ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף תחרותי

פיתוח גוף תחרותי בפורום זה יהיו שיחות על תחרויות, אירועים, ומפתחי גוף בארץ ובעולם.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 19-11-13, 13:08   #21
Homie
השמן מהקרוספיט

כללי:: סרסור שטני
עוסק ב:: בגופות
שלח הודעה דרך ICQ אל Homie שלח הודעה דרך MSN אל Homie

אלי אני לא מפגר, ברור שיש ממתקים ויש ממתקים, כמו שציינתי, לשחק עם המערכת ההורמונלית בגיל כזה צעיר לא בטוח שזה הצעד הכי חכם.
eat eat eat train eat eat eat sleep repeat

מדריך חדר כושר מוסמך מטעם מכללת ווינגייט

הלהקה שלי, לכל המוזיקים וחובבי המטאל :

http://profile.myspace.com/index.cfm...ndID=443176243

Homie מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-11-13, 13:32   #22
אמרון
מנהל ראשי

הסמל האישי שלאמרון

כללי:: ישראל אמרון
שלח הודעה דרך ICQ אל אמרון

ציטוט:
פורסם במקור על ידי homie צפה בהודעה
אלי אני לא מפגר, ברור שיש ממתקים ויש ממתקים, כמו שציינתי, לשחק עם המערכת ההורמונלית בגיל כזה צעיר לא בטוח שזה הצעד הכי חכם.
אתה צודק לגבי זה אבל זה לא המקום לדון על זה הבעיה לא אצלהם אלא אצל מי שמוכר להם.

מר ישראל עד 65 ק''ג 2011

מנהל סניף ישראלבודי הרצליה סוקולוב 2

אמרון מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-11-13, 13:48   #23
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן

לכאורה

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ניגרי ענק מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-11-13, 14:02   #24
אלברט ברכה
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי אמרון צפה בהודעה
מה שונה מאור זרדז עמית ספיר או יוני האנה מכל ילד שבתמונה?

אף אחד לא נולד מאור זרדז זה תהליך של שנים שההצלחה העיקרית היא התמדה פשוט שטויות שאתה קובע לאנשים מה הם יגיעו ומה הם לא .

ואני לא מבין למה כל תגובה שלך אנטי. תפרגן, סך הכל חברה צעירים שגם אם הם יפסיקו אין שום דבר רע בזה.עדיף שהם יתאמנו וישקיעו במקום לשבת בשכונה ולעשן נרגילה עם החברה כל היום.
אני אנטי חומרים בגיל 17 לא רק מהסיבות הבריאותיות אלא כי אין מתאמן יחסית מתחיל, בטח בגיל 17 שצריך להשתמש לא מבחינת בריאות ולא מבחינת רמת אימונים.
ילד בן 17 שרוצה עתיד בתחום צריך לדעת להתאמן, אנטומיה, פיזיולוגיה וכו' לא פרמקולוגיה וסייקלים.

אני לא קובע שהתוצאות יהיו פחות או יותר, אני די בטוח שהם לא יתמידו ויעסקו בזה בצורה שה3 האחרים שציינתי עושים.

ניגרי - צודק, זה באמת לכאורה.
אלברט ברכה מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-11-13, 14:31   #25
EliC
חבר פעיל

הסמל האישי שלEliC

עוסק ב:: פיתוח גוף

ציטוט:
פורסם במקור על ידי אמרון צפה בהודעה
מה שונה מאור זרדז עמית ספיר או יוני האנה מכל ילד שבתמונה?

אף אחד לא נולד מאור זרדז זה תהליך של שנים שההצלחה העיקרית היא התמדה פשוט שטויות שאתה קובע לאנשים מה הם יגיעו ומה הם לא .

ואני לא מבין למה כל תגובה שלך אנטי. תפרגן, סך הכל חברה צעירים שגם אם הם יפסיקו אין שום דבר רע בזה.עדיף שהם יתאמנו וישקיעו במקום לשבת בשכונה ולעשן נרגילה עם החברה כל היום.
מה אתה מתרגש ממנו הוא מחפש בכוח פוסטים להגיב עליהם באופן שלילי כל היום, תבחן הודעה הודעה שלו כאן בפורום.. הבנאדם פועל במגמתיות נגטיבית כלפי כל תחום פיתוח הגוף
EliC מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-11-13, 15:33   #26
ניגרי ענק

הסמל האישי שלניגרי ענק

גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb

ציטוט:
פורסם במקור על ידי אלברט ברכה צפה בהודעה
אני אנטי חומרים בגיל 17 לא רק מהסיבות הבריאותיות אלא כי אין מתאמן יחסית מתחיל, בטח בגיל 17 שצריך להשתמש לא מבחינת בריאות ולא מבחינת רמת אימונים.
ילד בן 17 שרוצה עתיד בתחום צריך לדעת להתאמן, אנטומיה, פיזיולוגיה וכו' לא פרמקולוגיה וסייקלים.

אני לא קובע שהתוצאות יהיו פחות או יותר, אני די בטוח שהם לא יתמידו ויעסקו בזה בצורה שה3 האחרים שציינתי עושים.

ניגרי - צודק, זה באמת לכאורה.

"די בטוח", על סמך מה בדיוק?
אתה לא מכיר את הילדים האלה, מעולם לא החלפת אתם מילה
חבל שאתה מחפש תמיד לקלקל את החגיגה בכוח, מילא ביקורת לגיטימית - אתה נגד וכך וכך - זה בסדר גמור
אבל היית חייב לקבוע ש"הם לא יגיעו"
בשביל מה?

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ישן 19-11-13, 18:20   #27
אלברט ברכה
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ניגרי ענק צפה בהודעה

"די בטוח", על סמך מה בדיוק?
אתה לא מכיר את הילדים האלה, מעולם לא החלפת אתם מילה
חבל שאתה מחפש תמיד לקלקל את החגיגה בכוח, מילא ביקורת לגיטימית - אתה נגד וכך וכך - זה בסדר גמור
אבל היית חייב לקבוע ש"הם לא יגיעו"
בשביל מה?
אני לא אומר שום דבר מוחלט, אבל לעלות להתחרות בגיל צעיר, להתחיל להשתמש בגיל צעיר (בוא לא נהיה מצחיקים ונעמיד פנים שזה "אולי").
אם אתה שואל אותי? מי שרוצה לבנות את עצמו במשהו צריך ללמוד ולקבל את הבסיס, ולא ישר לפנות לקיצורי דרך וכו'.

ילד בן 17 צריך לדעת את שמות השרירים, לא שמות החומרים.
ובכלל, לא רואה סיבה שילדים בני 17 עם ותק של שנתיים מינוס אימונים ילכו להתחרות בכלל, זה זילות של הענף ואנשים צריכים להבין שלא דבר צריך ויכול לבוא בקלות, you have to earn את השימוש בחומרים וההשתתפות בתחרות.

אבל שוב, אם לכם זה נראה לגיטימי שילדים בני 17 משתמשים בחומרים ושלכל אחד יש מקום להתחרות ללא קשר לרמתו והפזם שלו, אז אין באמת על מה להתווכח.

ואמרון - מה זה הבעיה אצל מי שמוכר להם?
ילד בן 17 שרוצה לעשן\לשתות\להתמסטל ימצא בקלות דרך.
אלברט ברכה מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-11-13, 18:28   #28
אמרון
מנהל ראשי

הסמל האישי שלאמרון

כללי:: ישראל אמרון
שלח הודעה דרך ICQ אל אמרון

טוב חברים בטלו את התחרות מעכשיו רק מי שמעל גיל 20 יכול להתחרות

מר ישראל עד 65 ק''ג 2011

מנהל סניף ישראלבודי הרצליה סוקולוב 2

אמרון מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-11-13, 18:49   #29
gorneo1
חבר פעיל

הסמל האישי שלgorneo1

כללי:: אור
עוסק ב:: פרטי
חדר כושר: נאוטילוס

אני קורא כאן את כל הדעות, ורואה את כל התמונות, אבל כמו נדב אני חצוי פה בדעותי...
מצד אחד יש בי אהבה מאוד גדולה לתחום ובמיוחד בשנתיים האחרונות...
מצד שני אני הרבה יותר מבוגר ויודע שאצלי זאת לא אפיזודה חולפת כמו שנאמר פה...
אז מה שאני עושה ומסתכן בו נעשה מתוך מקום הרבה יותר משכיל...

אני מאמין שהחברה האלה יגיעו רחוק כי כבר יש להם מומנטום, אני רק מרחם על מי שייעשה לעצמו נזק עכשיו ולא יילך עם זה קדימה כדי שזה באמת יהיה שווה את זה [לא יודע אם זה באמת שווה את זה פה בארץ]
...

על כל פנים החברה נראים מעולה!
ממש רואים שעם השנים הרמה מתפסת כל פעם יותר [גם החומרים משתפרים אולי זה קשור :/ ]

את המילים הבאות רציתי להקדיש דווקא לאלי כהן, קנה מצלמה!!! חח...

סתם, מכל החברה שמתאמנים לתחרות אתה הכי פעיל פה בפורום, בהתחלה שהעלית תמונות נראית כאילו הגוף שלך נכנס לקטסטרופה והכל מצטמק, בהמשך לזה ובניגוד לזה, ככל שאתה מעלה יותר תמונות אני מתחיל לשנות את הדעה שלי, אתה מתחיל להראות יותר טוב מתמונה לתמונה, יש לך פוטנציאל יותר גדול מלשאר החברה פה לדעתי ואני לא שופט פה אף אחד, אבל רק אם תתמיד בזה... על כל פנים שיהיה לך ולכל החברה שנותנים מעצמם ועולים לבמה בהצלחה.

לכל מי שמגיב בפוסט אני מבקש להגיב בפרופורציה, ידוע שיש ממתקים בתחום, ידוע שלוקחים אותם החברה שמעלים הילוך וידוע שאת האמת שכמעט ב99 אחוז אי אפשר בלי זה לעלות להתחרות כי כבר אין מקומות נקיים, אבל באותה נשימה ידוע שבלי לקרוע את התחת ולתת 400 אחוז מעצמך זה לא משנה מה תיקח אתה לא תראה תוצאות...
קצת כבוד לחברה.

"Bodybuilding is not weight and repetitions; it’s resistance and absolute muscle failure. It’s not quantitative; it’s qualitative. It’s more mental than physical. It’s more control than rage. It’s the realization that you can always get bigger..."
gorneo1 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-11-13, 19:01   #30
ניגרי ענק

הסמל האישי שלניגרי ענק

לא יודע אם החברה האלה למדו את שמות השרירים ולמדו לעומק עניינים של פיזיולוגיה (שזה אכן רצוי ואני ממליץ לכל מי שרציני בספורט) אבל אני כן יודע איזה דיאטה הם עושים

תשים בצד את נושא החומרים כן או לא כי זאת ספקולציה
הדיאטה האימונים והקרדיו זו לא ספקולציה - זו עובדה

אלה ילדים חרוצים ורציניים במה שהם לקחו על עצמם ואני יודע להעריך את זה
בעניין הפוטנציאל, שוב זה מאוד מאוד קשה לראות לאן הם יתפתחו, כרגע אני רואה בסטרוסה ואברג'יל פוטנציאל נפלא כי הגוף שלהם מאוזן בצורה נדירה

לאן הם ייקחו את זה, תלוי במיליון ואחד דברים, כאמור

ישן 19-11-13, 21:26   #31
EliC
חבר פעיל

הסמל האישי שלEliC

ציטוט:
פורסם במקור על ידי gorneo1 צפה בהודעה
אני קורא כאן את כל הדעות, ורואה את כל התמונות, אבל כמו נדב אני חצוי פה בדעותי...
מצד אחד יש בי אהבה מאוד גדולה לתחום ובמיוחד בשנתיים האחרונות...
מצד שני אני הרבה יותר מבוגר ויודע שאצלי זאת לא אפיזודה חולפת כמו שנאמר פה...
אז מה שאני עושה ומסתכן בו נעשה מתוך מקום הרבה יותר משכיל...

אני מאמין שהחברה האלה יגיעו רחוק כי כבר יש להם מומנטום, אני רק מרחם על מי שייעשה לעצמו נזק עכשיו ולא יילך עם זה קדימה כדי שזה באמת יהיה שווה את זה [לא יודע אם זה באמת שווה את זה פה בארץ]
...

על כל פנים החברה נראים מעולה!
ממש רואים שעם השנים הרמה מתפסת כל פעם יותר [גם החומרים משתפרים אולי זה קשור :/ ]

את המילים הבאות רציתי להקדיש דווקא לאלי כהן, קנה מצלמה!!! חח...

סתם, מכל החברה שמתאמנים לתחרות אתה הכי פעיל פה בפורום, בהתחלה שהעלית תמונות נראית כאילו הגוף שלך נכנס לקטסטרופה והכל מצטמק, בהמשך לזה ובניגוד לזה, ככל שאתה מעלה יותר תמונות אני מתחיל לשנות את הדעה שלי, אתה מתחיל להראות יותר טוב מתמונה לתמונה, יש לך פוטנציאל יותר גדול מלשאר החברה פה לדעתי ואני לא שופט פה אף אחד, אבל רק אם תתמיד בזה... על כל פנים שיהיה לך ולכל החברה שנותנים מעצמם ועולים לבמה בהצלחה.

לכל מי שמגיב בפוסט אני מבקש להגיב בפרופורציה, ידוע שיש ממתקים בתחום, ידוע שלוקחים אותם החברה שמעלים הילוך וידוע שאת האמת שכמעט ב99 אחוז אי אפשר בלי זה לעלות להתחרות כי כבר אין מקומות נקיים, אבל באותה נשימה ידוע שבלי לקרוע את התחת ולתת 400 אחוז מעצמך זה לא משנה מה תיקח אתה לא תראה תוצאות...
קצת כבוד לחברה.

תודה על החיוביות והפרגון, חשוב בימים האלה.
כן המצלמה נוראית היה לי גלאקסי 2 ועכשיו יש לי מיני אז המצלמה בערך 'מיני' (חצי) באיכות.. לא רואים כמעט הפרדות או ורידים שנראים במציאות וחבל..
ישן 20-11-13, 12:26   #32
מנחם בגין
חבר פעיל

כללי:: פאנק

שוב, השאלה מהם יעשו עוד שנה - שנה וחצי שיתגייסו, ורובם לא יוכלו להתאמן ולהקפיד על תזונה

לא מבין מה הטעם להגיע לרמה כזו שאתה יודע שיש לך שירות של 3 שנים לפניך..
מנחם בגין מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-11-13, 14:10   #33
AchiliZ
חבר פעיל

חדר כושר: אולימפוס עם האלים

בהחלט רמה גבוהה פה של חלק מהבחורים על זה מגיע להם כול הכבוד מה שכן אני חייב לומר שלהריץ ת'עסק מתחת ל21 זה חבל מאוד.
מבחינה צבאית אני מסכים עם פאנק הטרול יש פה שתי אפשרויות לפחות ככה אני רואה את זה, 1 זה הישתמטות ו-2 זה גיוס בתפקיד עציץ כדי להמשיך ולהתקדם בתור ספורטאי(ספורט שעל פי חוק הוא לא באמת ספורט,לצה"ל אין באדיבלדרים שזכו לתואר ספורטאי מצטיין עד כמה שאני מכיר).
תראו אופציה מס' 2 היא הלגיטימית ביותר מבין השניים יש גם המון חבר'ה שעושים את זה בלי קשר לתחום העיקר לסמן v על הצבא,בכול מקרה יש לי הרבה דיעות על אנשים כאלה אבל אני תמיד שומר אותם לעצמי זה שעשיתי קרבי לא עושה אותי יותר טוב מאפחד(על הישתמטות אני חושב שאין צורך להרחיב נכון?).

ניגרי אני מסכים שעדיף שישקיעו בחדר כושר ולא בנרגילות וספסלים אין ספק אבל האם קהילת הבאדיבילדינג בדגש על התחרותי(לא החבר'ה שעושים את זה בשביל הפאן) בקטוגריית הנערים (לפני גיוס)מועילה למדינה? לא בהכרח.

ודבר אחרון אני באמת רוצה להבין למה אתה מיתכוון כשאתה אומר כישרון כי זה באמת כבר מצחיק אותי כול פעם מחדש....רונאלדו כישרון עילאי,זלאטן איברהימוביץ' כשרון ענק אבל מזה קשור לפאמפיקנג בחדר כושר?
ישן 20-11-13, 15:16   #34
מנחם בגין
חבר פעיל

כללי:: פאנק

כשהוא רשם כישרון - נראה לי שהוא התכוון ל גנטיקה, יכולת התמדה, כוח רצון וכו'
שזה בהחלט ניכר אצל כל מי שהוזכר מעלה.
מנחם בגין מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-11-13, 15:18   #35
ניגרי ענק

הסמל האישי שלניגרי ענק

הכוונה ב"כישרון" זה למושג שהוגדר בעבר כ"גנטיקה"
יש אנשים שמה שלא יעשו, המסגרת שלהם לא מתאימה לבנות עליה גוף לתחרויות
ויש כאלה, כמו אברג'יל כמו סטרוסה, שהם ההפך
לזה התכוונתי, וכן זהו סוג של סלנג
ואכן הדוגמא שהבאת קצת בעייתית, כי אין דומה כשרונו של סטרוסה לכשרונו של כריסטיאנו (למעשה אין שום דבר שדומה לכישרון של כריסטיאנו)
מקווה שעכשיו זה ברור

ישן 20-11-13, 16:50   #36
EliC
חבר פעיל

הסמל האישי שלEliC

ציטוט:
פורסם במקור על ידי AchiliZ צפה בהודעה
בהחלט רמה גבוהה פה של חלק מהבחורים על זה מגיע להם כול הכבוד מה שכן אני חייב לומר שלהריץ ת'עסק מתחת ל21 זה חבל מאוד.
מבחינה צבאית אני מסכים עם פאנק הטרול יש פה שתי אפשרויות לפחות ככה אני רואה את זה, 1 זה הישתמטות ו-2 זה גיוס בתפקיד עציץ כדי להמשיך ולהתקדם בתור ספורטאי(ספורט שעל פי חוק הוא לא באמת ספורט,לצה"ל אין באדיבלדרים שזכו לתואר ספורטאי מצטיין עד כמה שאני מכיר).
תראו אופציה מס' 2 היא הלגיטימית ביותר מבין השניים יש גם המון חבר'ה שעושים את זה בלי קשר לתחום העיקר לסמן v על הצבא,בכול מקרה יש לי הרבה דיעות על אנשים כאלה אבל אני תמיד שומר אותם לעצמי זה שעשיתי קרבי לא עושה אותי יותר טוב מאפחד(על הישתמטות אני חושב שאין צורך להרחיב נכון?).

ניגרי אני מסכים שעדיף שישקיעו בחדר כושר ולא בנרגילות וספסלים אין ספק אבל האם קהילת הבאדיבילדינג בדגש על התחרותי(לא החבר'ה שעושים את זה בשביל הפאן) בקטוגריית הנערים (לפני גיוס)מועילה למדינה? לא בהכרח.

ודבר אחרון אני באמת רוצה להבין למה אתה מיתכוון כשאתה אומר כישרון כי זה באמת כבר מצחיק אותי כול פעם מחדש....רונאלדו כישרון עילאי,זלאטן איברהימוביץ' כשרון ענק אבל מזה קשור לפאמפיקנג בחדר כושר?
מועיל למדינה לא בהכרח.
זה ספורט שכל אחד הוא ספורטאי לעצמו ובקושי לאיגוד שאליו הוא משתייך, מאחר שה'זנות' שהולכת במעברי איגודים כל שני וחמישי רבה מאוד.
מה שכן - לראות דבר כתמונה שמצורפת למטה זה בהחלט מעורר התפעלות וגאווה קטנה למדינה עצמה:
ישן 20-11-13, 17:08   #37
gorneo1
חבר פעיל

הסמל האישי שלgorneo1

כללי:: אור
עוסק ב:: פרטי
חדר כושר: נאוטילוס

אנחנו לא נפתח את הדיון הזה, אבל הבחורצ'יק הזה לא עשה צבא כדי לעלות לשם עם דגל??!!!!

גאווה זה לא להתקלח 27 יום כי אתה בעזה הורג מחבלים כדי שלא יתפוצצו פה באוטובוסים!!! זאת גאווה!!!

"Bodybuilding is not weight and repetitions; it’s resistance and absolute muscle failure. It’s not quantitative; it’s qualitative. It’s more mental than physical. It’s more control than rage. It’s the realization that you can always get bigger..."
gorneo1 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-11-13, 17:10   #38
nadavmoore
חבר פעיל

א. החבר'ה פה מ-א-ו-ד מוכשרים, אני חושב שמעטים החבר'ה שיכולים להגיע לרמה הזאת בגיל 16-17 גם עם מליון ממתקים. זה לא בא ברגל.

ב. דני עם דגל ישראל עליו זה הדבר הכי אבסורדי ומצחיק בעולם. שום גאווה ישראלית אין פה אלא ציניות מוחלטת.
nadavmoore מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-11-13, 17:48   #39
AchiliZ
חבר פעיל

חדר כושר: אולימפוס עם האלים

ציטוט:
פורסם במקור על ידי elic צפה בהודעה
מועיל למדינה לא בהכרח.
זה ספורט שכל אחד הוא ספורטאי לעצמו ובקושי לאיגוד שאליו הוא משתייך, מאחר שה'זנות' שהולכת במעברי איגודים כל שני וחמישי רבה מאוד.
מה שכן - לראות דבר כתמונה שמצורפת למטה זה בהחלט מעורר התפעלות וגאווה קטנה למדינה עצמה:
אתה צעיר והשכל שלך עדיין בתחתונים זה כול מה שאני מבין בתגובה הילדותית הזאת לאור העובדה שכול הפורום יודע מה באמת קרה שם....אני עצמי רוב הזמן מתנהג כמו אידיוט כדי לעשות צחוקים בחיים האמיתיים ובאמת לא מעניין אותי מה אנשים חושבים אבל כשצריך לתת רצינות במקרים מסויימים (לדוגמא הפוסט הנוכחי)אני הראשון שמגדיל ראש אבל התגובה שלך באמת לא לפה ולא לשם אלא חוסר הבנה מוחלט אבל אתה צעיר עוד תבין

גורנאו עזוב כול לוחם יודע דבר אחד:מי שלא עבר לא יודע ולעולם לא יבין

נערך לאחרונה על ידי AchiliZ, 20-11-13 בשעה 17:51.
AchiliZ מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-11-13, 19:13   #40
igal1992
חבר מתחיל

ציטוט:
(ספורט שעל פי חוק הוא לא באמת ספורט,לצה"ל אין באדיבלדרים שזכו לתואר ספורטאי מצטיין עד כמה שאני מכיר).
לא רק על פי חוק זה לא ספורט. כל קשר בין תצוגת היופי הזאת בה המנצח נקבע ע"פ קריטריונים סובייקטיבים למונח "ספורט" הוא מקרי בהחלט.

נערך לאחרונה על ידי igal1992, 20-11-13 בשעה 19:17.
igal1992 מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה