ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 31-07-09, 05:08   #21
oz18
חבר פעיל

כללי:: אוהב חדר כושר
עוסק ב:: בלעבוד
חדר כושר: כרגע אין

אז במקום להיות כאלה חכמים ולהגיד לבנאדם תקרא מאמרים ולצפות שבעקבות זה הבנאדם יהיה מאמן כושר ויתחיל לבנות לעצמו תוכנית אימונים שהוא לא מבין בשיט כי הרי אם הוא ישאל יגידו בפורום שהוא לא יודע כלום ואם הוא לא ישאל הוא ישאר באותו מצב חרא שאף אחד לא עוזר לו כי אתם עסוקים יותר מדי בלרדת על אנשים עם חוסר ידע במקום לנסות ולעזור לבנאדם ולגרום להבין מה לעזאזל צריך לעשות...
oz18 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 31-07-09, 09:53   #22
לוגסי
חבר פעיל

שלח הודעה דרך ICQ אל לוגסי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי oz18 צפה בהודעה
אז במקום להיות כאלה חכמים ולהגיד לבנאדם תקרא מאמרים ולצפות שבעקבות זה הבנאדם יהיה מאמן כושר ויתחיל לבנות לעצמו תוכנית אימונים שהוא לא מבין בשיט כי הרי אם הוא ישאל יגידו בפורום שהוא לא יודע כלום ואם הוא לא ישאל הוא ישאר באותו מצב חרא שאף אחד לא עוזר לו כי אתם עסוקים יותר מדי בלרדת על אנשים עם חוסר ידע במקום לנסות ולעזור לבנאדם ולגרום להבין מה לעזאזל צריך לעשות...

צדיק מסדום,תגיד לי מה היה כל כך הטעות שלי שכולכם מסתלבטים?

אני יבהיר את עצמי שוב,הבן אדם צריך מסה,לפי התמונה הוא עולה מלוכלכך,מה שהצעתי שישנה את התזונה שלו ויקפיד על שומן,ברגע שהוא יעשה את זה,הוא יעלה במשקל אבל אם פחוט אחוזי שומן,מי שחושב שזה שטויות אז תמשיכו אתם ליקרוא מאמרים,ולפי דעתי צריך לעשות פה סינון רציני בפורום,ילדים בני 15 השתלטו על המסך,ומדבירם שטויות על ימין ושמאל.
http://www.beok.co.il/SelectedArticl...ArticleID=2416

כנסו תקראו מלמטה איפה שהכותרת
יותר שרירים, פחות שומן

ואל תשכחו לקרוא הרבה מאמרים{זה מה שחסר לי עכשיו לריב אם ילידים בני 15}

ההשראה שלי
לוגסי מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 31-07-09, 09:58   #23
RuNN12
חבר פעיל

עוסק ב:: לימודים
חדר כושר: ברמלה

רגע רגע אני אוכל לפי תפריט אבל הבעיה היא שאנישם כזה_______ על הגרמים כתוב לי לאכול 100 גר אורז ואני סם 400 500 בלי להגזים באמת שכןןןן ואני הוכלללללללללללללל המון המון המון ואבא שלי אומר לי שזה לא בריא שבסוף אני לא ירזה
ויש תמצב הזה שלא סאלי לאכול ואני דוחף הוא אומר שזה הופך לשומן יענו אני מגזים עם האוכל
RuNN12 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 31-07-09, 10:06   #24
RuNN12
חבר פעיל

נו אני לא אוכל את ה ממתקים וכול מיני חרא כזה אני אוכל רק אוכל בריא קלה מיץ כלום רק דאיט ואני עליתי באחוזי שומן כי אני אוכל יותר מידי
ישן 31-07-09, 10:15   #25
yogiyogi
חבר פעיל

עוסק ב:: לשדוד את תנובה

ציטוט:
לד תקשיב,אני מדבר לפי מה התמונה שפירסמתה,דבר ראשון לגיל 15 הגוף שלך נראה מעולה,נסגור ב- 2 מילים יש עתיד....

מה שאני ממליץ לך לעשות זה להתחיל להקפיד על תזונה שזה אומר,כמה שפחוט לאכול שומן,שומן רווי,תתחיל להסתכל במוצרים על ערך תזונתי ומשמם תדע כמה שומנים יש וכמה שומן רווי יש,.

תשכח מטיגונים,תיהיה חבר של התנור,רוצה שניצילם תעשה בתנור,רוצה צ'יפס תנור,מדי שבוע לא נורא לטגן משהוא אבל עם שמן זית,אם תקפיד ותפחיט בכמות שומן שאתה אוכל,אתה גם תעלה במסה,וגם תרד באחוז שומן,.

אז להתחיל להקפיד על תזונה נקיה לא מלוכלכת שזה אומר לדחוף כל דבר לפה,ולהתאמן כמובן אם תוכנית אימונים של מסה,שבדרך כלל בזה יש את רוב הטעויות,תוכניות שגיות,בהצלחה.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי RuNN12 צפה בהודעה
רגע רגע אני אוכל לפי תפריט אבל הבעיה היא שאנישם כזה_______ על הגרמים כתוב לי לאכול 100 גר אורז ואני סם 400 500 בלי להגזים באמת שכןןןן ואני הוכלללללללללללללל המון המון המון ואבא שלי אומר לי שזה לא בריא שבסוף אני לא ירזה
ויש תמצב הזה שלא סאלי לאכול ואני דוחף הוא אומר שזה הופך לשומן יענו אני מגזים עם האוכל
קשה לי מאוד להאמין שאתה אוכל חצי קילו אורז אבל תבין במאסה אוכלים הרבה..אבל נכון.....לא כמו ההוא שאמר לך לדחוף כל דבר לפה.... תרשום לעצמך כל מה שאתה אוכל ותראה את הערכים ואז תוריד תעלה מה שצריך

מה שווה כל החדר כושר הזה אם אני לא מצליח לפתוח את השייקר אחרי אימון?!?

ציטוט:
פורסם במקור על ידי בובדילן94 צפה בהודעה
אחי אם הייתי יכול הייתי תופס דג טונה ומזיין אותו
yogiyogi מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 31-07-09, 10:23   #26
RuNN12
חבר פעיל

אני לא זוכר איפו התוכנית שלי אבל אני יודעה אותה בעל פה

בוקר 7:00
שיבולת שועל 200 250 גר +קורונפלקס(כוס וכוס חלב)+מלפפון
ישן 31-07-09, 11:45   #27
Tapit
חבר פעיל

עוסק ב:: HIP DRIVE HIP DRIVE

קיצר מה אתם דפוקים הבן אדם עוד שניה באמת חולה..אבל בתת תזונה.
תתחיל מאסה תדחוף אוכל וכל השחיפים והילדי ריבועים למיניהם סתמו תפה.
Tapit מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 31-07-09, 12:47   #28
RuNN12
חבר פעיל

hahahahaha
ישן 31-07-09, 15:34   #29
Nitro Speed
חבר פעיל

הסמל האישי שלNitro Speed

ציטוט:
פורסם במקור על ידי לוגסי צפה בהודעה

אני יבהיר את עצמי שוב,הבן אדם צריך מסה,לפי התמונה הוא עולה מלוכלכך,מה שהצעתי שישנה את התזונה שלו ויקפיד על שומן,ברגע שהוא יעשה את זה,הוא יעלה במשקל אבל אם פחוט אחוזי שומן,מי שחושב שזה שטויות אז תמשיכו אתם ליקרוא מאמרים,ולפי דעתי צריך לעשות פה סינון רציני בפורום,ילדים בני 15 השתלטו על המסך,ומדבירם שטויות על ימין ושמאל.
http://www.beok.co.il/selectedarticl...articleid=2416

יותר שרירים, פחות שומן

א.אתה חושב שאתה חכם,אבל אתה לא
ב.כנ"ל
ג.אין קשר בין שומן לעליה במסת שומן בגוף(ראה דיאטות אטקינס)
ד.אתה לא באמת יודע על מה אתה מדבר,ומביא "מאמרים" שבכלל לא תומכים או קשורים למה שאתה אומר.
ה.לך תישן על האף.
Nitro Speed מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 31-07-09, 16:22   #30
ChonGo
חבר פעיל

כללי:: טל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי nitro speed צפה בהודעה
א.אתה חושב שאתה חכם,אבל אתה לא
ב.כנ"ל
ג.אין קשר בין שומן לעליה במסת שומן בגוף(ראה דיאטות אטקינס)
ד.אתה לא באמת יודע על מה אתה מדבר,ומביא "מאמרים" שבכלל לא תומכים או קשורים למה שאתה אומר.
ה.לך תישן על האף.
חחחחחחחחחחחחחחחחח +1
לוגסי על מה אתה מדבר אחי?! אמרת כמעט ורק שטויות! שומן זה מאוד חשוב, אין שום סיבה מוצדקת ל"התנזר" ממנו..תפחית* לא תפחיט
ChonGo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 31-07-09, 16:30   #31
נעל
חבר פעיל

עוסק ב:: מדריך חדר כושר

ציטוט:
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

גבר תפרוש,ברצינות,אני מת חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
התמונה הרגה אותי.
איך לעזאזל דבר כזה קורה..
נעל מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 31-07-09, 17:55   #32
oz18
חבר פעיל

ציטוט:

http://www.beok.co.il/selectedarticl...articleid=2416

יותר שרירים, פחות שומן

אני תומך ומעריך אנשים כמוך שמסבירים תכלס או יותר נכון אומרים תעשה ככה ככה וככה ותרזה ותבנה שריר... אני סולד מ"החכמים" האלה שישר שבנאדם שלא יודע מזה משקולת בכלל אחרי שיקרא את אחד המאמרים פה יהפוך לי פתאום לאחד שעשה תואר בספורט ואימון והוא ידע מה לעשות... חבר'ה תבינו לא כל מי שנכנס לפה יודע את הדברים שאתם יודעים ושצברתם במשך הזמן שאתם פה בפורום ובקהילה כל אחד בזמן שלו... מה שברור לך לא בהכרח כ"כ ברור לבנאדם אחר לכן צריך להסביר... תהיו סבלניים אחד כלפיי השני.... תסבירו, תלמדו את האחר ותלמדו ממנו משו שאתם לא יודעים... אל תהיו ילדים קטנים ותצחקו על בנאדם שלא יודע חומר מסויים ותהפכו לילדים בכיתה ג' ותתחילו לצחוק עליו... בקיצור להרוס תמיד אפשר לבנות זה כבר יותר קשה...
ישן 31-07-09, 18:07   #33
Nitro Speed
חבר פעיל

הסמל האישי שלNitro Speed

ציטוט:
אני תומך ומעריך אנשים כמוך שמסבירים תכלס או יותר נכון אומרים תעשה ככה ככה וככה ותרזה ותבנה שריר... אני סולד מ"החכמים" האלה שישר שבנאדם שלא יודע מזה משקולת בכלל אחרי שיקרא את אחד המאמרים פה יהפוך לי פתאום לאחד שעשה תואר בספורט ואימון והוא ידע מה לעשות... חבר'ה תבינו לא כל מי שנכנס לפה יודע את הדברים שאתם יודעים ושצברתם במשך הזמן שאתם פה בפורום ובקהילה כל אחד בזמן שלו... מה שברור לך לא בהכרח כ"כ ברור לבנאדם אחר לכן צריך להסביר... תהיו סבלניים אחד כלפיי השני.... תסבירו, תלמדו את האחר ותלמדו ממנו משו שאתם לא יודעים... אל תהיו ילדים קטנים ותצחקו על בנאדם שלא יודע חומר מסויים ותהפכו לילדים בכיתה ג' ותתחילו לצחוק עליו... בקיצור להרוס תמיד אפשר לבנות זה כבר יותר קשה...
אני לא נוהג לצחוק על אנשים אחרים פה בפורום,אבל המקרה הזה הצריך את זה,כשבן אדם בא ואומר "כולכם פה מדברים שטויות וכל הפורום הפך למפגר" ואז כותב שטויות שלא הייתי מצפה אפילו משחיף שאתמול נכנס לחדר כושר להגיד,זה באמת מרתיח אותי
ישן 31-07-09, 18:14   #34
oz18
חבר פעיל

ציטוט:
אני לא נוהג לצחוק על אנשים אחרים פה בפורום,אבל המקרה הזה הצריך את זה,כשבן אדם בא ואומר "כולכם פה מדברים שטויות וכל הפורום הפך למפגר" ואז כותב שטויות שלא הייתי מצפה אפילו משחיף שאתמול נכנס לחדר כושר להגיד,זה באמת מרתיח אותי
אתה לא אחי אבל אני תכלס מודה גם חדש בפורום וגם לי עשו כמה קטעים כאלה ותכלס להגיד לך זה לא במקום... ואני לא מדבר על חדשים על אנשים שהרבה זמן בפורום הזה והם יודעים יותר דברים ממני בפיתוח גוף מודה... אבל במקום שתשמחו להעביר את המידע הזה שאתם קיבלתם ממישו אחר אתם צוחקים ויותר גרוע יורדים על בנאדם ותכלס לא משנה כמה השאלה של הבנאדם גרועה היא יכולה להיות הכי מסריחה שיש אתם לא יכולים להיות שנייה בוגרים ולענות לו בכנות כי הוא לא יודע וזה חשוב לו לדעת...? אם אתם באמת אוהבים את המקצוע הזה כמו שאתם אומרים אתם צריכים גם ללמוד לאהוב להעביר אותו הלאה כדי שגם אחרים יוכלו לאהוב אותו כמוכם אל תצפו שהבנאדם יקבל מין "הארה" כזאתי של יוסף בכותונת פסים והופ הנה אני יודע איך להעלות מסה או איך לעשות חיטוב תחשבו קצת...
ישן 31-07-09, 18:18   #35
Nitro Speed
חבר פעיל

הסמל האישי שלNitro Speed

ציטוט:
אתה לא אחי אבל אני תכלס מודה גם חדש בפורום וגם לי עשו כמה קטעים כאלה ותכלס להגיד לך זה לא במקום... ואני לא מדבר על חדשים על אנשים שהרבה זמן בפורום הזה והם יודעים יותר דברים ממני בפיתוח גוף מודה... אבל במקום שתשמחו להעביר את המידע הזה שאתם קיבלתם ממישו אחר אתם צוחקים ויותר גרוע יורדים על בנאדם ותכלס לא משנה כמה השאלה של הבנאדם גרועה היא יכולה להיות הכי מסריחה שיש אתם לא יכולים להיות שנייה בוגרים ולענות לו בכנות כי הוא לא יודע וזה חשוב לו לדעת...? אם אתם באמת אוהבים את המקצוע הזה כמו שאתם אומרים אתם צריכים גם ללמוד לאהוב להעביר אותו הלאה כדי שגם אחרים יוכלו לאהוב אותו כמוכם אל תצפו שהבנאדם יקבל מין "הארה" כזאתי של יוסף בכותונת פסים והופ הנה אני יודע איך להעלות מסה או איך לעשות חיטוב תחשבו קצת...
אף אחד לא נולד גאון,לפני שאנשים שואלים "שאלות מפגרות" הם צריכים ללכת לקרוא מאמרים,לבדוק אם השאלות שלהם לגיטימיות,כי אין לך מושג איזה שאלות אנשים שואלים,אבל זה לא שהם קראו משהו לפני ורוצים להעשיר את הידע שלהם,הם פשוט שואלים כדי לשאול,לא כדי לדעת.
אם מישהו באמת רוצה לדעת משהו הוא קודם ניגש לספרים ומאמרים ואז אם הוא לא מבין אז הוא שואל שאלות,אבל לא הפוך
ישן 31-07-09, 23:29   #36
לוגסי
חבר פעיל

שלח הודעה דרך ICQ אל לוגסי

רגע רגע חברה,אתם אומרים אני טועה מסתלבטים סבבה,אבל בנתיים אף אחד לא הביא לי הסבר למה אני טועה,תביאו לי איזשהוא מאמר +הסבר לזה שלעלות במסה נקייה,במקום מסה מלוכלכת זה שטויות,ואני מדבר שטויות.שאני אומר מלוכלך זה לדחוף כל דבר ובהקשר שלי זה דברים אם שומן ושומן רווי,שאני אומר נקייה,אני מתכוון להפחיט בכמויות השומן הלא בריאות,ובכללי.

בקשה איפה הבן אדם שבמקום רק לצחוק,ולסים לי תמונות שבאמת מראות עד כמה חלק רב ממכם ילדים,כי זה מה שהפרופיל אומר,יבוא ויתן הסבר,וקישור עם מאמר,מדגיש מאמר.

ההשראה שלי
לוגסי מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 31-07-09, 23:36   #37
Nitro Speed
חבר פעיל

הסמל האישי שלNitro Speed

ציטוט:
רגע רגע חברה,אתם אומרים אני טועה מסתלבטים סבבה,אבל בנתיים אף אחד לא הביא לי הסבר למה אני טועה,תביאו לי איזשהוא מאמר +הסבר לזה שלעלות במסה נקייה,במקום מסה מלוכלכת זה שטויות,ואני מדבר שטויות.שאני אומר מלוכלך זה לדחוף כל דבר ובהקשר שלי זה דברים אם שומן ושומן רווי,שאני אומר נקייה,אני מתכוון להפחיט בכמויות השומן הלא בריאות,ובכללי.

בקשה איפה הבן אדם שבמקום רק לצחוק,ולסים לי תמונות שבאמת מראות עד כמה חלק רב ממכם ילדים,כי זה מה שהפרופיל אומר,יבוא ויתן הסבר,וקישור עם מאמר,מדגיש מאמר.
אין קשר בין שומן למסה מלוכלכת או נקיה,אין קשר בין שומן לעליה במסת שומן בגוף.
מסה מלוכלכת זה לאכול במאזן קלורי חיובי גדול,לאו דווקא מג'אנק פוד,העלייה פה תהיה גדולה יותר הן מבחינת שומן והן מבחינת שריר
מסה נקיה זה לאכול במאזן קלורי חיובי יחסית נמוך(עד 500~ קלוריות מעל המאזן)לרוב עם תפריט כדי להיות בטוחים בערכים
לעלות מלוכלך זה לאכול כל מה שרואים לקבוע לעצמך סף של חלבון,וכל השאר להשלים איך שאתה רוצה,יש פה משחק של שומן\פחממות,גם פה במאזן קלורי חיובי יחסית גדול ובלי תפריט(לרוב )
אין קשר בין כמה שומן יש לך בתפריט לבין אם תעלה במסת שומן או שריר,כל התפריט שלך יכול להיות רק שומן וחלבון,ועדיין אתה תעלה בדיוק אותו הדבר מבחינת מסת שריר ושומן אם הייתה במסה רגילה עם ערכים רגילים(ממוצעים)

נ"ב:תקרא מזה בכלל שומן http://www.kilogram.co.il/116/שומנים-על-מה-ולמה/
תגובה