ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 19-05-11, 20:45   #1
lifton
חבר פעיל

ברירת מחדל גיל 22 הוא גיל שמאוחר להיתפח ולהגיע לרמות הגבוהות ביותר? (אחרי שנה ו4 של אימונים)

תקראו לזה הטרלה או כל דבר אחר אבל חברים באמת שאני אחד המכורים לתחום ,כרגע אני מתאמן בקושי שנה וחצי (בחצי השנה האחרונה גימגמתי קצת עם התזונה והאימונים אבל לא נחלשתי או איבדתי מסה פשוט לא הפקתי את המקסימום) ,שינוי בהחלט רציני בתקופה הזו עליה של קרוב ל20 קילו , בתקופה של הss הגעתי למשקלים לא רעים בכלל כרגע בחיטוב שוקל 90 קילו, והכרתי מישהו שהתחרה בתחרות האחרונה באשדוד ,בחור רציני, בכל אופן, הוא דיבר איתי על זה שהוא יכול לקשר אותי לאנשים לתוספים ולדברים הנכונים כדי להתקדם עוד (הוא מכיר היטב את סטס)) (זה נשמע פלצני אבל כרגע אני באמת חי את זה כל שעה וזה מה שאני רוצה לעשות "שאני יהיה גדול")...אז השאלה אם בגיל 22 אחרי שנה ו4 של אימונים (התחלתי בגיל 20+) להצליח בתחום בצורה הכי בקצועית שיש אולי אפילו בחו"ל אם אני יעבוד מספיק קשה ויסכיל וילמד מהחבר'ה שלנו שאני כל כך מעריך שמתחרים כאן בארץ...מקווה שתנפצו לי את התסכול הקטן שאני נמצא בו כי כרגע אני מרגיש תחושת פיספוס מטורפת....

תודה על התשומת לב מאוד מעריך.
ישן 19-05-11, 20:54   #2
IGOR
נפיחון

הסמל האישי שלIGOR

חדר כושר: k-gym

ציטוט:
פורסם במקור על ידי lifton צפה בהודעה
תקראו לזה הטרלה או כל דבר אחר אבל חברים באמת שאני אחד המכורים לתחום ,כרגע אני מתאמן בקושי שנה וחצי (בחצי השנה האחרונה גימגמתי קצת עם התזונה והאימונים אבל לא נחלשתי או איבדתי מסה פשוט לא הפקתי את המקסימום) ,שינוי בהחלט רציני בתקופה הזו עליה של קרוב ל20 קילו , בתקופה של הss הגעתי למשקלים לא רעים בכלל כרגע בחיטוב שוקל 90 קילו, והכרתי מישהו שהתחרה בתחרות האחרונה באשדוד ,בחור רציני, בכל אופן, הוא דיבר איתי על זה שהוא יכול לקשר אותי לאנשים לתוספים ולדברים הנכונים כדי להתקדם עוד (הוא מכיר היטב את סטס)) (זה נשמע פלצני אבל כרגע אני באמת חי את זה כל שעה וזה מה שאני רוצה לעשות "שאני יהיה גדול")...אז השאלה אם בגיל 22 אחרי שנה ו4 של אימונים (התחלתי בגיל 20+) להצליח בתחום בצורה הכי בקצועית שיש אולי אפילו בחו"ל אם אני יעבוד מספיק קשה ויסכיל וילמד מהחבר'ה שלנו שאני כל כך מעריך שמתחרים כאן בארץ...מקווה שתנפצו לי את התסכול הקטן שאני נמצא בו כי כרגע אני מרגיש תחושת פיספוס מטורפת....

תודה על התשומת לב מאוד מעריך.
מאיפה הבאתה את זה? לעולם לא מאוחר להתחיל. אם תשקיע ותיתן את כולך,אתה תגיע רחוק. בהצלחה!
IGOR מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-05-11, 21:37   #3
נדב33
חבר פעיל

22 זה מאוחר?
אתה עוד ילדון ...
בהצלחה
נדב33 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-05-11, 21:38   #4
איש אחר הצהריים
Banned

מקווה שתתעורר מהסרט שאתה חי בו.
איש אחר הצהריים מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-05-11, 22:01   #5
איש הבוקר
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי איש אחר הצהריים צפה בהודעה
מקווה שתתעורר מהסרט שאתה חי בו.
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחח
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחח
איש הבוקר מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-05-11, 22:06   #6
the pharmacist
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלthe pharmacist

כללי:: שרירי וצנוע
חדר כושר: ספרינט

שטויות אני התחלתי להתאמן ב 21 וחצי ויש התקדמות יפה
the pharmacist מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-05-11, 22:17   #7
lifton
חבר פעיל

איש אחר הצהריים ואיש הבוקר ,התגובות הטובות שלכם הם בוודאות לא בערב..בכל אופן אולי זה היה מן סתם סרט שאני חי בו או בשביל מוטיבציה..תודה על התגובות גם הפחות נחמדות..
ישן 19-05-11, 22:41   #8
איש אחר הצהריים
Banned

סחה גבר.
איש אחר הצהריים מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-05-11, 23:52   #9
an!malbiceps
חבר פעיל

סטס התחיל - בגיל 22 .
an!malbiceps מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-05-11, 23:55   #10
nadavmoore
חבר פעיל

יואש אל תהיה ילד מסריח...

בכל מקרה, רוב הבילדרים מגיעים לפיק בגילאים 35 ככה שיש לך המון זמן של אימונים אך אתה צריך להבין שלהגיע לרמה שמעל זה בסופו של דבר גנטיקה ואסטטיקה מצויינים ורמה של ממתקים אחרת וזה כבר יסבירו לך הבילדרים המקצוענים.

בכל מקרה תנסה, מה יש. גם אם לא יצליח לך בסופו של דבר לא קרה כלום לפחות ניסית ונתת את כולך
nadavmoore מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-05-11, 00:12   #11
ladybug
חבר פעיל

הסמל האישי שלladybug

עוסק ב:: גירבוץ
חדר כושר: לא זמין

אחי הרמה שאתה מדבר עליה אפשר להגיע בגיל 50 גם, ככה שאין לך מה לדאוג.
ladybug מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-05-11, 00:21   #12
SmokingSnake
Chuck Norris's Apprentice

עד גיל 30 בממוצע אין ירידה בחילוף חומרים או שינוי הורמונלי משמעותי בגוף או כל דבר שיפריע לנצל את הפוטנציאל שיש לך בתור מתאמן מתחיל(לא לימדו אתכם על זה בקורס ליצנים?),
זאת התקופה אולי הכי חשובה למתאמן בקריירה שלו וחייב לנצל אותה כמו שצריך

בקשר למתאמן טבעי, עם תוכניות נכונות בלי יותר מדי פציעות וחיטובים, אחרי 3 שנים בערך אתה מגיע לפוטנציאל הגנטי שלך,
מעבר לזה כבר משתפרים בדברים מינוריים כמו היקף ידיים או משהו כזה והמטרה רק לשמר כוח/מאסה

בבני נוער זה יהיה שונה כי יש הרבה שינויים הורמונליים עדיין

שימוש בממתקים למיניהם מצייר תמונה אחרת, ונותן קפיצה כשהגעת כבר לפיק ואין לאן לעלות

Starr was damned strong, primarily because he worked as hard as any human being ever has. He was not a genetic freak, but his balls were huge, and he applied himself to his training like few people have ever done

Mark rippetoe on Bill Starr
SmokingSnake מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-05-11, 01:20   #13
lifton
חבר פעיל

למדתי את זה בקורס ליצנים..לא ידעתי למה להתייחס כי כל יום לימודים הייתי מתווכח עם מרצה אחר כי הם לימדו דברים שונים ממה שלמדתי בעיקר כאן ובכלל, כמובן שלא צריך להגיד מי דיבר שטויות בסוף..
דבר שני, שובה תודה על התגובות, ממתקים או לא, בסוף שנגיע למיצוי שלי בעוד כמה שנים אולי לא תיהיה ברירה אלא להתחיל לאכול דברים מתוקים..
עד אז נותן בראש אולי אפילו נפסיק עם החיטוב כי זו בתכלס תקופה מיותרת אם אני מכוון להיות יותר גדול וחזק ובכלל לתקופה הרחוקה יותר..ומי יודע אולי אני יהיה דומה לבחור מהחתימה שלי..
ישן 20-05-11, 01:23   #14
SmokingSnake
Chuck Norris's Apprentice

תשקול קודם 105 קילו על 15 א"ש ואז תשקול ממתקים, כרגע אתה מאוד רחוק מזה מבחינת מאסה ומבחינת כוח
ד"א סייקל נורמלי זה לא דבר זול, תתמקד בתזונה נכונה ותוספים נורמליים כרגע(מולטי ויטמין, מגנזיום, וכו')

Starr was damned strong, primarily because he worked as hard as any human being ever has. He was not a genetic freak, but his balls were huge, and he applied himself to his training like few people have ever done

Mark rippetoe on Bill Starr

נערך לאחרונה על ידי SmokingSnake, 20-05-11 בשעה 01:26.
SmokingSnake מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-05-11, 01:24   #15
איש לפנות הבוקר
Banned

אם אתה רוצה לעשות תקפיצת מדרגה אתה תצטרך להזריק גם ככה בשנה-שנתיים הקרובות
איש לפנות הבוקר מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-05-11, 02:14   #16
איש הבוקר
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי lifton צפה בהודעה
למדתי את זה בקורס ליצנים..לא ידעתי למה להתייחס כי כל יום לימודים הייתי מתווכח עם מרצה אחר כי הם לימדו דברים שונים ממה שלמדתי בעיקר כאן ובכלל, כמובן שלא צריך להגיד מי דיבר שטויות בסוף..
דבר שני, שובה תודה על התגובות, ממתקים או לא, בסוף שנגיע למיצוי שלי בעוד כמה שנים אולי לא תיהיה ברירה אלא להתחיל לאכול דברים מתוקים..
עד אז נותן בראש אולי אפילו נפסיק עם החיטוב כי זו בתכלס תקופה מיותרת אם אני מכוון להיות יותר גדול וחזק ובכלל לתקופה הרחוקה יותר..ומי יודע אולי אני יהיה דומה לבחור מהחתימה שלי..
זה יעבור לך אחרי שתבין שיש פה משתמשים עם סקוואט יותר חזק משל הבחור בחתימה שלך...
ישן 20-05-11, 02:17   #17
קפטן שלד
משתמש רגיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי איש הבוקר צפה בהודעה
זה יעבור לך אחרי שתבין שיש פה משתמשים עם סקוואט יותר חזק משל הבחור בחתימה שלך...
אני די בטוח שאין אף אחד בפורום יותר חזק מג'יי קטלר, הסר דאגה מליבך.
ישן 20-05-11, 02:22   #18
איש לפנות הבוקר
Banned

אפשר לספור בלחץ על כף יד אחת את מספר האנשים שיותר חזקים מקאטלר או בכלל מכל בילדר מהאולימפיה

כשאתה שוקל 120 +- קילו על אחוז שומן אפסי אתה לא יכול שלא להיות חזק.
איש לפנות הבוקר מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-05-11, 02:25   #19
איש הבוקר
Banned

שכחת פרט קטן ידידי איש לפנות בוקר, שהם מבקרים הרבה אצל הרופאי שיניים בגלל כמויות אסטרונומיות של ממתקים...
ישן 20-05-11, 02:25   #20
קפטן שלד
משתמש רגיל

איך זה קשור?
ציטוט: