ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 28-09-09, 23:23   #1
yossal333
חבר מתחיל

ברירת מחדל פיתוח גוף במשקל הגוף

שלום חברים יש לי שאלה רצינית יש לי חבר שהוא מתאמן רק במשקל הגוף הוא רץ פעמיים בשבוע 10 ק"מ והוא מתאמן בכפיפות בטן ושכיבות סמיכה ומתח 3 פעמים בשבוע הוא כבר מתאמן בערך 5 חודשים כמעט חצי שנה ויש לו בלי עיין הרע גוף מחוטב ושרירי והוא באמת לא נוגע במשקולות
אז רציתי לשאול מה ההבדל אם אני לוקח את התוכנית אימונים הזאת שלו ומתמיד נראה כאילו אני לא צריך מכון כושר אגב הוא ממש מקפיד גם על תזונה הוא אוכל הרבה טונה וביצים למעשה זו שאלתי.
אבל השאלה העקרונית שלי אם יש לו כזה גוף והוא בכושר טוב והוא עושה בערך 90 שכיבות סמיכה ו30 מתח וכל זה בסטים אז יהיה לו יותר קל להרים משקולות כבדות או אפילו לדחוק 100 קילו במכון כושר או האם מי שמרים משקל כבד במכון כושר במשקולות הוא פתאום יוכל לעשות הרבה מתח ושכיבות סמיכה למעשה האם יש לו יותר כוח ממי שמתאמן במכון כושר כי יש לי חבר שמתאמן במכון כושר כבר 6 שנים והוא די נפוח אבל החבר הזה שמתאמן במשקל הגוף הוא יותר חזק וזריז.
אם אפשר הסבר מפורט ותגובות שיסבירו לי את כל העיניין הזה
בתודה מראש שנה טובה וגמר חתימה טובה.
yossal333 מנותק   הגב עם ציטוט