ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 16-07-07, 19:24   #21
kaga
חבר פעיל

הסמל האישי שלkaga

ציטוט:
פורסם במקור על ידי MosheB
בואו נגיד ככה , שאני לא תומך אך אני גם לא ממש אנטי.
וזה למה?
כי אתם מדברים מהספה , מהחיים היפים שלכם שאתם הולכים לבית ספר חוזרים הביתה אוכלים ארוחת צהריים חמה והולכים למכון , חוזרים דופקים עוד ארוחה והולכים לישון במקרה הרע מאוד יש לכם בגרות או מבחן .
אף אחד לא היה בככיסא של הראש ממשלה לא רק הנוכחי , לאנשים יש נטייה לקטר על דברים כשהם לא נמצאים בסיטואציה של האחר.
אני בטוח ב99.9% שאף אחד מכם לא היה עושה את התפקיד בצורה טובה יותר עם הלחצים המופעלים מבחינת ארצות בחו"ל ועם ההורים השכולים.
טוב לפחות אף אחד מאיתנו לא גונב כסף מאחרים בכמויות אפילו שחסר שהכסף להם. ואף אחד לא עושה את המהלכים שלו כדי להרוויח.
ישן 16-07-07, 19:45   #22
gad57
חבר פעיל

ציטוט:
בואו נגיד ככה , שאני לא תומך אך אני גם לא ממש אנטי.
וזה למה?
כי אתם מדברים מהספה , מהחיים היפים שלכם שאתם הולכים לבית ספר חוזרים הביתה אוכלים ארוחת צהריים חמה והולכים למכון , חוזרים דופקים עוד ארוחה והולכים לישון במקרה הרע מאוד יש לכם בגרות או מבחן .
אף אחד לא היה בככיסא של הראש ממשלה לא רק הנוכחי , לאנשים יש נטייה לקטר על דברים כשהם לא נמצאים בסיטואציה של האחר.
אני בטוח ב99.9% שאף אחד מכם לא היה עושה את התפקיד בצורה טובה יותר עם הלחצים המופעלים מבחינת ארצות בחו"ל ועם ההורים השכולים.

השטויות שהוא רוצה לעשות עכשיו לא מתקשר בכלל לחטופים או יותר נכון לגלעד שליט
הוא רוצה לשחרר 250 אסירים של הפת"ח הוא ירד מהחיסולים של אנשי הפת"ח ואת הכסף של הנשקים זה לאנשי הפת"ח בשביל לחזק את אבו זובי .
גלעד שליט נמצא בכלל אצל החמאס שהם במלחמה או משו כזה עם פת"ח
אז במקום לעמוד בצד ולתת להם להרוג אחד את השני הוא נכנס באמצע

מסכימים איתי? הוסיפו גם אתם תזכורת בחתימה שלכם.

http://www.zix.co.il/images/z-454711880.jpg
gad57 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 16-07-07, 19:50   #23
shikoLM
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלshikoLM

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Antonator1
בשביל מה המשטרה הצבאית לא ישנה בלילות?
חכה כשתתגייס ויצא לך לעבור בתחנה מרכזית בבאר שבע ביום ראשון בבוקר, אז בטוח תבין ולא תהיה כל כך מרוצה...:laugh:

shikoLM מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 16-07-07, 20:18   #24
aaSH
חבר פעיל

הסמל האישי שלaaSH

שלח הודעה דרך ICQ אל aaSH

ברגע שפלסטין תיהיה מדינה עצמאית אנחנו נוכל לפתוח אתים במילחמה רישמית ולמחוק אותה מהמפה נכון?

aaSH מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 16-07-07, 20:30   #25
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

ציטוט:
פורסם במקור על ידי shikoLM
חכה כשתתגייס ויצא לך לעבור בתחנה מרכזית בבאר שבע ביום ראשון בבוקר, אז בטוח תבין ולא תהיה כל כך מרוצה...:laugh:
אני גר בב"ש, למה הכוונה?
סינטרקס
סיינטרקס
Bullet מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 16-07-07, 20:49   #26
- Idan -
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי של- Idan -

שלח הודעה דרך Yahoo אל - Idan -

אני לא נגד שיחרור האסירים, אבל אני נגד האופן שבו זה מבוצע. מה זה הדרעק הזה? אני מניח שאנחנו לא יודעים את כל הפרטים, אבל עושה רושם שאכן עניין גלעד שליט בכלל לא עלה על הפרק. ובכלל, אני לא מבין את זה. כאילו מה, הם אומרים לעצמם, "טוב נשחרר ביום שישי את האסירים ונקבל את גלעד שבוע אחרי זה". מה זאת ההתנהלות הזאת? שיחשפו את האסירים, יצלמו אותם או משהו, "הנה אלה האסירים שלכם, תראו לנו עכשיו וידאו של גלעד שליט חי ונושם". אחרי זה שיעשו החלפת אסירים/שבויים/חטופים/וואטאבר בצורה מסודרת, מה זה החרא הזה??

זה ממש מתחיל להזכיר את עסקת שחרור האסירים להשבת רון ארד.
- Idan - מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 16-07-07, 20:54   #27
Night_Wolf
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Night_Wolf

רציני שאני פשוט כבר עוד שניה מתחיל לבכות אולמרט יביא לאסון אנשים זה כבר לא מצחיק...וואלה תתחילו להיתפלל אין מה לעשות חוץ מזה.
Night_Wolf מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 16-07-07, 21:27   #28
Moshe
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי kaga
טוב לפחות אף אחד מאיתנו לא גונב כסף מאחרים בכמויות אפילו שחסר שהכסף להם. ואף אחד לא עושה את המהלכים שלו כדי להרוויח.
בכל מקום יש פולטיקה , וכשתתקבל לעבוד בחברה גדולה אתה תבין כמה זה דומיננטי בכל מקום לא רק בממשלה .
נכון יש את המקומות עבודה ורובם דואגים לתחת של עצמם , אבל זה מעבר לזה ואולמרט לא דביל שפתאום יקום יום אחד כמו אהבל וישחרר 250 אסירים , יש כל כך הרבה דברים שהאזרח הקטן לא יודע והתקשורת סתם מוציאה דברים מהקשרם שאתה גם אף פעם לא תדע מה היה שם באמת.
אתם תמימים זה הכל , אנשים אוהבים להצביע תמיד על הרע .., כששרון היה אמרו מה שרון עושה התנתקות לא רוצים אותו יאללה שיעוף כבר וכדומה , שרון נכנס ל"קומה" נהייה צמח , והינה כולם מתפללים לשובו של שרון , שהוא היה ראש הממשלה בין הטובים במדינת ישראל , אבל למה קיטרו בזמנו?? , כי הם חושבים שאולמרט פחות טוב? , לא כי זו הנטייה לקטר.
ועכשיו אם יבוא גיידמק ויעלה לשילטון(שזה לא יקרה אבל המפלגה שלו צופה תחזית של המפלגה ה2 הכי גדולה וכ20 מנדטים שזה מקרה עצוב).
אז מה יגידו? , אין לו מושג בשיט בניהול מדינה , לא מבחינה כלכלית , צבאית , מדינית , רק כסף כסף ועסקים זה בראש שלו , אז כולם אומרים "אנחנו נבחר בגיאדמק" , למה נראה לך הוא יהיה יותר טוב מאולמרט?.
בקיצור עם ישראל בוכה עוד מימי המדבר איי שם בתקופת משה רבנו , לא סתם אומרים אנשים חכמים וגדולים שהוא הוליך את עם ישראל 40 שנה במדבר בכוונת תחילה כי הם רק בכו וקיטרו ולא היו מוכנים למדינה עצמאית.
Moshe מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 16-07-07, 22:10   #29
gad57
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי aaSH
ברגע שפלסטין תיהיה מדינה עצמאית אנחנו נוכל לפתוח אתים במילחמה רישמית ולמחוק אותה מהמפה נכון?

בעזרת ה'

מסכימים איתי? הוסיפו גם אתם תזכורת בחתימה שלכם.

http://www.zix.co.il/images/z-454711880.jpg
gad57 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 16-07-07, 22:20   #30
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

ציטוט:
בכל מקום יש פולטיקה , וכשתתקבל לעבוד בחברה גדולה אתה תבין כמה זה דומיננטי בכל מקום לא רק בממשלה .
נכון יש את המקומות עבודה ורובם דואגים לתחת של עצמם , אבל זה מעבר לזה ואולמרט לא דביל שפתאום יקום יום אחד כמו אהבל וישחרר 250 אסירים , יש כל כך הרבה דברים שהאזרח הקטן לא יודע והתקשורת סתם מוציאה דברים מהקשרם שאתה גם אף פעם לא תדע מה היה שם באמת.
אתם תמימים זה הכל , אנשים אוהבים להצביע תמיד על הרע .., כששרון היה אמרו מה שרון עושה התנתקות לא רוצים אותו יאללה שיעוף כבר וכדומה , שרון נכנס ל"קומה" נהייה צמח , והינה כולם מתפללים לשובו של שרון , שהוא היה ראש הממשלה בין הטובים במדינת ישראל , אבל למה קיטרו בזמנו?? , כי הם חושבים שאולמרט פחות טוב? , לא כי זו הנטייה לקטר.
ועכשיו אם יבוא גיידמק ויעלה לשילטון(שזה לא יקרה אבל המפלגה שלו צופה תחזית של המפלגה ה2 הכי גדולה וכ20 מנדטים שזה מקרה עצוב).
אז מה יגידו? , אין לו מושג בשיט בניהול מדינה , לא מבחינה כלכלית , צבאית , מדינית , רק כסף כסף ועסקים זה בראש שלו , אז כולם אומרים "אנחנו נבחר בגיאדמק" , למה נראה לך הוא יהיה יותר טוב מאולמרט?.
בקיצור עם ישראל בוכה עוד מימי המדבר איי שם בתקופת משה רבנו , לא סתם אומרים אנשים חכמים וגדולים שהוא הוליך את עם ישראל 40 שנה במדבר בכוונת תחילה כי הם רק בכו וקיטרו ולא היו מוכנים למדינה עצמאית.
תן לי להבין, אתה אומר שזה צעד חכם לעשות? שזה נכון לשחרר 250 אסירים?
אם אתה אומר שאנחנו לא יודעים את הכל, ושיש סיבות נוספות וכו' אז אפשר להניח שהיו סיבות נוספות למהלכים קודמים, כמו למשל הסכמי אוסלו, וההתנתקות. הרי ראשי הממשלה לא אידיוטים.... רבין לא היה אידיוט! הוא ידע מה הוא עושה!!! זה אנחנו האנשים הפשוטים פשוט לא מודעים לתמונה המלאה, נכון? אם כן, אז איך הדרדרנו עד למצב שכזה?

פעם לא היו קאסמים על שדרות ולא היה איום על הצפון.
פעם איראן לא איימה להשמיד אותנו ואנחנו שותקים כמו דגים.
פעם הפלסטינים היו סתם פליטים וכולם היו שמים עליהם זין, עכשיו הם הבעיה הכי גדולה שלנו.
פעם לשרת בצבא היה כבוד ואף אחד לא ניסה להשתמט. היום שיעור ההשתמטות עומד על 8%.

מי הביא לזה, אם לא ראשי הממשלה?
סינטרקס
סיינטרקס
ישן 16-07-07, 22:23   #31
damn
חבר פעיל

מה שהכי מגעיל זה שאותם אנשים שמשחררים ימשיכו לעשות פעולות טרור.

בא לי לאכול אסטרואידים!
damn מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 16-07-07, 22:25   #32
D Jacob
חבר פעיל

הסמל האישי שלD Jacob

לא צריך לשחרר אסירים עם דם על הידים כדי להחזיר את גלעד שליט עד כמה שזה קשה... (פסק הלכה)
אם ישחררו אסירים יחטפו עוד חיילים וידרשו שחרור של עוד מחבלים.
ישן 16-07-07, 22:37   #33
עיראקי פיג'מה
חבר פעיל

עוסק ב:: ליטוף קירות
חדר כושר: הולמס פלייס גבעת שמואל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Antonator1
אז זה קל הקטע - שאת גלעד שליט לא משחררים. זה כל הקטע. מאות אסירים פלסטינים משתחררים בזמן ששחרור גלעד שליט לא מתקדם מילימטר. לכל הרוחות, אפילו לא דנו בו הפעם - תקרא את הכתבה!
תאמין לי,אני לא הייתי משחרר בכלל את גלעד שליט אם זה כרוך בשיחרור א-ל-ף מחבלים.ואל תספר לי על ההורים של גלעד שליט כי א.שיחרור המחבלים ניתן כעאלק "מחווה" וב.אז מה אם ההורים של שליט באים אליי למשרד?היחס 1000:1 בכלל לא הגיוני,זה נראה לך נורמלי?זה רק מגביר את המוטיבציה לחטוף עוד חיילים...ותחשוב-שיחררת חייל תמורת 1000 מחבלים עכשיו תאכל אותה עם עוד 300 הרוגים בשנים הבאות.

אז לא הייתי משחרר את שליט בכלל אלא רק בפעולה צבאית===>להרוס את כל המפקדות של החמאס מהאוויר עד שמגיעים לגלעד.
עיראקי פיג'מה מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 16-07-07, 22:39   #34
Vin diesel
מושעה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי עיראקי פיג'מה
תאמין לי,אני לא הייתי משחרר בכלל את גלעד שליט אם זה כרוך בשיחרור א-ל-ף מחבלים.ואל תספר לי על ההורים של גלעד שליט כי א.שיחרור המחבלים ניתן כעאלק "מחווה" וב.אז מה אם ההורים של שליט באים אליי למשרד?היחס 1000:1 בכלל לא הגיוני,זה נראה לך נורמלי?זה רק מגביר את המוטיבציה לחטוף עוד חיילים...ותחשוב-שיחררת חייל תמורת 1000 מחבלים עכשיו תאכל אותה עם עוד 300 הרוגים בשנים הבאות.
אז לא הייתי משחרר את שליט בכלל אלא רק בפעולה צבאית===>להרוס את כל המפקדות של החמאס מהאוויר עד שמגיעים לגלעד.
אני איתך.
Vin diesel מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 16-07-07, 23:28   #35
- Idan -
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי של- Idan -

שלח הודעה דרך Yahoo אל - Idan -

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Bullet
תן לי להבין, אתה אומר שזה צעד חכם לעשות? שזה נכון לשחרר 250 אסירים?
אם אתה אומר שאנחנו לא יודעים את הכל, ושיש סיבות נוספות וכו' אז אפשר להניח שהיו סיבות נוספות למהלכים קודמים, כמו למשל הסכמי אוסלו, וההתנתקות. הרי ראשי הממשלה לא אידיוטים.... רבין לא היה אידיוט! הוא ידע מה הוא עושה!!! זה אנחנו האנשים הפשוטים פשוט לא מודעים לתמונה המלאה, נכון? אם כן, אז איך הדרדרנו עד למצב שכזה?

פעם לא היו קאסמים על שדרות ולא היה איום על הצפון.
פעם איראן לא איימה להשמיד אותנו ואנחנו שותקים כמו דגים.
פעם הפלסטינים היו סתם פליטים וכולם היו שמים עליהם זין, עכשיו הם הבעיה הכי גדולה שלנו.
פעם לשרת בצבא היה כבוד ואף אחד לא ניסה להשתמט. היום שיעור ההשתמטות עומד על 8%.

מי הביא לזה, אם לא ראשי הממשלה?
אתה בדיוק מחזק את הנקודה של משה במשפטים שהדגשתי. תמיד הנטיה היא להסתכל על הדברים הרעים ועל אלה שנדפקו. מה עם הסכם השלום עם מצרים? מה עם הסכם השלום עם ירדן כאשר יצחק רבין היה אז ראש ממשלה? תאר לך הממשלה היתה בגישה הזאת שלכם לפני הסכמי השלום הללו, איך מדינת ישראל היתה נראית עד כמה שכרגע מצבה מוגדר רע. היינו בפירוש המילולי של המילה - מוקפים באויבים.

פעם לא היו קסאמים - פעם היו חטיבות משוריינות של המצרים שאיימו על ישראל. פעם זאת לא היתה איראן שאיימה על ישראל - אלא ירדן, מצרים וסוריה.

ציטוט:
אהא, ולהשמיד את גלעד שליט על הדרך עם כל המבנים, הרי מיקומו לא בדיוק ידוע בלשון המעטה. אחלה טקטיקה צבאית.

ציטוט:
לא צריך לשחרר אסירים עם דם על הידים כדי להחזיר את גלעד שליט עד כמה שזה קשה... (פסק הלכה)
תיאורטית, הם לא אסירים עם דם על הידיים. מעשית, אני לא יודע עד כמה הם היו מעורבים בפיגועים.
- Idan - מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 16-07-07, 23:32   #36
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

ציטוט:
פורסם במקור על ידי - Idan -
אתה בדיוק מחזק את הנקודה של משה במשפטים שהדגשתי. תמיד הנטיה היא להסתכל על הדברים הרעים ועל אלה שנדפקו. מה עם הסכם השלום עם מצרים? מה עם הסכם השלום עם ירדן כאשר יצחק רבין היה אז ראש ממשלה? תאר לך הממשלה היתה בגישה הזאת שלכם לפני הסכמי השלום הללו, איך מדינת ישראל היתה נראית עד כמה שכרגע מצבה מוגדר רע. היינו בפירוש המילולי של המילה - מוקפים באויבים.

פעם לא היו קסאמים - פעם היו חטיבות משוריינות של המצרים שאיימו על ישראל. פעם זאת לא היתה איראן שאיימה על ישראל - אלא ירדן, מצרים וסוריה.

אהא, ולהשמיד את גלעד שליט על הדרך עם כל המבנים, הרי מיקומו לא בדיוק ידוע בלשון המעטה. אחלה טקטיקה צבאית.

תיאורטית, הם לא אסירים עם דם על הידיים. מעשית, אני לא יודע עד כמה הם היו מעורבים בפיגועים.
אם אתה חושב שהסכם השלום עם מצריים ועם ירדן הוא בגלל דיפלומטיה, אתה טועה. הם פשוט מפחדים מאתנו. אם הם לא היו מפחדים, הם היו מנסים לכבוש אותנו שוב.

פעם היו חטיבות משורינות שאיימו על ישראל, אבל עכשיו כבר פחות כי הצבא שלנו התחזק. זה הכל. אני לא רואה כיצד הליכים פוליטיים משפיעים על התחזקות הצבא.
סינטרקס
סיינטרקס
ישן 17-07-07, 00:03   #37
Leo
חבר ותיק

כללי:: אני אואב תרד
עוסק ב:: סוחר תרד.
שלח הודעה דרך MSN אל Leo

צריך יום אחד לדכא את כל השמאלאנים שמכתיבים תמיד למפלגה בשלטון מה לעשות

תראו את שידורי הכנסת

לחד"ש 3 מנדטים (קומוניסטים מוצהרים בני אלף כלבות יותר גרועים ממרץ כי הם גם אנטי ציוניים כשמרץ כאילו ציוניים)
והם מכתיבים לכל הכנסת מה לעשות בדיונים תמיד אומרים את המילה האחרונה

והם דנים בנושאים ברמה כמו שילד בכיתה ג' היה דן בפוליטיקה.

נ.ב הסכם השלום עם מצריים דפק אותנו
אומרים שהם לא תוקפניים שהם לא יכולים להעביר צבא דרך סיני
אבל הם מחמשים את כל החמאס

היום שום מדינה ערבית לא נמנעת מלעזור נגד ישראל
החרם הערבי עדיים לא הוסר
גם ירדן דפקה אותנו כשנתנה לנו את ירדן אבל בגלל זה האנטישמי הזה קרטן גרם ללחץ בשילוב עם השמאלאנים להחזיר את סיני (שיכלה להיות כמו רמת הגולן 2 במקום הרבה צמחים דווקא הרבה נפט)

מצריים מעבירים נשק ומעלימים עין
סעודים ממנים את הכל
מדינות המפרץ מפתחות קשרים עם העולם מחוץ לנפט ותחליפים לנפט במחזקים את החרם הערבי
איראן רוצה להשיג כוח דפלומטי עם הפצצה שלהם
אין קשרים דיפלומטיים עם המדינות הערביות כמעט

גם הערבים המתונים אצלינו זה בערך בעמדה הפוליטית של האנרכיסטים כנגד הגדר.

וכן , יש גם אצלינו ערבים שמתרבים בקצב של 3% וכל התנגדות ליריקות שהם עושים לשלטון החוק הם צועקים שזה גזענות..... בזמן שמיעוטים אחרים שכן מגיע להם הכל מקופחים.

Leo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-07-07, 00:11   #38
Leo
חבר ותיק

כללי:: אני אואב תרד
עוסק ב:: סוחר תרד.
שלח הודעה דרך MSN אל Leo

אה ושחכתי , פרס הבן זונה עושה פוליטיזציה לנשיאות
והשמאלאנים מברכים על "אומץ ליבו" על הקונצנזוס הלאומי ה"ברור" הצבועים האלה...

ואני רק מקווה שבעזרת ה' גאידאמאק לא יקבל הרבה השפעה פוליטית מתי שיהיו הבחירות (וגם שיבואו מהר)
סרסור עוני כמו כל השמאל אבל גם סרסור לאומיות כמו שלא היה פה אף פעם

כי גאידמק אחרי אולמרט זה אסון (נ.ב הוא לא יכול לתרום כלום למדינה עם תקציב שנתי של עשרות מיליארדים כשכל ההון שלו מוערך ב3 מיליארד הוא בא רק לקחת ולעשות הצגות)

Leo מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה