ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 13-09-06, 22:43   #1
EiLoN
חבר פעיל

ברירת מחדל התלבטות בין 3 סוגי אבקות לעלייה במסה

אהלן חבר'ה...

יש לי כמה שאלות הקשורות בגיינרים.
אוקיי, אז ככה:

הגובה שלי הוא 1.85, ומשקלי הוא 61 ק"ג, גיל 17
אני מתאמן בבית בהרמת משקולות יד קדמית+אחורית, שכיבות סמיכה, כפיפות בטן, מתח, כתפיים...

עכשיו הקטע הוא שאני ממש חטוב, השרירים שלי נורא בולטים, ויש לי הרבה כוח ושריר יחסית למשקל שלי... במילים אחרות האחוז שומן שלי הוא נראה לי פחות מעשר...

עכשיו מה שאני רוצה לעשות הוא להגדיל את מסת השריר שלי, דהיינו להעלות במשקל ולהגדיל את השריר...
כנראה שאני אקטומורף, כי נורא קשה לי להעלות במשקל, ואני אוכל בכמויות גדולות...
אני החלטתי להשתמש בגיינר, ויש לי התלבטות בנוגע לשלושה סוגים:
1) Serious Mass
2) Jambo gainer(של מגה פרו)
3) Muscle Juice(של אולטמייט)

אוקיי, בטח אתם תגידו לי:" זה תלוי במה אתה מחפש", אז מראש אני אגיד לכם מה אני מחפש:
אני מחפש אבקה שתעלה אותי במשקל בתקופה יחסית מהירה, משהו כמה 4-6 ק"ג בחודש(אם דבר כזה אפשרי כמובן, ואם לא, אז כמה בערך אפשר לעלות בחודש), כמובן אני לא רוצה שתכלול בתוכה שומנים או סוכרים רבים, ודבר אחרון- שתהיה טעימה, אבל זה פחות חשוב(:

ועוד משהו אחרון: אם אני מתאמן בבית ולוקח את הגיינר, אני יכול לראות תוצאות? או שצריך חדר כושר בשביל זה? ואני גם שוקל להתאמן בהכנות צבאיות כמו של יובל עילם/ עמית לכושר, האם הכנה צבאית בשילוב עם גיינר תביאו לתוצאות?

תודה חבר'ה(:
EiLoN מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 14-09-06, 08:28   #2
אלמוג
חבר מתחיל

קניתי לפני שבוע את הסיריוס מאסס מישראלבודי (הגיע בדיוק אחרי יומיים), אני יכול להגיד לך שבדקתי הרבה לפני שבחרתי אבקה, המטרות שלי דומות לשלך, לעלות 3-4 קילו, אני יכול להגיד לך שבדקתי בחנות טבע שמוכרת את האבקות האלה והוא המליץ בחום רב על הסיריוס מאסס ואמר לי באוביקטיביות שזה "עולה ב 8 רמות על האולטימט נוטרישן או על כל אבקת גיינר אחרת" , והוא מוכר גם את האולטימט בחנות שלו..., אני יכול גם להגיד לך שהזמנתי בטעם בננה והטעם ממש מדהים (אני לא אומר סתם, זה ממש טעים). אני לא יכול להגיד לך שעדיין יש תוצאות במיידי, כי אני משתמש בה רק כמה ימים, אבל מתאמן בצורה חזקה כולל בריכה פעמיים בשבוע.
תעשה חיפוש פה בפורום על סיריוס מאסס, ועל שאר האבקות שכתבת ותראה תגובות גולשים שהשתמשו בזה.
בקיצור, תעשה השוואות של מחיר, והתפריט שיש בכל אבקה, אני מאמין שתגיע לאותה מסקנה כמו שלי.

למען הסר ספק אני לא עובד באתר, ולא מקבל אחוזים, אני אובייקטיבי לחלוטין.
אלמוג מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 14-09-06, 08:44   #3
ran7
משתמש ותיק

הסמל האישי שלran7

שלח הודעה דרך ICQ אל ran7

ציטוט:
פורסם במקור על ידי אלמוג
קניתי לפני שבוע את הסיריוס מאסס מישראלבודי (הגיע בדיוק אחרי יומיים), אני יכול להגיד לך שבדקתי הרבה לפני שבחרתי אבקה, המטרות שלי דומות לשלך, לעלות 3-4 קילו, אני יכול להגיד לך שבדקתי בחנות טבע שמוכרת את האבקות האלה והוא המליץ בחום רב על הסיריוס מאסס ואמר לי באוביקטיביות שזה "עולה ב 8 רמות על האולטימט נוטרישן או על כל אבקת גיינר אחרת" , והוא מוכר גם את האולטימט בחנות שלו..., אני יכול גם להגיד לך שהזמנתי בטעם בננה והטעם ממש מדהים (אני לא אומר סתם, זה ממש טעים). אני לא יכול להגיד לך שעדיין יש תוצאות במיידי, כי אני משתמש בה רק כמה ימים, אבל מתאמן בצורה חזקה כולל בריכה פעמיים בשבוע.
תעשה חיפוש פה בפורום על סיריוס מאסס, ועל שאר האבקות שכתבת ותראה תגובות גולשים שהשתמשו בזה.
בקיצור, תעשה השוואות של מחיר, והתפריט שיש בכל אבקה, אני מאמין שתגיע לאותה מסקנה כמו שלי.

למען הסר ספק אני לא עובד באתר, ולא מקבל אחוזים, אני אובייקטיבי לחלוטין.
חח אחי התאהבת בסיריוס מאס אה????????

ran7 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 14-09-06, 09:05   #4
אלמוג
חבר מתחיל

התאהבתי בטעם... הבננה ממש טעים.
לגבי האבקה עצמה אני עדיין לא יכול להגיד לך לגבי תוצאות כי אני משתמש בה רק כמה ימים. הלוואי ואני יצליח לעלות 3-4 קילו בחודשיים.
אני מאלה שיכולים לאכול 10 טון ביום, ולא לעלות גרם אחד. לטוב ולרע...
אלמוג מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 14-09-06, 10:38   #5
Shlomik
מנהל ראשי

הסמל האישי שלShlomik

מצטרף גם להמלצה על הסריוס מאס, אבקה מעולה מבחינת ערכים איכות וטעם (חבר שלי בדיוק קנה שוקו והוא טוען שזה אחלה טעם).
הייתי ממליץ לך לקרוא את המדריך הזה להבנת עניין האבקות יותר לעומק:
http://www.israelbody.org/Index.asp?...ryID=81&Page=1

Email: shlomik@israelbody.org
Shlomik מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 14-09-06, 15:29   #6
benzev
חבר פעיל

שלח הודעה דרך ICQ אל benzev

Muscle Juice זה רעלל!!! לא לגעת!!!
סיריוס מאס אחד החזקים!!! אני עולה מאודד יפה איתה..
לגבי הJambo gainer אני לא רואה בשום מקום שיש למגה פרו גיינר אבל אני מאודדד אוהב את החברה הזאת במוצרים האחרים שלה אז אני ישמח לראות ערכים...

stupidity cant be cured

die strong, die young, Dianabol
benzev מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 14-09-06, 15:52   #7
EiLoN
חבר פעיל

סבבה... הבנתי שכדאי את הסריוס מאס...
עכשיו, אני אשמח אם תתיחסו לשאר השאלות שלי שמופיעות שם, לגבי אימון ביתי, הכנה צבאית וכל זה.

ועוד משהו, אם אני צורך שתי מנות מסריוס מאס ביום, לכמה זמן זה מספיק לי(חבילה של 5.5 ק"ג)?

תודה רבה חבר'ה.
EiLoN מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה