ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > אימונים

אימונים תוכניות אימונים, ביצוע תרגילים, שיטות אימונים ועוד..

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 24-04-08, 13:01   #1
Sugar
חבר מתחיל

הסמל האישי שלSugar

ברירת מחדל חייב עזרה דחוף דבר מבהיל שקרה במהלך אימון (חדש פה)

נתונים: בן 14וחצי מתאמן 4 וחצי חודשים
שוקל 62 גובה 172 .
אני פה בפורום הרבה זמןן מתעניין אבל עוד לא נרשמתי עד שהדבר ההזה קרה לי והייתי חייב לספרר ולבקש עזרה..
השבוע ביום שני באימון בבוקר איזה 11 בבוקר ככה אני נכנס למכון מרגיש מעולה מתחיל להתאמן..
התחלתי עם 2 תרגילי חזה במשקלים הרגילים שלי הכל סבבה
אני ניגש לקחת את המשקולות של 8 קילו לעבווד על הטרפזים ופתאום אחרי סט אחד שניים אני מרגיש כאב חזק בבטן. הייתי בטוח יש לי עצירות או משהו כזה.. אחרי זה הכאב עבר לאיזור החזה והייתי בטוח שאני עוומד להקיא. רצתי לשירותים במלתחות ישבתי על האסלה והרגשתי שיש לי סוג של התקף התקשיתי לנשום ולרגע הראש שלי איבד הכרה ככה לשתי שניות צנחו לי העיינים ואז זה עבר. אמרתי שאני חייב להפסיק את האימון ולטוס הביתה (הייתי באמת בטוח שעומד לקרות לי משהו כמעט אמרתי למדריך להזמין אמבולנס) ואחרי שירדתי במעלית כל הגוף שלי היה פשוט חלש והרגשתיי שאני עומד להתעלף, הצלחתי להשלים כמה צעדים עד המדרגות ולנחות עליהם בכוח. הייתי שם איזה חצי שעה ממסטול לגמרי, כאילו מרוקן מאנרגיה וכל מקום כאב לי ולא יכלתי לזוז!
האם כל זה קשור לאימונים שלי בכלל או שזו בעיה בריאותית בכלל?
בקיצוור זה עבר לאט לאט והלכתי הביתה ולא סיפרתי על זה לאף אחד. אין לי מושג מה לעשות לספר על זה, לדבר עם המדריך או שזה קרה פה פעם למישהו שיודע מה לעשות?? אני מפחד לחזור לאימונים..

המקרה הזה אמיתי ואני באמת מבקש עזרה ואת הדעה שלכם.

עבודה שלי ^_^

Sugar
Sugar מנותק   הגב עם ציטוט