ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

נושא נעול

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 25-09-07, 18:40   #21
Danzig
חבר פעיל

הסמל האישי שלDanzig

כללי:: גבר שבגברים

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Deja Vu
אתה קראת טוב את מה שרשמתי ?

וכן הנוז ודקה שהם עולים ביחד 400 שקל,זה מה שקורה שמנסים לעבוד על אנשים במחירים,ולצערי יש הרבה שנופלים בפח. סל מס+נו אקספלוד+נוז+דקה עולה לי 830 שקל :closedeyes:
לא שמתי לב

וכן, את החבילה הזאת של הנוז והדקה בחו"ל עולה 60$ אם אנלא טועה, ועוד דבר, החבילה של אופטימום של הVASSIVE בחו"ל עולה בכלל 39 דולר, פה רק ה CE או הNO (לא זוכר) עולה 400
Danzig מנותק  
ישן 25-09-07, 18:42   #22
Vin diesel
מושעה

Vin diesel מנותק  
ישן 25-09-07, 18:43   #23
Danzig
חבר פעיל

הסמל האישי שלDanzig

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Vin diesel
?
Danzig מנותק  
ישן 25-09-07, 18:45   #24
P-a-n-1-c
Banned

עוסק ב:: חייל בסדיר, מילואימניק בטיב טעם.

מה אתם בוכים אנ'לא מבין, אם הייתם גיל גם אתם הייתם מוכרים את זה במחיר הזה. מהסיבה הפשוטה שאתם אימפריה [לגיל יש די בלעדיות בשוק, יש חנויות קטנות אבל לא ממש מגרדות אותו] ואתם רוצים לעשות כסף, כן כסף. וואלה לא טוב לכם אל תקנו מגיל, תזמינו מחו"ל. חלאס לבכות כל הזמן כמה שגיל לוקח יקר וכו' וכו', יש אלטרנטיבות אחרות. מי שרוצה לשלם טיפה יותר יקר ובלי כאב ראש (כי להזמין מחו"ל זה די כאב ראש, מכס וכל הבולשיט הזה, למרות שלרוב זה משתלם] אז שילך לגיל, מי שרוצה לחסוך שיזמין מחו"ל.
P-a-n-1-c מנותק  
ישן 25-09-07, 18:50   #25
Deja Vu
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי P-a-n-1-c
מה אתם בוכים אנ'לא מבין, אם הייתם גיל גם אתם הייתם מוכרים את זה במחיר הזה. מהסיבה הפשוטה שאתם אימפריה [לגיל יש די בלעדיות בשוק, יש חנויות קטנות אבל לא ממש מגרדות אותו] ואתם רוצים לעשות כסף, כן כסף. וואלה לא טוב לכם אל תקנו מגיל, תזמינו מחו"ל. חלאס לבכות כל הזמן כמה שגיל לוקח יקר וכו' וכו', יש אלטרנטיבות אחרות. מי שרוצה לשלם טיפה יותר יקר ובלי כאב ראש (כי להזמין מחו"ל זה די כאב ראש, מכס וכל הבולשיט הזה, למרות שלרוב זה משתלם] אז שילך לגיל, מי שרוצה לחסוך שיזמין מחו"ל.
שמתי לב שאתה מלקק לגיל הרבה...
אתה מדבר ככה והולך ומזמין בעצמך מחו"ל אז אל תדבר הרבה...
חוץ מזה גיל קונה את הסל מס ב135 שקל ליחידה ומוכר אותה ב400 שקל אז אל תדבר הרבה..
ואיזה אימפריה בדיוק ? זה שהוא דופק מחירים כיאילו סוף העולם ?
במקומך לא היתי בכלל מדבר כי המחירים שהוא קונה למל אבקת חלבון ב174 שקל ליחידה ומוכר אותה ב350 שקל זה ממש לא אלטרנטיבה.

ואם הינו גיל הינו מוכרים את זה במחיר נורמלי,כי ברגע שזה יעלה במחיר נורמלי הרבה אנשים יקנו תאמין לי,במקום איזה 1-2 פריירים שמשלים מחיר כזה.

והידע הזה הגיע לי ממקור 1.
Deja Vu מנותק  
ישן 25-09-07, 18:52   #26
P-a-n-1-c
Banned

ציטוט:
שמתי לב שאתה מלקק לגיל הרבה...
אתה מדבר ככה והולך ומזמין בעצמך מחו"ל אז אל תדבר הרבה...
חוץ מזה גיל קונה את הסל מס ב135 שקל ליחידה ומוכר אותה ב400 שקל אז אל תדבר הרבה..
ואיזה אימפריה בדיוק ? זה שהוא דופק מחירים כיאילו סוף העולם ?
במקומך לא היתי בכלל מדבר.
קודם כל מה אתה יוצא עליי?
דבר שני אני גם חושב שגיל מוכר ביוקר, בגלל זה אני קונה את המוצרים הבאמת גדולים בחו"ל (ואת החלבון ממנו).
אם הייתי במקומו גם אני הייתי גובה ככה, מהסיבה הפשוטה שבראש ובראשונה מה שחשוב זה הפרנסה, מה אכפת לי שזה יקר לך? אני רוצה לעשות קופה.
אל תשחק אותה יפה נפש, גם אתה היית לוקח מחירים כאלה אם היית לך חברה שהיא אימפריה בתחום שלה.
P-a-n-1-c מנותק  
ישן 25-09-07, 18:56   #27
maradona
חבר פעיל

הסמל האישי שלmaradona

שלח הודעה דרך ICQ אל maradona שלח הודעה דרך MSN אל maradona

פאניק ישראלבודי היא לא ממש מונפול כמו שאתה מציג אותה.
המחירים בישראלבודי באמת מעט יקרים,אבל שים לב שאם תשווה אותם לכל החנויות תוספי מזון שאתה מכיר(גם כאלה שבעיר ולא מפורסמים באינטרנט) שים לב שהמחירים יהיו ממש דומים.
לכל השאר
תמיד תזכרו שאתם מזמינים מוצר מחו"ל אתם משלמים עליו את המעט ביותר שאפשר ולא משלמים בנוסף על הרווח של הספק.

maradona מנותק  
ישן 25-09-07, 18:57   #28
Deja Vu
חבר פעיל

ציטוט:
קודם כל מה אתה יוצא עליי?
דבר שני אני גם חושב שגיל מוכר ביוקר, בגלל זה אני קונה את המוצרים הבאמת גדולים בחו"ל (ואת החלבון ממנו).
אם הייתי במקומו גם אני הייתי גובה ככה, מהסיבה הפשוטה שבראש ובראשונה מה שחשוב זה הפרנסה, מה אכפת לי שזה יקר לך? אני רוצה לעשות קופה.
אל תשחק אותה יפה נפש, גם אתה היית לוקח מחירים כאלה אם היית לך חברה שהיא אימפריה בתחום שלה.
אתה מאוד מאוד טועה.
תחשוב שניה נוז 400 שקל ?
אוקי,כמה כבר קונים מימנו את זה ?..
1-5 מטומטמים ? תחשוב עם זה היה עולה 300 שקל כמה אנשים היו קונים ?
מלא!!!!!!!! הרבה היו רצים לנסות את הפורמולה הזאת..

גיל דפוק מחירים כי הוא יכול בגלל שהיבואן הוט נותן לו לעשות מה שבראש שלו, שרשמתי פעם ב-bb.com סל מס עולה 400 שקל כולם שם קיבלו חום!!

חוץ מיזה אנשים כבר לא פריירים מי שבקיא בתחום הבאדי-בילדינג לא קונה במחירים כאלה תוספים שלא מזיזים את הביצה הימנית..
אני כבר ילך יביא אנדרול בכדורים 13 שקל לכדור כבר יותר עדיף.
Deja Vu מנותק  
ישן 25-09-07, 19:00   #29
P-a-n-1-c
Banned

אחי תחשוב על זה שאם אנשים לא היו קונים המחיר היה יורד, ככה זה בשוק.
אתה מתנהג בתמימות או לאדע איך, אבל תפתח את העיניים ותראה שוואלה אם גיל פתח עכשיו עוד סניף סימן שהוא מרוויח יפה מאוד מהתוספים שלו וסימן שהוא כן מוכר את זה במחירים המופקעים האלה.
מצד שני תסתכל על זה שגיל הוא הכי "זול" בארץ. למה אין חברות שמביאות מוצרים במחירים יותר זולים? אני לא מדבר על המוצרים שיש לגיל בלעדיות עליהם, אלא מוצרים שאפשר נגיד לקנות בחנות של וין דיזל, למה שם הם לא יותר זולים? כנראה שאי אפשר להוזיל.
P-a-n-1-c מנותק  
ישן 25-09-07, 19:07   #30
Deja Vu
חבר פעיל

ציטוט:
אחי תחשוב על זה שאם אנשים לא היו קונים המחיר היה יורד, ככה זה בשוק.
אתה מתנהג בתמימות או לאדע איך, אבל תפתח את העיניים ותראה שוואלה אם גיל פתח עכשיו עוד סניף סימן שהוא מרוויח יפה מאוד מהתוספים שלו וסימן שהוא כן מוכר את זה במחירים המופקעים האלה.
מצד שני תסתכל על זה שגיל הוא הכי "זול" בארץ. למה אין חברות שמביאות מוצרים במחירים יותר זולים? אני לא מדבר על המוצרים שיש לגיל בלעדיות עליהם, אלא מוצרים שאפשר נגיד לקנות בחנות של וין דיזל, למה שם הם לא יותר זולים? כנראה שאי אפשר להוזיל.
כי גיל קנה את הבלעדיות של צ'מפיון ואופטימום ועד כמה חברות בארץ!!

תפסיק להיות נאיבי כזה,כי מה שגיל מציד את עצמו בכלל לא נכון ..
שאר החנויות מושפעות מישראלבודי,כי זאת קהילה גדולה..
ברגע שהם רואים מחירים המתחרים, ורואים שאנשים קונים אז גם הם מעלים את מחירי החלבון בדיוק כמו בישראלבודי, 350 שקל בכל אתר ברשת עכשיו תמצא.... ואנשים קונים!

חוץ מזה גיל מאוד חכם ויודע איך לעשות כסף על אנשים!
יש הרבה דברים שאתה לא יודע עליו ועל השיטות שלו אז עזוב אני לא רוצה לדבר עוד בפורום..

רק שתיהיה בעניינים, ליד הבית שלי מוכרים אופטימום ב290 שקל.

מבחינתי הדיון נגמר אין לי כוח להיתכוח, פעם היתי לקוח של ישראלבודי לקוח וותיק!
עד שראיתי את התמונה הגדולה..

שיהיה לו לבריאות.
Deja Vu מנותק  
ישן 25-09-07, 19:12   #31
P-a-n-1-c
Banned

וואלה אחי האמת לא מתאים לדבר על זה בפורום, אבל אני איתך גם. אל תחשוב שאני כזה תמים וחושב שגיל עושה את זה בשביל להרוויח את הלחם שלו, כי הוא מרוויח הרבה יותר מזה.
אין מה לעשות, אני מציאותי. כל עוד אנשים קונים מישראלבודי, ישראלבודי ימשיכו למכור במחירים מופקעים. אבל אין ברירה, מה לא תקנה חלבון? בעיה.
P-a-n-1-c מנותק  
ישן 25-09-07, 19:16   #32
Deja Vu
חבר פעיל

ציטוט:
וואלה אחי האמת לא מתאים לדבר על זה בפורום, אבל אני איתך גם. אל תחשוב שאני כזה תמים וחושב שגיל עושה את זה בשביל להרוויח את הלחם שלו, כי הוא מרוויח הרבה יותר מזה.
אין מה לעשות, אני מציאותי. כל עוד אנשים קונים מישראלבודי, ישראלבודי ימשיכו למכור במחירים מופקעים. אבל אין ברירה, מה לא תקנה חלבון? בעיה.
בדיוק אחי!

אבל אני לא דיברתי על החלבון עצמו שלפי דעתי המחיר מוגזם,אלה על המוצרים כמו הנוז ודקה וכו'.
הוא קונה אותם במחירי שחיתות :closedeyes:

ועל תסתכל על המחירים שאתה רואה ב-bb.com היבאון קונה אותם במחירים בהרבה מאוד זולים..
ויכול להרשאות לעצמו לימכור אותם בזול בישראלבודי,ישראלבודי מעלים את המחירים ומנצחים את כל המחירים בשוק!
Deja Vu מנותק  
ישן 25-09-07, 19:24   #33
Danzig
חבר פעיל

הסמל האישי שלDanzig

אני יוסיף גם שאת המוצרים שיש בישראלבודי אין כמעט בשום חנות תוספים אחרת, חברות כמו שיש אצלו בפרט, לכן אין ממש להשוות את המחירים ולהגיד שישראלבודי הכי זול.
רוב החנויות טבע\תוספים האחרות מוכרים כל מיני חרא שגם ככה אין מה לעשות איתו.
Danzig מנותק  
ישן 25-09-07, 19:24   #34
Moshe
Banned

תאמת זה זמן טוב לפתוח את הפה , אבל כמו שארבל פעם אמר , כמו שמשהו לא הולך מתיישב ומחרבן אצלי באמצע הסלון אני גם לא אעשה את זה :]
Moshe מנותק  
ישן 25-09-07, 19:25   #35
Deja Vu
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Danzig
אני יוסיף גם שאת המוצרים שיש בישראלבודי אין כמעט בשום חנות תוספים אחרת, חברות כמו שיש אצלו בפרט, לכן אין ממש להשוות את המחירים ולהגיד שישראלבודי הכי זול.
רוב החנויות טבע\תוספים האחרות מוכרים כל מיני חרא שגם ככה אין מה לעשות איתו.
כי גיל קנה את כל הבלעדיות של החברות האלה.
:closedeyes:
Deja Vu מנותק  
ישן 25-09-07, 19:25   #36
Danzig
חבר פעיל

הסמל האישי שלDanzig

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Moshe
תאמת זה זמן טוב לפתוח את הפה , אבל כמו שארבל פעם אמר , כמו שמשהו לא הולך מתיישב ומחרבן אצלי באמצע הסלון אני גם לא אעשה את זה :]
חח תשמור הכל בפנים אל תהיה לוך
Danzig מנותק  
ישן 25-09-07, 19:26   #37
P-a-n-1-c
Banned

ציטוט:
בדיוק אחי!

אבל אני לא דיברתי על החלבון עצמו שלפי דעתי המחיר מוגזם,אלה על המוצרים כמו הנוז ודקה וכו'.
הוא קונה אותם במחירי שחיתות :closedeyes:

ועל תסתכל על המחירים שאתה רואה ב-bb.com היבאון קונה אותם במחירים בהרבה מאוד זולים..
ויכול להרשאות לעצמו לימכור אותם בזול בישראלבודי,ישראלבודי מעלים את המחירים ומנצחים את כל המחירים בשוק!
גם נכון.
אבל תקשיב, כרגע עולה לך נגיד להביא אקספלוד בסביבות ה250-280 כולל הכל +\-
גיל לא ימכור בחיים אבל בחיים בפחות מ300 (עזוב שעכשיו הוא מוכר ב435), אז וואלה בין כה וכה יותר משתלם לך להזמין מחו"ל.
מוצרים כמו חלבון ששוקלים הרבה לא משתלם, מוצרים כמו קריאטין, פורמלות וכו' משתלם.
אני נגיד עכשיו הבאתי ב50$ רצועות אחיזה + אקספלוד כולל משלוח אקספרס (אל חבר בארה"ב שחוזר מחר לארץ).
P-a-n-1-c מנותק  
ישן 25-09-07, 19:27   #38
Moshe
Banned

ד"א מחיר חלבון יבואן כשקונים סטוקים (וזה מה שגיל עושה) , לערך 200-220 ש"ח.
Moshe מנותק  
ישן 25-09-07, 19:27   #39
Danzig
חבר פעיל

הסמל האישי שלDanzig

ציטוט:
גם נכון.
גיל לא ימכור בחיים אבל בחיים בפחות מ300 (עזוב שעכשיו הוא מוכר ב435), אז וואלה בין כה וכה יותר משתלם לך להזמין מחו"ל.
אני נגיד עכשיו הבאתי ב50$ רצועות אחיזה + אקספלוד כולל משלוח אקספרס (אל חבר בארה"ב שחוזר מחר לארץ).
יצאת בזול אחושלוקי

עריכה: תלוי ברצועות
Danzig מנותק  
ישן 25-09-07, 19:28   #40
Deja Vu
חבר פעיל

ציטוט:
גם נכון.

זה גם מה שאני עושה עכשיו מזמין מחו"ל ונהנה.
חלבון אני יסבול וישלם 350, אבל על פורמולות שעולות בחו"ל פחות מחלבון אני לא מוכן :closedeyes:
Deja Vu מנותק  
נושא נעול