ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 17-10-09, 20:23   #41
sirlero
חבר פעיל

הסמל האישי שלsirlero

עוסק ב:: מנהל מכירות
חדר כושר: הולמס פלייס מודיעין

ציטוט:
פורסם במקור על ידי hypertrophy צפה בהודעה
אוי שתוק כבר
אין לך מושג על מה אתה מדבר אתה חי באשליות ולאט לאט אני מתחיל לאושש את הטענה שלי שאתם שתולים פה בפורום
אחי נראה לי שלך אין מושג מה אתה מדבר!!!אני מקרה מסויים אבל אני חולה בקרוהן שאני לא יפרט פה מה זאת המחלה ורופא הגסטרו אמר לי שאסור לי לשתות חלב בשום אופן שזה לא בריא ולי זה מסוכן!
המקרה היחידי שבו אני שותה חלב זה שייק החלבון שלי אני משתדל לא לשתות חלב זה טעים מאוד ואני ממש אוהב את זה אבל אני יודע שזה לא בריא לי ובכלל!
ישן 17-10-09, 20:37   #42
hypertrophy
fucking super human שחקן פעיל בליגת הפוטבול הישראלית

הסמל האישי שלhypertrophy

עוסק ב:: יועץ כושר
חדר כושר: גו אקטיב ת"א

ציטוט:
פורסם במקור על ידי sirlero צפה בהודעה
אחי נראה לי שלך אין מושג מה אתה מדבר!!!אני מקרה מסויים אבל אני חולה בקרוהן שאני לא יפרט פה מה זאת המחלה ורופא הגסטרו אמר לי שאסור לי לשתות חלב בשום אופן שזה לא בריא ולי זה מסוכן!
המקרה היחידי שבו אני שותה חלב זה שייק החלבון שלי אני משתדל לא לשתות חלב זה טעים מאוד ואני ממש אוהב את זה אבל אני יודע שזה לא בריא לי ובכלל!
?!
איך הגעת למסקנה שבגלל שאתה חולה קרוהן אז חלב מסוכן לכלל הציבור

על אותו משקל אתה יכול לומר שגלוטן מסוכן לכלל הציבור בגלל שלחולי צליאק אסור....

You have to be mentally prepared or you will not make it. Pain and fear will be there with you, tempting you to stop, telling you to give up. Your body will be screaming for you to listen to them, and the little voice in your head will be begging you to do cease and desist. Tell them to shut up. You've got some growing to do!
לפניות, שאלות, בקשות, המלצות, תלונות - ליחצו כאן.
hypertrophy מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-10-09, 20:42   #43
hypertrophy

הסמל האישי שלhypertrophy

ציטוט:
פורסם במקור על ידי נעל צפה בהודעה
רמות כולסטרול נמוכות לחץ דם נמוך, פחות שמנים,רובם..
וזה רלוונטי לדיון לא לאנשים שמתאמנים..
ולמה שאני אצטרך לעשות מחקר על זה, אי פעם שמעת על צמחוני עם רמות כולסטרול גבוהות?.
רמת הכולסטרול בתזונה אינה משפיעה על רמת הכולסטרול בדם
תעשה שיעורי בית לפני שאתה מדבר על משהו

You have to be mentally prepared or you will not make it. Pain and fear will be there with you, tempting you to stop, telling you to give up. Your body will be screaming for you to listen to them, and the little voice in your head will be begging you to do cease and desist. Tell them to shut up. You've got some growing to do!
ישן 17-10-09, 23:29   #44
נעל
חבר פעיל

עוסק ב:: מדריך חדר כושר

ציטוט:
רמת הכולסטרול בתזונה אינה משפיעה על רמת הכולסטרול בדם
תעשה שיעורי בית לפני שאתה מדבר על משהו
וזה בטח למה אסור לאדם בעל לחץ דם גבוה וכולסטרול גבוה לצרוך בשר אדום, כי הכולסטרול באוכל לא משפיע.
דעת הרפואה העולמית מנצחת את הדעה שלך.
ויפה איך שערכת את הדיון בהטעמה לאידיאולוגיה שלך, לי אין מה להתווכח בכלל.
נעל מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-10-09, 23:32   #45
hypertrophy

הסמל האישי שלhypertrophy

ציטוט:
וזה בטח למה אסור לאדם בעל לחץ דם גבוה וכולסטרול גבוה לצרוך בשר אדום, כי הכולסטרול באוכל לא משפיע.
אתה יודע רק חצאי אמיתות וחצי עובדות ובגלל זה יש לך בלאגן בראש

לבנאדם בריא ללא בעית כולסטרול אין הגבלה לכמות הכולסטרול שמותר לו לצרוך
יש המלצה לכמות הכוסטרול אבל זה כמו המלצה לכמות פחמימות-אין מניעה לעבור אותה

לבנאדם חולה [כולסטרול גבוה] יש הגבלה
לבנאדם עם בעיית לחץ דם אני חושב שגם יש הגבלה אבל לא בטוח

ישן 17-10-09, 23:43   #46
נעל
חבר פעיל

יש שאומרים שזה לא משפיע, הייתי יותר מסתמך על דעה כזאת:
http://www.nhlbi.nih.gov/health/publ...chol/wyntk.htm

-U.S. DEPARTMENT OF HEALTH AND HUMAN SERVICES

ואקצר את זה:
The TLC Diet. This is a low-saturated-fat, low-cholesterol eating plan that calls for less than 7percent of calories from saturated fat and less than 200 mg of dietary cholesterol per day. The TLC diet recommends only enough calories to maintain a desirable weight and avoid weight gain. If your LDL is not lowered enough by reducing your saturated fat and cholesterol intakes, the amount of soluble fiber in your diet can be increased. Certain food products that contain plant stanols or plant sterols (for example, cholesterol-lowering margarines) can also be added to the TLC diet to boost its LDL-lowering power.

אם כך אני בטוח שאין קשר בין כולסטרול לכולסטרול בדם, הרי סתם ממליצים להימנע מלצרוך אותו,אבל בוא נסתמך על הדעה של הכותבים של AD שכולסטרול תורם להורמונים וכו' וכו' ולא מזיק בכלל.
אני לא יודע שום חצאי אמיתות, העבירו לי מספיק הרצאות על נושאים כגון לחץ דם, סוכרת ורמות כולסטרול גבוהות בדם כדי לדעת שצריך להימנע מהגזמה, וזה בכלל לא קשור לדיון עכשיו סתם עברנו נושא ואמרתי שאין לי מה להתווכח איתך.
נעל מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-10-09, 23:52   #47
hypertrophy

הסמל האישי שלhypertrophy

ציטוט:

-u.s. Department of health and human services

ואקצר את זה:
The tlc diet. This is a low-saturated-fat, low-cholesterol eating plan that calls for less than 7percent of calories from saturated fat and less than 200 mg of dietary cholesterol per day. The tlc diet recommends only enough calories to maintain a desirable weight and avoid weight gain. If your ldl is not lowered enough by reducing your saturated fat and cholesterol intakes, the amount of soluble fiber in your diet can be increased. Certain food products that contain plant stanols or plant sterols (for example, cholesterol-lowering margarines) can also be added to the tlc diet to boost its ldl-lowering power.

אם כך אני בטוח שאין קשר בין כולסטרול לכולסטרול בדם, הרי סתם ממליצים להימנע מלצרוך אותו,אבל בוא נסתמך על הדעה של הכותבים של ad שכולסטרול תורם להורמונים וכו' וכו' ולא מזיק בכלל.
אני לא יודע שום חצאי אמיתות, העבירו לי מספיק הרצאות על נושאים כגון לחץ דם, סוכרת ורמות כולסטרול גבוהות בדם כדי לדעת שצריך להימנע מהגזמה, וזה בכלל לא קשור לדיון עכשיו סתם עברנו נושא ואמרתי שאין לי מה להתווכח איתך.
אתה ראית ממתי זה?

אני מסתמך על דעתו של תזונאי שאני עובד איתו[הבחור עוסק בספורט המון שנים לא רק בתזונה] שמתעדכן במידע רלוונטי כל כמה זמן
ולא אני לא מדבר על תזונאי סטייל קופ"ח כללית שאנחנו שומעים עליהם פה מידי פעם אלא על מישהו רציני

וככשאלתי אותו על הנושא לפני כמה חודשים הוא דיבר איתי על נייר עמדה עדכני שמדבר על הנושא שיצא ממש באותה תקופה

ישן 18-10-09, 00:04   #48
Tapit
חבר פעיל

עוסק ב:: HIP DRIVE HIP DRIVE

ציטוט:
רמות כולסטרול נמוכות לחץ דם נמוך, פחות שמנים,רובם..
וזה רלוונטי לדיון לא לאנשים שמתאמנים..
ולמה שאני אצטרך לעשות מחקר על זה, אי פעם שמעת על צמחוני עם רמות כולסטרול גבוהות?.
תגיד לי אתה עושה צחוק? אתה אומר שצמחוניים יותר בריאים, מצד שני אתה אומר שרובם של הבשריים שמנים יותר, שזה הרי ברור שזה נובע ממאזן חיובי, ככה שזה לא נובע באופן ישיר מאכילה של בשר אלה מאורך חיים לא בריא.
רמות כולסטרול גבוהות כנ"ל.

שכול המישפחה שלך תמות אמןןןןןן תקבל שווווץ יהומו
ציטוט:
פורסם במקור על ידי Mr_Nos צפה בהודעה
חחחחחחחחחחח וואי איזה הזוי זה..
אני במכון עובד פתאום בא אליי איזה זקן אחד אומר לי אתה מתלהב עכשיו וזה אבל שתגדל יהיה לך בולבול קטן (אני בן 17) חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח...
יש איזשהו אמת בדבריו או שזה סתם מיתוס של תימנים?

נערך לאחרונה על ידי Tapit, 18-10-09 בשעה 00:09.
Tapit מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 18-10-09, 01:54   #49
sirlero
חבר פעיל

הסמל האישי שלsirlero

עוסק ב:: מנהל מכירות
חדר כושר: הולמס פלייס מודיעין

ציטוט:
?!
איך הגעת למסקנה שבגלל שאתה חולה קרוהן אז חלב מסוכן לכלל הציבור

על אותו משקל אתה יכול לומר שגלוטן מסוכן לכלל הציבור בגלל שלחולי צליאק אסור....
סליחה לא רשמתי הכל!
הרופא שלי גם הסביר לי שחלב לא כל כך בריא אז גם ככה ממולץ לא להגזים בצריכה שלו...
שאלתי עוד כמה רופאים בעניין והם הסכימו!
שוב אנשים הכל לא בריא זאת בחירה שלכם להשתמש בזה או לא!
ישן 18-10-09, 02:43   #50
moo
חבר פעיל

הסמל האישי שלmoo

שלח הודעה דרך MSN אל moo

ציטוט:
פורסם במקור על ידי sirlero צפה בהודעה
סליחה לא רשמתי הכל!
הרופא שלי גם הסביר לי שחלב לא כל כך בריא אז גם ככה ממולץ לא להגזים בצריכה שלו...
שאלתי עוד כמה רופאים בעניין והם הסכימו!
שוב אנשים הכל לא בריא זאת בחירה שלכם להשתמש בזה או לא!
כן תשאל את הרופא שלך מה הוא אומר על דדליפט וסקווט מלא

נראה איזה עוד שטויות הוא פולט מהפה שלו...
moo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 18-10-09, 03:57   #51
Sugarzaza
IsraelBody VIP - חבר יהלום

שלח הודעה דרך ICQ אל Sugarzaza שלח הודעה דרך MSN אל Sugarzaza

ציטוט:

-u.s. Department of health and human services

ואקצר את זה:
The tlc diet. This is a low-saturated-fat, low-cholesterol eating plan that calls for less than 7percent of calories from saturated fat and less than 200 mg of dietary cholesterol per day. The tlc diet recommends only enough calories to maintain a desirable weight and avoid weight gain. If your ldl is not lowered enough by reducing your saturated fat and cholesterol intakes, the amount of soluble fiber in your diet can be increased. Certain food products that contain plant stanols or plant sterols (for example, cholesterol-lowering margarines) can also be added to the tlc diet to boost its ldl-lowering power.

אם כך אני בטוח שאין קשר בין כולסטרול לכולסטרול בדם, הרי סתם ממליצים להימנע מלצרוך אותו,אבל בוא נסתמך על הדעה של הכותבים של ad שכולסטרול תורם להורמונים וכו' וכו' ולא מזיק בכלל.
צודק... מה עם שומן? משמין לא? אני די בטוח שאני אוכל למצוא לך דעה רשמית של הfda בנושא מתישהו מ1940

אגב, קראת בכלל את הספר שאתה משמיץ אותו ואת ה"כותבים" (אחד, פרופסור) השרלטנים שלו?

Patience + Persistence = Progress. (Bill Starr, The Strongest Shall Survive)

Sugarzaza מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 18-10-09, 06:38   #52
Holy_Templar
מנהל הפורום

הסמל האישי שלHoly_Templar

חדר כושר: חדר כושר
שלח הודעה דרך MSN אל Holy_Templar

ציטוט:
ויפה איך שערכת את הדיון בהטעמה לאידיאולוגיה שלך, לי אין מה להתווכח בכלל.
אוקיי עד לנקודה מסויימת בוויכוח הזה, חשבתי שיש לך ביסוס , אחרי כן ראיתי מהו הביסוס שלך
לך תעשה שיעורי בית , כי אתה זורק חצאי אמיתות, אתה זורק חצאי עובדות .
ואתה בטח לא יודע על מה אתה מדבר.

תעשה טובה לפני שעוד תטעה אנשים בפורום..
ישן 18-10-09, 07:47   #53
עלוש
Don Ali

הסמל האישי שלעלוש

עוסק ב:: פסיכולוג
חדר כושר: אני פרשתי מפיתוח גוף מזמן .

IS GOOOOOD
ישן 18-10-09, 17:18   #54
נעל
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי tapit צפה בהודעה
תגיד לי אתה עושה צחוק? אתה אומר שצמחוניים יותר בריאים, מצד שני אתה אומר שרובם של הבשריים שמנים יותר, שזה הרי ברור שזה נובע ממאזן חיובי, ככה שזה לא נובע באופן ישיר מאכילה של בשר אלה מאורך חיים לא בריא.
רמות כולסטרול גבוהות כנ"ל.
אני יודע שזה קשור למאזן חיובי, בנאדם צמחוני יתקשה לעלות במשקל כי הוא לא אוכל בשר, לא אוכל שומן של בשר ולא אוכל את הבשר עצמו, זה למה הם רזים בד"כ..

ציטוט:
פורסם במקור על ידי holy_templar צפה בהודעה
אוקיי עד לנקודה מסויימת בוויכוח הזה, חשבתי שיש לך ביסוס , אחרי כן ראיתי מהו הביסוס שלך
לך תעשה שיעורי בית , כי אתה זורק חצאי אמיתות, אתה זורק חצאי עובדות .
ואתה בטח לא יודע על מה אתה מדבר.

תעשה טובה לפני שעוד תטעה אנשים בפורום..
ומה הביסוס שלי? דעה עולמית? לך תתבסס על ad, לא אכפת לי מי כתב את ad, גם את דיאטת אטקינס כתב רופא והיא עשתה מספיק נזק, לפני שאתה אומר לי לעשות שיעורי בית תעשה את שלך.

חיפשתי בכוח הוכחה לכך שכולסטרול באוכל לא משפיע על כולסטרול בדם ולא מצאתי, מלבד מחקר אחד על ביצים שאף אחד לא מסתמך עליו.
זה בכל מקרה לא קשור לנושא שמדבר על חלב, מה שכן, לפרות מזריקים הורמונים ואנטיביוטיקה, ולכן כן החלב לא בריא, אבל אתם צודקים, גם הבשר וגם הירקות שמדבירים.
לפחות את הבשר מבשלים לפני שאוכלים..
אנשים פה מאמינים באמת שלהם לא כי היא הנכונה אלא כי היא מתאימה להם ואין טעם להתווכח עם מישהו שלא ישנה את דעתו ורק אם תשים לב, גם לך אין שום ביסוס לטענה שלך, תהנה מדיאטת הבורגרים שלך לי אישית אין משהו נגדה ,ההפך..
ושוגרזאזא אתה מקרה מיוחד, ידוע שאתה היחיד בעולם שמסוגל לעלות 60 קילו מאסת שריר בשנה ולרדת 20% שומן, אבל מעבר לזה אין לך פה ממש זכות דיבור ואתה ליצן.
נעל מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 18-10-09, 17:39   #55
Tapit
חבר פעיל

עוסק ב:: HIP DRIVE HIP DRIVE

ציטוט:
אני יודע שזה קשור למאזן חיובי, בנאדם צמחוני יתקשה לעלות במשקל כי הוא לא אוכל בשר, לא אוכל שומן של בשר ולא אוכל את הבשר עצמו, זה למה הם רזים בד"כ..
לא, זה כי אנשים שאוכלים בשר אולי אוכלים יותר, וצמחוניים אוכלים פחות.
יאללה לשחיפיאדה.

שכול המישפחה שלך תמות אמןןןןןן תקבל שווווץ יהומו
ציטוט:
פורסם במקור על ידי Mr_Nos צפה בהודעה
חחחחחחחחחחח וואי איזה הזוי זה..
אני במכון עובד פתאום בא אליי איזה זקן אחד אומר לי אתה מתלהב עכשיו וזה אבל שתגדל יהיה לך בולבול קטן (אני בן 17) חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח...
יש איזשהו אמת בדבריו או שזה סתם מיתוס של תימנים?
Tapit מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 18-10-09, 17:44   #56
נעל
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי tapit צפה בהודעה
לא, זה כי אנשים שאוכלים בשר אולי אוכלים יותר, וצמחוניים אוכלים פחות.
יאללה לשחיפיאדה.
100 גרם אנטריקוט מכיל יותר קלוריות מ100 גרם תפוח אדמה..
אני אומר שברוב המקרים לא תמצא צמחוני שמן, אני בחיים לא נתקלתי באחד.
אני מעריך שדי קשה לעלות במשקל בלי שומן ובשר.
בנאדם שאוכל לאפות ובורגרים הארוחה שלו מכילה יותר קלוריות.
ויש טבעוניים, שלא צורכים ביצים וחלב, הם בכלל, אין גאנקפוד מעבר לצ'יפס שהם יאכלו.
אבל שיהיה בכיף
נעל מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-10-09, 02:36   #57
hypertrophy

הסמל האישי שלhypertrophy

ציטוט:

ומה הביסוס שלי? דעה עולמית? לך תתבסס על ad, לא אכפת לי מי כתב את ad, גם את דיאטת אטקינס כתב רופא והיא עשתה מספיק נזק, לפני שאתה אומר לי לעשות שיעורי בית תעשה את שלך.

חיפשתי בכוח הוכחה לכך שכולסטרול באוכל לא משפיע על כולסטרול בדם ולא מצאתי, מלבד מחקר אחד על ביצים שאף אחד לא מסתמך עליו.
זה בכל מקרה לא קשור לנושא שמדבר על חלב, מה שכן, לפרות מזריקים הורמונים ואנטיביוטיקה, ולכן כן החלב לא בריא, אבל אתם צודקים, גם הבשר וגם הירקות שמדבירים.
לפחות את הבשר מבשלים לפני שאוכלים..
אנשים פה מאמינים באמת שלהם לא כי היא הנכונה אלא כי היא מתאימה להם ואין טעם להתווכח עם מישהו שלא ישנה את דעתו ורק אם תשים לב, גם לך אין שום ביסוס לטענה שלך, תהנה מדיאטת הבורגרים שלך לי אישית אין משהו נגדה ,ההפך..
ושוגרזאזא אתה מקרה מיוחד, ידוע שאתה היחיד בעולם שמסוגל לעלות 60 קילו מאסת שריר בשנה ולרדת 20% שומן, אבל מעבר לזה אין לך פה ממש זכות דיבור ואתה ליצן.
תודה רבה לך
נתת את תרומתך לדיון ועזרת לנו מאוד
לילה טוב

ישן 19-10-09, 02:48   #58
Sugarzaza

נעל מוכיח בפעם המי יודע כמה שהוא ראוי לכינוי שלו

http://www.proteinpower.com/drmike/l...rians-part-ii/

ניתוח של מאמר מעניין מ1995 שעוסק בשאלה, בשביל כל מי שזה מעניין אותו

ישן 19-10-09, 02:54   #59
Sugarzaza

כמה דברים שלא קשורים ישירות לדיון אבל קשורים לAD שהושמצה פה ללא שום סיבה.

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/1...ubmed_RVDocSum
מאמר (על המחקר) מישראל על הקשר בין תזונה עתירת פחמימות בעלי ערך גליקמי גבוה לבעיות לב.

http://www.sciencealert.com.au/news-...108-19540.html

עמדה מחקרית מעניינת בנושא הפעם בהקשר של צריכת אוכל אינסינקטיבית, המסקנה ממנו היא שצריכה לא מספקת של חלבון גורמת לגוף להזדקק לאוכל.
מה שהם אומרים במשפט אחד. הגוף שלנו "רוצה" כמות נתונה של חלבון ועד שהוא לא מקבל אותה הוא לא יפסיק להציק לנו לאכול. אם אנחנו אוכלים רק דברים שהם עתירי פחמימות ושומנים ודלים בחלבון אז אנחנו נגיע למאזן קלורי חיובי לפני שנספק את הצורך בחלבון. מחזק את הקשר בין כמויות גדולות של חלבון ושובע

נערך לאחרונה על ידי Sugarzaza, 19-10-09 בשעה 02:59.
ישן 19-10-09, 03:07   #60
Sugarzaza

לא הספקתי לערוך בזמן את ההודעה הראשונה. בכל מקרה. בגדול מציגים קורלציה הפוכה בין גודל הקיבה להתפתחות המוח. מראים שעם הזמן, התזונה שלנו עברה למאכלים באיכות גבוהה יותר שקל לעכל (מוצרים מן החי בהשוואה לצמחי פרא) בשביל לאפשר את התפתחות המוח תוך כדי התכווצות הקיבה. התוצאה היא ההפרדה של האדם מן הקוף. לתקוף בשר ולהציג אותו כלא בריא זה מגוחך כמו לתקוף את האוויר או המים (ואני לא מדבר על זיהום). זה היה חלק אינטרגרלי בהתפתחות האדם המודרני וזה הזוי לגמרי לטעון שאדם לא נוצר לצרוך אותו

תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא