ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 20-10-10, 11:25   #81
Jueizk
חבר פעיל

בנוגע להורמונים - הכוונה היא לא שלגברים יש "יותר" הורמונים מלנשים, אלא פשוט שיש לנו הורמונים שיותר מתאימים לבניית שרירים (טסטסטורון), אין לך ממש מה לעשות עם זה, אלא אם כן את רוצה לקבל זריקות ולהצמיח זקן...

אם סתם תתאמני באימוני כוח כבדים (כמו בתוכנית שהציעו לך), בלי להזריק שום דבר, את בחיים לא "תתנפחי", את כן תחזקי קצת את השרירים מה שייתן לך מראה יותר "מוצק" ויציבה יותר טובה, בקיצור - רק טוב.
Jueizk מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-10-10, 12:09   #82
hypertrophy
fucking super human שחקן פעיל בליגת הפוטבול הישראלית

הסמל האישי שלhypertrophy

עוסק ב:: יועץ כושר
חדר כושר: גו אקטיב ת"א

ציטוט:
פורסם במקור על ידי arbel2 צפה בהודעה
הוא כורדי,הוא מגנט לאוכל מזרחי זול,חברים תת רמה (הרי תראו איזו פסולת אנושית מגיבה לו, כולל אותי) אנשים שיש להם שפם מוגזם וסתם ביש מזל בכללי. בחורות לא נכללות פה.
אתה אולי אשכנזי אבל אתה הגדרת את עצמך גם
ואוכל מזרחי זול???
למה?? מה רע בתבלינים יא אשכנזי!?

You have to be mentally prepared or you will not make it. Pain and fear will be there with you, tempting you to stop, telling you to give up. Your body will be screaming for you to listen to them, and the little voice in your head will be begging you to do cease and desist. Tell them to shut up. You've got some growing to do!
לפניות, שאלות, בקשות, המלצות, תלונות - ליחצו כאן.
hypertrophy מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-10-10, 13:16   #83
moo
חבר פעיל

הסמל האישי שלmoo

שלח הודעה דרך MSN אל moo

ציטוט:
פורסם במקור על ידי mital88 צפה בהודעה
תודה על העזה חבר'ס!! אחלה פורום, מקווה ללמוד ולהיות פעילה בו ולתרום לבנות אחרות שיגיעו וישאלו שאלות דומות. טוב בגלל שאני תלמידה בתחילת הדרך יש לי שאלות:

1. קראתי את התוכנית ss המאמר מעולה, תודה רן, למדתי המון, השאלה שלי היא- מדברים שם שאי אפשר לעשות את התכונית ולהיות בחיטוב, מה זה אומר לגבי?? זה אומר שאני לא צריכה חיטוב? אם כך למה טוב בשבילי לעשות את התוכנית? זה יחזק את השרירים? יוסיף / יגידיל שרירים? מה לגבי המשקל אני אמורה לעלות במשקל? אבל עליה של שרירים?

2. איך עושים את התוכנית בבית בלי משקולת מוט ענקית כזאת?

3. הורמונים? לגברים יש יותר מנשים? לא ידעתי.. יש דרך לסייע להרומונים? תוסף תזונה או משהו כזה?
תפריט עם יותר שומן? וואט אבר...?

תודה רבה!!
התוכנית ss כמו שהיא לא מתאימה לך
ניתן להשתמש בתבנית שלה (לעשות את התרגילים שרשומים בתוכנית) אבל את לא תוכנית להוסיף משקלים כמו שכתוב בתוכנית אם את רוצה לרדת במשקל (כי חייבים לאכול לא מעט בתוכנית)
מה שכן תוכלי להוסיף לה מעט תרגילי עזר ובשילוב של תזונה תראי תוצאות

2. לא ניתן לבצע את התוכנית אלא אם יש לך מקום להוציא מוט לסקוואט ופרס (ראק/כלוב/עמודים) + מוט אולימפי ומשקל. גם בלא מעט מחדרי הכושר לא ניתן לבצע את התוכנית כי הם לא מאובזרים עם הציוד ההכרחי

3. לא ניתן ולא צריך לשחק עם ההורמונים, מה שכן צריך לראות שבתפריט יש לך מספיק שומן (כדי לא לפגוע מבצב הקיים), מספיק חלבון כדי למנוע פירוק שריר, מולטיויטמין טוב (וכדאי גם סידן+מגנזיום+אבץ+אומגה 3+ ויטמין d) צריך לראות מה בדיוק יש לך בתפריט ולחשב לפי זה. ולאכול מספיק ירקות ופירות (סיבים/ויטמים ומינרלים ונוגדי חימצון)
moo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-10-10, 13:21   #84
moo
חבר פעיל

הסמל האישי שלmoo

שלח הודעה דרך MSN אל moo

ציטוט:
פורסם במקור על ידי mital88 צפה בהודעה
חבובים, מה איתי? שכחתם שאני עוד כאן? מתעסקים ביאיר ממגנט הבחורות והאוכל הזול ושכחתם שאני פה... :-) טוב:

1. איך סקוואט ותרגילי ss אמורים להשפיע על הבטן? שהרי הם לא משפיעים רק על העכוז/רגלים?

2. הורמונים - איך אפשר לעזור לעסק? שורף שומן? לאכול יותר שומן? תוסף תזונה כל שהו?

3. מה לגבי תזונה בזמן התוכנית הזאת? כמה גרם פחמימה/חלבון/שומן? האם להיות במאז נטרלי/שלילי/שלילי בקטנה? מה הולך כאן לא מבינה..

תווווווווווו דהההה
1. בתרגילים כאלה העומס שיש על הבטן הוא גדול כיוון שהבטן והזוקפים צריכים לייצב מוט של 100 קילו שתלוי על הגב שלך למשל. וזה הרבה יותר יעיל ממאות כפיפות בטן, מה שכן הייתי ממליץ בסוף האימון לבצע 2-3 סטים של כ 10 חזרות באופן טכני של כפיפות בטן (שהבטן תעבוד ולא כמו רוב האנשים שעושים "כפיפות בטן" בלי הבטן כמעט)

2. מספיק שומן,ויטמינים ומינרלים, תרגילים מורכבים כמו בתוכנית ושינה.

3. זה צריך להעשות באופן מדוייק, לא ניתן לעשות זאת בפורום.
moo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-10-10, 13:22   #85
hypertrophy
fucking super human שחקן פעיל בליגת הפוטבול הישראלית

הסמל האישי שלhypertrophy

עוסק ב:: יועץ כושר
חדר כושר: גו אקטיב ת"א

ציטוט:
פורסם במקור על ידי moo צפה בהודעה
התוכנית ss כמו שהיא לא מתאימה לך
ניתן להשתמש בתבנית שלה (לעשות את התרגילים שרשומים בתוכנית) אבל את לא תוכנית להוסיף משקלים כמו שכתוב בתוכנית אם את רוצה לרדת במשקל (כי חייבים לאכול לא מעט בתוכנית)
מה שכן תוכלי להוסיף לה מעט תרגילי עזר ובשילוב של תזונה תראי תוצאות

2. לא ניתן לבצע את התוכנית אלא אם יש לך מקום להוציא מוט לסקוואט ופרס (ראק/כלוב/עמודים) + מוט אולימפי ומשקל. גם בלא מעט מחדרי הכושר לא ניתן לבצע את התוכנית כי הם לא מאובזרים עם הציוד ההכרחי

3. לא ניתן ולא צריך לשחק עם ההורמונים, מה שכן צריך לראות שבתפריט יש לך מספיק שומן (כדי לא לפגוע מבצב הקיים), מספיק חלבון כדי למנוע פירוק שריר, מולטיויטמין טוב (וכדאי גם סידן+מגנזיום+אבץ+אומגה 3+ ויטמין d) צריך לראות מה בדיוק יש לך בתפריט ולחשב לפי זה. ולאכול מספיק ירקות ופירות (סיבים/ויטמים ומינרלים ונוגדי חימצון)
צודק אבל-
היא לא צריכה לרדת במשקל כמו שהיא חושבת...ss ועליה מתונה במאסה [בכל אופן היא אישה והיא לא יכולה להעמיס על עצמה מאסה רצינית] זה בדיוק מה שהיא צריכה

You have to be mentally prepared or you will not make it. Pain and fear will be there with you, tempting you to stop, telling you to give up. Your body will be screaming for you to listen to them, and the little voice in your head will be begging you to do cease and desist. Tell them to shut up. You've got some growing to do!
לפניות, שאלות, בקשות, המלצות, תלונות - ליחצו כאן.
hypertrophy מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 22-10-10, 00:45   #86
mital88
חבר פעיל

טוב עדיין מבובלת....

1. למה אני צריכה להוסיף שריר, לא מספיק לחזק את הקיים? יש מצב שיש לי עודף עור בבטן לכן ניראת ככה?

2. תזונה - מה אוכלים ואיך? האם במאזן נטרלי או שלילי? אני לא רוצה לרדת במשקל, אבל לא בטוחה שרוצה לעלות במשקל.

3. אמרתם שהתכונית מתאימה לי / לא מתאימה בדיוק, אם לא מתאים - מה לא מתאים אשמח לדעת אילו תרגילים עלי לעשות מתוך התוכנית

תווו--דה!!
mital88 מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא