ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

נושא נעול

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 07-06-07, 12:41   #21
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

ציטוט:
פורסם במקור על ידי P-a-n-1-c
איפה יש BB שאוכלים ארוחה אחת? אולי תביא לי איזה שם שניים, לא יותר מזה (וגם זה אני בספק).
תגלוש לפורום של לייל, יש שם כמה שעושים מאסה באופן הבא: צמים 16 שעות, ואז אוכלים את כל האוכל שלהם (3000 קלוריות+) בטווח 8 השעות הנותרות.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי yaniv
אחי במאת אני מעריך את הידע שלך.. אבל הידע של בנוי על מחקרים שחלקם נעשו על חולדות וחלקם משתנים מיום ליםו הרי זה מדע

ניגרי הוא בחור בעל ניסיון שלא צריך מחקרים אלה הוא חי על עובדות מחייו ככה שהידע שלו ואלי לא טוב ולא מהספרים כמו לשך אבל היד עמהניסיון שלו שעליו הוא מדבר הוא רחב וזה הככי חשוב
תסביר לי איך דברים כאלה יכולים להשתנות מיום ליום? גוף האדם משתנה מיום ליום? אופן הפעולה משתנה מיום ליום?
אגב מה הקטע שלכם עם חולדות? אני בכלל ידוע בתגובות שלי שאני יוצא נגד הסתמכות על מחקרים עם בע"ח!!!!
סינטרקס
סיינטרקס
Bullet מנותק  
ישן 07-06-07, 12:42   #22
P-a-n-1-c
Banned

עוסק ב:: חייל בסדיר, מילואימניק בטיב טעם.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Bullet
תגלוש לפורום של לייל, יש שם כמה שעושים מאסה באופן הבא: צמים 16 שעות, ואז אוכלים את כל האוכל שלהם (3000 קלוריות+) בטווח 8 השעות הנותרות.
לייל אמר להרים ידיים
P-a-n-1-c מנותק  
ישן 07-06-07, 12:42   #23
אליאב קרייסלר
חבר פעיל

שלח הודעה דרך ICQ אל אליאב קרייסלר

ציטוט:
לא, לא כי זה השפיל לי את הצורה (אממ... למה? אני מפספס פה משהו?)
אלא כי זה לא קשור לדיון וזה עלול לגלוש לאפיקים אישיים

כן אליאב, מי כמוני יודע שאתם ממש לא מתעסקים בקקה.
אמרתי את מה שאמרתי לא כי זה באמת משנה לי , מצידי שכולם פה ישארו קטנים ורק אני יהיה ענק ... אמרתי את זה בשבילך אתה לא מסכים איתי שעם כל המאמרים והמחקרים מגיעים לך קצת נתונים של פסיכופט?
אליאב קרייסלר מנותק  
ישן 07-06-07, 12:43   #24
igorek
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי yaniv
אחי במאת אני מעריך את הידע שלך.. אבל הידע של בנוי על מחקרים שחלקם נעשו על חולדות וחלקם משתנים מיום ליםו הרי זה מדע

ניגרי הוא בחור בעל ניסיון שלא צריך מחקרים אלה הוא חי על עובדות מחייו ככה שהידע שלו ואלי לא טוב ולא מהספרים כמו לשך אבל היד עמהניסיון שלו שעליו הוא מדבר הוא רחב וזה הככי חשוב
אתה קראת בכלל מחקר אחד שאתה מדבר על כל ה"משתנים"?
אני בטוח גם שניגרי ניסה לאכול 6000 קלוריות בארוחה אחת כדי לבדוק את ההשפעות הפיזיולוגיות של זה
igorek מנותק  
ישן 07-06-07, 12:44   #25
gal.T
צוות ישראלבודי

הסמל האישי שלgal.T

עוסק ב:: Making the world a better place

ציטוט:
למה? כי הוא השפיל לך את הצורה?
להסתמך על נסיון בלבד זה לא גישה נכונה, בדיוק כמו עבודה על סמך ידע נטו.

האידיאל נמצא איפשהו באמצע. נכון ש'אין חכם כבעל הנסיון' כשזה נוגע לשורה התחתונה של 'מה עובד', אך גם צריך לדעת מה לעשות בניסוי וטעייה על סמך ידע מסויים, וצריך גם את הידע על מנת להגיע למסקנות הנכונות (ולא ללכת סחור סחור בעשייה של דברים שעל פניהם נראים נכונים ומועילים, אך אינם מהווים הבדל משמעותי - ע"ע תדירות הארוחות).

גל

gal.T מנותק  
ישן 07-06-07, 12:44   #26
P-a-n-1-c
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי igorek
אז?
בוא תסביר לי איך אפשר לאכול 6000 קלוריות בארוחה אחת.
זאת הסיבה היחידה למה אי אפשר ממש לאכול ארוחה אחת ביום אבל חוץ מזה מבחינץ חילוף החומרים וכו' לא ממש יהיה שישנוי בתוצאות.
ומה עם כל ההקפדה של ה3 שעות?
שמע אני גם קראתי את המאמרים ואת המחקרים וכו', פשוט לא מסתדר לי אם זה כ"כ נוצץ למה אנשים עדיין כ"כ שמים על זה? הרי עובדה שBB בארץ ובחול ותזונאים בארץ ובחול עדיין מביאים ללקוחות שלהם שמירה מטורפת על 3~ שעות בין ארוחה לארוחה.
P-a-n-1-c מנותק  
ישן 07-06-07, 12:44   #27
igorek
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי אליאב קרייסלר
אמרתי את מה שאמרתי לא כי זה באמת משנה לי , מצידי שכולם פה ישארו קטנים ורק אני יהיה ענק ... אמרתי את זה בשבילך אתה לא מסכים איתי שעם כל המאמרים והמחקרים מגיעים לך קצת נתונים של פסיכופט?
אתה ראית פעם את גיל גרנות? את צ'אד ניקולס (המאמן של רוני קולמן)? יש להם נתונים של פסיכופטים?
igorek מנותק  
ישן 07-06-07, 12:45   #28
P-a-n-1-c
Banned

ציטוט:
אתה ראית פעם את גיל גרנות? את צ'אד ניקולס (המאמן של רוני קולמן)? יש להם נתונים של פסיכופטים?
גיל לא רוצה לגדול. זה ההבדל ה"קטן".
P-a-n-1-c מנותק  
ישן 07-06-07, 12:45   #29
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

ציטוט:
פורסם במקור על ידי אליאב קרייסלר
לא.
קודם כל אני לא מי יודע מה מיישם הכל. זה דבר אחד לדעת ודבר שני ליישם. מה לעשות, החיים קשים .
חוץ מזה אני לא מבין מה אתה רוצה, שאני אהיה יותר מסתי ממך? בגלל הידע? אז אם אתה תעשה עכשיו תואר שלישי בתזונה אתה אמור להיות יותר מסתי מארנולד... לא?

אני מעל הממוצע מבחינת מסה בקרב מתאמני חדר כושר, והרבה מעל לממוצע מבחינת כוח. זה מספיק לי תאמין לי. כמובן שלא הייתי מתנגד ליותר, אבל אני לא מי יודע מה ממהר לאנשהו.
סינטרקס
סיינטרקס
Bullet מנותק  
ישן 07-06-07, 12:46   #30
igorek
חבר פעיל

ציטוט:
ומה עם כל ההקפדה של ה3 שעות?
שמע אני גם קראתי את המאמרים ואת המחקרים וכו', פשוט לא מסתדר לי אם זה כ"כ נוצץ למה אנשים עדיין כ"כ שמים על זה? הרי עובדה שBB בארץ ובחול ותזונאים בארץ ובחול עדיין מביאים ללקוחות שלהם שמירה מטורפת על 3~ שעות בין ארוחה לארוחה.
למה כל-כך הרבה אנשים חושבים שאבקות חלבון זה סטרואידים? שאימונים פוגעים בגביהה?
מיתוסים.
וכמה בדיוק תזונאים בארץ ובחו"ל אתה מכיר שאתה יודע על התפריטים שלהם?
igorek מנותק  
ישן 07-06-07, 12:48   #31
P-a-n-1-c
Banned

ציטוט:
למה כל-כך הרבה אנשים חושבים שאבקות חלבון זה סטרואידים? שאימונים פוגעים בגביהה?
מיתוסים.
מיתוסים קיימים בקרב נובים (אל תגיד לי עכשיו שרופא הוא לא "נוב", זה נכון שיש לו ידע, אבל לא בפיתוח גוף). פשוט קשה לי להאמין שתזונאי ספורט שכל החיים שלהם עסוקים במתן עצות לבאדיבילדרים ומביאים אותם להישגים, פשוט מטעים אותם ומאכילים אותם מיתוסים.
יאיר להב וגיל גרנות לדוגמא מהארץ כן תומכים בזה. כל הBB בעולם עובדים לפי השיטות האלו.
P-a-n-1-c מנותק  
ישן 07-06-07, 12:48   #32
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

אתם רואים? שוב השרשור גלש לאפיקים לא קשורים. מה בסה"כ שאלו??? האם חייב לאכול כל 3 שעות או לא... איך זה קשור עכשיו לידע ולתוצאות?
סינטרקס
סיינטרקס
Bullet מנותק  
ישן 07-06-07, 12:49   #33
igorek
חבר פעיל

ציטוט:
מיתוסים קיימים בקרב נובים (אל תגיד לי עכשיו שרופא הוא לא "נוב", זה נכון שיש לו ידע, אבל לא בפיתוח גוף). פשוט קשה לי להאמין שתזונאי ספורט שכל החיים שלהם עסוקים במתן עצות לבאדיבילדרים ומביאים אותם להישגים, פשוט מטעים אותם ומאכילים אותם מיתוסים.
איזה תזונאי ספורט אתה מכיר שמקפיד לתת תפריטים עם שמירה עד המוות של 3 שעות בין כל ארוחה?
igorek מנותק  
ישן 07-06-07, 12:50   #34
P-a-n-1-c
Banned

ציטוט:
איזה תזונאי ספורט אתה מכיר שמקפיד לתת תפריטים עם שמירה של 3 שעות בין כל ארוחה?
בשמות אני לא מכיר. אבל כמו שאמרתי לך כל הBB עובדים הרי עם תזונאי צמוד אליהם נכון? והם כן אוכלים כל 2-3 שעות.
P-a-n-1-c מנותק  
ישן 07-06-07, 12:50   #35
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

ציטוט:
מישהו בפורום של לייל הציע בצחוק לכתוב ספר כמו נניח UD2, רק על הקטע שאמרתי עם האכילה המוזרה הזאת(Intermittent fasting), ולייל אמר פשוט שזה לא שווה, כי דבר כזה לא יימכר. אנשים פשוט לא רגילים לדפוסי אכילה כאלה (מה שחוקרים מסכימים שזה יותר דומה לדפוסי אכילה של האדם הקדמון מאשר הדפוסי אכילה של כל 3 שעות) ואף אחד לא יינסה אפילו את השיטה הזאת.

אגב, אתה אומר שגם UD2 וגם PSMF "לא עובד"? הרי זה מבוסס על תאוריה, אבל בפועל זה עובד טוב מאוד

נ.ב פאניק, כמה זמן אתה אצל גיל? מה הנתונים שלך?
סינטרקס
סיינטרקס
Bullet מנותק  
ישן 07-06-07, 12:52   #36
P-a-n-1-c
Banned

ציטוט:
מישהו בפורום של לייל הציע בצחוק לכתוב ספר כמו נניח UD2, רק על הקטע שאמרתי עם האכילה המוזרה הזאת(Intermittent fasting), ולייל אמר פשוט שזה לא שווה, כי דבר כזה לא יימכר. אנשים פשוט לא רגילים לדפוסי אכילה כאלה (מה שחוקרים מסכימים שזה יותר דומה לדפוסי אכילה של האדם הקדמון מאשר הדפוסי אכילה של כל 3 שעות) ואף אחד לא יינסה אפילו את השיטה הזאת.

אגב, אתה אומר שגם UD2 וגם PSMF "לא עובד"? הרי זה מבוסס על תאוריה, אבל בפועל זה עובד טוב מאוד
זה מבוסס על תאוריה שעברה את מבחן ניסיון.
זה ההבדל בין זה לבין ניסויים בחולדות.
P-a-n-1-c מנותק  
ישן 07-06-07, 12:52   #37
igorek
חבר פעיל

ציטוט:
בשמות אני לא מכיר. אבל כמו שאמרתי לך כל הBB עובדים הרי עם תזונאי צמוד אליהם נכון? והם כן אוכלים כל 2-3 שעות.
הם אוכלים כל 2-3 שעות כי הם אוכלים כמויות עצומות של אוכל אז הם מחלקים את זה להרבה ארוחות כדי שזה יהיה יותר נוח.
igorek מנותק  
ישן 07-06-07, 12:53   #38
אליאב קרייסלר
חבר פעיל

שלח הודעה דרך ICQ אל אליאב קרייסלר

ציטוט:
חח גיל לא מתאמן , אבל Bullet מתאמן ואל תגיד לי שהוא לא רוצה לגדול כי אם אתה מאמין בזה אתה חתיכת פטי אין בנאדם שמתאמן ולא רוצה להיראות טוב לא קיים כזה דבר
אליאב קרייסלר מנותק  
ישן 07-06-07, 12:54   #39
igorek
חבר פעיל

ציטוט:
זה מבוסס על תאוריה שעברה את מבחן ניסיון.
זה ההבדל בין זה לבין ניסויים בחולדות.
אתה טוען שהעובדה שלאכול פחות מ-6 ארוחות מביאה תוצאות היא לא עברה את מבחן המציאות?
חבל שהמאזניים וההיקפים שלי אומרים אחרת.
igorek מנותק  
ישן 07-06-07, 12:54   #40
P-a-n-1-c
Banned

בתכלאס זה לא חשוב אם אתה גודל או לא. זה עיניין של גנטיקה בסופו של דבר.
מה שחשוב זה לא אם אתה גדול, זה אם אתה גדל. זה ההבדל.
P-a-n-1-c מנותק  
נושא נעול

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא