ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פורום אימוני כוח

פורום אימוני כוח אימוני כוח הם תורה שלמה, איך לעשות את זה נכון, להשאר בחיים ובאמת לראות תוצאות.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 30-06-13, 17:52   #21
אלברט ברכה
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי no_troll צפה בהודעה
אתה רוצה להתחיל ויכוח על ws לעומת תכניות אחרות?
הביקורת של דן גרין בסדר גמור,
ws אולי הייתה טובה בשנות ה80, יש תכניות הרבה יותר טובות, למטרת pl כמובן.
הביקורת של דן גרין מפגרת כי הוא עשה תכנית שהוא קבע מראש, וכל עוד הוא קבע מראש זה בכלל לא ווסטסייד.

אולי היתה טובה בשנות ה80, כאילו בני האדם השתנו גנטית מאז.
בשנות ה60 ששם המציאו אותה, לא היה ציוד בכלל. כולם התחרו באותן פדרציות.
בלי ציוד אגב בגיל 63 לואי לא יוכל להתחרות בכלל.

יש 20 אלף דרכים להתאמן וגם רובן עובדות, אבל הן כתובות מראש ולא מתיחסות לשום עבודה ספציפית.
בשורה התחתונה ווסטסייד מייצרת ליפטרים ברמת עלית בקצב שאף זיין שכל לא מתקרב אליו.
על כל אחד שמתקדם בתכניות לינאריות יש 30 שנתקעים בכל מיני שלבים.
אלברט ברכה מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 30-06-13, 19:55   #22
Cuba
מתחרה golden desert cup PL RAW

ציטוט:
פורסם במקור על ידי homie צפה בהודעה
זה קלין טראסטר
רקון, אני לפעמים לא יודע אם אתה מסתבלט או לא,
בהרמת משקולות ב85+ זה מתחלק או לבהמות חטובות כמוהו, הוא לשמנים רצח, אבל חלק נכבד מאוד
מהמקומות הראשונים הם חטובים, ושוב קרוספיטרים הם חטובים רצח והם יותר חזקים מרוב המתחרים של pl בארץ
תכניס לראש, אפשר להיות חטוב וחזק ומהיר ובכושר .
יופי גאון בוא נשווה:

קרוספיטר ברמת עלית vs ליפטר ישראלי שמתאמן במקרה הטוב 3 שנים

בוא נשווה קרוספיטר בארץ לביצה שלי ונראה מי יותר טוב מה דעתך?
Cuba מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 30-06-13, 19:59   #23
Cuba

ציטוט:
פורסם במקור על ידי אלברט ברכה צפה בהודעה
הביקורת של דן גרין מפגרת כי הוא עשה תכנית שהוא קבע מראש, וכל עוד הוא קבע מראש זה בכלל לא ווסטסייד.

יש 20 אלף דרכים להתאמן וגם רובן עובדות, אבל הן כתובות מראש ולא מתיחסות לשום עבודה ספציפית.
בשורה התחתונה ווסטסייד מייצרת ליפטרים ברמת עלית בקצב שאף זיין שכל לא מתקרב אליו.
הבעיה בws שאף אחד לא לואי סימונס ולא מתאמן איתו והדרך היחידה לעשות ws כמו שצריך זה לטוס לאוהיו ולהתאמן איתם , במכון שלהם , כשלואי סימונס כותב לך תכנון אימונים כל מה מעבר לזה פשוט לא ws
ישן 30-06-13, 20:09   #24
אלברט ברכה
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי cuba צפה בהודעה
הבעיה בws שאף אחד לא לואי סימונס ולא מתאמן איתו והדרך היחידה לעשות ws כמו שצריך זה לטוס לאוהיו ולהתאמן איתם , במכון שלהם , כשלואי סימונס כותב לך תכנון אימונים כל מה מעבר לזה פשוט לא ws
אין שאלה בכלל שלהתאמן עם לואי זה הדבר האידאלי, אבל:
יש כמה מכונים, בעיקר st המפורסם, שמתאמנים בדיוק לפי לואי. מארק בל גם הופך את עצמו לאחת הדמויות הבולטות בתחום.
גם בווסטסייד אגב, ולאד אמר לי שהמתאמנים נותנים הערות אחד לשני לא פחות משלואי נותן.
כדי להתאמן צריך כמה אנשים, ובעיקר שידעו מה לעשות ושיהיה להם נסיון, כדי שיראו ויתקנו ויעזרו וכו' וכו' וכו'.

