ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 07-01-07, 21:33   #41
Nimrod
חבר פעיל

הסמל האישי שלNimrod

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Takima
איזה פי 9 על מה אתה מדבר. לפי החישוב שעשיתי זה יוצא בערך פי 2.5 יותר יקר מקריאטין מונו רגיל בשילוב עם דקסטרוז באותה כמות הפחמימות שיש באקסטרים. זאת אומרת, במידה והקריאטין אקסטרים יהיה יותר אפקטיבי לפחות פי 2.5 מקריאטין מונו רגיל עם סוכר ענבים, רק אז הוא יהיה שווה באמת.
1. במקרה הטוב 0.1
2. כן פי 9, סתכל :
קריאטין אקסטרים עולה 325 ש"ח ל1.8 קג' ובכל 100 גרם יש בערך 12.5 גרם קריאטין.
קריאטין מונו טהור עולה 480 ש"ח ל1.8 קג' ובכל 100 גרם יש 100 גרם קריאטין.
אוקי, טעות שלי, זה יוצא פי 6 יותר יקר בערך, לא זוכר פעם חישבתי והגעתי ל9, הרעיון של ההודעה שלי זהה!

"החיטוב שלך זה 80% תזונה
המסה שלך זה 80% אימונים
החיטוב והמסה שלך זה 100% סטרואידים"

ג'אי קטלר במסה (תמונה חדשה) :
http://img19.imageshack.us/img19/9108/66454295sl1.jpg

"סמים הם סטרואידים לנשמה"

נמרוד

מני = מלך ישראל! (חי חי וקיים)
Nimrod מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-01-07, 21:44   #42
sustanon
מושעה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Night_Wolf
יאלההההה יקנאי ימעפן תישב בשקט זה דבר ראשון!
אז ככה עכשיו תן לי להסביר לך הקריאטין אקסטרים יותר טוב ויותר משתלם מהקריאטין הפשוט אצלנו בחדר כושר יש כמה "שחיפונים" שלקחו אותו והיום הם לא כלכך "שחיפונים" הם אפילו גדלו ומאוד מרוצים מהתוצאה שלהם
גיל דוחף מה שמתחשק לו?מאיפה אתה מכיר את גיל יא חתיכת מסכן ????
אני אישית פציינט של גיל והיה מלא פעמים שרציתי לקנות תוסף תזונה מסוים למשל פעם רציתי לקנות איזה חטיף לעליה במסה שיהיה לי במקום ארוחה,עכשיו גיל היה יכול להגיד לי לקנות אבל לא הוא אמר לי גלעד אתה בחיטוב זה לא בישבילך!! זה ניקרא לעשות קופה?וחוץ מזה הידע של גיל הרבה יותר גדול ונירחב מהידע של חברי הפורום וזאת דיעה מקצועית בגלל זה שווה לפנות אליו בנושא!
זה כמו שתגיד למשל למה לי ללכת לבית ספר?!אני פשוט יכול לקרוא אנציקלופדיה כל היום בבית...אבל בבית ספר יש את המורים שהם בעלי מקצוע ויכולים ללמד אותך כמו שצריך ובדרך הנכונה ויעזרו לך להיתקדם!

קיצור אל תזיין בשכל וסע מהפורום הזה אם אתה ככה מלכלך על גיל לך תזיין זה הפורום שלו אם אתה שוכח..
קודם דבר יפה למה אני לא אחד החברים שלך באיזה זכות אתה קורא לי מסכן אתה בכלל לא מכיר אותי
וחוץ מזה למה אתה מקלל אני לא זוכר שקיללתי אותך...
עים אתה מחפש להיתחנף וללקק לגיל גרנות אין בעיה (שמתי לב שאתה מרבה לעשות את זה בכל היזדמנות שיש לך) אתה יכול לעשות את זה אבל זה לא המקום!! מצידי תן לו נשיקת לילה טוב כל לילה לפני שהוא הולך לישון בלי קשר לזה מעה אתה סניגור שלו??? הוא הגיב יפה מאוד בעצמו להמ שכתבתי אני בטוח שהוא לא צריך אותך בשביל זה.
אני ואתה עוד ניפגש
דרך אגב שכחתי להגיד לך משהו חשוב........... אתה על ה ז-י-ן שלי
sustanon מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-01-07, 21:46   #43
sustanon
מושעה

גיל גרנות היקר,
לא היתכוונתי להעליב אותך רק אמרתי שיש לך חוש עסקי טוב וגם כושר שיכנוע טוב תשמע בסופו של דבר הכל סובב היום סביב הכסף אז אני במקומך הייתי מקבל כמחמאה את מה שאמרתי
ישן 07-01-07, 21:54   #44
P-a-n-1-c
Banned

עוסק ב:: חייל בסדיר, מילואימניק בטיב טעם.

גיל תודה רבה על התגובה.
P-a-n-1-c מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-01-07, 22:20   #45
גיל גרנות
מייסד הפורום

הסמל האישי שלגיל גרנות

כללי:: גיל גרנות
גיל:: מצוות הנהלת הפורום.מדריך כושר מוסמך ממכללת וינגייט - מאמני חדר כושר.יועץ לתזונת ספורט,מתמחה בפיתוח ג
עוסק ב:: יועץ תזונה וכושר

ידידי,

"חוש עסקי", "כושר שכנוע" וכל דרך שתנסה לבחור להציג את דברי, לא יתקבלו כמחמאה מאדם כמוך המשתמש בביטוי "לדחוף" או ל"האכיל". הרי בהם נימה של שנאה, קנאה ורוע.

חברי הפורום המכירים אותי באופן אישי יודעים היטב מול מי הם יושבים, ועד כמה הגישה שלנו בישראלבודי היא לא "לדחוף" סתם מוצרים, אלא איך לתת לך רק את מה שאתה באמת צריך. וזהו!

כנראה, את הגישה הספקנית הזו קיבלת מניסיונות עבר כושלים/פוגעים (בלי לפגוע חס וחלילה) כאלו ואחרים וצר לי שבחרת בפורום שלנו בכדי להפגין אותם בפומבי.

עליך להבין כי הפורום הוא במה חופשית, אולם לא אעבור בשקט על התבטאויות חסרות כל שחר ובסיס כפי שאתה הצהרת פה היום לגבי באופן אישי ולגבי ישראלבודי בכלל.

קח זאת לצומת לבך.

צוות ישראלבודי- הנהלה
יועץ לתזונת ספורט, תוספי מזון ופעילות גופנית.
GilGranot@israelbody.org - ליעוץ, תמיכה ושאלות
גיל גרנות מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-01-07, 22:24   #46
jonathan
מנהל מקצועי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי גיל גרנות
ידידי,

"חוש עסקי", "כושר שכנוע" וכל דרך שתנסה לבחור להציג את דברי, לא יתקבלו כמחמאה מאדם כמוך המשתמש בביטוי "לדחוף" או ל"האכיל". הרי בהם נימה של שנאה, קנאה ורוע.

חברי הפורום המכירים אותי באופן אישי יודעים היטב מול מי הם יושבים, ועד כמה הגישה שלנו בישראלבודי היא לא "לדחוף" סתם מוצרים, אלא איך לתת לך רק את מה שאתה באמת צריך. וזהו!

כנראה, את הגישה הספקנית הזו קיבלת מניסיונות עבר כושלים/פוגעים (בלי לפגוע חס וחלילה) כאלו ואחרים וצר לי שבחרת בפורום שלנו בכדי להפגין אותם בפומבי.

עליך להבין כי הפורום הוא במה חופשית, אולם לא אעבור בשקט על התבטאויות חסרות כל שחר ובסיס כפי שאתה הצהרת פה היום לגבי באופן אישי ולגבי ישראלבודי בכלל.

קח זאת לצומת לבך.
מחר אני בא לחנות בצהריים לתת לך חיבוק ולקנות עוד חטיף
תותח אתה
jonathan מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-01-07, 22:27   #47
pohdem
חבר פעיל

הסמל האישי שלpohdem

שלח הודעה דרך ICQ אל pohdem

הישראלי המצוי. לא יודע להחמיא. וגם כשאפילו לא צריך, הוא מחפש את הרע =]

"יהי כבוד חברך חביב עליך כשלך"
pohdem מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-01-07, 22:29   #48
sustanon
מושעה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי גיל גרנות
ידידי,

קח זאת לצומת לבך.
תקבל את זה איך שאתה רוצה בכל מקרה לא היתכוונתי להעליב ועים פגעתי בך או בכבודך אז סליחה.
דרך אגב תגיד לnight wolf החבר שלך שילמד לדבר ושלא יקלל ושלא יגיב כשלא פונים אליו.
ישן 07-01-07, 23:03   #49
Takima
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Nimrod
1. במקרה הטוב 0.1
2. כן פי 9, סתכל :
קריאטין אקסטרים עולה 325 ש"ח ל1.8 קג' ובכל 100 גרם יש בערך 12.5 גרם קריאטין.
קריאטין מונו טהור עולה 480 ש"ח ל1.8 קג' ובכל 100 גרם יש 100 גרם קריאטין.
אוקי, טעות שלי, זה יוצא פי 6 יותר יקר בערך, לא זוכר פעם חישבתי והגעתי ל9, הרעיון של ההודעה שלי זהה!
קרא את ההודעה הקודמת שלי, לא חישבת את תוספת הפחמימות.
Takima מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-01-07, 23:09   #50
eminemfan
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלeminemfan

כללי:: אלי בן עזרי
שלח הודעה דרך ICQ אל eminemfan שלח הודעה דרך MSN אל eminemfan

סגרו ת'פוסט,וסוסטנון שמתי לב שאתה מצטער על ההתבטאות אבל פעם הבאה אחי תגיב רק אם אתה יודע לעומק פרטים ובלי שום קשר לגיל גם אם זה סתם בנאדם עד שאתה לא יודע איך עובדים הדברים אל תסיק מסקנות סתם,כמובן שהעסק של גיל צריך להרוויח אבל אני לא חושב שהוא עושה זאת על גבי המתאמנים והמחירים שלו הכי זולים בארץ והוא לא דוחף סתם וזה שמעתי קראתי וראיתי הרבה פעמים-אם יש משהו שמאפיין אותו זה אמינות,יש לו מלא מתאמנים שהוא מכין לתחרויות שבהתחלה הם משלמים לו על התוספים ואחר כך הוא מוזיל להם בטירוף ועוזר להם בייעוץ ללא תשלום אם הם מתמידים אם אני לא טועה,ככה לפחות קראתי,ושוב עסק זה עסק צריך להתפרנס אבל אפשר להרוויח גם אם אתה לא דוחף ומרמה אלא להיפך אם אתה אמין אז אז הלקוח יחזור אליך ויקנה שוב(לי אישית הוא לא אמר לקחת תוספים אלא רק אחרי שחפרתי לו "אתה לא ממליץ לי לקחת משהו לחיטוב ?שורפי שומן?וכו' אז הוא אמר אתה יכול לקחת אייג'אמבי אם אתה רוצה" כל סוחר ממולח אחר היה משווק לי באגרסיביות ישראלית מכוערת לפחות 3-4 מוצרים ואל תגיד לי שאני לא צודק),ואל תגררו לסתם ריבים סוסטנון התנצל על התגובה הלא מכובדת וזהו דפדפו......
ישן 07-01-07, 23:10   #51
אליאב קרייסלר
חבר פעיל

שלח הודעה דרך ICQ אל אליאב קרייסלר

מהההה בואנה כולכם חרטות או מה?!
הקריאטין אקסטרים נתן לי את הפוש הכי גדול שקיבלתי בחיים שלי לא צוחק איתכם
עלייה דרסטית בכוח + עליה עצומה במסת השריר
אפשר לומר שאת רוב הגדילה ואת רוב המוטיבציה קיבלתי בזכות התוסף הזה , ממש פלאים הוא עושה...
שוב פעם אני יגיד את זה - כל ה''חכמים'' בפורום שקוראים מאמרים וחשים משכילים - תפסיקו לשחק אותה מבינים משהו מהחיים שלכם תתחילו להיתאמן ולהגיע לגודל מרשים , ולנסות דברים בפועל ולא תאורתית ואז תדברו...
דימוצ'קה -
לדעתי לך על האקסטרים , זה אחד התוספים שיותר עזרו לי אי פעם (ואתם יודעים פה בפורום שאני אוהב לנסות כל תוסף שיש בשוק)

נ.ב -
sustanon כדאי שתתחיל לשקול איך אתה מדבר פה לאנשים בפורום כי לא נראהלי שדרך המחשב אפשר לדעת על מי אתה נופל ועם מי אתה מדבר (גלעד..?)
זאת סתם עצה ידידותית...אני מציע לך לערוך את מה שכתבת לו
אליאב קרייסלר מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-01-07, 23:13   #52
Ori-Silver
חבר פעיל

הסמל האישי שלOri-Silver

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Takima
קרא את ההודעה הקודמת שלי, לא חישבת את תוספת הפחמימות.
נו במוצר יש 225 גרם קראטין אם אתה תקנה קראטין טהור זה יצא לך 50-60 שקל בשביל אותה כמות קראטין תוסיף עוד 1.5 קילו סוכר ענבים (25 שקל)בשביל להגיע לכמות פחממות כמו בקראטין אקסטרים ואתה מקבל את אותו יחס של קראטין\פחממה ב-גג 85 שקל
Ori-Silver מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-01-07, 23:15   #53
P-a-n-1-c
Banned

שוב אתם לא מבינים.
הייתי הולך על האקסטרים לא משנה מה היו כותבים לי כאן בפוסט. שאלתי את גיל מה כדאי והוא אמר לי אקסטרים - מבחינתי גיל אמר אני עושה.
רציתי לדעת סתם בגדול למה לצפות אחרי השימוש, אני יודע שעל כל אחד זה פועל בצורה שונה אבל רציתי לדעת איך הטווח הממוצע בעליה במאסה ובכוח.
הפוסט לא היה על מנת לקבל תשובה האם כדאי לקחת את המוצר או לא, אלא כדי לקבל סדר גודל בקשר לעליות השונות.

תודה לכולם.
ישן 07-01-07, 23:43   #54
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

נמרוד אני חושב שלא צריך להתחיל להגיד על כל קריאטין עד כמה הוא לא שווה.
מספיק התנחלנו בפוסט של אליאב קרייסלר.
עם כל הכבוד, פותח הפוסט פאניק הדגיש שהוא לא רצה לדון האם זה טוב או רע, אלא שאל האם זה יעיל או לא.
סינטרקס
סיינטרקס
Bullet מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-01-07, 23:43   #55
pohdem
חבר פעיל

הסמל האישי שלpohdem

יעיל.
מיצינו ת'פוסט.

ישן 07-01-07, 23:46   #56
P-a-n-1-c
Banned

האמת שלא.
אף אחד חוץ ממך לא ענה לי באמת לעיניין.

שאלתי בכמה +\- עליתם בכוח ובכמה במאסה
ופרט שולי - איזה טעם כדאי.

תודה.
ישן 07-01-07, 23:49   #57
pohdem
חבר פעיל

הסמל האישי שלpohdem

לך על הלימונדה.. טעמתי רק אותה בגלל זה אני אומר לך. היא ממש מצויינת אבל.
חח אני לא יודע אם זה מהקריאטין אבל היום בסקוואט העלתי ל20 קילו כל צד כאז שבהתחלה (עם תחילת השימוש והתרגיל) שמתי 10 כל צד. =]
בקשר לחזה אני מעלה שבוע הבא בעוד 1.25 כל צד כל תרגיל. יד קדמית אני יודע שאני יכול יותר אבל בגלל שקיבלתי שתי דלקות בעבר חטפתי טראומות מלהעלות משקלים בה.. =]
גב העלתי גם.
קיצר הקריאטין ממש עוזר אחי.. במסה עליתי די הרבה אני חושב.. רואים ממש שינוי.

ישן 07-01-07, 23:52   #58
P-a-n-1-c
Banned

יום שלישי\רביעי אני קונה. מקווה שילך לי לא פחות טוב מלך
ישן 07-01-07, 23:53   #59
pohdem
חבר פעיל

הסמל האישי שלpohdem

ציטוט:
פורסם במקור על ידי P-a-n-1-c
יום שלישי\רביעי אני קונה. מקווה שילך לי לא פחות טוב מלך
אני די בטוח שאתה מאוד תהנה מהמוצר.. בהצלחה אח שלי!

ישן 08-01-07, 00:23   #60
Night_Wolf
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Night_Wolf

ציטוט:
פורסם במקור על ידי sustanon
קודם דבר יפה למה אני לא אחד החברים שלך באיזה זכות אתה קורא לי מסכן אתה בכלל לא מכיר אותי
וחוץ מזה למה אתה מקלל אני לא זוכר שקיללתי אותך...
עים אתה מחפש להיתחנף וללקק לגיל גרנות אין בעיה (שמתי לב שאתה מרבה לעשות את זה בכל היזדמנות שיש לך) אתה יכול לעשות את זה אבל זה לא המקום!! מצידי תן לו נשיקת לילה טוב כל לילה לפני שהוא הולך לישון בלי קשר לזה מעה אתה סניגור שלו??? הוא הגיב יפה מאוד בעצמו להמ שכתבתי אני בטוח שהוא לא צריך אותך בשביל זה.
אני ואתה עוד ניפגש
דרך אגב שכחתי להגיד לך משהו חשוב........... אתה על ה ז-י-ן שלי
בוא תנסה לפגוש אותי ובוא תנסה לעשות משהו אם אתה חושב שאני איזה ילד כאפות שלך אתה טועה ובגדול ואם כבר אתה כדי לך לשקול תמילים שלך טוב טוב לפני שאתה מנסה להרים תאף שלך אתה מבין?
ועצה כדי לך לא להיפגש איתי למה לי כבר יצא להיפגש אם "עבריינים מהאינטרנט" וראינו מה הם שווים

וואלה לא מלקק לגיל גרנות,גיל בישבילי זה לא רק מאמן אלה גם חבר ומי שידבר אל החברים שלי לא יפה אני אזמבר אותו ומאסר אני ישב עליו אם צריך הבנתה?

אז תישב בשקט ואל תעשה יותר מדי רעש

סלטמק

נ.ב
בוא תנסה לעשות משהו וכדי לך לפגוש אותי אתה ראשון למה אם לא תעשה כלום שאני אפגוש אותך אני יפתח לך תתחת יבן זונה
Night_Wolf מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה