ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 24-06-07, 13:54   #1
idans2000
חבר מתחיל

ברירת מחדל שלום אני צריך עזרה דחוף מאנשים מבינים בלבד! באמת תודה רבה מראש!!!

שלום...
(גובה 1.80 התחלתי 59-60 עכשיו אני 66 וחצי היקף יד בשריר 33 וחצי בלי 29-30)

אני מתאמן כבר 8 חודשים במכון כושר התחלתי עם אבקת מסל ג'וס והשתמשתי בה רק אחרי האימון 2 כפות התאמנתי איתה כתקופה של 3 חודשים ועליתי בסך הכול קילו. לפני 6 חודשים קניתי אבקת סיריוס מס שעליתי ממנה 6 קילו במשך 5 חודשים או יותר אני לא זוכר במדויק ואני משתמש גם איתה במינון של חצי כף רק מלפני שבוע התחלתי עם כף שלמה רק אחרי האימון. (אמרו לי לקחת כף שלמה אחרי האימון ובהמשך היום עוד חצי כף וביום ללא אימון כף שלמה וקשה לי לשתות ככה אני מגיש שזה מכביד עלי והארוחות נהיות פחות מסודרות =\ )
רציתי לדעת אם המינון שאני לוקח הוא נכון ואיך רמת ההתפתחות שלי (בחודש אני לא מגיע לקילו קצת פחות מקילו בחודש) ואם להשאר עם הסריוס מה או שכדאי לי להחליף למשהו אחר (היא צריכה להגמר עוד שבוע בערך).
ורציתי המלצה אם תאמרו לי להשאר עם הסיריוס מס באיזה טעם לבחור כי יש לי כרגע שוקו זה טעים לי ואם אני יקנה חדש והוא יהיה בטעם שוקו אני פוחד שזה ימאס עלי וכרגע זה לא נראה לי אבל אני צריך עצה בכל מקרה...

תודה רבה רבה למי שיעזור לי ואני מקווה ליראות תוצאות יותר מהירות (=
idans2000 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 24-06-07, 13:58   #2
idans2000
חבר מתחיל

יש להוסיף שאני מתאמן 4 פעמים בשבוע ועברתי כבר תכונית Abc אחת ובחדשה יש לי דרופסטים
ישן 24-06-07, 13:58   #3
Vin diesel
מושעה

סיריוס מאס היא האבקה הכי טובה שיש כרגע בשוק לעלייה במאסת הגוף.לחברה מקבוצת "השחיפים" חחח
הטעם הכי טוב שלה שיצע לי ליטעום זה הבננה.לך עליו...הוא קצת מתוק,אבל טעים.
יש לך שם כף גדולה,ורשום מספררים 150 ,250 וכו..אז כך 150 גרם אבקה בבוקר אם חלב.. 150 אחרי אימון ו150 ליפני השינה..זה תוספת של כ-1250 קלוריות לתפריט,ביום שאין אימון את ה-150 גרם "שאחרי האימון" אפשר לאוריד..והבשאר היום תחוף אוכל.
העלייה שלך טובה אבל יש לך עוד דרך ארוקה..
Vin diesel מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 24-06-07, 14:05   #4
idans2000
חבר מתחיל

תודה גבר כן יש לי עוד הרבה דרך אני יודע בעיקרון אני רוצה להגיע ל70 75 לבנתיים והכף השלמה האחרי האימון היא מסתדרת לי טוב ובבוקר קשה לי לשתות את אבקה ו150 גם זה פחות חצי כף? השאלה מה אם אני יכול לשתות אחרי האימון כף שלמה וביום ללא אימון חצי כף ככה זה יהיה לי הרבה יותר נכוח השאלה עם זה אפקטיבי
תודה..
ישן 24-06-07, 14:19   #5
Vin diesel
מושעה

לא משנה כמה תוסיף..אם לא תיהיה במעזן קלורי חיובי לא תיגדל.אם חסר לך בתפריט 700 קלוריות אז תוסיף 700 מהאבקה. כי אם תוסיף 300 לא תיגדל.
Vin diesel מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 24-06-07, 14:23   #6
idans2000
חבר מתחיל

אחי אני לא מבין בזה ולא הבנתי בידיוק למה היתכוונת הכי פשוט מה שאת אומר זה ביום אני צריך לשתות 3 פעמים חצי כף כל יום אפילו ביום ללא אימון?
מזה תודה לך שאתה עוזר לי
אני רק מתחיל אין לי מוסג בזה בכללל
תגובה