ההבדל בין ווסטסייד היא שהתכנית כל הזמן משתנה בהתאם למטרות\חולשות וכו'.
התקדמות לינארית היא טובה למי שלא נתקע, והדוגמא הכי פשוטה היא שמי שלא מצליח לנעול בבנץ' לא יעזור לו להמשיך לעשות עוד 9000 סטים של בנץ' ולזיין עוד תכתפיים כשבכלל הבעיה היא הטרייספ.

יש מספיק אנשים שהתקדמו ויתקדמו לפעמים גם יותר מהר עם תכניות לינאריות, אבל אלה בדכ אנשים מאוזנים בלי חולשות בולטות. כל העניין בווסטסייד, כמו במאמר תגובה שכתבו לדן גרין, הוא למצוא את החולשות שלך ולהתמקד בהן.
ההתקדמות יכולה להיות גם יותר איטית כשמתעכבים על תנועה\איזור מסוים במקום להמשיך לזרום עם מה שעובד אבל לא לטפל בבעיה.

אפשר להתווכח כמה שאתם רוצים, אנשים אצל לואי לוחצים 150 קילו ביום דינמי בבנץ', זה מדבר בפני עצמו. יש שם כמות עצומה של אנשים חזקים מאוד מאוד, אז כנראה שהשיטה עובדת.
האם היא היחידה? לא.
ישן 30-06-13, 20:51   #25
אלברט ברכה
חבר פעיל

ציטוט:
יופי גאון בוא נשווה:

קרוספיטר ברמת עלית vs ליפטר ישראלי שמתאמן במקרה הטוב 3 שנים

בוא נשווה קרוספיטר בארץ לביצה שלי ונראה מי יותר טוב מה דעתך?
אין מה.
כל פעם שאני רואה את התמונות של החבר'ה של נדב בקרוספיט אני שואל אותו למה הם שם, כי זה לא נראה שהם מתאמנים.
ישן 30-06-13, 20:58   #26
Cuba

ציטוט:
אין שאלה בכלל שלהתאמן עם לואי זה הדבר האידאלי, אבל:
יש כמה מכונים, בעיקר st המפורסם, שמתאמנים בדיוק לפי לואי. מארק בל גם הופך את עצמו לאחת הדמויות הבולטות בתחום.
גם בווסטסייד אגב, ולאד אמר לי שהמתאמנים נותנים הערות אחד לשני לא פחות משלואי נותן.
כדי להתאמן צריך כמה אנשים, ובעיקר שידעו מה לעשות ושיהיה להם נסיון, כדי שיראו ויתקנו ויעזרו וכו' וכו' וכו'.

ההבדל בין ווסטסייד היא שהתכנית כל הזמן משתנה בהתאם למטרות\חולשות וכו'.
התקדמות לינארית היא טובה למי שלא נתקע, והדוגמא הכי פשוטה היא שמי שלא מצליח לנעול בבנץ' לא יעזור לו להמשיך לעשות עוד 9000 סטים של בנץ' ולזיין עוד תכתפיים כשבכלל הבעיה היא הטרייספ.

יש מספיק אנשים שהתקדמו ויתקדמו לפעמים גם יותר מהר עם תכניות לינאריות, אבל אלה בדכ אנשים מאוזנים בלי חולשות בולטות. כל העניין בווסטסייד, כמו במאמר תגובה שכתבו לדן גרין, הוא למצוא את החולשות שלך ולהתמקד בהן.
ההתקדמות יכולה להיות גם יותר איטית כשמתעכבים על תנועה\איזור מסוים במקום להמשיך לזרום עם מה שעובד אבל לא לטפל בבעיה.

אפשר להתווכח כמה שאתם רוצים, אנשים אצל לואי לוחצים 150 קילו ביום דינמי בבנץ', זה מדבר בפני עצמו. יש שם כמות עצומה של אנשים חזקים מאוד מאוד, אז כנראה שהשיטה עובדת.
האם היא היחידה? לא.
אני כתבתי בהודעה למעלה את הדעה שלי בנוגע לשיטה..
היא טובה אבל רק אם אתה מתאמן עם מי שכתב אותה
ישן 30-06-13, 21:02   #27
the raccoon
חבר פעיל

הסמל האישי שלthe raccoon

חדר כושר: הולמס פלייס מבשרת

בכל אופן הסקוואטים שלהם נראים חרא , גם מבחינת עומק וגם הפיסוקים הזנותיים
חוצמזה למי יש כוח להתאמן עם מיליון פיצולים גומיות וקוקיות
ישן 30-06-13, 21:13   #28
nadavmoore
חבר פעיל

ציטוט:
אין מה.
כל פעם שאני רואה את התמונות של החבר'ה של נדב בקרוספיט אני שואל אותו למה הם שם, כי זה לא נראה שהם מתאמנים.
רוב הקרוספיטרים בארץ זה אנשים שלא לוקחים ברצינות את העניין ולא בראש להתחרות או להגיע רחוק עם עצמם (שוב אני מזכיר את עניין הביינוניות מהפוסט של הבילדרים) והם פשוט עושים קרוספיט כי זה טרנדי, כי זה מפתח כושר כללי ולא משעמם (שזה חלק מהקטע בקרוספיט שזה כביכול מתאים לכל אחד) עדיין קרוספיט בבסיסו מלמד אותך גם את החשיבות של תרגילי הבסיס (שזה דבר שאף מתאמן "רגיל" לא יעשה בתוכניות רגילות ומשעממות במכון שזה טוב בדרך שלו). מי שכן לוקח את העניין הזה כספורט ועובד על לשפר את כל האספקטים בדגש על כוח (כמוני) בדר"כ יראה מצויין. אל תשכחו שבקרוספיט בנוסף ללהיות חזק אתה צריך גם להיות מהיר ואתלט ובעל סבולת מפחידה ככה שאי אפשר לקחת את כל זה ולהגיע לרמת עלית בכולם, אבל אפשר להגיע לרמה בהחלט גבוהה.
וחוצמזה אל תשכחו שלא כל אחד רוצה יריכיים בגודל של חבית ותחת ענק...
עכשיו אם הולכים לפורומים של קרוספיט בחו"ל תראו הרבה קרוספיטרים חובבים שנותנים דברים כאלו:
http://www.youtube.com/watch?v=9slg_EgHHKA

אז זה לא כזה ענף רע אחרי הכל (אם לוקחים אותו ברצינות ולא מתאמנים בשביל ההתלהבות)
nadavmoore מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 30-06-13, 22:13   #29
No_Troll
חבר פעיל

ציטוט:

תן לי לחסוך 4 עמודים של ויכוחיי סרק בשאלה-
כמה ליפטרים אמיתיים יצאו מws? בערך 0?
No_Troll מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 30-06-13, 23:27   #30
אלברט ברכה
חבר פעיל

חחחחח אמיתיים...

על הסקוואטים אפשר לדבר הרבה.

ולאד משך 900 פאונד ויש שם הרבה 800 פאונד דדליפטרים ועוד יותר בנצ'רים של 500 פאונד.

חח לך תראה אימון של ולאד עם פרס של 120 קילו לחזרות, סקוואט 260 לשישיות ביום קל, ויש שם לא פחות טובים ממנו.

