלבון ל100 גרם זה לא רע בכלל...
Yoggie מנותק  
ישן 04-02-07, 00:41   #103
Vin diesel
מושעה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי strongy
ני לא רוצה להיות מושעה אני מה שאמרתי אמרתי
לדעתי זה מסריח ואם לפחות אתם עושים את זה לפחות אל תדברו על זה כי אני מאמין שחוץ ממני יש עוד כמה אנשים מסורתיים ששומרים את זה ותתחיל להירגע מה אתה נובח סה"כ דעה
את הדעות שלך תשמור לאצמך.כי הם לא רצויות כאן.ואז אני ירגע.ואם אני באמת יתחיל לינבוח זה לא יגמר טוב.
תקרא את מה ש-mazoz3 רשם ותפנים את זה.סתם עצה...
Vin diesel מנותק  
ישן 04-02-07, 00:43   #104
Vin diesel
מושעה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Yoggie
אני לפעמים מבשל לעצמי קערה של שרימפסים... 24 גרם חלבון ל100 גרם זה לא רע בכלל...
יש מצב שאתה רושם מתכון?אם זה יוצא טעים לך...כי יש לי את זה במקרר ואחותי הכינה לי את זה היום ולא יצע לי טעים..
Vin diesel מנותק  
ישן 04-02-07, 09:27   #105
Yoggie
מנהל ראשי

בעקרון מומלץ לקנות שרימפסים מבושלים (זה מצוין על האריזה) ואם אפשר גם מנוקים... אבל ברוב הפעמים אתה צריך לחרוץ את השרימפס לאורכו על הגב כדי להוציא את כל הג'יפה שם של מערכת העיכול, זה קצת מגעיל אבל שטויות. מכאן השרימפס מוכן לבישול וחשוב לעשות את זה אני פעם ראשונה כמעט אכלתי את זה ככה.

כמעט כל תבשיל שתחשוב עליו אתה יכול לעשות עם השרימפס כי הטעם שלו מאוד ניטרלי.
בגדול אפשר גם לחמם במים ולאכול אבל אתה יכול גם לצרוב קצת במחבת עם חלב קוקוס, להוסיף תבלינים לפי הטעם... לימון... יש המון מתכונים תריץ חיפוש בגוגל הורדתי משם כמה.
Yoggie מנותק  
ישן 04-02-07, 09:36   #106
Kachok
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלKachok

כללי:: עד מתי?
עוסק ב:: טכנאי תקשורת
חדר כושר: קאנטרי באר שבע
שלח הודעה דרך MSN אל Kachok

-----
תמחקו

עד מתי ספטמבר 07?:cry_1:

Kachok מנותק  
ישן 04-02-07, 12:13   #107
strongy
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי mazoz3
:):):):) הרגת אותי אחי
איך אני שונא תדתיים האלה את כל השומרי מסורת האלה - ואלה אתם תגיעו לגהנום, אתם תגיעו לכושיליאמא של רבי נחמן, שבו בשקט כבר ודי לזיין תשכל על עולמות... אין אלוהים ואין שום דבר.... הכל חרטא.. אתה חי עכשיו בעולם הזה, אז די לזיין תשכל.. שתגיע לעולם הבא, תעשה מה שנהוג שמה...
ודרך אגב גם אם יש גהנום וגן עדן, בכל מקרה כולנו נגיע לגהנום על פי הדתות, כי המוסלמים אומרים שמי שלא מאמין במוחמד יגיע לגהנום, הנוצרים אומרים שמי שלא מאמין בישו יגיע לגהנום, והיהודים אומרים שמי שלא מאמין בה' יגיע לגהנום, ככה שמכל כיוון כולנו זויינו, אז תאכל חזיר, תאכל חלב ובשר ותהנה מכל רגע מהחיים העלובים האלה.... עכשיו מצטער על החפירה... פשוט באמת כבר נשבר הזין מכל הדתות האלה, ומכל השטויות שלהם.
ודרך אגב אני גם לא רוסי או משהו אחר כן ? שלא תיקחו את מה שכתבתי כאן כדעת הרוסים או משהו, אני 100% צבר !
אתה מדבר שטויות שאתה בכלל לא מבין כל האמונות של הערבים היהודים והנוצרים היא אותו דבר
כל העדות הם מונוטאיסטיות כולן מאמינות באלוקים רק לכל אחד יש שליח אחר אצל המוסלמים מוחמד אצל הנוצרים ישו אנשים צריכים מישהו מוחשי שיעזור להם להבין אבל אצל היהודים התורה היא כזאת חזקה שלא צריך מישהו מוחשי שינהיג לכן ג'ה איז 1
ומה אתה מדבר שטויות גיהנום לא גיהנום סראבק איתך אתה לא יודע מה אתה מדבר ופולט שטויות
strongy מנותק  
ישן 04-02-07, 12:14   #108
strongy
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Vin diesel
את הדעות שלך תשמור לאצמך.כי הם לא רצויות כאן.ואז אני ירגע.ואם אני באמת יתחיל לינבוח זה לא יגמר טוב.
תקרא את מה ש-mazoz3 רשם ותפנים את זה.סתם עצה...
חח לא יגמר טוב מה אתה יכול לעשות יא רוסי מסריח טפו עליך
ותלמד לכתוב הגעת לישראל סראבק
strongy מנותק  
ישן 04-02-07, 12:16   #109
strongy
חבר פעיל

אתה מקשיב לבנאדם שבעצמו לא יודע מה הוא מדבר והוא סתם ילד קטן שפולט שטויות כי הוא מקבל תמיכה מרוסים כמוךךך שלא מבינים מה זה אמונה או דת
strongy מנותק  
ישן 04-02-07, 12:34   #110
- Idan -
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי של- Idan -

שלח הודעה דרך Yahoo אל - Idan -

טוב חלאס. זה היה רק עניין של זמן עד שהשרשור יתדרדר לרמה הזאת.

נעול.

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא