ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 09-09-07, 20:45   #61
Mad_dog
חבר פעיל

הסמל האישי שלMad_dog

עוסק ב:: Yovel Gym
שלח הודעה דרך MSN אל Mad_dog

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Leo
תכלס מתוך הכמעט מיליון שעלו מברית המועצות שכבר נולדים להם ילדים צברים פה בארץ
מספיק 1000 מפיונרים כדי לעשות את מה שהמאפייה הרוסית עושה ולעשות להם שם רע , כמובן בכל בית ספר יש כאלה שבאמת גורמים לך לתהות מה הם עושים בישראל אז זה יותר מ 1000 (מדבר רוסי)
צודק גם אני מברית המועצת ומכיר את זה אבל למה להכליל ? לא כולנו כאלו לא או שכן אני אישית מכיר 3 חברים שמלחמת לבנון נלחמו ונפצעו למען ישראל וכולם מברית המועצות

Running is for Girls
New Status
Hight: 1.76
10/10/08--->21/2/09
Wight :67Kg->73Kg
Arm :37-->39.5
Mad_dog מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-09-07, 20:46   #62
Dino Psaras
Banned

כללי:: יו הפנר מה זה מי אני
עוסק ב:: חייל בקרוב

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Leo
תכלס מתוך הכמעט מיליון שעלו מברית המועצות שכבר נולדים להם ילדים צברים פה בארץ
מספיק 1000 מפיונרים כדי לעשות את מה שהמאפייה הרוסית עושה ולעשות להם שם רע , כמובן בכל בית ספר יש כאלה שבאמת גורמים לך לתהות מה הם עושים בישראל אז זה יותר מ 1000 (מדבר רוסי)
אתה ממש דביל.
Dino Psaras מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-09-07, 20:50   #63
Leo
חבר ותיק

כללי:: אני אואב תרד
עוסק ב:: סוחר תרד.
שלח הודעה דרך MSN אל Leo

ציטוט:
פורסם במקור על ידי --->Recoba
אתה ממש דביל.
...

Leo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-09-07, 20:57   #64
flikeron
חבר פעיל

הסמל האישי שלflikeron

שלח הודעה דרך ICQ אל flikeron שלח הודעה דרך MSN אל flikeron

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Mad_dog
לך יא חתיכת מתרומם עכשיו זה כמו שאני יגיד שכול העליה מארצות ערב הם מוסלמים בכלל לא יהודים אלה סתם אוהבי ערבים ... אף פעם לא שמעת את זה ?? כדי שתתחיל לשמוע מה אתה מכליל את כול העולים ??? אני טוען שאתה בכלל לא יהודי אולי יותר מוסלמי בגלל שלך הייתה יותר תערבות בין ערבים אז אתה יותר קרוב לערבים אתה לא יהודי בכלל
נו נו עוד אחד לךמה מי אתה שתגיד לי שאני לא יהודי יא שמוק אני יותר יהודי ממה שתיהיה בחיים שלך יא אפס אין לי בכלל בעיה אם רוסים בכלל לא ויש לי גם חברים רוסים שהם יהודים אבל הרוסים שאין להם לאום יהודי לא תורמים שום דבר למדינה הזאת אז תפסיק לזיין תשכל ולחוש מבין כי אתה לא מבין כלום
ישן 09-09-07, 21:08   #65
Mad_dog
חבר פעיל

הסמל האישי שלMad_dog

ציטוט:
פורסם במקור על ידי flikeron
נו נו עוד אחד לךמה מי אתה שתגיד לי שאני לא יהודי יא שמוק אני יותר יהודי ממה שתיהיה בחיים שלך יא אפס אין לי בכלל בעיה אם רוסים בכלל לא ויש לי גם חברים רוסים שהם יהודים אבל הרוסים שאין להם לאום יהודי לא תורמים שום דבר למדינה הזאת אז תפסיק לזיין תשכל ולחוש מבין כי אתה לא מבין כלום
אתה טוען בגלל שאני עולה מברית המועצות אני לא יהודי ?? זה מה שאתה טוען אני יותר יהודי ב100% לי לעומת אין דם ערבי אתה אל תשכח שהמשפחה שלך חייה בין ערבים מאות שנים בטוח בטך יש דם מוסלמי אל תכליל אותנו
ואלו שבאמת ה"רוסים" שלא קשורים לפה אתה צודק בזה אני יודע אבל הם הלא יהודים האלו משתרים בצהל ועושים הכול למען המדינה זה שיש קומץ של 1 ל 100000 שהוא בכלל שונא ישראל זה בגלל אנשים כמוך שכול החיים שלהם הם היו תמיד "הרוסים המסריחים" וכול הדברים האלו לי אישית זה לא קרה אני למשלי גדלתי במקום שלא היה כזה אבל עכשיו אני מכיר אנשים שגרו במקומות אחרים שכול הילדות שלהם התעללו בהם בגלל שהם רוסים אני מביןאותם למה הם שונאים ישראלים לא מצדיק את זה כמובן ולהגיע לנאצים זה פשוט הגזמה וטיפשות

Running is for Girls
New Status
10/10/08--->21/2/09
ישן 09-09-07, 21:12   #66
flikeron
חבר פעיל

הסמל האישי שלflikeron

שלח הודעה דרך ICQ אל flikeron שלח הודעה דרך MSN אל flikeron

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Mad_dog
אתה טוען בגלל שאני עולה מברית המועצות אני לא יהודי ?? זה מה שאתה טוען אני יותר יהודי ב100% לי לעומת אין דם ערבי אתה אל תשכח שהמשפחה שלך חייה בין ערבים מאות שנים בטוח בטך יש דם מוסלמי אל תכליל אותנו
ואלו שבאמת ה"רוסים" שלא קשורים לפה אתה צודק בזה אני יודע אבל הם הלא יהודים האלו משתרים בצהל ועושים הכול למען המדינה זה שיש קומץ של 1 ל 100000 שהוא בכלל שונא ישראל זה בגלל אנשים כמוך שכול החיים שלהם הם היו תמיד "הרוסים המסריחים" וכול הדברים האלו לי אישית זה לא קרה אני למשלי גדלתי במקום שלא היה כזה אבל עכשיו אני מכיר אנשים שגרו במקומות אחרים שכול הילדות שלהם התעללו בהם בגלל שהם רוסים אני מביןאותם למה הם שונאים ישראלים לא מצדיק את זה כמובן ולהגיע לנאצים זה פשוט הגזמה וטיפשות
תגיד לימדו אותך בכיתה א-ב קרוא וכתוב? אני אמרתי שאתה לא יהודי? מישהו חשב שאתה רוסי בכלל? וגם אם כן מישהו אמר שאתה רוסי לא יהודי? מה אתה בסדר? אין לי שום בעיה אם רוסים... בוא אני יספר לך משהו .. התובעת המחוזית של המשטרה גרה אצלי בבנין והיא חברה של אמא שלי והן מדברות הרבה איך שהיה תסיפור הזה בטלוויזיה אמא שלי דיברה אם אבא שלי עליהם שהייתה עלייה לא מזמן וכימאט!!! לא כולם כימאט כולם מוכרים כבר למשטרה כעבריינים כסרסורים סוחרי סמים וכרגע זה עבר כל גבול נאציזם ואני מדבר על אלה שקיבלו אזרחות והם לא יהודים והמדינה דואגת להם וממננת אותם וככה הם מתנהגים.
ישן 09-09-07, 21:14   #67
Mad_dog
חבר פעיל

הסמל האישי שלMad_dog

ציטוט:
פורסם במקור על ידי flikeron
תגיד לימדו אותך בכיתה א-ב קרוא וכתוב? אני אמרתי שאתה לא יהודי? מישהו חשב שאתה רוסי בכלל? וגם אם כן מישהו אמר שאתה רוסי לא יהודי? מה אתה בסדר? אין לי שום בעיה אם רוסים... בוא אני יספר לך משהו .. התובעת המחוזית של המשטרה גרה אצלי בבנין והיא חברה של אמא שלי והן מדברות הרבה איך שהיה תסיפור הזה בטלוויזיה אמא שלי דיברה אם אבא שלי עליהם שהייתה עלייה לא מזמן וכימאט!!! לא כולם כימאט כולם מוכרים כבר למשטרה כעבריינים כסרסורים סוחרי סמים וכרגע זה עבר כל גבול נאציזם ואני מדבר על אלה שקיבלו אזרחות והם לא יהודים והמדינה דואגת להם וממננת אותם וככה הם מתנהגים.
טוב יאללה נסגור עם זה אתה צודק ...
אין לי כוח לויכוח

Running is for Girls
New Status
10/10/08--->21/2/09
ישן 09-09-07, 21:41   #68
ColemanIsGay
חבר פעיל

גבר מה קשור זה שכל עדות המזרח חיו בין ערבים לכמה הם יהודים
ColemanIsGay מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-09-07, 21:52   #69
Mad_dog
חבר פעיל

הסמל האישי שלMad_dog

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ColemanIsGay
גבר מה קשור זה שכל עדות המזרח חיו בין ערבים לכמה הם יהודים
סגרנו את הנושא
אבל אני יענה לך זה אותו קשר כמו שעדות המזרח אומרים על הרוסים שכולם לא יהודים .. זה הקשר היחיד

Running is for Girls
New Status
10/10/08--->21/2/09
תגובה