אבל זה לא פאוורליפטינג אמיתי אחי
ישן 01-07-13, 01:46   #31
Homie
השמן מהקרוספיט

כללי:: סרסור שטני
עוסק ב:: בגופות
שלח הודעה דרך ICQ אל Homie שלח הודעה דרך MSN אל Homie

ציטוט:
פורסם במקור על ידי nadavmoore צפה בהודעה
רוב הקרוספיטרים בארץ זה אנשים שלא לוקחים ברצינות את העניין ולא בראש להתחרות או להגיע רחוק עם עצמם (שוב אני מזכיר את עניין הביינוניות מהפוסט של הבילדרים) והם פשוט עושים קרוספיט כי זה טרנדי, כי זה מפתח כושר כללי ולא משעמם (שזה חלק מהקטע בקרוספיט שזה כביכול מתאים לכל אחד) עדיין קרוספיט בבסיסו מלמד אותך גם את החשיבות של תרגילי הבסיס (שזה דבר שאף מתאמן "רגיל" לא יעשה בתוכניות רגילות ומשעממות במכון שזה טוב בדרך שלו). מי שכן לוקח את העניין הזה כספורט ועובד על לשפר את כל האספקטים בדגש על כוח (כמוני) בדר"כ יראה מצויין. אל תשכחו שבקרוספיט בנוסף ללהיות חזק אתה צריך גם להיות מהיר ואתלט ובעל סבולת מפחידה ככה שאי אפשר לקחת את כל זה ולהגיע לרמת עלית בכולם, אבל אפשר להגיע לרמה בהחלט גבוהה.
עכשיו אם הולכים לפורומים של קרוספיט בחו"ל תראו הרבה קרוספיטרים חובבים שנותנים דברים כאלו:
http://www.youtube.com/watch?v=9slg_eghhka

אז זה לא כזה ענף רע אחרי הכל (אם לוקחים אותו ברצינות ולא מתאמנים בשביל ההתלהבות)
מילים כדורבנות,
אל תתייחס לקובה הוא בחיטוב ועצבני
eat eat eat train eat eat eat sleep repeat

מדריך חדר כושר מוסמך מטעם מכללת ווינגייט

הלהקה שלי, לכל המוזיקים וחובבי המטאל :

http://profile.myspace.com/index.cfm...ndID=443176243

Homie מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-07-13, 12:03   #32
Cuba

ציטוט:
פורסם במקור על ידי homie צפה בהודעה
מילים כדורבנות,
אל תתייחס לקובה הוא בחיטוב ועצבני
או שהוא בחיטוב עצבני שטן2
ישן 01-07-13, 12:38   #33
Cuba

ציטוט:
חחחחח אמיתיים...

על הסקוואטים אפשר לדבר הרבה.

ולאד משך 900 פאונד ויש שם הרבה 800 פאונד דדליפטרים ועוד יותר בנצ'רים של 500 פאונד.

חח לך תראה אימון של ולאד עם פרס של 120 קילו לחזרות, סקוואט 260 לשישיות ביום קל, ויש שם לא פחות טובים ממנו.

אבל זה לא פאוורליפטינג אמיתי אחי
לא אמרת שאין צורך לעלות 50 קילו משקל גוף כדי לשפר לחיצות?
ישן 01-07-13, 22:16   #34
אלברט ברכה
חבר פעיל

ציטוט:
לא אמרת שאין צורך לעלות 50 קילו משקל גוף כדי לשפר לחיצות?
הכל נכון, אבל אני לא מסתכל עליי ועל ולאד או ווסטסיידרים אחרים כאותו דבר בכלל.
הם מפלצות שמשכנו את החיים שלהם, או לפחות חלק ענק מהם בשביל הספורט הזה (נשמע כמו משפט של הניגרי) שזה כולל הכל, חומרים, משקל, כאבים ומה לא.

נכון, כשאתה תראה בחור כמו ולאד, בטח בשנים היותר כבדות שלו, אתה תחשוב איזה גוש הוא.
אבל הכל נשכח כשאתה רואה אותו במכון מעיף משקלים שמספר האנשים שמרים אותם בעולם נמדד על כמה אצבעות.

בכל מקרה ללחוץ מעל 200 אתה צריך להיות מפלץ, לא יעזור.
אנחנו פה מדברים על 120-130-140 אבל כמו שאיש הלילה אמר באחד הפוסטים, בנץ' ועל אחת כמה וכמה בנץ' raw בסופו של דבר תלוי המוןןןןן במשקל גוף ומא0ה בפלג גוף העליון, ככה שצריך לשקול ולשקול לא מעט כדי ללחוץ ארגזים.

אני אומר את זה כי זה בדיוק כמו המחשבה לומר שהם לא פאוורליפטרים אמיתיים.
אנשים שעושים לך סקבט דינמי עם 240 קילו, לקופסא בגובה מקביל או אפילו קצת יותר, אתה תחשוב שהם חלשים\לא שווים\לא ליפטרים?

בשורה התחתונה אני אומר שהם אנשים מאוד מאוד מאוד מאוד חזקים, שמתחרים בתנאים שהם בחרו. לכל אחד מהם יש 300 סקבט ודדליפט לחזרות raw וגם no no no, ו200 בנץ' raw לחזרות, אז לקרוא להם "לא ליפטרים" זה קצת מצחיק.

אגב גם אני ממש ממש לא מתחבר להרמות עם ציוד. אבל זה מה שהם בחרו, ולחלק מהם זו האופציה היחידה להתחרות ולהמשיך להתחרות בגילם ובמצבם (פציעות וכו').
זהו.
ישן 01-07-13, 22:53   #35
No_Troll
חבר פעיל

ציטוט:

אני אומר את זה כי זה בדיוק כמו המחשבה לומר שהם לא פאוורליפטרים אמיתיים.
אנשים שעושים לך סקבט דינמי עם 240 קילו, לקופסא בגובה מקביל או אפילו קצת יותר, אתה תחשוב שהם חלשים\לא שווים\לא ליפטרים?

זהו.
אני מכבד את הליפטרים האלה המון.

אבל אתה חיי בסרט.
אם אני לא טועה עשית בוקס סקוואט 170 ואחר כך נכשלת עם 160?
ישן 02-07-13, 00:05   #36
אלברט ברכה
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי no_troll צפה בהודעה
אני מכבד את הליפטרים האלה המון.

אבל אתה חיי בסרט.
אם אני לא טועה עשית בוקס סקוואט 170 ואחר כך נכשלת עם 160?
האמת שאתה קצת דומה להם במשקל, משתמש בכל מיני קשקושים לברכיים, חגורה ובלה בלה בלה ואחר כך מדבר על ציוד, כמובן שהטוטאל שלך בערך חצי טון פחות מהם, אבל התחרת בתחרות בדימונה אז אתה ליפטר אגדי.
אגב אל תדאג למשקלים שלי, בזמן המאוד מוגבל שיש לי להתאמן אני עדיין על 200 דדליפט רגיל, 167.5 ל8 בהייבאר לרצפה ו125 ל3 בבנץ'. לדעתי אבל הבנץ' היה עולה יותר בתכנית של זוהיר בעלול לבנץ'.
תמשיך לחשוב שאתה הארדקור, כשבינתיים המקסימום שאתה זה איזה שליח פיצה שבערבים הופך לליפטרמן גיבור העל.

תמשיך גם לדרבן את גשש למשוך עם גב ככ עגול ולחשוב שזה הופך אותך לגבר כשאתה מבטל מה שכולם אומרים, כולל כל מאמן נורמלי אם היה רואה את זה, מעניין מה כל האסכולות שאתה הולך לפיהן היו חושבות על זה. "אבל זה תחרותי אז מותר" - נכון,התחרות בדימונה היא כמעט כמו ipf ושווה להפצע בשבילה.

תחסוך תתגובה כי זה לא באמת מעניין.
ישן 02-07-13, 00:15   #37
אלברט ברכה
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי nadavmoore צפה בהודעה
http://www.youtube.com/watch?v=9slg_eghhka

זה לא כל כך נכון, בגלל שבקרוספיט אתה עובד על כל כך הרבה אספקטים וכל כך הרבה תרגילים בכל כך הרבה צורות הם לא באמת מתמקדים בבסיס כמו שאתה אומר.
ישן 02-07-13, 00:21   #38
nadavmoore
חבר פעיל

בחו"ל אם אין לך טוטאל גבוהה בדדליפט-סקוואט-פרס, אתה משקיע את רוב זמנך על אימוני כוח ופחות על הדברים האחרים ברגע שאתה מתחיל להתחזק את עובר הלאה עם השיט האחר, בארץ כמובן זה עניין שונה (וכמובן שאני מתכוון על החבר'ה הרציניים לא על האוכלוסיה הכללית שמתאמנת קרוספיט אם אפשר לקרוא לזה בכלל קרוספיט? מעדיף להגיד שהם עושים אימונים פונקציונאלים)
nadavmoore מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-07-13, 01:20   #39
the raccoon
חבר פעיל

הסמל האישי שלthe raccoon

חדר כושר: הולמס פלייס מבשרת

ציטוט:
האמת שאתה קצת דומה להם במשקל, משתמש בכל מיני קשקושים לברכיים, חגורה ובלה בלה בלה ואחר כך מדבר על ציוד, כמובן שהטוטאל שלך בערך חצי טון פחות מהם, אבל התחרת בתחרות בדימונה אז אתה ליפטר אגדי.
אגב אל תדאג למשקלים שלי, בזמן המאוד מוגבל שיש לי להתאמן אני עדיין על 200 דדליפט רגיל, 167.5 ל8 בהייבאר לרצפה ו125 ל3 בבנץ'. לדעתי אבל הבנץ' היה עולה יותר בתכנית של זוהיר בעלול לבנץ'.
תמשיך לחשוב שאתה הארדקור, כשבינתיים המקסימום שאתה זה איזה שליח פיצה שבערבים הופך לליפטרמן גיבור העל.

תמשיך גם לדרבן את גשש למשוך עם גב ככ עגול ולחשוב שזה הופך אותך לגבר כשאתה מבטל מה שכולם אומרים, כולל כל מאמן נורמלי אם היה רואה את זה, מעניין מה כל האסכולות שאתה הולך לפיהן היו חושבות על זה. "אבל זה תחרותי אז מותר" - נכון,התחרות בדימונה היא כמעט כמו ipf ושווה להפצע בשבילה.

הטרול אמר משהו ענייני , פשוט הביא אותך כדוגמה לזה שזו שיטה לא טובה
ואתה תוקף אותו בצורה טיפשית ויורה את ההישגים שלך בלי קשר
קשור . בוגר .
ישן 02-07-13, 01:23   #40
No_Troll
חבר פעיל

ציטוט:

אתה כנראה באמת לא מבין, אני מעריך אותם אולי אפילו יותר ממך, קראתי את הספר של לואי, אני אוהב את WS, אני אפילו מתאמן עם החולצות שלהם.
אני פשוט חושב שאתה בלבלן ביצים שב9 השנים שמתאמן עוד לא הבאת את ה180 סקוואט.
לגבי התומכי ברכיים, לא הבנתי מה אתה רוצה, זה ציוד חוקי בPL RAW שאני מתכנן להתחרות בו.
לניסיון העלוב שלך להעליב אותי לא אתייחס כרגע.

לגבי אלון וגבו העגול,
אם היית קצת מרחיב אופקים, היית מגלה שגם עם גב ישר פלס אפשר להיפצע באותה מידה.
האסכולות שאני הולך לפיהן (ג'ימי לואיס) חושבות שזה בסדר, מציע לך לקרוא את הספר שלו, אולי זה ישנה את הגישה הקוקסינלית שלך.
Destroy the Opposition by Jamie Lewis
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא