ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 14-04-09, 15:31   #41
Max90kg
חבר פעיל

הסמל האישי שלMax90kg

כללי:: מקס
חדר כושר: מתנ"ס עוזיאל
שלח הודעה דרך ICQ אל Max90kg

ציטוט:
פורסם במקור על ידי הכריש בקרייסלר צפה בהודעה
זה לא מיתוס זה מאוד חשוב ואני בלי הארוחה הזאת לא הולך לישון,מתאמן לא צריך להשלים ערכים הוא אוכל כל ארוחה בגלל מטרה שאותה הוא רוצה להשיג,אני למשל אוכל כל ארוחה עם סיבה
ארוחת בוקר-כדי להזרים מהר חלבון לגוף אחרי 8 שעות שהוא שורף את מה שיש
ארוחת ביניים-ארוחה שלי אישית חשובה במיוחד אם המטרה לגדול אז חשוב להביא לגוף עוד אנרגיה על מנת שלא יקח אותה מהגוף או מהשרירים
ארוחת צהריים-ארוחה מרכזית וחשובה שמביאה כוח להמשך היום ואם אתה במסה אז בכלל חשוב שלא תפספס אותה
ארוחה שעה לפני האימון-כדי שבאימון תהיה לך אנרגיה ולא תרגיש רעב וגם כדי שיהיה לך חלבון בגוף בזמן האימון
ארוחה אחרי האימון-חשוב לתת לגוף חלבון אחרי האימון כדי שיעזור לשמור על השריר ולהמשיך לבנות אותו
ארוחה לפני השינה-כמו שכבר אמרתי כדי לתת לגוף חלבון שיספג לאט וישמור על השריר במהלך השינה והעדיפות שלי זה חלבון גבינה

אתה יכול לראות שאני אוכל כל ארוחה בגלל מטרה(וגם בגלל שאני רעב)ולכל ארוחה יש משמעות גדולה לאיך תראה היום או מחר או מחרתיים וכך הלאה.
ציטוט:
פורסם במקור על ידי bar's צפה בהודעה
דיי כבר אתה והמיתוסים שלך...
תביא לי מחקר או משהו שמראה שחלבון מגבינה וכו' נספג במהירות של כל חלבון אחר..
ולכל חלבון יש מהירות ספיגה שונה...
שיבוא כבר המושיע וינפץ לך את המיתוסים על המיתוסים

לי אישית מספיק שthe animal אמר שזה מיתוס בשביל להאמין בזה. אם אתה צריך עוד הוכחות תבקש ממנו ומאנשים אחרים. אני אישית לא התעמקתי בזה כ"כ ואני לא תקוע במחשבה של "להיות כל היום אנאבולי יעשה אותי יותר גדול".
Max90kg מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 14-04-09, 15:44   #42
shimi123
Banned

3 יוגורטים 0 אחוז של דנונה ושקדים
shimi123 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 14-04-09, 16:55   #43
שושו השועל
חבר פעיל

הסמל האישי שלשושו השועל

כללי:: שועל חד"כ
עוסק ב:: Help Desk
חדר כושר: ג'ימי
שלח הודעה דרך ICQ אל שושו השועל שלח הודעה דרך MSN אל שושו השועל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי pala צפה בהודעה
יש חשיבות בגלל כשאתה הולך לישון אתה לא אוכל לפחות 8שעות, אתה צריך ספיגה איטית של חלבונים כדי שהגוף לא יפרק את השריר באמצע השינה ישתמש באנרגיה של השריר

אותו דבר לbono
הייתי בטוח שזה חצי גביע...
שושו השועל מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 14-04-09, 17:01   #44
HITMAN
מתחרה מקצועי - חבר על

עוסק ב:: אבטחה ממשלטית,מדריך חדר כושר
חדר כושר: Holmes Place
שלח הודעה דרך ICQ אל HITMAN Send a message via Skype™ to HITMAN

Casein protein
ישן 14-04-09, 17:17   #45
Bar's
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

כללי:: ג'וני

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Max75kg צפה בהודעה
לי אישית מספיק שthe animal אמר שזה מיתוס בשביל להאמין בזה. אם אתה צריך עוד הוכחות תבקש ממנו ומאנשים אחרים. אני אישית לא התעמקתי בזה כ"כ ואני לא תקוע במחשבה של "להיות כל היום אנאבולי יעשה אותי יותר גדול".
בינתיים the animal לא המציא את פיתוח הגוף.. למרות שיש לו ידע רב ואני מכבד אותו, אבל שוב, אולי יבוא מישהו שבאמת יודע..
Bar's מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 14-04-09, 20:17   #46
MagneZium
חבר פעיל

חביתה מ6 לבן ביצים+3 צהוב
חצי גביע קוטג
לחם
ישן 15-04-09, 11:10   #47
dmie
חבר פעיל

10 שקדים, חצי קוספת קוטג' 3% ולישון :]
dmie מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-04-09, 12:15   #48
HardCor3
מפקח ראשי

הסמל האישי שלHardCor3

כללי:: ירדן

קוטג' + חמאת בוטנים וכמה אגוזי מלך.
HardCor3 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-04-09, 12:18   #49
the animal
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

חדר כושר: גו אקטיב ת"א

ציטוט:
פורסם במקור על ידי bar's צפה בהודעה
בינתיים the animal לא המציא את פיתוח הגוף.. למרות שיש לו ידע רב ואני מכבד אותו, אבל שוב, אולי יבוא מישהו שבאמת יודע..
חח תאכלס, הפכתם אותי ללייל מקדונלד...

מסכימים איתי? הוסיפו גם אתם תזכורת בחתימה שלכם
the animal מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-04-09, 12:21   #50
HardCor3
מפקח ראשי

הסמל האישי שלHardCor3

[quote]
ציטוט:
זה לא מיתוס זה מאוד חשוב ואני בלי הארוחה הזאת לא הולך לישון,מתאמן לא צריך להשלים ערכים הוא אוכל כל ארוחה בגלל מטרה שאותה הוא רוצה להשיג,אני למשל אוכל כל ארוחה עם סיבה
ארוחת בוקר-כדי להזרים מהר חלבון לגוף אחרי 8 שעות שהוא שורף את מה שיש
ארוחת ביניים-ארוחה שלי אישית חשובה במיוחד אם המטרה לגדול אז חשוב להביא לגוף עוד אנרגיה על מנת שלא יקח אותה מהגוף או מהשרירים
ארוחת צהריים-ארוחה מרכזית וחשובה שמביאה כוח להמשך היום ואם אתה במסה אז בכלל חשוב שלא תפספס אותה
ארוחה שעה לפני האימון-כדי שבאימון תהיה לך אנרגיה ולא תרגיש רעב וגם כדי שיהיה לך חלבון בגוף בזמן האימון
ארוחה אחרי האימון-חשוב לתת לגוף חלבון אחרי האימון כדי שיעזור לשמור על השריר ולהמשיך לבנות אותו
ארוחה לפני השינה-כמו שכבר אמרתי כדי לתת לגוף חלבון שיספג לאט וישמור על השריר במהלך השינה והעדיפות שלי זה חלבון גבינה

אתה יכול לראות שאני אוכל כל ארוחה בגלל מטרה(וגם בגלל שאני רעב)ולכל ארוחה יש משמעות גדולה לאיך תראה היום או מחר או מחרתיים וכך הלאה.[/quote]
נסחפת בטירוף.
ישן 15-04-09, 12:22   #51
WEST $ SIDE
חבר פעיל

הסמל האישי שלWEST $ SIDE

זה אמת די פשוטה הגוף לא יפרק שריר לאחר 7-8 שעות שינה , אני אחרי שינה עושה גם אירובי בעצימות בינוית על קיבה ריקה עד שהגליקוגן מדולל וזה עדיין לא פוגע בשריר .
ישן 15-04-09, 12:32   #52
Avi
חבר פעיל

חזה עוף + סלט ירקות
Avi מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-04-09, 13:46   #53
HardCor3
מפקח ראשי

הסמל האישי שלHardCor3

ציטוט:
פורסם במקור על ידי west $ side צפה בהודעה
זה אמת די פשוטה הגוף לא יפרק שריר לאחר 7-8 שעות שינה , אני אחרי שינה עושה גם אירובי בעצימות בינוית על קיבה ריקה עד שהגליקוגן מדולל וזה עדיין לא פוגע בשריר .
גם זה די מיתוס... כדי לרוקן גליקוגן צריך מספר ימים עם אימוני דילול ועם צריכת מצומצמת של פחמימות.
ישן 15-04-09, 15:22   #54
הכריש בקרייסלר
חבר פעיל

הסמל האישי שלהכריש בקרייסלר

כללי:: מתאמן לאורח חיים בריא ומוצק
עוסק ב:: מאמן בהולמס פלייס

[quote=HardCor3;808232]
ציטוט:

נסחפת בטירוף.
ככה אני חושב,ואם אתה כבר אומר ש"נסחפתי בטירוף" אתה יכול להסביר לי אולי במה נסחפתי?

מאמן כושר מוסמך מטעם וינגייט
הכריש בקרייסלר מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-04-09, 17:38   #55
crock
חבר פעיל

עוסק ב:: תלמידXD
חדר כושר: אגו

חצי קופסת תירס, 3 יוגורטים וכוס חלב
crock מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-04-09, 19:10   #56
HardCor3
מפקח ראשי

הסמל האישי שלHardCor3

[quote=Hardcor3;808333]

ציטוט:

ככה אני חושב,ואם אתה כבר אומר ש"נסחפתי בטירוף" אתה יכול להסביר לי אולי במה נסחפתי?
ארוחת בוקר-כדי להזרים מהר חלבון לגוף אחרי 8 שעות שהוא שורף את מה שיש - כדי לפרק שריר צריך להיות מעל 20 שעות בצום, אז את מה הוא שורף זה לא מובן

ארוחת ביניים-ארוחה שלי אישית חשובה במיוחד אם המטרה לגדול אז חשוב להביא לגוף עוד אנרגיה על מנת שלא יקח אותה מהגוף או מהשרירים - לא חובה לאכול ארוחת ביניים. שוב, הגוף לא יפרק שריר ולא יקח אנרגיה מהגוף, כאמור אכלת לפניכן החומצות אמינו עדיין זורמות בדם ומספקות לגוף אנרגיה, כנ"ל לגבי גלוקוז

ארוחת צהריים-ארוחה מרכזית וחשובה שמביאה כוח להמשך היום ואם אתה במסה אז בכלל חשוב שלא תפספס אותה - מה יקרה אם תפספס אותה?

ארוחה שעה לפני האימון-כדי שבאימון תהיה לך אנרגיה ולא תרגיש רעב וגם כדי שיהיה לך חלבון בגוף בזמן האימון - אם אכלת ארוחת צהריים טובה אין צורך לאכול שעה לפני האימון, החלבון שאכלת בארוחת צהריים עדיין זורם בגוף כחומצות אמינו וגם אם תאכל 6 שעות לפני אימון ארוחה טובה תהיי לך אנרגיה לאימון

ארוחה אחרי האימון-חשוב לתת לגוף חלבון אחרי האימון כדי שיעזור לשמור על השריר ולהמשיך לבנות אותו - אחרי אימון מה שחשוב זה פחמימה ולא חלבון , לאחר אימון אתה יכול לאכול 5 תמרים או 500 מל חלב ואין צורך בחלבון סתם שתידע.

ארוחה לפני השינה-כמו שכבר אמרתי כדי לתת לגוף חלבון שיספג לאט וישמור על השריר במהלך השינה והעדיפות שלי זה חלבון גבינה - אתה כאמור מתכוון לחלבון 'קזאין' שידוע כחלבון שמתפרק לאט, אך האמת זה לא קריטי גם מאותה סיבה שהגוף לא מפרק שריר כ"כ מהר בטח לא בפרק זמן של 6-7 שעות. בנוסף לכך , לא משנה איזה סוג חלבון תאכל אם תוסיף לזה שומן (שמן זית , חמאת בוטנים וכ'ו) זה יאט את הספיגה שלו.

הבנת איפה נסחפת עכשיו..
ישן 15-04-09, 20:20   #57
הכריש בקרייסלר
חבר פעיל

הסמל האישי שלהכריש בקרייסלר

כללי:: מתאמן לאורח חיים בריא ומוצק
עוסק ב:: מאמן בהולמס פלייס

[quote=HardCor3;808502]
ציטוט:
פורסם במקור על ידי Hardcor3 צפה בהודעה

ארוחת בוקר-כדי להזרים מהר חלבון לגוף אחרי 8 שעות שהוא שורף את מה שיש - כדי לפרק שריר צריך להיות מעל 20 שעות בצום, אז את מה הוא שורף זה לא מובן

ארוחת ביניים-ארוחה שלי אישית חשובה במיוחד אם המטרה לגדול אז חשוב להביא לגוף עוד אנרגיה על מנת שלא יקח אותה מהגוף או מהשרירים - לא חובה לאכול ארוחת ביניים. שוב, הגוף לא יפרק שריר ולא יקח אנרגיה מהגוף, כאמור אכלת לפניכן החומצות אמינו עדיין זורמות בדם ומספקות לגוף אנרגיה, כנ"ל לגבי גלוקוז

ארוחת צהריים-ארוחה מרכזית וחשובה שמביאה כוח להמשך היום ואם אתה במסה אז בכלל חשוב שלא תפספס אותה - מה יקרה אם תפספס אותה?

ארוחה שעה לפני האימון-כדי שבאימון תהיה לך אנרגיה ולא תרגיש רעב וגם כדי שיהיה לך חלבון בגוף בזמן האימון - אם אכלת ארוחת צהריים טובה אין צורך לאכול שעה לפני האימון, החלבון שאכלת בארוחת צהריים עדיין זורם בגוף כחומצות אמינו וגם אם תאכל 6 שעות לפני אימון ארוחה טובה תהיי לך אנרגיה לאימון

ארוחה אחרי האימון-חשוב לתת לגוף חלבון אחרי האימון כדי שיעזור לשמור על השריר ולהמשיך לבנות אותו - אחרי אימון מה שחשוב זה פחמימה ולא חלבון , לאחר אימון אתה יכול לאכול 5 תמרים או 500 מל חלב ואין צורך בחלבון סתם שתידע.

ארוחה לפני השינה-כמו שכבר אמרתי כדי לתת לגוף חלבון שיספג לאט וישמור על השריר במהלך השינה והעדיפות שלי זה חלבון גבינה - אתה כאמור מתכוון לחלבון 'קזאין' שידוע כחלבון שמתפרק לאט, אך האמת זה לא קריטי גם מאותה סיבה שהגוף לא מפרק שריר כ"כ מהר בטח לא בפרק זמן של 6-7 שעות. בנוסף לכך , לא משנה איזה סוג חלבון תאכל אם תוסיף לזה שומן (שמן זית , חמאת בוטנים וכ'ו) זה יאט את הספיגה שלו.

הבנת איפה נסחפת עכשיו..
ארוחת בוקר-צריך יותר מעשרים שעות בשביל שהשריר יפגע משמעותית אבל אני לא מדבר פה על פגיעה בשריר אלה יותר על הבניה הגוף צריך חלבון מהר כדי להמשיך בתהליך ההתאוששות והבניה

ארוחת ביניים-לא חובה כמו שאתה אומר למי שמאמין בשיטת ה"פחות ארוחות" ומשלים את הערכים במספר ארוחות קטן יותר אבל עם יותר ערכים,אני אישית לא מאמין בדרך הזו

ארוחת צהריים-לא יקרה אם תפספס אותה פה ושם או שתחליף אותה בארוחה אחרת ותאכל אותה בערב אבל היא ארוחה מאוד חשובה במיוחד שזאת הארוחה המרכזית שלי שיש בה הכי הרבה אוכל

ארוחה לפני האימון-אני מתאמן בערב קצת יותר מארבע שעות אחרי ארוחת הצהריים אז אתה רוצה להגיד לי שזה יספיק לי לאימון ובמיוחד עד שאני יבוא הביתה יעברו כבר 6 שעות בלי אוכל,יש מתאמנים שלא אוכלים לפני האימון ואומרים לי "אני רעב מת לאכול אין לי כוח" ואז אני מסביר להם מה הפיתרון

אחרי אימון-חלבון חובה!!!
פחמימות לא חובה אכלתי לפני האימון וגם אוכלים תמרים וסוכר ענבים ותפוח וכאלה רק בשביל שהאינסולין יעלה והחלבון יספג כמה שיותר מהר ושוב זה חשוב לתת חלבון מהר כדי שיוכל להתאושש כמה שיותר מהר מהאימון ויוכל להמשיך לבנות את השריר

לפני השינה-כן אני מתכוון לחלבון קזאין ואני מעדיף אותו אחרים שיאכלו מה שהם רוצים אבל שוב זאת ארוחה מאוד חשובה

לא הבנתי איפה נסחפתי,דעתך פשוט שונה משלי ואני מנחש שעוד לא עשית מסה רצינית אחת כדי להבין עד כמה כל הארוחות האלה חשובות.

מאמן כושר מוסמך מטעם וינגייט
הכריש בקרייסלר מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-04-09, 21:55   #58
eden.B.
חבר פעיל

הסמל האישי שלeden.B.

עוסק ב:: אבטחה ושמירה
חדר כושר: אין לו שם חחח

ציטוט:
פורסם במקור על ידי max75kg צפה בהודעה
זה הוכח כמיתוס... אין חשיבות למהירות ספיגת החלבון. לדעתי האישית, אין צורך לאכול כלום לפני השינה אלה אם אתה בודיבילדרי מקצועי מאוד או שאתה פשוט צריך להשלים ערכים שלא הצלחת להשלים ביום.
די די תפסיק לדבר שטויות ארוחה לפני שינה היא חשובה מאוד
eden.B. מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-04-09, 22:03   #59
eden.B.
חבר פעיל

הסמל האישי שלeden.B.

עוסק ב:: אבטחה ושמירה
חדר כושר: אין לו שם חחח

ציטוט:
פורסם במקור על ידי max75kg צפה בהודעה
תפסיק אתה עם המיתוסים והשטוות שלך הארוחה לפני שנה היא אחת הארוחות החשובות ביותר משום שאתה צריך לספר לגוף כמות מתאימה של חומרים (בעיקר חלבון) שתספיק לו ללילה=צום של עד 8 שעות.
הגוף צריך את החלבון הזה בשביל להיבנות משום שהוא נבנה כשאתה מתאושש וזמן ההתאוששות הטוב ביותר הוא בזמן שאתה יושן.
החלבון הכי עדיף לדעתי לפני שינה הוא חלבון הקזאין בתוספת חלב משום שהוא מתפרק לאט ולא כמו חלבון מ הגבינה.
אישית אני לוקח חלבון מי גבינה בתוספת דגנים של פייבר וואי להשלים את הוימינים והמינרלים שחסרים ובתוספת חלב שגם מתפרק לאט.
eden.B. מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-04-09, 22:08   #60
Bono
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי eden.B. צפה בהודעה
תפסיק אתה עם המיתוסים והשטוות שלך הארוחה לפני שנה היא אחת הארוחות החשובות ביותר משום שאתה צריך לספר לגוף כמות מתאימה של חומרים (בעיקר חלבון) שתספיק לו ללילה=צום של עד 8 שעות.
הגוף צריך את החלבון הזה בשביל להיבנות משום שהוא נבנה כשאתה מתאושש וזמן ההתאוששות הטוב ביותר הוא בזמן שאתה יושן.
החלבון הכי עדיף לדעתי לפני שינה הוא חלבון הקזאין בתוספת חלב משום שהוא מתפרק לאט ולא כמו חלבון מ הגבינה.
אישית אני לוקח חלבון מי גבינה בתוספת דגנים של פייבר וואי להשלים את הוימינים והמינרלים שחסרים ובתוספת חלב שגם מתפרק לאט.
bullshit
Bono מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה