ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > אימונים

אימונים תוכניות אימונים, ביצוע תרגילים, שיטות אימונים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 13-07-10, 20:30   #1
Muscleup
חבר פעיל

ברירת מחדל שכיבות סמיכה

יש למשהו איזו תוכנית או משהו להצליח לעשות שכיבות שמיכה הרבה ? אני בקושי עושה 40 בסט אחד יש איזה דרך או תוכנית איך להצליח לעשות הרבה יותר ?
(אני עושה שכיבות שמיכה כתרגיל ראשון באימון חזה עקב דלקת שהייתה לי אני רק עושה לחזה שכיבות שמיכה, אני כן מתאמן על כל שריר הגוף אני רק צריך תוכנית או שיטה טובה להצליח לעשות הרבה יותר שכיבות שמיכה לקראת יום סיירות שיבוא עוד כמה חודשים)
Muscleup מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 13-07-10, 21:51   #2
haim15
סמל מין

כללי:: HERO
עוסק ב:: אוכל ויושן

שכיבות שמיכה לאימון חזה זה לא מה שיגרום לו להתפתח ולגדול.
אני מבין שאתה מתאמן לקראת צבא ויום סיירות, המשפט הכי פשוט אומר: אתה רוצה להשתפר משהו פשוט תעשה אותו והרבה. כאן קיים אותו עיקרון אך במידה מסויימת ע"מ להתקדם ולמנוע פציעה.
אני ממליץ פשוט להתחיל לעבוד עם משקל גוף על כל הגוף , כלומר 3-4 אימונים בשבוע שכוללים סטים של ידיים בוריאציות שונות (רחב,רגיל,צמוד) , מתח בוריאציות שונות , בטן וריצה בהתאם ליכולת.

תבנה תוכנית אימונים תעלה אותה לכאן וננסה לעזור לך איתה.
ישן 13-07-10, 22:59   #3
Muscleup
חבר פעיל

אני עושה הכל אני עובד על כל שריר הגוף 3 פעמים רץ פעמים ושוחה פעמים.
עכשיו שכיבות שמיכה אני לא מצליח להתקדם אני עושה חזה פעם אחת בשבווע עם משקולות אבל אני גם שוחה.
עשיתי פעם שכיבות שמיכה למשך 3-4 חודשים ולא התקדמתי בכלום נשארתי על אותה הכמות אז איך לעשות בעצם ?
אני עושה 3 סטים של שכיבות שמיכה סט ראשון 25 חזרות שני 20 שלישי 15, אחרי מנוחה אני עושה במצב זווית 2 סטים שונה ואז שכיבות שמיכה עם הצמדה סט אחד.
האם כדאי לי להעלות את כמות החזרות כל שבוע למשל ב 2 ? בכל סט ?
ישן 13-07-10, 23:40   #4
zuri123
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי muscleup צפה בהודעה
אני עושה הכל אני עובד על כל שריר הגוף 3 פעמים רץ פעמים ושוחה פעמים.
עכשיו שכיבות שמיכה אני לא מצליח להתקדם אני עושה חזה פעם אחת בשבווע עם משקולות אבל אני גם שוחה.
עשיתי פעם שכיבות שמיכה למשך 3-4 חודשים ולא התקדמתי בכלום נשארתי על אותה הכמות אז איך לעשות בעצם ?
אני עושה 3 סטים של שכיבות שמיכה סט ראשון 25 חזרות שני 20 שלישי 15, אחרי מנוחה אני עושה במצב זווית 2 סטים שונה ואז שכיבות שמיכה עם הצמדה סט אחד.
האם כדאי לי להעלות את כמות החזרות כל שבוע למשל ב 2 ? בכל סט ?
תלחץ חזה עם מוט ומשקל זה ישפר אותך.. אבל אם לא אז תנסה לעשות סטים רק של שכיבות שמיכה כמו פרימדה יורדת .. מקסימום , מנוחה של כמה שניות , חצי חזרות מהמקס , וכו' כל פעם לרדת
עד שאתה לא יכול לעשות 5 חזרות. תעשה כמה סטים מזה מידי יום זה ישפר אותך..
zuri123 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 14-07-10, 01:20   #5
Godfather
חבר פעיל

חדר כושר: אונ' ת"א

כמה אתה תצטרך לעשות?
אם המטרה היא להגיע לכמה שיותר, אז זה מה שאתה צריך לעשות בהדרגה. בכל סט תגיע עד כשל (עד שאתה לא יכול עוד), וקח מנוחה ארוכה יחסית בין סטים (אפילו 5 דקות). לעשות סטים קצרים שלא קרובים ליכולת המקסימלית שלך יהיו פחות אפקטיביים למטרה שלך.
חשוב להדגיש שזאת "שיטת" עבודה מאוד לא מומלצת ובריאה וכדאי מאוד שתפסיק אחרי שתעבור את המבחן.
Godfather מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 14-07-10, 11:25   #6
haim15
סמל מין

אני מניח שאתה צריך להגיע לפי בוחן בראור ל76 ידיים, ובכללי שיהיה לך כוח לעשות כמה סטים טובים של ידיים ביום סיירות בלי שתפשל.
תראה כשאני התחלתי לעשות ידיים הייתי עושה 20-25 בסט ומתמוטט היום אני עושה בכושר קרבי סטים של 30-40 בלי הרבה בעיה, גם בוחן בראור אני מסיים לא יגיד בקלות כי זה ישמע מופלץ אבל אני עושה 76 ידיים.
בעניין של להשתפר בנטו יכולת בזמן יחסית קצר אני תומך בהודעה שמעליי שע"פ מציגה עבודה לכשל.
תתחיל את האימון שלך ב2 סטים חימום של שכיבות סמיכה לאחר מכן פשוט תעשה 3-4 סטים שאתה מגיע לכשל שאתה כבר לא מצליח להרים את עצמך, כמובן המנוחה חייבת להיות הגיונית כי הדופק שלך יהיה גבוהה באותו הזמן וזה לא מצב שאתה רגיל אליו להגיע לכשל במהלך אימון.
כמו כן לדעתי במידה ואין לך הרבה זמן אתה יכול לנסות להגיע לכשל ברוב התרגילים שאתה עושה פשוט להתאמן שבכל אימון אתה מגיע לשיא היכולת, אצלי אישית זה עובד טוב מאוד בכושר קרבי שאני מתאמן ברוב האימונים אנחנו מגיעים לשיא היכולת עם זה מבחינת ידיים,ריצה,בטן וכו'.
חשוב לזכור שפעם בשבועיים בערך תבצע אימון-שניים יחסית קלילים כאשר אתה לא מגיע לכשל אבל אתה נותן עבודה מספיק טובה. כלומר 4-5 סטים של 20-30 יעשו את שלהם.
אני חייב לציין שאתה יכול לנסות גם ללחוץ מוט עם משקל במידה ויש אפשרות... זה יעזור לך להשתפר ולהתקדם ביכולת.
דבר אחרון חשוב מאוד תזונה ומנוחה אני חושב שאתה מודע לכך אך בכל זאת שינה מספקת של 7-9 שעות ביממה, תזונה איכותית מכל אבות המזון והרבה... לא להתבייש לאכול פשוט לטרוף.
ארוחה לפני אימון היא גם מאוד חשובה מכיוון שהיא מקור האנרגיה לשריר במהלך האימון, אז שעתיים בערך לפני האימון לאכול ארוחה עשירה בפחמימות מורכבות (אורז,פסטה,פתיתים,לחמים למינהם) בשילוב של מעט חלבון ולאחר האימון עד רבע שעה מתום האימון תשלב פרי כלשהו (ענבים,תפוח וכו') ע"מ להקפיץ את רמות האינסולין בגוף ולאחר כרבע שעה מתום האימון מנת חלבון מהיר כלומר חלבון שמתפרק מהר בגוף. מה היתרון של חלבון מהיר ? במהלך האימון מתבצע הרס רקמות שריר לכן אנו חייבים להזין את השריר לאחר האימון בחלבון שמתפרק במהירות בשריר, כגון: טונה,חזה עוף,פסטרמה,בשרים למינהם) ולאחר כשעה מתום האימון ניתן לאכול ארוחה מלאה שכוללת פחמימות,חלבון ושומן איכותי (טחינה,חומוס,זיתים,שמן זית,שמן קנולה,שקדים ועוד...)

מקווה שנתתי לך קצת ידע ע"מ לקבל את הבסיס שקיים מסביב לאימונים, בהצלחה
ישן 14-07-10, 17:25   #7
R&R
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי haim15 צפה בהודעה
תזונה איכותית מכל אבות המזון והרבה... לא להתבייש לאכול פשוט לטרוף.
ארוחה לפני אימון היא גם מאוד חשובה מכיוון שהיא מקור האנרגיה לשריר במהלך האימון, אז שעתיים בערך לפני האימון לאכול ארוחה עשירה בפחמימות מורכבות (אורז,פסטה,פתיתים,לחמים למינהם) בשילוב של מעט חלבון ולאחר האימון עד רבע שעה מתום האימון תשלב פרי כלשהו (ענבים,תפוח וכו') ע"מ להקפיץ את רמות האינסולין בגוף ולאחר כרבע שעה מתום האימון מנת חלבון מהיר כלומר חלבון שמתפרק מהר בגוף. מה היתרון של חלבון מהיר ? במהלך האימון מתבצע הרס רקמות שריר לכן אנו חייבים להזין את השריר לאחר האימון בחלבון שמתפרק במהירות בשריר, כגון: טונה,חזה עוף,פסטרמה,בשרים למינהם) ולאחר כשעה מתום האימון ניתן לאכול ארוחה מלאה שכוללת פחמימות,חלבון ושומן איכותי (טחינה,חומוס,זיתים,שמן זית,שמן קנולה,שקדים ועוד...)

מקווה שנתתי לך קצת ידע ע"מ לקבל את הבסיס שקיים מסביב לאימונים, בהצלחה
איזה שטויות
R&R מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 14-07-10, 23:50   #8
haim15
סמל מין

ציטוט:
פורסם במקור על ידי r&r צפה בהודעה
איזה שטויות
אשמח אם תוכל לפרט במקום לשחק אותה גאון
ישן 15-07-10, 09:28   #9
R&R
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי haim15 צפה בהודעה
אשמח אם תוכל לפרט במקום לשחק אותה גאון
היה כבר כל כך הרבה דיונים על זה פה ובאתר השני.תעשה חיפוש.
R&R מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-07-10, 13:38   #10
amitbatito
חבר פעיל

אם אתה מתאמן שכיבות שמיכה ליום סיירות אין צורך זה כבר ירד ממזמן כיום הבחון בר אור זה רק ריצת 2000 (אין גם בטן)
amitbatito מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-07-10, 16:47   #11
Muscleup
חבר פעיל

בטח שיש, הרגע קראתי שזה לא ירד. מתח כן מזמן אבל שכיבות שמיכה ובטן לא ירד
אחרת מה הקטע כל אחד פה יעבור את זה.
ישן 15-07-10, 20:28   #12
amitbatito
חבר פעיל

אני אומר לך שירד תהיה בטוח שאני לא עובד עליך ולמה אתה בטוח ששכיבות שמיכה ובטן זה קשה? ביום סירות זה נחשב כ"מתנה".
amitbatito מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 16-07-10, 10:19   #13
Muscleup
חבר פעיל

זה הכי קשה לעומת הריצות, כי אני עוד לא מצליח לעשות 70-80
ישן 16-07-10, 11:26   #14
ChonGo
חבר פעיל

כללי:: טל

בוחן בראור זה גם ידיים (75) גם בטן (86) וריצת 2000..פשוט תעשה כל יום אחי, לאט לאט פשוט תשתפר.
תתחיל מסטים של 20 אחרי זה 25, 30...לאט לאט תראה השתפרות ניכרת..בהצלחה גבר!
אה ותתאמן גם על ספרינטים, אינטרוולים.
ChonGo מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה