ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > אימונים

אימונים תוכניות אימונים, ביצוע תרגילים, שיטות אימונים ועוד..

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 25-07-07, 14:38   #1
roysht
חבר פעיל

הסמל האישי שלroysht

ברירת מחדל עבודה מהירה vs עבודה איטית

היי, רציתי לדעת מהם ההבדלים בין שתי צורות העבודה והאם יש לכך השפעה רבה כל כך?
אני אסביר את הדילמה:
אני מתאמן ועובד בצורה נכונה (איטית), אני משתדל לדאוג כמעט בכל תרגיל ששלב ה"עלייה" (לדוגמא בכפיפות מרפקים) יהיה 2 שניות והשלב האקצנטרי יהיה 3 שניות.
בדרך הזאת לקראת ה-2-3 החזרות האחרונות אני מרגיש שהשריר עומד להתפוצץ (ואני מרגיש טוב עם זה).
הקטע הוא שככה אני עושה ברוב התרגילים ואני לא ממש עולה במשקלים בזמן האחרון, בקושי אם בכלל.
אומנם יכול להיות שיש משפיעים אחרים (כגון: תזונה לקויה ועוד...), אבל לצורך העניין בואו ונגיד שהעבודה האיטית הזאת היא זאת שעצרה את העלייה במשקלים.
האם עדיף (וגם בכלליות) לעבור לעבודה מהירה עם יותר משקל?
ואני לא מתכוון לצ'יטינג-להשתמש בגב בשביל כפיפות מרפקים וכו'- אלא רק במקום ש"העליה" תיקח 2 שניות ושלב ה"ירידה" יקח 3 שניות, שזה יהיה קצר יותר, לדוגמא שניה עליה ושניה ו2 שניות ירידה.
אני תמיד רואה בכל הסרטונים של מפתחי הגוף שהם עובדים מהר ומתפתחים, אבל מצד שני פעם קראתי איפשהו שהם רק עובדים ככה מהר בשביל הפוזה כשמצלמים אותם ואין לקחת מהם דוגמא ולהתאמן בדרך שהם מתאמנים.
אבל מצד שני, הורדתי כמה סרטונים שמראים איך לעשות תרגילים (אני חושב שמפה הורדתי של אחד שקוראים לו מיילו או משהו כזה, ועוד כמה סרטונים שקיבלתי במתנה ב Dvd שמראים איך לאמן את הידיים) ושם גם, האיש שמסביר איך להתאמן, אומנם עובד קצת יותר לאט ממפתחי הגוף שעובדים ממש מהר, אבל הוא עדיין עובד גם קצת מהר ולא 2 שניות עליה ו3 שניות בירידה.

בת'כלס, לפי מה שהבנתי עד עכשיו, זה לא מדע מדויק, אבל האם יש משהו שאתם ממליצים עליו?
המומחים כאן, איך אתם מעדיפים לעבוד? האם השיטה שאני עובד בה עכשיו טובה?
או שעדיף לי להעלאות קצת את המשקלים בהכל ולקצר קצת בזמן העבודה של כל סט?
מחכה לתשובה,
רועי.
roysht מנותק   הגב עם ציטוט