ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > ארכיון

ארכיון פוסטים נבחרים שנכתבו בידי גולשי האתר - לקריאה בלבד.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 15-10-06, 19:51   #1
טל יואב
יואב טל

הסמל האישי שלטל יואב

כללי:: חובב מושבע על ענף פיתוח הגוף
עוסק ב:: קידום הענף פיתוח הגוף בישראל
חדר כושר: go-active
ברירת מחדל כרטיס - ביקור , גיל גרנות האיש והאגדה

גיל גרנות שם דבר בספורט פיתוח הגוף הישראלי מכונה ג"ו ויידר הישראלי בארץ מכין את האלופים לתחרויות פיתוח הגוף יועץ ומומחה תזונה לכל מטרה .תחת חגורתו נרשמו הישגים יפים ומרשימים להלן כתבת הפרופיל עליו .להיכנס קצת יותר לעולמו המסתורי של האיש והאגדה . אם יש לך את גיל לצידך יש לך את ההבטחה להצליח בתחום פיתוח הגוף , אחד מאבני היסוד של הספורט בארץ. גיל כבש את קהל הספורטאים בזמן מאוד קצר יחסית, עקב אופיו והחן המיוחד שלו . ראיון קצת אחר ,שלושה חברים ותיקים שנפגשים לכוס קפה , בראיון היה נוכח אביב עומר, המכונה גם הניגרי הענק , מר הצפון , ומקום שני מר ישראל לשנת 2006, גיל גרנות, ואני עבדכם הנאמן יואב טל .

גיל כמה שנים אתה עוסק בענף ?
אני עוסק בענף ספורט פיתוח הגוף שש וחצי שנים .
וכמה מתוכם זה ישראל בודי ?
ארבע וחצי שנים , בהתחלה התחלתי לעבוד מהבית , לאט לאט עד אשר הגענו לחנויות היום.
כמה זמן עד אשר החנות הראשונה נפתחה ?
שנה עד אשר פתחנו את החנות הראשונה .
אך הגעת לכל העניין הזה של פיתוח הגוף ?
בעבר הייתי ילד שמן בלי מודעות לספורט. כאשר הייתי מאושפז בבית החולים (עברתי מספר ניתוחים בריאות) הגעתי להחלטה לשנות את המראה שלי,, נכנסתי לזה לאט לאט יישמתי את זה בהתחלה על עצמי והתחלתי במקביל ללמוד תזונה. בהתחלה למדתי מספרים באנגלית ובעברית . אח"כ התחלתי ללמוד בוינגייט על הדרכת כושר ותזונת ספורט . התפתחתי והמשכתי בעוד מגוון קורסים שונים כגון פציעות ספורט , פיזיולוגיה וכ"ו, באיזשהו שלב עשיתי לימודים בארה"ב דרך "מיילים " עם חבר ב ה-ISSA ארה"ב שזה משהו מקביל לוינגייט בארץ, סגנון הלימודים הוא כמו האוניברסיטה הפתוחה.

כיצד אתה רואה את הפוטנציאל בענף בארץ ?
אנחנו לא באותה הרמה של ארה"ב כי החבר'ה כאן בארץ לא יכולים ומוכנים לקבל במאה אחוז את מה שצריך לעשות על מנת להגיע לרמה הזאת. אני לא מאשים אותם, אורח החיים בארץ קשה ואחרי הכל אתה לא מקבל על זה שום דבר בתמורה . אם תשווה אותנו לארה"ב, בשנות השיא של הספורטאים בארץ הם צריכים להתגייס, המדינה לא תומכת בהם, לכן 90 % מהם פשוט חייבים לפרוש מהספורט ולהמתין 3 שנים. זאת אחת הסיבות למה החבר'ה מהמגזר הערבי כל כך מצליחים בארץ.

הצבא לא מכיר את זה כל כך ולא יכול לתת לספורטאים אלו תנאים של ספורטאי מצטיין ?
יש רק אחד או שתיים כאלו בארץ והם דרך איגוד IFBB אחד מהם אני יודע שהוא מוחתם על חוזה שאסור לו להופיע ב- NABBA אחד שאני מנחה אותו בייעוץ תזונה בחור מהצפון . שמור אלירן בנימין.

אם אתה חובבן בארה"ב אתה גם לא מקבל שום דבר בתמורה לא ?
כן , אתה יכול להתקדם בפרסום , גם אם אתה לא מקצוען אתה יכול לפרסם "ליין " של מוצרים של תוספי מזון, ביגוד או כל דבר אחר .

יהיה איזשהו שלב שפיתוח הגוף בארץ יהיה פופולארי כמו כדור רגל ?
בחיים לא. לא בזמן הקרוב , אני מאוד מקווה, זה החלום שלי . מתי שאני חושב ש... אתה יודע מה ? אתה יודע מתי אני הכי מתאכזב כשאנו מגיעים לתחרות כל פעם מחדש במר ישראל , כל שנה אומרים לנו שהשנה זה יהיה מיוחד שיהיו הרבה אנשים , יהיה טלוויזיה , ואז אנו מגיעים ומגלים שהרמה ירדה בכמה רמות אחורה .

אתה מפנה אצבע מאשימה כלפיי האיגודים השונים וראשי המארגנים ? יש למה לצפות בשנה הבאה ?
אנו מקווים שאכן אלי אנה יעשה משהו מיוחד בשנה הבאה , אני סומך על אלי אנה שבגלל השם שלו הוא יעשה משהו מיוחד לפחות בפעם הראשונה משהו מאוד איכותי .

מה דעתך על האיגודים השונים בארץ במה הם שונים זה מזה ?
אני יכול להגיד לך שב- NABBA יש יותר אוירה והיא יותר מעניינת וכייף יותר לעבוד בתחרות ב-NABBA , אך השנה את המקצוענים ראינו ב אצל ה- IFBB .

במה זה מתבטא ?
ברמת האנשים שמגיעים בד"כ . בחיטוב בהופעה .

מדוע הפסקת עם האימונים הרציניים , אומנם מעולם לא התחרית אך היית "סוס לא קטן " מה קרה ?
השיא שלי במשקל גוף היה 82 ק"ג על 1.73 גובה , עם 15% שומן גוף . מפתח גוף אני לא, בשבילי זה רק תחביב. שנשאר בתחום הב-ר-י-א!

הרי אתה עצמאי אף אחד לא אומר לך מה לעשות למה הפסקת ?
יש לנו שאיפה אחת והיא להתקדם עד כמה שיותר היום בעידן האינטרנט העבודה היא 24 שעות ביממה . אין מה לעשות אני כרגע מנסה לחזור לאט לאט , זה לא קל בכל מכון שאני מנסה להתאמן כולם מציקים לי בזמן האימון בשאלות על תזונה ומוצרי תוספי מזון , אני נכנס לכל אחד מחדרי הכושר ברמת גן וכולם ישר מפציצים אותי בשאלות, ואני תמיד מנסה לענות לכולם. בסוף במקום אימון אני מעבר ההרצאה.

מה מייחד את ישראל בודי ?
אמינות . אם יכנס אליי בחור מחר ויבקש ממני תוסף לעלייה במאסה ובו זמנית תוסף לשריפת שומנים , אני לא ידחוף לו סתם תוספים רק לבצע מכירה , אלה אני יישב ויסביר לו שזה לא הולך ביחד . אולי אני יפסיד מכירה , אבל אותו לקוח ידע שאנו אמיתיים וכנים והוא יחזור.אולי הוא לא יקנה ממני ב- 1,000 ₪ אבל הוא ידע שיש לו למי לגשת והוא יאמין לי ב-100% .
הכתב הראשון של ישראל בודי .
טל יואב מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-10-06, 19:55   #2
טל יואב
יואב טל

הסמל האישי שלטל יואב

ברירת מחדל כרטיס - ביקור , גיל גרנות האיש והאגדה חלק 2 .

בוא נדבר מעט על האלופים שהכנת עד היום בפיתוח הגוף , כמה הכנת ? מי הפתיע אותך לטובה ? מי אכזב אותך ?
(כאן מתערב אביב עומר ומחייך ועונה במקום גיל ואומר : לא משבחים אדם בפניו וצוחק ) .

גיל : הכנתי כבר מעל עשרים מתמודדים בפיתוח הגוף לתחרויות עד היום .
מי הפתיע אותך בהכנות ?
עבאד קאעדן .
למה דווקא הוא ?
הוא לא נכנס לאינטרנט מתבלבל מעצות של אין ספור אנשים, הוא הולך עם הראש בקיר, הוא עושה בדיוק אחד על אחד מה אומרים לו, בשנה שעברה הוא הגיע לרמת חיטוב מטורפת . הוא לא מתבלבל מדעות של כל מיני אנשים שונים שמדברים. הוא עשה מה שאמרתי לו על הגרם ועל המ"מ והגיע לתחרות עם פחות מ 4 אחוז שומן.
ומה קרה לו השנה ?
לא עבדנו באותה אדיקות השנה איתו השנה , הוא פשוט לקח את אותה התוכנית משנה שעברה וניסה לבד ליישם זאת על עצמו, וזה לא היה מתאים כי מבנה והמאסה של הגוף הוא שונה כל הזמן.

כמה הוא שילם לך עבור התוכנית?
כל מי שהכנתי אותו לתחרות אני לא גובה ממנו תשלום כלל.

ומה יקרה אם יגיע אלייך בחור שלא מתאים עדיין לתחרות ?
אני עובד בשיטה הזאת רק עם הפוטנציאלים, התמורה שלי היא שאני יודע שלאחר מכאן אני יכול להשתמש בו לפרסום באתר ובתמונות .לאט לאט הבנתי שאני לא יכול לעשות הכל בחינם כך שאני מסכם איתם שעד התחרות הראשונה אתה משלם לי כרגיל ומאחרי התחרות הראשונה אין חיוב תשלום, ככה אני יודע שהם רציניים ואפשר ללכת איתם לניצחון.

ומה עם תוספי המזון לאותם ספורטאים ?
זה אני עוזר עד כמה שאני יכול בהנחות מיוחדות ,אין לי רצון להכניס אותם להוצאות כי אני יודע עד כמה הם משקיעים כסף בהכל . אני תורם עד כמה שאני יכול וזוהי התרומה של ישראל בודי לענף. אני מנסה לגייס תופסים גם מהיבואנים של OPTIMUM וצ'מפיון בישראל, השיטה שאנו עובדים היא כך , באו הרבה חבר,ה שביקשו שאני יכין אותם לתחרות, אז אתה משקיע בהם המון ואז חודש לפני התחרות הם פורשים ומוותרים , ולא ממשיכים עד הסוף , עד היום היו לי כבר חמישה-שישה כאלו וזה הספיק לי , אני משקיע הרבה אנרגיה במועמדים, וברגע שהם מחליטים לפרוש זה מאכזב, יש פה מעורבות אישית, הם ממש כמו משפחה .

ישנם כאלו שזה הפך ליותר מיחס של מאמן ספורטאי לקוח ?
עם כולם אני תמיד שובר דיסטנס מיד ונהפך לחבר שלהם , אני נשאר מקצועי עם כולם אך באופן אישי אני לא שומר על מרחק, אנחנו נהפכים לחברים יש מעורבות רגשית עם כולם.

מה ריגש אותך מקצועית ?
שלבנה שביט זכה במקום הראשון (מחייך חיוך רחב ) ממש בכיתי שם.הגיע לו ממש הוא השקיע כל כך הרבה שנים והוא לא ויתר . אני גם מכיר אותך כל כך הרבה שנים וכל שנה הוא היה אומר לי ....." גיל השנה אני לוקח .... , גיל השנה אני לוקח ...." המיוחד בלבנה שהוא עדיין מחוטב רוב ימות השנה עם קוביות , עקב כמות המחזרות שלו חשוב לו לשמור על חיטוב .ללבנה יש מטרה להיות מאוד מפורסם בארץ .

מה דעתך על אלי אנה ?
מעולם לא שוחחתי עימו אישית יותר מ2 דקות, אין לי דעה מגובשת עליו ואני לא מכיר אותו עדיין באופן אישיו. לפחות יש לנו משהו אחד שמייצג אותנו בכבוד בחו"ל ועל זה רספקט לו כבוד גדול.

מה דעתך על אמנון גאון (יושב ראש איגוד NABBA בישראל ) ?
(אביב עומר מתחיל לצטט ולחקות את אמנון מהתחרות האחרונה בצחוק ובמשפטיו המפורסמים )
גיל : הוא בן אדם טוב קורע את התחת , לפעמים הוא מושך יותר מידי זמן על הבמה , אנשים רוצים ללכת לישון, אחרי השעה 23:00 בלילה במוצאי שבת הוא לא יכול להחזיק אותנו כל פעם עד השעה 01:00 לפנות בוקר .(אביב עומר שהיה נוכח מבקש רק להוסיף הערה קטנה : לציין שבכלים שהיו לאמנון הוא עשה את המקסימום וזה בהחלט עדיף על פני האיגוד השני .)

מה דעתך על אשר פריג" (נשיא ההתאחדות של IFBB בישראל ) .
גיל : שתיקה ...... הוא לא פתוח מספיק לרעיונות וחבל כי היינו יכולים לקדם יותר את התחרות ואת הענף בארץ ביחד אם הוא היה מסכים ליותר שיתוף פעולה .

מה הדבר הראשון שעולה לך בראש כאשר אתה שומע את השמות הבאים :

ג"רי קרליל הוא : ..... הבלתי מנוצח (אומר זאת בחיוך גדול ) .
עמית ספיר הוא ...... גוזל .
לבנה שביט ...... לב של זהב .
עבאד קאעדן ..........לא עולה לי כרגע
יובל יהב ...... זורק זין רציני עם גנטיקה מטורפת .
אביב עומר ...... הפוטנציאל והמלומד שבחבורה .
חוסאם מצרי ...... מרשים , מדהים עם מאסה מדהימה , רמה מאוד גבוה .
שגיא גרשגורן ...... אוהב לשגע את כולם, כל שנה הוא אומר לי: גיל אני מגיע אלייך לחנות והוא לא בא הייתי שמח לעזור לו . שגיא... אתה שומע??? J
מאור זרזד ........ ההצלחה של ישראל , הוא יתחרה ב-2007 הוא מאורס עומד להתחתן , והוא מכין את חברתו למיס פיטנס 2007 .
ליאור גייניש ...... שור בלתי מרוסן .
ראובן סלומון ......פטיש לא קטן , מתכונן להתחרות במר ישראל 2007 לא לצעירים אלה בקטגוריית משקל גוף והוא יפתיע בגדול וחוזר לעניינים .
ישן 15-10-06, 19:58   #3
טל יואב
יואב טל

הסמל האישי שלטל יואב

ברירת מחדל כרטיס - ביקור , גיל גרנות חלק 3 ואחרון .

יש לך משהו מכל הספורטאים מועדף שהתקרבת אליו יותר מאחרים ?
מאור זרזד , הוא כמו אח קטן גדול בשבילי , אני גם איתו ספציפית רוב היום כי אנו גם עובדים יחד . הוא הגיע מאוד תמים ונאיבי מאילת הפכנו אותו לעובד טוב ומוצלח בישראל בודי .

מהם שעות העבודה שלך ?
מי השעה 09:00 בבוקר ועד לשעה 02:00 בבוקר רצוף .
מה עם חיי חברה ? מה עם החברה שלך ?
גם היא עובדת איתי הכנסתי כמעט את כל המשפחה שלי לעבוד איתי . בלילה אני מול המחשב ומדבר המון עם חו"ל ישנם לקוחות שיכולים להגיע אליי רק בשעות כאלו עונה על "מיילים " שהצטברו במהלך היום בשעות הקטנות של הלילה מתעדכן בפורומים של הארץ ושל חו"ל ובמקביל לומד תמיד דברים חדשים , וזה גם חלק מהעבודה החנות נסגרת בשעה 22:00 בערב ולפעמים גם אחרי .

הרבה חבר'ה רוצים לדעת מדוע אתה לא מגיב מספיק בפורום שלך ?
כי אין לי זמן , ויש לי המון פגישות עסקיות גם בשעות מאוחרות בלילה .

מה המשך המטרה והחזון שלך ?
שיהיה ישראל בודי בכל מקום . לפתוח בפריסה ארצית עוד מספר סניפים בארץ. שאם אביב עומר ירצה לנהל סניף בטבריה של ישראל באדי שיהיה לי לתת לו . בוא נגיד ככה שכל מי שיכנס לחדר כושר ידע מי זה ישראל בודי . מספיק שידעו איפה המקום האמיתי לקנות מוצרים בארץ. אני מאמין שבזכות האתר שלנו המודעות לספורט שלנו בארץ הוא אדיר. פיתחתי את האתר בהתחלה לא היה לי שום אינטרס כלכלי. פתחתי אותו במטרה לתת לאנשים מודעות לענף. הכל היה בהתנדבות.

למה אין לך ספורטאיות שאתה מכין לתחרות ?
יש לי מספר נשים שאני מייעץ להם בתזונה ואימונים אך אף אחת מהן לא בקטע של תחרות .

היכן אתה רואה את עצמך בעוד חמש שנים ?
בעוד חמש שנים שיהיה לנו לפחות עוד מספר סניפים ושאני יוכל להתמקד אך ורק בייעוץ ובשירות לקוחות רק זה אני באמת אוהב לעשות .

תן לי "טריגר " (משהו מפתיע ) .
הדר גולדנברג מאילת . לקח מקום ראשון בנוער בתחרות מר הצפון השנה . הדהים אותי היה מגיע כל חודש וחצי כמו שעון מאילת עם סבא שלו הוא השקיע כל כך הרבה הילד הזה הוא עשה כל מה שכתבתי לו בתפריט על הגרגר של האורז. הוא היה משגע אותי עשר פעמים ביום בטלפון שזה דבר טוב וזה דבר שמוכיח לי שהספורטאי רציני בהכנות שלו לתחרות .

מה השאיפות שלך לשנת 2007 בתחום התחרויות ?
זה עדיין רחוק מידי . אולי ג'רי יחזור מסאן פרנסיסקו , כרגע הוא מועסק שם בתור סגן השריף או משהו כזה . ומאור הולך להפציץ זה בטוח .

מה בקשר לתוכנית שהייתה בערוץ 2 בה הופעת ?
היה הרבה עריכה וקטעו שם קטעים,. הם חיפשו להציג את הענף בצורה קיצונית, לדעתי, מי שמכיר את זה יודע שהכל שטויות.אני רואה את הדברים בצורה טובה. פרסום הוא פרסום. קיבלנו מלא תגובות חיוביות מלקוחות וחברים.

מדוע אין שיתוף פעולה בין כל החברות שעוסקות בענף הזה בארץ ?
כי אנשים קנאים וצרי עין , ולא יודעים לפרגן ולעזור אחד לשני . לא מוכנים לראות מישהו אחד מצליח .
אני לא משקיע זמן ומחשבה בזה כי כך אני לא יגיע לשום מקום . למה לא מתאחדים ? כי אין עם מי להתאחד. כל אחד חושב שהוא רופא, או איזה פרופסור למדעי השרירים. הרי כל זה שטויות! המטרה היא להגיע ולהכין מועמדים לרמה בין לאומית ומי שמתעסק בשלילי רק נשאר מאחור.

מספר מילות סיכום , טיפים לקהל הקוראים שלנו ?
אל תאמינו לכל מה שאתם קוראים באינטרנט שאינו מגיע ממקור מוסמך ואמין, תבדקו כל דבר , לימדו ותתעדכנו כל הזמן\ כי יידע זה כוח! , תלמדו היטב לפני שאתם מחליטים ליישם משהו ותמיד תחשבו על התוצאה הסופית!!!
ישן 15-10-06, 20:01   #4
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

יואב למה פתחת 3 נושאים שונים על זה?
למה לא הכל באותו שרשור?

לא משנה, תיקנתי
עוד מעט אקרא הכל ואתן את דעתי
ישן 15-10-06, 20:10   #5
Psychopath
חבר פעיל

הסמל האישי שלPsychopath

נהניתי לקרוא !
באמת נראה אחלה של בחור !
תודה יואב!

סקס, סמים וסקוואטים.
Just Remember, Trance Forever
הגודל כן קובע!

---------------------------
Psychopath מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-10-06, 20:11   #6
MagneZium
חבר פעיל

עכשיו אתה מדבר נשב ונקרא הכול =]
תודה רבה מלך
ישן 15-10-06, 20:13   #7
ron_22
חבר פעיל

כל הכבוד יואב !
עכשיו יודע מי זה גיל גרנות המדובר
אהבתי את אשר צירפת -> מה הדבר הראשון שעולה לך בראש כאשר אתה ....
מתי יעשו עלייך כרטיס טל יואב?

נפש בריאה בגוף בריא
וגוף בריא בנפש בריאה !
ron_22 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-10-06, 20:13   #8
NIRAN
חבר פעיל

הסמל האישי שלNIRAN

שלח הודעה דרך ICQ אל NIRAN

קראתי הכל, זה אחד באמת מעניין!
גיל נשמע בחור רציני שבאמת רוצה לפתח תענף בארץ!
ישן 15-10-06, 20:13   #9
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

אחלה, כרטיס ביקור מעולה ישר כוח!
סינטרקס
סיינטרקס
Bullet מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-10-06, 20:21   #10
MagneZium
חבר פעיל

סיימתי לקרוא באמת אחד הכרטיסים המדהימים
ישן 15-10-06, 20:24   #11
nitzan
חבר פעיל

אחלה כרטיס..גיל בן אדם באמת מיוחד...תודה יואבוס
nitzan מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-10-06, 20:29   #12
Daniel-Barak
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלDaniel-Barak

אולללללהההההה

הכרטיס שחיכיתי לו!
קראתי הכל - היה מאוד מעניין!
גיל אחלה של בחור, מאור רציני וצפוי לו עתיד מעולה אם ימשיך ככה!

כל הכבוד יואב! תודה רבה שוב (וגם לניגרי שעזר בחידוד השאלות)
ישן 15-10-06, 20:37   #13
Yoshi-Moto
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלYoshi-Moto

שלח הודעה דרך MSN אל Yoshi-Moto

קראתי מילה במילה אהבתי גיל הוא אחלה בן אדם!
תגידו למישהו יש תמונה שלו?
Yoshi-Moto מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-10-06, 20:38   #14
belok
חבר פעיל

יואב אין כמוך ...
ראיון מדהים ממש נהנתי לקרא אותו!!!
מקווה עוד יצא לנו להפגש ולדבר ...
ישן 15-10-06, 20:54   #15
Night_Wolf
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Night_Wolf

קראתי הכל יואב אתה תותח שוב כל הכבוד לך

גילי!! וואלק אתה תאמין לי מספר 1 אחי. חכה עוד כמה שנים יהיה ישראלבאדי גם בסין תמשיך בדרך שאתה הולך בא אחי וב"ה רק תצליח

גלעד
Night_Wolf מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-10-06, 20:58   #16
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

מקווה שלא תכעס אבל ניראה לי שזה הכרטיס היחידי שקראתי מהתחלה עד הסוף
היה מאוד מעניין
ישן 15-10-06, 20:59   #17
גולן
מנהל ראשי

הסמל האישי שלגולן

שלח הודעה דרך MSN אל גולן

אחלה כרטיס, גיל באמת בן אדם מיוחד, שיחקת אותה!
סינטרקס
סיינטרקס
אבקת חלבון
גולן מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-10-06, 21:06   #18
Fatty
חבר פעיל

הסמל האישי שלFatty

שלח הודעה דרך ICQ אל Fatty שלח הודעה דרך MSN אל Fatty

היה באמת מעניין אבל די מציק לי איך שהכל כתוב. בתור "כתב השרירים של ישראלבודי" אני חושב שאתה צריך להתנסח יותר כמו כתב. בהמון מקומות חסר פיסוק וסידור נכון של המילים ומהשפטים.

חוץ מזה היה מעניין

חיטוב 2007
נתונים התחלתיים: משקל: 76, היקף טבור: 86.5, אחוז שומן: 22%
לפני אחרונה אצל גיל (8 ביולי, 2007): משקל: 70, היקף טבור: 79, אחוז שומן: 14%
לאחרונה אצל גיל (16 באוגוסט, 2007): משקל: 67.7, היקף טבור: 75, אחוז שומן: 12.5%

יאללה עוד קצת כוסעמק.
בסוף החיטוב - תמונות, פאטי נחשף. :P סבלנות!
Fatty מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-10-06, 21:14   #19
The Iron Man
חבר פעיל

לדעתי זה היה הכרטיס הכי מעניין שהיה עד עכשיו!
נהניתי לקרוא, יואב יתותח!
גיל תמשיך ככה אוהבים אותך!!!
ישן 15-10-06, 21:27   #20
Night_Wolf
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Night_Wolf

תשמע תשמע תשמע התחלתה להעלות תקריזה ...וזה רע מאוד
כל מה שיואב רשם בראיון אם גיל גרנות הכל אמת חרוטה בברזל ויש עוד הרבה דברים מעבר לזה ..
אני יגיד לך מי אתה ******** מאתר מתחרה מה שאני מציע לך לעשות זה לקחת את עצמך ולעוף מפה מה אתה קנאי קשה לך להגיע לאן שגיל הגיע?קשה לך להשקיע תמאמץ שהוא השקיע ?יאומלל לך תחפש מי ינענע אותך! והכי חשוב צא מהפורום הזה כי הבעלים הוא גיל גרנות ועובדה שהפורום הזה עומד על הרגליים וזה הפורום הכי מצליח בארץ לפיתוח גוף תוספי תזונה Bodybuilding וכל דבר שקשור לספורט רק מוכיחה לך כמה 0 אתה לעומתו עשה טובה צא מהפורום שלנו ואל תכנס לפה יותר בחיים יאלה ביי

נ.ב
אני בטוח שזה Biggy הדפקט שפעם היה נכנס לפה מעלה פוסטים ישנים...לפני 200 שנה
מפרסם פורומים מתחרים
עונה לכל נושא בשלילה ובדיעות מפגרות..
וכמובן מעצבן את כולם אז שוב פעם בבקשה גולן,עומרי,אור או כל מנהל אחר שנימצא פה סימו לחסר חיים הזה באן ושלא נשמע ממנו יותר בחיים
Night_Wolf מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא