ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 07-01-07, 19:24   #21
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי S u z u k i R g s x
אני זוכר את זה עומרי
ומה שהבאתי רק קצה הקרחון למה שעושים האפרקאים האלה

עומרי נו ניכנסתה לחזית לאומית?
לא לא יצא לי אני בקושי מתחבר גם לכאן יש לי כרגע עבודות לעשות אני אבדוק אותו בימים הקרובים
ישן 07-01-07, 19:25   #22
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Leo
אני חבר בפורום בסגנון (JTF) ולדעתי יש שמה אנשים יותר משכילים

אבל כל העסק הזה זה דיבורים באוויר.
אני יכול לכתוב ספר שלם איך צעד אחר צעד קבוצה אפילו בת 100 חברים יכולה להשיג מטרות אדירות בכיוון של זה בתוך מספר שנים. אבל המקום ל זה זה לא באינטרנט בפורום פתוח אלא בחדרי חדרים כי יש דרכי פעולה שאני מפחד לתאר אותם בפורום שלא יבואו עלי שוטרים.

ויש עוד כמה דברים שאני לא מסכים עם ימניים קיצוניים.
פוליטיקה זה 100 אחוז דיבורים גם, הכל זה דיבורים ותאוריות, זה מה שבני אדם אוהבים לעסוק בו, תאוריות. לא משנה אם זה במדע של הטבע או בכל מדע אחר.
ישן 07-01-07, 19:26   #23
Gamerrrrr
חבר פעיל

הסמל האישי שלGamerrrrr

גיל:: אמממ תחומי העניין שלי הם:בודיבילדינג, בודיבילדינג, בודיבילדינג, ועוד קצת בודיבילדינג. וגם פוואר ליפט

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Leo

דבר שני , אתה לא ממש מבין את הקוראן ונדבקת לפסוק אחד ויחיד שמה מול הרבה מאוד פסוקים אחרים הנוגדים אותו. חוץ מזה תסתכל מה קורה??? ומה קרה בכלל

ואז תחליט איך הם מפרשים את הקוראן
בוא אני יספר לך משהו מעניין. ב1992 אבא נפצע בלבנון, רימון התפצץ סמוך אליו וריסיסים פגעו לו בכל הראש, בעקבות זה הוא איבד את השמיעה באוזן אחת ובשנייה הוא שומע חצי. הצבא נתן לו חופשה של שנה עד שנתיים בהתאם להתפתחות הפציעה והחליטו לממן לו לימודים אוניברסיטאיים. אבא שלי בחר ללמוד מזרחנות, והתמקד על שני נושאים, אחד שולי שהוא הנפט במזה"ת והשני הוא דת האסלאם. והוא הסביר לי (והוא יודע יותר טוב משנינו) בדיוק את מהות הג'יהד, כמו שכתבתי, את עובדי האלילים חובה להשמיד או לאסלם, ואילו את מאמיני הדתות המונוטאיסטיות אפשר להשאיר בחיים כל עוד הם משלמים מס גולגולת.
Gamerrrrr מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-01-07, 19:34   #24
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Gamerrrrr
את עובדי האלילים חובה להשמיד או לאסלם, ואילו את מאמיני הדתות המונוטאיסטיות אפשר להשאיר בחיים כל עוד הם משלמים מס גולגולת.
זה בדיוק אותם חוקים של הנצרות הקדומה בתקופה של הצלבנים. את השבטים הפאגנים בצפון/מערב אירופה היתה חובה או לנצר או להשמיד, גם מבחינת החוקים של הנוצרים עובדי האלילים הם הכי כופרים.
ישן 07-01-07, 19:36   #25
Gamerrrrr
חבר פעיל

הסמל האישי שלGamerrrrr

גיל:: אמממ תחומי העניין שלי הם:בודיבילדינג, בודיבילדינג, בודיבילדינג, ועוד קצת בודיבילדינג. וגם פוואר ליפט

ציטוט:
פורסם במקור על ידי OMRI-TURBO
זה בדיוק אותם חוקים של הנצרות הקדומה בתקופה של הצלבנים. את השבטים הפאגנים בצפון/מערב אירופה היתה חובה או לנצר או להשמיד, גם מבחינת החוקים של הנוצרים עובדי האלילים הם הכי כופרים.
זה בעיקר כי שלושת הדתות המונוטאיסטיות הן די קרובות, ליהודים ולנוצרים יש הרבה במשותף וכך גם למוסלמים ולנוצרים. אבל ההבדל היפה הוא שבין הנוצרים למוסלמים אין חיבה רבה אחד לשני מכיווןש המוסלמים רואים בנוצרים עובדי אלילים בגלל שהם מתפללים לישו, כמו שהנוצרים רואים במוסלמים כופרים.

ד"א עוד דבר המוסלמים רואים ביהודים "בני חסות" אנחנו משלמים פרוטקשיין בעצם
ישן 07-01-07, 21:00   #26
dstyle
חבר פעיל

הסמל האישי שלdstyle

באמת עצוב וכנראה שזה לא הולך להשתנות

DsTyLe
dstyle מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-01-07, 21:17   #27
blinki
חבר פעיל

המטרה של הג'האד לפי מה שהבנת זה בסוף לסלק אותנו מן המדינה, אבל הם לא דוגלים בתבוסה היהודים אלא הם מאמינים שזה תהליך ארוך שייקח הרבה שנים והם מאמינים בהודנה ארוכת טווח, שבסופה מטרתה לטהר תא א"י מיהודים אבל זה לא העניין אני מקווה ומאמין שמרבית הפלסטינים לא ג'האדניקים.
וחברים, צאו מהסרט שלכם אנחנו כן נצטרך לדבר וכן נצטרך לעשות וויתורים כאובים ואין כזה דבר א"י השלמה צאו מזה, וגם אם לא יהיה שלום בחיים(מה שכנראה יקרה)
blinki מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-01-07, 21:49   #28
בולדוג
חבר פעיל

בלינקי אתה מבלבל מונחים .
ג'יאהד = מלחמת קודש של מוסלמים בכופרים , תחת ההגדרה כופרים נכנסים כל מי שתוקף מוסלמים + עמים עובדי אלילים (כאשר הישראלים הציונים ולא כלל היהודים נכנסים בקטגוריה הראשונה עפ"י פסקי הלכה של אישי דת מוסלמים) .
הודנה = מונח שלקוח ממלחמות בין שבטים מוסלמים בעבר ואומר הפסקת אש לזמן מוגבל לצורכי התאוששות החברה האזרחית , בהסתכלות מקומית על הסכסוך שלנו ההודנה משמשת להתחמשות והצטיידות לקראת גל העימותים הבא .

ארץ ישראל השלמה זו פנטזיה בדיוק כמו שגירוש וביצוע טרנספר של ערבים הוא פנטזיה ולא שלא הייתי רוצה לעשות את זה , פשוט במציאות שמדינת ישראל חיה בה כיום שהיא תלויה בארה"ב באופן כמעט טוטאלי זה בלתי אפשרי .
בתור אחד שבילה שירות עמוס חיכוכים עם אוכלוסייה אזרחית בשטחים וזה כולל טחינת 8/8 במחסומים ביצוע מעצרים וגם פחד מדקירות כל פעם שאתה נכנס להפגנה שקצת יוצאת משליטה אני רוצה לומר שלפי דעתי הפתרון הכי טוב הוא היפרדות מוחלטת , צה"ל ואזרחים ישראלים יוצאים מהגדה המערבית למעט גושי התנחלויות גדולים .
בולדוג מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-01-07, 16:04   #29
Leo
חבר ותיק

כללי:: אני אואב תרד
עוסק ב:: סוחר תרד.
שלח הודעה דרך MSN אל Leo

יש 100+ פסקאות בקוראן שאומרות שיש להשפיל ולהרוג יהודים בהקשרים שונים
ורק אחד שלכאורה נותנת להם מעמד של דהימיז (וגם לא משנה אם זה ארץ של נוצרים או יהודים המולמים צריכים לכבוש אותה)

זה שבמזרחנות לומדים בעיקר שמאלאנים ועוד כמה מורים לערבית בבית הספר שלי שבוא נגיד שלום עכשיו קטן עליהם לא אומר שהם צודקים =\

חוץ מזה כל זה קורה אי אפשר להתווכח עם המציאות

Leo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-01-07, 16:30   #30
Gamerrrrr
חבר פעיל

הסמל האישי שלGamerrrrr

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Leo
יש 100+ פסקאות בקוראן שאומרות שיש להשפיל ולהרוג יהודים בהקשרים שונים
ורק אחד שלכאורה נותנת להם מעמד של דהימיז (וגם לא משנה אם זה ארץ של נוצרים או יהודים המולמים צריכים לכבוש אותה)

זה שבמזרחנות לומדים בעיקר שמאלאנים ועוד כמה מורים לערבית בבית הספר שלי שבוא נגיד שלום עכשיו קטן עליהם לא אומר שהם צודקים =\

חוץ מזה כל זה קורה אי אפשר להתווכח עם המציאות
מה הקשר?? לא אמרתי שהם אוהבים אותנו, ההפך הוא הנכון, אנחנו לפי הקוראן שלהם "הכלבות" שלהם. אבל(!!) אין קשר לג'יהאד
ישן 08-01-07, 16:43   #31
Leo
חבר ותיק

שלח הודעה דרך MSN אל Leo

אם אמרתי שיש קשר לג'יהד אז כנראה התבלבלבלתי בכל אופן המטרה של האיסלאם זה להשתלט על העולם ורואים את זה וזה כתוב להם בקוראן , בגלל זה אין דבר כזה מוסלמים מתונים כי כל פעם יצוצו כמה שיתרגמו את הקוראן כמו שהוא אמור להיות ויתחילו לעשות בעיות.

Leo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-01-07, 16:56   #32
Gamerrrrr
חבר פעיל

הסמל האישי שלGamerrrrr

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Leo
אם אמרתי שיש קשר לג'יהד אז כנראה התבלבלבלתי בכל אופן המטרה של האיסלאם זה להשתלט על העולם ורואים את זה וזה כתוב להם בקוראן , בגלל זה אין דבר כזה מוסלמים מתונים כי כל פעם יצוצו כמה שיתרגמו את הקוראן כמו שהוא אמור להיות ויתחילו לעשות בעיות.
נכון הם רוצים להשתלט על העולם, אבל הם לא ישמידו\יאסלמו את היהודים כי אנחנו נועדנו להיות העבדים שלהם. די דומה ליחס של הנאצים לסלאבים
ישן 08-01-07, 19:02   #33
Leo
חבר ותיק

שלח הודעה דרך MSN אל Leo

ציטוט:
נכון הם רוצים להשתלט על העולם, אבל הם לא ישמידו\יאסלמו את היהודים כי אנחנו נועדנו להיות העבדים שלהם. די דומה ליחס של הנאצים לסלאבים
אם עכשיו כל העולם יתאסלם והאיסלאם יהיה כמו שהוא עכשיו אפשר רק לומר שלהיות יהודי זה כמו להיות חיידק בקבקוק אנטיביוטיקה

Leo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-01-07, 19:18   #34
Gamerrrrr
חבר פעיל

הסמל האישי שלGamerrrrr

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Leo
אם עכשיו כל העולם יתאסלם והאיסלאם יהיה כמו שהוא עכשיו אפשר רק לומר שלהיות יהודי זה כמו להיות חיידק בקבקוק אנטיביוטיקה
העולם לא יתאסלם. הנצרות חזקה מידי בשביל זה וכך גם האיטאיסטים
ישן 08-01-07, 19:25   #35
Leo
חבר ותיק

שלח הודעה דרך MSN אל Leo

ציטוט:
העולם לא יתאסלם. הנצרות חזקה מידי בשביל זה וכך גם האיטאיסטים
נגיד והוא יתאסלם , זה מה שאמרתי.

בכל אופן האתאיסטים ה"חוכמולוגים" הכי חזקים לכאורה הם כבר ימחקו את האיסלאם ויעלמו אחרי זה

Leo מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה