ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 17-02-07, 16:32   #1
roysht
חבר פעיל

הסמל האישי שלroysht

ברירת מחדל מדריך כושר בן ז**ה

איזה עצבים עם מדריך הכושר שלי לפני יומיים, אני שונא אנשים כמוהו!
הלכתי לחדר כושר שלא התאמנתי בו כבר חודשיים או חודש כי לא אהבתי את המקום, אבל המנוי שלי בחדר כושר החדש נגמר, אז לבינתיים הלכתי לישן שם יש לי עוד מנוי.
בקיצור, הוא ראה שהתאמנתי ושעליתי במשקלים וכו' לעומת לפני חודשיים ושהרמתי משקלים ממש כבדים (לדוגמא יד קדמית 20 קילו בתרגיל) אז הוא מתחיל להגיד לי מול אנשים כדי לצאת גבר או משהו( כי כנראה ששאלו אותו איך יכול להיותש אני מרים משקלים כל כך כבדים): "אתה צריך להרים רק 30 אחוז מהמשקל שלך, זה לא טוב אחרת ואתה תדפוק את הגדילה וכו' וכו'..."
לא התייחסתי אליו ואמרתי לו ש-30% מהמשקל שלי להרים לא מזיז לי את העפעף והמשכתי להתאמן וכו' ואחרי זה הוא קורא לי כשהוא עוד היה עם עוד 2 אנשים שם (בערך בני 20 ככה והוא בן 42) והוא אומר לי: "אתה משתמש באבקת חלבון נכון?", אז עניתי לו "כן, למה? יש בעיות?" כאילו אני לא מתבייש בזה ואין לי בכלל מה להתבייש בזה שאני לוקח אבקת חלבון.
אז הוא אומר להם:"הנה, ידעתי, אפילו בלי להסתכל פעמיים". אז אמרתי "זה לא קשור לזה שאני מרים משקלים כבדים עכשיו, זה פשוט תוסף תזונה, לא שום דבר שהוא לא חוקי וזה רק עוזר". אז הוא אומר לי "בלי זה לא היית מגיע לתוצאות כאלה עכשיו וכו'.."
אני: "מה? זה לא קשור בכלל זה כמו שהייתי לוקח טונה אחרי אימון, פשוט יותר קל לי לצרוך את זה במשקה".
מישהו מהאנשים שהקשיבו לו מתערב:"אתה יודע שהתוסף הזה לא טבעי ה-מי גבינה האלה? מייצרים את זה באופן לא טבעי".
אני:"נכון, המציאו לפני חודש את החלבונים, אסור להכניס חלבונים לגוף זה לא טבעי חלבון אסור לגוף."
המדריך:"אחי, אל תדאג, זה לא משהו אישי נגדך אתה יודע שאני מכיר אותך ואת ההורים שלך, פשוט חבל לי עליך, אני אומר לך את כל זה כי תחכה בגיל 19 כל גרם נוסף של חלבון שתכניס לגוף ולא תצטרך, הכל ייאגר כשומן, ואתה גם הורס את הכליות שלך".
אני:"טוב, אני בינתיים משתמש בתוסף כבר שלושה חודשים בערך ואני לא מרגיש רע ולהפך, רק טוב זה עושה לי."
המדריך:" אני יודע שאתה מפתח בעיקר את הגוף בשביל בנות כדי שיאהבו אותך וכו' ואני רק אומר שחבל שתהרוס את המערכת שלך בגללן".
אני:"מה? איך לא. זה לא קשור בכלל אני עושה את זה אך ורק בשביל עצמי!".
המדריך:"טוב טוב.. רק שתדע בגיל 19 כל גרם נוסף ייאגר כשומן ולא תצליח להוריד אותו אחרי זה, תקשיב לי שאני מתאמן כבר 27 שנים ולא לוקח שום תוסף חוץ מאוכל טבעי."
אני:"בסדר, אני רוצה אבל לעשות ככה לקחת את התוסף, ולפי דברים שאני יודע ולפי מחקרים, א. לא היו מוכרים את זה אם זה היה סתם משמין. ב.זה טבעי וזה לא לא טבעי מי-הגבינה האלה."
המדריך:"בסדר, רק אל תגיד לי עוד כמה שנים 'סליחה שלא הקשבתי לך' כשתקום איזה יום עם כאבים בכליות ותלך לרופא ויכניסו לך צינור לתחת ויראו ויגידו לך 'חביבי הכליות הרוסות מרוב סינונים של רעלים' בגלל שבאבקות האלה יש גם עוד רעלים חוץ מחלבונים, תקשיב לי אני למדתי בווינגייט הרבה על הגוף."
האיש שהיה בצד:"שתדע לך שלקחת את האבקה זה כמו לקחת סטרואידים, זה בעיקרון רמאות אחי."
אני:"מה הקשר ואיך אתה משווה בין זה לזה?!?!?! מה רמאות בלקחת את זה במקום טונה אה?"
האיש:"טוב, אולי טעיתי במה שאמרתי שזה כמו סטרואידים אבל זה על אותו עיקרון, הכי טוב להיות טבעי".
המדריך:"רק תזכור שזה לא אישי נגדך וביום שתפסיק להתאמן אתה תהפוך לשמן מהר יותר מאחרים בגלל שכל השרירים שלך יירדו יותר מהר ותצטרך להתאמן כל הזמן בעקביות כדי שישארו לך השרירים אם לא תרצה שהם יתפרקו בגלל החלבון הזה". (גם אני לא הבנתי את המשפט האחרון שלו)
אני:"טוב אחי." והמשכתי להתאמן

ממש מדריך דפוק בשכל... רציתי לדפוק לו מכות באותו הרגע!
מה אתם חושבים על המפגר הזה?
roysht מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-02-07, 16:34   #2
VoRteX
חבר פעיל

פעם הבאה כשהוא יפנה אליך תתעלם ממנו ואל תיכנס איתו לשיחה כזו כי אלו אנשים שבטוחים בדעתם... אין מה להתווכח פשוט תשמור מרחק.
VoRteX מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-02-07, 16:35   #3
Fatty
חבר פעיל

הסמל האישי שלFatty

שלח הודעה דרך ICQ אל Fatty שלח הודעה דרך MSN אל Fatty

וואו. אני אומר להרוג אותו

חיטוב 2007
נתונים התחלתיים: משקל: 76, היקף טבור: 86.5, אחוז שומן: 22%
לפני אחרונה אצל גיל (8 ביולי, 2007): משקל: 70, היקף טבור: 79, אחוז שומן: 14%
לאחרונה אצל גיל (16 באוגוסט, 2007): משקל: 67.7, היקף טבור: 75, אחוז שומן: 12.5%

יאללה עוד קצת כוסעמק.
בסוף החיטוב - תמונות, פאטי נחשף. :P סבלנות!
Fatty מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-02-07, 16:38   #4
ISR
חבר פעיל

הסמל האישי שלISR

מה אתה עושה מזה כזה עיניין, מה קשור שהוא רוצה לצאת גבר?
הוא בן :):):):) בגלל שהוא נותן לך טיפים ואומר את מה שהוא חושב שטוב לך ?

מה אתה ילד קטן ?

- Shut Up and DO IT -
ISR מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-02-07, 16:38   #5
toxicity
IsraelBody VIP - חבר יהלום

עוסק ב:: להטחן בצה"ל

יש למדריך הזה בכלל גוף או שהוא סתם שמן שחושב שהוא יודע הרבה מהחיים שלו? למה לפי השטויות שהוא מדבר הוא נשמע לי כמו אחד שלא יודע כלום ולמד הכל משנות ה60.
toxicity מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-02-07, 16:39   #6
P-a-n-1-c
Banned

עוסק ב:: חייל בסדיר, מילואימניק בטיב טעם.

תגיד כן ותחייך, מה אתה רב איתו?
פיספסת בזמן הריב הזה 7 סטים לפחות
P-a-n-1-c מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-02-07, 16:41   #7
roysht
חבר פעיל

הסמל האישי שלroysht

ציטוט:
פורסם במקור על ידי isr
מה אתה עושה מזה כזה עיניין, מה קשור שהוא רוצה לצאת גבר?
הוא בן :):):):) בגלל שהוא נותן לך טיפים ואומר את מה שהוא חושב שטוב לך ?

מה אתה ילד קטן ?
מה מנסה לתת טיפים, הוא מחרטט לי את הצורה, נראה לך שכל גרם חלבון שאני אקח בגיל 19 מעל המשקל שלי זה ייהפוך לשומן?!
שאני אצטרך להתאמן בקביעות כל החיים כדי שהכל לא יתפרק תוך שבועיים? נו באמת...
הוא בטח סתם ניסה לתת הסבר הגיוני לקנאים האלה בחדר כושר שהתפלאו איך אני מרים דברים כל כך כבדים.

ולא, הוא לא מי יודע מה נראה חזק אבל יש לו כוח בגוף (הוא היה המדריך של המאבטחים של ראש הממשלה או משהו כזה)
ישן 17-02-07, 16:42   #8
roysht
חבר פעיל

הסמל האישי שלroysht

ציטוט:
פורסם במקור על ידי P-a-n-1-c
תגיד כן ותחייך, מה אתה רב איתו?
פיספסת בזמן הריב הזה 7 סטים לפחות
כן 20 דקות הלכו לי חח
ישן 17-02-07, 16:42   #9
Antonator1
הושעה

מה שאני לא מבין זה מה הוא בכלל עושה כמדריך חדר כושר ומה הוא עשה בוינגייט. בכלל, דיברתי עם כמה בוגרי וינגייט שהידע שלהם בתחום שואף לאפס אחד גדול ועגול. אם אתה יכול, תדווח עליו לגוף עליון - אנשים כאלה לא צריכים להתקרב למשקלות. עצוב שדווקא בן אדם שעובד בתחום אומר את זה. אני אומר לכם - לא נראה לי שבאיזה גולדס ג'ים בארה"ב משהו קרוב לזה יכול לקרות.
Antonator1 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-02-07, 16:43   #10
dstyle
חבר פעיל

הסמל האישי שלdstyle

:):):):) שניהם אוכלים סרטים היית צריך להגיד לו "טוב אחי" כבר על ההתחלה של השיחה שלא יזיין תשכל

DsTyLe
dstyle מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-02-07, 16:50   #11
Gangsta
חבר פעיל

הסמל האישי שלGangsta

מה זה החרא הזה?!?!!?!אני רק מלקרוא את מה שרשמת שהוא אמר רוצה להביא לו איזה כאפה שתשתיק אותו
איך אני שונא ת'אנשים האלה
בדרך כלל מה שהוא אמר זה דעות של ילדים או הורים אבל בחיים לא חשבתי שמדריך(שעוד עלק למד בווניגיט)יגיד כאלה שטויות!!!
אנלא מבין מאיפה אתם מביאים את המדריכים האלה במכונים האלה שלכם?!!!?
אצלי כל המדריכים תותחים כולם מבינים ולא מדברים שטויות
והמדריך אצלי אחד מנסה למכור לכולם את האבקות וזה ואחד אחר מוכר סטרואידים וסמים כאלה..
אבל כולם תותחים

איך אצלכם כולם כאלה שווים לתחת??זה ממש מוזר
ישן 17-02-07, 17:16   #12
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

איך אנשים כאלה עברו את הקורס של המדריכים?
בכל אופן אם שואלים אותי משהו כזה אני ישר אומר לא וממשיך בעיסוקיי, שלא יזיינו ת'שכל. מספיק מזיינים לי ת'שכל שאני יורד מתחת ל90 מעלות בסקוואט ושזה יהרוס את הברכיים ובלה בלה בלה.
סינטרקס
סיינטרקס
Bullet מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-02-07, 17:22   #13
roysht
חבר פעיל

הסמל האישי שלroysht

מה שמצחיק עוד שהבחור שעוד תמך במדריך עובר בימים אלה קורס מדריכים...
ישן 17-02-07, 17:29   #14
NIRAN
חבר פעיל

הסמל האישי שלNIRAN

שלח הודעה דרך ICQ אל NIRAN

אל תתוכח אם אנשים כאלו! אני אומר לך מנסיון הם יחשבו שאתה אהבל שלא מבין כלום לא משנה מה תגיד להם.
תתאמן איך שאתה רוצה ותהיה בריא.
ישן 17-02-07, 17:31   #15
Leo
חבר ותיק

כללי:: אני אואב תרד
עוסק ב:: סוחר תרד.
שלח הודעה דרך MSN אל Leo

ציטוט:
פורסם במקור על ידי roysht
איזה עצבים עם מדריך הכושר שלי לפני יומיים, אני שונא אנשים כמוהו!
הלכתי לחדר כושר שלא התאמנתי בו כבר חודשיים או חודש כי לא אהבתי את המקום, אבל המנוי שלי בחדר כושר החדש נגמר, אז לבינתיים הלכתי לישן שם יש לי עוד מנוי.
בקיצור, הוא ראה שהתאמנתי ושעליתי במשקלים וכו' לעומת לפני חודשיים ושהרמתי משקלים ממש כבדים (לדוגמא יד קדמית 20 קילו בתרגיל) אז הוא מתחיל להגיד לי מול אנשים כדי לצאת גבר או משהו( כי כנראה ששאלו אותו איך יכול להיותש אני מרים משקלים כל כך כבדים): "אתה צריך להרים רק 30 אחוז מהמשקל שלך, זה לא טוב אחרת ואתה תדפוק את הגדילה וכו' וכו'..."
לא התייחסתי אליו ואמרתי לו ש-30% מהמשקל שלי להרים לא מזיז לי את העפעף והמשכתי להתאמן וכו' ואחרי זה הוא קורא לי כשהוא עוד היה עם עוד 2 אנשים שם (בערך בני 20 ככה והוא בן 42) והוא אומר לי: "אתה משתמש באבקת חלבון נכון?", אז עניתי לו "כן, למה? יש בעיות?" כאילו אני לא מתבייש בזה ואין לי בכלל מה להתבייש בזה שאני לוקח אבקת חלבון.
אז הוא אומר להם:"הנה, ידעתי, אפילו בלי להסתכל פעמיים". אז אמרתי "זה לא קשור לזה שאני מרים משקלים כבדים עכשיו, זה פשוט תוסף תזונה, לא שום דבר שהוא לא חוקי וזה רק עוזר". אז הוא אומר לי "בלי זה לא היית מגיע לתוצאות כאלה עכשיו וכו'.."
אני: "מה? זה לא קשור בכלל זה כמו שהייתי לוקח טונה אחרי אימון, פשוט יותר קל לי לצרוך את זה במשקה".
מישהו מהאנשים שהקשיבו לו מתערב:"אתה יודע שהתוסף הזה לא טבעי ה-מי גבינה האלה? מייצרים את זה באופן לא טבעי".
אני:"נכון, המציאו לפני חודש את החלבונים, אסור להכניס חלבונים לגוף זה לא טבעי חלבון אסור לגוף."
המדריך:"אחי, אל תדאג, זה לא משהו אישי נגדך אתה יודע שאני מכיר אותך ואת ההורים שלך, פשוט חבל לי עליך, אני אומר לך את כל זה כי תחכה בגיל 19 כל גרם נוסף של חלבון שתכניס לגוף ולא תצטרך, הכל ייאגר כשומן, ואתה גם הורס את הכליות שלך".
אני:"טוב, אני בינתיים משתמש בתוסף כבר שלושה חודשים בערך ואני לא מרגיש רע ולהפך, רק טוב זה עושה לי."
המדריך:" אני יודע שאתה מפתח בעיקר את הגוף בשביל בנות כדי שיאהבו אותך וכו' ואני רק אומר שחבל שתהרוס את המערכת שלך בגללן".
אני:"מה? איך לא. זה לא קשור בכלל אני עושה את זה אך ורק בשביל עצמי!".
המדריך:"טוב טוב.. רק שתדע בגיל 19 כל גרם נוסף ייאגר כשומן ולא תצליח להוריד אותו אחרי זה, תקשיב לי שאני מתאמן כבר 27 שנים ולא לוקח שום תוסף חוץ מאוכל טבעי."
אני:"בסדר, אני רוצה אבל לעשות ככה לקחת את התוסף, ולפי דברים שאני יודע ולפי מחקרים, א. לא היו מוכרים את זה אם זה היה סתם משמין. ב.זה טבעי וזה לא לא טבעי מי-הגבינה האלה."
המדריך:"בסדר, רק אל תגיד לי עוד כמה שנים 'סליחה שלא הקשבתי לך' כשתקום איזה יום עם כאבים בכליות ותלך לרופא ויכניסו לך צינור לתחת ויראו ויגידו לך 'חביבי הכליות הרוסות מרוב סינונים של רעלים' בגלל שבאבקות האלה יש גם עוד רעלים חוץ מחלבונים, תקשיב לי אני למדתי בווינגייט הרבה על הגוף."
האיש שהיה בצד:"שתדע לך שלקחת את האבקה זה כמו לקחת סטרואידים, זה בעיקרון רמאות אחי."
אני:"מה הקשר ואיך אתה משווה בין זה לזה?!?!?! מה רמאות בלקחת את זה במקום טונה אה?"
האיש:"טוב, אולי טעיתי במה שאמרתי שזה כמו סטרואידים אבל זה על אותו עיקרון, הכי טוב להיות טבעי".
המדריך:"רק תזכור שזה לא אישי נגדך וביום שתפסיק להתאמן אתה תהפוך לשמן מהר יותר מאחרים בגלל שכל השרירים שלך יירדו יותר מהר ותצטרך להתאמן כל הזמן בעקביות כדי שישארו לך השרירים אם לא תרצה שהם יתפרקו בגלל החלבון הזה". (גם אני לא הבנתי את המשפט האחרון שלו)
אני:"טוב אחי." והמשכתי להתאמן

ממש מדריך דפוק בשכל... רציתי לדפוק לו מכות באותו הרגע!
מה אתם חושבים על המפגר הזה?
אתה דפוק בשכל שלא הוצאת אותו מפגר =\\\\\ לממההה???
היית בכלל מצלם אותו שם את זה בעמוד הראשי בישראלבודי בעזרת גיל עושה צחוק מהפוזאיסטים האלה

Leo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-02-07, 17:38   #16
Nimrod
חבר פעיל

הסמל האישי שלNimrod

אני כל פעם שאומרים לי דברים כאלו עונה להם ככה:
"כן אתה צודק, זה משמין אותי, זה הורג אותי , אני חייב להפסיק, אני מכור " חחח אבל בד"כ לא ככה.
בד"כ אני אומר ככה:
"מה אכפת לי מהברכיים אני רוצה להיות גדול!"
"מה אכפת לי להשמין שאני אפסיק להתאמן אני רוצה להיות גדול"
"מה אכפת לי מהגודל של הזין אני רוצה להיות גדול"
"מה אכפת לי מהגדילה אני רוצה להיות גדול"
ככה זה ממש מעצבן אנשים ואין להם מה להגיד..

"החיטוב שלך זה 80% תזונה
המסה שלך זה 80% אימונים
החיטוב והמסה שלך זה 100% סטרואידים"

ג'אי קטלר במסה (תמונה חדשה) :
http://img19.imageshack.us/img19/9108/66454295sl1.jpg

"סמים הם סטרואידים לנשמה"

נמרוד

מני = מלך ישראל! (חי חי וקיים)
Nimrod מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-02-07, 17:41   #17
Bodybuilder
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Bodybuilder

פותח הפוסט זה רק מוכיח שאתה עוד לא יתבגרתה (סלח לי על זה) ואתה לא יכול להגיד לבן אדם את מה שצריך להגיד לו באמת ! אם מהתחלה היתה מראה לו שאתה אחד שמבין בתחום יותר ממנו והיתה בתוח בעצמך בסיחה הוא היה שותק ואולך לקנות אבקה... לפחות אחרי שאני היתי מסביר לו
זה לא אשמתו אתה אשם !
Bodybuilder מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-02-07, 17:42   #18
Naor Pinto
חבר פעיל

הסמל האישי שלNaor Pinto

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Nimrod
אני כל פעם שאומרים לי דברים כאלו עונה להם ככה:
"כן אתה צודק, זה משמין אותי, זה הורג אותי , אני חייב להפסיק, אני מכור " חחח אבל בד"כ לא ככה.
בד"כ אני אומר ככה:
"מה אכפת לי מהברכיים אני רוצה להיות גדול!"
"מה אכפת לי להשמין שאני אפסיק להתאמן אני רוצה להיות גדול"
"מה אכפת לי מהגודל של הזין אני רוצה להיות גדול"
"מה אכפת לי מהגדילה אני רוצה להיות גדול"
ככה זה ממש מעצבן אנשים ואין להם מה להגיד..
חח צודק
Naor Pinto מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-02-07, 17:44   #19
Naor Pinto
חבר פעיל

הסמל האישי שלNaor Pinto

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Bodybuilder
פותח הפוסט זה רק מוכיח שאתה עוד לא יתבגרתה (סלח לי על זה) ואתה לא יכול להגיד לבן אדם את מה שצריך להגיד לו באמת ! אם מהתחלה היתה מראה לו שאתה אחד שמבין בתחום יותר ממנו והיתה בתוח בעצמך בסיחה הוא היה שותק ואולך לקנות אבקה... לפחות אחרי שאני היתי מסביר לו
זה לא אשמתו אתה אשם !
*היתבגרת
*בטוח
*בשיחה
*והולך
Naor Pinto מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-02-07, 17:45   #20
Antonator1
הושעה

ערכתי - קרתה תקלה.
Antonator1 מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה