ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פורום אימוני כוח > פורום לוגים

פורום לוגים מעקב אחרי התוכניות וההתקדמות שלכם מכל מקום בעל גישה לאינטרנט, עיצות מאנשים לגבי החלטות שאתם רוצים לקבל בנוגע לתוכנית, זה המקום

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 30-06-15, 16:16   #1801
Idan Golani
חבר פעיל

הסמל האישי שלIdan Golani

אימון התאוששות יום שלישי 30/06/15 שבוע שישי בטקסס מת'וד!

לואו-באר סקוואט ("קל") 60, 100, 120, 145ק"ג 5*2 ללא חגורה!
בנצ' פרס: 60, 80, 100, 115ק"ג לחמישייה!
גוד מורנינג: 60, 95ק"ג 5*3!

בסקוואט התאוששות החלטתי לעלות עוד 5ק"ג מפעם שעברה אני עדיין רוצה להתאמץ באימון הזה ולא יהיה לי הכל בקלות וזה בהחלט לא היה קל
כמובן התאמצתי די הרבה אבל הכל היה ניתן לסגירה גם מן הסתם לא רציתי לשים חגורה באימון הזה כי מצד שני זה לא צריך להיות עד כדי כך קשה אבל עדיין בכל חזרה היה מעט קושי כפי שצריך
בנצ' פרס היה לי מאוווד כבד 3 חזרות עלו יחסית בסדר ב2 האחרונים היה לא מעט לחימה בעיקר בחזרה החמישית נחתי כמה שניות כשהמשקל נעול מעל החזרה ואז נתתי את החזרה האחרונה עם המון דם ויזע חח
גוד מורנינג הוספתי עוד 5ק"ג מאימון התאוששות האחרון זה כמובן כבר מתחיל לאתגר אבל לא בצורה כזאת שאני לא סוגר 3 סטים של 5 עם המשקל הזה אבל היה לא היה קל כל כך (תרגיל מעולה כפי שציינתי כבר כמה פעמים!)
היה סה"כ אימון בהחלט קטלני ביותר!!!!
Idan Golani מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-07-15, 15:04   #1802
Idan Golani
חבר פעיל

הסמל האישי שלIdan Golani

אימון עצימות יום שישי 03/06/15 שבוע שישי בטקסס מת'וד!

לואו-באר סקוואט: 60, 100, 120, 150, 175ק"ג לשלישייה!!!!
פרס: 40, 50, 60, 77.5ק"ג לחמישייה!!!! Pr!!!!
דדליפט: 60, 100, 150, 180, 205ק"ג לשלישייה!!!! בלי מגנזיום!

הסקוואט כבר מרגיש מאווווד כבד חזרה שלישית הייתה כבר נוראאאא כבדה כמובן ששברתי בכל שלושת החזרות מקביל אבל השלישית בעיקר סחטה ממני את כל הכוחות הסתפקתי בשלשה שזה גם מצויין מבחינתי
בפרס שברתי pr!! אומנם הטכניקה לא בשמיים במיוחד ב2 החזרות האחרונות אבל העיקר מבחינתי שהכל עלה (השתמשתי כמובן בחגורה אבל בלי קשר כמובן היה נורא נורא כבד) זה בהחלט היה ה5rm האמיתי שלי עם ה77.5ק"ג ואני מאוד מרוצה!
דדליפט לא היה מגנזיום וגם המשקל בלי קשר די כבד לי
בחזרה השלישית בקושי משכתי אותה מהקרקע וגם הנעילה הייתה נורא קשה שוב גם המשקל וגם העובדה שהייתי בלי מגנזיום שכמובן לא תרם לי אבל מרוצה שסגרתי 205ק"ג לשלשה!
סה"כ בהחלט היה אימון קטלני ביותר!!!!
ישן 05-07-15, 17:06   #1803
Idan Golani
חבר פעיל

הסמל האישי שלIdan Golani

אימון נפח יום ראשון 05/06/15 שבוע שבועי בטקסס מת'וד!

לואו-באר סקוואט: 60, 100, 120, 140, 165ק"ג 5*5!!!! Pr!!!!
פרס: 40, 50, 72.5ק"ג ל5, סט שני רק 2 חזרות סגרתי (זה כבר היה די צפוי)
פאוור קלין: 60, 85ק"ג 3*3!!!!

שברתי pr בסקוואט!!!! בכל סט, ובכל חזרה שנעלתי וסגרתי הכל התבצע בקושי על גבול הכישלון
ממש זה גמר אותי לגמרי וכמובן נחתי כמה שהייתי צריך בלי להסתכל על השעון אבל פשוט המשקל היה הגבול שלי כל כך קשה והכל נסגר בהמווווווון קושי רב! לא היה חזרה אחת שהרגשתי שזה עוד איכשהו קל אלא פשוט הכל היה קשה, איטי ומתיש! אבל העיקר הכל עלה! אני מתקרב כבר לקצה גבול היכולת שלי (בעיקר באימון עצימות)
פרס זה היה די צפוי סט ראשון הכל נסגר בקושי והחזרה החמישית לקח לפחות 5 שניות עד שהצלחתי לנעול ולעמוד זקוף כשהמוט מעל הראש שלי סט שני כבר חזרה ראשונה עם המון קושי עלתה חזרה שניה נלחמתי ואין נכשלתי כשהמוט היה בגובה הפנים וכבר לא היה כוח אבל לא נורא
פאוור קלין אומנם טכניקה לא משהו ובחזרה שלישית בסט האחרון זה היה די גבולי כי תפסתי את המוט די נמוך כמעט כמעט בקלין מלא אבל היי העיקר המשיכה (ושוב גם הטכניקה לא משהו בכלל) אבל העיקר הכל עלה
סה"כ היה בהחלט אימון קטלני ביותר!!!!
ישן 07-07-15, 15:03   #1804
Idan Golani
חבר פעיל

הסמל האישי שלIdan Golani

אימון התאוששות יום שלישי 07/07/15 שבוע שביעי בטקסס מת'וד!

לואו-באר סקוואט (לא קל בכלל אבל בר ביצוע) 60, 100, 120, 155ק"ג 5*2 ללא חגורה כמובן שוב זה לא היה קל בכלל אבל אני מחפש להתאמץ באימון הזה מאמין שאני מוסיף גג עוד 5ק"ג באימון התאוששות הבא וזהו
בנצ' פרס עם עצירה על החזה לנפח: 60, 80, 100ק"ג 5*5!!!!
גוד מורנינג: 60, 100ק"ג 5*2

בנצ' פרס לא היה קל בכלל והחלטתי להוסיף קצת יותר נפח מכיוון שבמילא אני עושה את התרגיל הזה רק פעם בשבוע וזה בהחלט איתגר אותי ועוד עם עצירה על החזה שזה היה די קשה עוד יותר בשבילי סגרתי הכל רק בכל סט בחזרה-שניים האחרונות היה קשה בעיקר בנעילה אבל העיקר הכל עלה
גוד מורנינג יחסית הלך טוב (המוט מונח בלואו-באר) משקל בהחלט לא פשוט בכלל אבל סגרתי את הכל בסופו של דבר
ישן 09-07-15, 15:01   #1805
Idan Golani
חבר פעיל

הסמל האישי שלIdan Golani

אימון עצימות יום חמישי 09/07/15 שבוע שביעי בטקסס מת'וד!

לואו-באר סקוואט: 60, 100, 120, 150, 175ק"ג לחמישייה!!!!
פרס: 40, 50, 65, 80ק"ג לשלישייה!!!! Pr!!!!
דדליפט: 60, 100, 150, 180, 210ק"ג לשלישייה!!!!

אימון אטרף!!!! הסקוואט באמת היה השיא שלי כשהגעתי לחזרה השלישית זה כבר שפך אותי לגמרי ב2 החזרות האחרונות הוציאו ממני כל טיפת כוח שהייתה לי כמובן הכל התבצע עם חגורה ואני בהחלט מרוצה מאווווד!
פרס אני גם שמח מאוווד שסגרתי pr לשלישייה עם 80ק"ג שכמובן בכל שלושת החזרות זה היה סבל נוראי ובכל פעם זה היה נראה שהמוט נשאר תקוע כמה שניות באוויר חח אבל בסוף הכל עלה!
דדליפט סגרתי את ה210ק"ג לשלישייה עם חגורה וגם מגנזיום היה אז כמובן שזה עזר לי המון אבל עדיין המשקל פשוט היה לי מאוד כבד ובחזרה השלישית המוט כאילו נראה היה תקוע באזור הברך ולא רוצה לעלות אבל עם כל הכוח שהיה בי הצלחתי למשוך את החזרה האחרונה ולהחזיק את המוט איזה שניה או שתיים בזמן הנעילה עם המון גאווה חח
היה בהחלט אימון קטלנייייי ביותר!!!!
ישן 12-07-15, 16:57   #1806
Idan Golani
חבר פעיל

הסמל האישי שלIdan Golani

אימון נפח יום ראשון 12/06/15 שבוע שמיני בטקסס מת'וד!

לואו-באר סקוואט: 60, 100, 120, 150, 170ק"ג 5*5!!!! Pr!!!!
פרס: 40, 50, 60, 72.5ק"ג 5*5!!!! Pr!!!!
פאוור קלין: 60, 90ק"ג 3*3!!!! PR!!!!

יש לי יום יום סקוואט, יש לי סקוואט יום יום, יש לי יום יום סקוואט....מארק ריפטו!
אומנם כל אימון אצלי הוא קטלני אבל זה בהחלט ה-אימון! פשוט מופתע מעצמי (אומנם אמרתי שאולי יש לי עוד כמה קילוגרמים לנפח אבל עדיין אני נדהמתי!) הסט הראשון בנפח עם ה170ק"ג עוד היה יחסית בסדר וגם דווקא הסט השני השלושה האחרונים היו גיהנום עלי אדמות! נשפך בכלוב המון דם, יזע ודמעות! יצא לי הנשמה בשלושת הסטים האחרונים, הראשונים גם כמובן היו כבדים מאוד אבל עוד איכשהו היו ניתנים לסגירה עם לא מעט קושי אך השלושת סטים האחרונים פשוט הוציאו ממני את הנשמה! היו חזרות שפשוט אוטוטו נראו שעוד רגע אני קורס למטה אבל פשוט עליתי בכולם! Pr שאני מאוד מאוד מאוד מרוצה ושמח ממנו!
הפרס לא היה פחות גיהנום עלי אדמות ואם לא יותר! נחתי המווווווון זמן בין הסטים (לא שזה אמור להיות כל כך משנה) וכמובן גם בסקוואט נחתי המון אבל הפרס באמת גמר אותי בכל סט וסט בלי יוצא מן הכלל! טכניקה גם כן לא משהו עם המון פשיטת יתר בגב (נראה כמו אינקליין בנצ' בעמידה חח) אבל עדיין סגרתי את כל הסטים ומזה אני מרוצה ושמח כמובן מאוווד!
פאוור קלין היו כמה חזרות בודדות שזה היה נראה כמו קלין מלא אך עדיין העיקרון נשאר אותו הדבר העיקר היה בשבילי למשוך את המשקל ולתפוס אותו בראק פוזישן וזה מה שקרה בד"כ בשלושת הסטים עם ה90ק"ג תמיד בחזרה האחרונה תפסתי אותה טיפה נמוך אך עדיין הכל עלה למעלה וגם זה pr שכמובן משמח אותי מאוד!
ובכן....ניתן לומר בשמחה רבה ובעונג רב שבהחלט היה אימון קטלני ביותר!!!!!!
ישן 14-07-15, 16:51   #1807
Idan Golani
חבר פעיל

הסמל האישי שלIdan Golani

אימון התאוששות יום שלישי 14/07/15 שבוע שמיני בטקסס מת'וד!

לואו-באר סקוואט (ממש לא קל!): 60, 60, 100, 130, 160ק"ג 5*2 ללא חגורה!!!!
בנצ' פרס עם עצירה על החזה: 60, 80, 105ק"ג, 5, 5, 5, 3 (חזרה רביעית כשל!)
גוד מורנינג: 60, 105ק"ג 5*3

הסקוואט ממש לא קל בכלל וככל הנראה מאימון התאוששות הבא אני אבצע פרונט סקוואט במקום באק-סקוואט
עדיין הסקוואט התבצע ללא חגורה ובהחלט לא היה קל בכלל אבל כן בר ביצוע ל2 סט ים של 5, אך ממש לא קל!
בנצ' פרס (Death to the Bench Press!) סגרתי 3 סטים של 5 חזרות עם עצירה על החזה בסט הרביעי נכשלתי בחזרה הרביעית ואז הספוטר נאלץ לעזור לי להרים אותו
בשביל מה לפני 30-40 שנה היו צריכים לחשוב על התרגיל הזה?! בשביל מה?! קם מישהו ואמר "בוא נמצא דרך לעבוד על הChesticles שלנו" כשהיה כבר תרגיל כמו הפרס שבוחן את כוח הפלג גוף עליון בכל מקרה אני בעד לשלול את הביצוע של הבנ'צ פרס :P
גוד מורניגג אמרתי נעשה עוד סט אחד במקום 2 סטים עשיתי 3 של 5 חזרות והיה בהחלט קשה מאווווד! אך עדיין הכל עלה עם המון קושי ומאמץ אבל עלה!
ישן 16-07-15, 17:03   #1808
Idan Golani
חבר פעיל

הסמל האישי שלIdan Golani

אימון עצימות יום חמישי 16/07/15 שבוע שמיני בטקסס מת'וד!

לואו-באר סקוואט: 60, 100, 130, 150, 180ק"ג לחמישייה!!!! Pr!!!!
פרס: 40, 50, 60, 80ק"ג לשלישייה!!!! Pr חוזר!!!!
דדליפט: 60, 100, 150, 180, 215ק"ג לסינגל! בלי מגנזיום

הסקוואט היה מתיש ופשוט פיחלץ אותי לגמרי כל שלושת חזרות הראשונות היו כבר קשים אבל ה2 האחרונים פשוט היו גיהנום עלי אדמות! בחזרה החמישית אני בוודאות יודע שלא שברתי והגעתי רק ל90 מעלות אבל לא מתרגש מזה עדיין זה pr ואני מרוצה מאוד
פרס עם ה80ק"ג היה pr חוזר והסט הכי כבד שאי פעם הרגשתי בפרס! החזרה הראשונה פשוט מהרגע שלחצתי ושזה הגיע לגובה הפנים זה פשוט עמד שמה כמה שניות טובות באוויר בלי לזוז כלל! וכל חזרה שבא אחריו כמובן עוד יותר היה גיהנום וסיוט! כל החזרות ננעלו במלחמה מטורפת נגד המוט חח, אני כנראה אבצע עוד כמה פעמים את המשקל הזה בתרגיל הזה ואז אחליף לבנצ' פרס בימים של נפח ועצימות ובאימון התאוששות אני אעשה את הפרס אבל כמובן מרוצה מאווווד מהמשקל שנעלתי!
דדליפט לא הייתי עם מגנזיום אבל הקושי היה שמה בלי קשר למגנזיום כי המשקל עצמו היה כבד וכשנעלתי את ה215ק"ג לסינגל הרגשתי את הכובד לא כל כך רק בגלל האחיזה אלא המשקל עצמו אבל עדיין מרוצה מהסינגל שסגרתי עם ה215ק"ג
סה"כ היה בהחלט אימון קטלני ביותר!!!!!!
ישן 20-07-15, 16:02   #1809
Idan Golani
חבר פעיל

הסמל האישי שלIdan Golani

אימון נפח יום שני 20/07/15 שבוע תשיעי בטקסס מת'וד!

לואו-באר סקוואט: 60, 100, 130, 150, 175ק"ג 5, 2 חזרה שלישית כשל
פרס: 40, 50, 60, 75ק"ג ל2 חזרות
"פאוור" קלין: 60, 80, 95ק"ג לסינגל חזרה שניה לא עלתה והיה עוד נסיון לשלישי אחרי כמה שניות ושוב ללא הצלחה

טוב בסקוואט כבר נתקעתי גם היה די צפוי, כשירדתי לחזרה השלישית נתקעתי בבור ומשם כבר לא היה דרך חזרה וכמובן קריאה לספוטר שמאחוריה שאעזור לי
פרס גם פשוט היה כבד מאוד עוד בהתחשב שהpr זה 80ק"ג ל3 אז ה75ק"ג פשוט כבר לא היה שמה בקושי 2 חזרות סגרתי וזהו
פאוור קלין לא ניתן לצפות למשוך משקלים כבדים בלי טכניקה נורמלית ניסיתי מה שיכולתי עם סינגל ב95ק"ג חזרה שניה לא עלתה אחרי כמה שניות ואז שוב חיכיתי כמה שניות ושוב נסיון שלישי לא עלה
בקיצור מצפה לאימון התאוששות ביום רביעי שאני אתחיל לשפר את הבנצ' פרס שלי
סה"כ היה מיני אימון קטלני ביותר!!!!
ישן 22-07-15, 15:22   #1810
Idan Golani
חבר פעיל

הסמל האישי שלIdan Golani

אימון התאוששות יום רביעי 22/07/15 שבוע תשיעי בטקסס מת'וד!

לואו-באר סקוואט (ממש לא קל!): 60, 100, 120, 165ק"ג 5*2 עם חגורה!!!!
בנצ' פרס: 60, 95, 110ק"ג 5*5!!!!
גוד מורנינג: 60, 80, 115ק"ג 5*2!!!! עם חגורה!!!!

הייתי חייב להוסיף עוד 5ק"ג לסקוואט מאימון התאוששות לשעבר לנוכח העובדה שאימון נפח האחרון היה זוועה אז הייתי חייב להתאמץ ולסיים את הסטים שרציתי כפי שתכננתי אז בהחלט היה לי כבד מאוד הסקוואט אבל כמובן בר ביצוע וכמובן עם חגורה הייתי חייב לעשות
בנצ' פרס הוספתי עוד 5ק"ג מפעם שעברה שנכשלתי אבל זה היה אז עם עצירות על החזה
אז הצלחתי לסגור 5*5 עם 110ק"ג בלי עצירה על החזה אבל עדיין היה לי מאוד קשה בעיקר ב2 סטים האחרונים תמיד בחזרה האחרונה הייתי קרוב מאוד לכישלון ונאלצתי כמובן לנוח המוווון בין סטים ועדיין זה הרגיש לי כבד אבל כמובן מרוצה מאווווד מהמשקל וסטים עבודה שתכננתי לסגור וסגרתי!
בגוד מורנינג הוספתי גם כן עוד 5ק"ג מאימון שעבר ואכן עכשיו התרגיל מאוד קשה והתנועה עם עוד טיפה יותר משקל כבר לא תהיה כמו שצריך אז עדיף לעצור כאן כי כבר עם ה115ק"ג הטכניקה התחילה להשתבש אבל עדיין סגרתי את כל הסטים ועוד עם ביצוע די טוב אבל שוב יותר משקל מזה וזה כבר לא יהיה כל כך טוב מבחינת תנועה
עכשיו בכל חזרה וחזה התאמצתי נורא והתנועה כבר כמעט החלה להשתבש אבל עדיין נסגר די טוב
ישן 25-07-15, 10:26   #1811
Idan Golani
חבר פעיל

הסמל האישי שלIdan Golani

אימון עצימות יום שישי 24/07/15 שבוע תשיעי בטקסס מת'וד!

לואו-באר סקוואט: 60, 100, 130, 150, 185 ק"ג לשלישייה!!!!
פרס: 40, 50, 60, 80ק"ג לשלישייה!!!!
דדליפט:60, 100, 150, 180, 215ק"ג לסינגל

קצת באיחור כי אני מעדכן דרך הפלאפון. הכל היה כבד מאוד. 185ק"ג ל3 הכל עלה בקושי רב החזרה האחרונה בקושי נעלתי גם פרס היה כבד מאוד וגם הדדליפט שלא היה לי מגנזיום אז נעלתי בקושי סינגל והחזרה השניה כבר לא עלתה אבל סה"כ אימון קטלני ביותר!!!!

לגבי אימון התאוששות ביום רביעי אני אעשה בוקס סקוואט, לפי דעתי הרבה יותר עדיף מפרונט סקוואט (עם כל הכבוד לWL ויש המון כבוד) בוקס סקוואט מאפשר להרים יותר משקל, המיקום של המוט זהה לסקוואט שאני מבצע באופן עקבי (שזה מן הסתם באק סקוואט ולא פרונט סקוואט וכך יהיה יותר carryover לבאק סקוואט) השוני הולך להיות רק שנוסיף בוקס (או במקרה שלי ספסל נמוך מתחת ל90 מעלות כי זה מה שיש במכון) בקיצור זה יכול לשפר לי הרבה יותר את הסקוואט ודדליפט מאשר הפרונט סקוואט....חוץ מזה הבוקס סקוואט גם יותר "כיף"
ישן 27-07-15, 16:59   #1812
Idan Golani
חבר פעיל

הסמל האישי שלIdan Golani

אימון נפח יום שני 27/07/15 שבוע עשירי בטקסס מת'וד!

לואו-באר סקוואט: 60, 100, 130, 150, 175ק"ג ל5, 3
פרס: 40, 50, 60, 75ק"ג 5*5!!!! PR!!!!
פאוור קלין: 60, 80, 95ק"ג 1*3

סקוואט שוב פעם נתקעתי, אין המשקל פשוט כבד עליי כבר סט חמישי הכל נסגר עם מלחמה טוטאלית נגד המוט פשוט כל חזרה הרגיש כמו גיהנום בעיקר ה2 האחרונים שבחזרה החמישית יצאתי מהבור פשוט כאילו בנס ועד שנעלתי את המשקל לקח כמה שניות טובות, בסט השני כבר זהו סגרתי 3 עם המון דם ויזע כשוב בכל חזרה נלחמתי על מנת לסגור אותם ובחזרה הרביעית כבר זהו אפסו כוחותיי חח ירדתי לבור ושם נשארתי ועד שהספוטר עזר פשוט נתתי מן "זריקה" כזאתי אחורה למוטות ביטחון שאני תמיד מסדר אותם לגובה הראוי כשאני עושה סקוואט
אבל עדיין מרוצה מהמשקל וכמובן הכל בסדר לא מתרגש מהעובדה שנכשלתי ציפיתי שזה יבוא בקרוב
בפרס אני מרוצה מאוווווד! שברתי pr של נפח עם 75ק"ג ל5*5!!!! שזה כמובן הכי כבד שאי פעם עשיתי ועוד לנפח!!!!
גם פה כל סט וכל חזרה ננעלו עם המון דם ויזע וכמובן מלחמה טוטאלית נגד המוט
בסט החמישי והחזרה-שניים האחרונות כמעט נכשלתי והמוט פשוט עמד כאילו שמה באוויר כמה שניות עד שהצלחתי לנעול וממש בקושי אבל פשוט מרוצה כל כך מהpr הזה בהתחשב בעיקר בעובדה שהפרס זה כמובן התרגיל הכי קשה אצלי ואני מאמין שגם אצל הרבה אחרים! שמח מאוד מהמשקל ומהpr!
פאוור קלין הלכתי על 3 סטים שבכל סט ניסיתי לעשות יותר מסינגל אחת אבל יצא ככה שהצלחתי כל פעם למשוך חזרה אחת והנסיון לשני פשוט לא הצלחתי להרים (כמובן עם טכניקה גרועה) אז לא מתרגש עדיין הצלחתי להרים סינגל בכל שלושת הסטים האחרונים ותמיד שניסיתי עוד שניים אחרי הראשון נכשלתי אבל שטויות
ישן 29-07-15, 17:27   #1813
Idan Golani
חבר פעיל

הסמל האישי שלIdan Golani

אימון התאוששות יום רביעי 29/07/15 שבוע עשירי בטקסס מת'וד!

בוקס לואו-באר סקוואט (ספסל מתחת ל90 מעלות): 60, 100, 120, 140ק"ג 5*3!!!! Pr!!!! כי זאת פעם הראשונה שלי חח
בנצ' פרס: 60, 90, 115ק"ג 5*3!!!!
גוד מורנינג: 60, 100, 120ק"ג 5*2!!!! Pr!!!!

ברגע הזאת אני משבח את השמן, קירח ומשופם הוד מעלתו: לואי סימונס הגדול מכולם!!!! הרגיש נפלא הבוקס סקוואט (וכואב וקשה!) שמתי דגש עיקרי על לשבת אחורה מה שהעיקר בתרגיל הזה וכמובן השתמשתי בספסל מתחת ל90 מעלות על מנת שזה יהיה כמו שצריך, היה מאוד קשה ובסט השני עם ה140ק"ג בחזרה החמישית טיפה איבדתי שיווי משקל מה שנראה כמעט נכשלתי אז הספוטר נאלץ להחזיק את המוט אז הייתי מוכרח לבצע עוד סט ולסיים את זה כמו שצריך בחזרות האחרונות היה מאוד קשה ועליתי עם די המון קושי אבל עדיין זה היה בר ביצוע ותרגיל פשוט מעולה!!!!
בנצ' פרס היה כבד מאוד סגרתי את הסט השלישי עם ה115ק"ג עם המון קושי וסבל כשהחזרה הרביעית וחמישית ממש עלו בקושי וכמעט הספוטר רצה לעזור אבל הכנתי אותו לפני הסט שבשום מצב הוא לא עוזר רק עם המוט צונח לי חזרה לחזה ואני גוסס חח אז הכל עלה כפי שצריך
גוד מורנינג זה pr והרגיש כמובן קשה וכבד אבל סבבה לגמרי ולא עם הכי הרבה קושי
ישן 30-07-15, 18:41   #1814
Idan Golani
חבר פעיל

הסמל האישי שלIdan Golani

שכחתי להדגיש שהבוקס סקוואט התבצע ללא חגורה....גם לא הרגיש ממש צורך להשתמש באחד כי המשקל יחסית קל, נוכח העובדה שזה היה בוקס סקוואט מה שמאפשר להרים פחות משקל מסקוואט רגיל.
ישן 31-07-15, 15:16   #1815
Idan Golani
חבר פעיל

הסמל האישי שלIdan Golani

אימון עצימות יום שישי 31/07/15 שבוע עשירי בטקסס מת'וד!

לואו-באר סקוואט: 60, 100, 130, 160, 190ק"ג לשלישייה!!!! Pr!!! חוזר!!!!
פרס: 40, 50, 60, 80ק"ג לשלישייה!!!! עדיין תקוע על שלשה
דדליפט: 60, 100, 150, 180, 215ק"ג לשלישייה!!!! עם חגורה והפעם הבאתי קצת מגנזיום ממה שנשאר לי בבית חח

הסקוואט היה התפחלצות! כבד בצורה לא נורמלית גם התחושה על הגב וגם כמובן החזרות שביצעתי (שהיו מן הגיהנום!) בחזרה השניה זה כל כך היה כבד ואיטי שלא הייתי בטוח אם להמשיך הלאה אבל לקחתי כמה נשימות טובות וכמה שניות ואז ירדתי לבור בחזרה השלישית ועליתי מהבור כעבור אחרי כמה שעות חח (לפחות ככה זה הרגיש חח) זה pr חוזר שפעם אחרונה שעשיתי את המשקל הזה לכמה לכמות חזרות הזאת (3) היה לפני 4 שנים בערך. מרוצה מאוד מהמשקל ומהחזרות שסגרתי ושתכננתי!
פרס עדיין כבד מאוד תמיד השלישית כבדה מאוד וזה בקושי שאני מצליח לנעול אותה רק כמובן מבאונס טוב מלמטה ועם פשיטת יתר בגב אבל היי זה מה יש ואני מרוצה מאוד!
דדליפט תמיד יש עכשיו חגורה במכון שאני עובד ומגנזיום הבאתי מהבית (מה שנשאר שזה פירורים בודדים חח) ה215 ל3 היו כבדים שהרגשתי שעוד רגע הנשמה יוצאת לי מהגוף חח את השניים הראשונים עשיתי אחד אחרי השני בלי לנוח זאת אומרת אחרי הראשון שהורדתי ישר משכתי את השני שהיה כבד בצורה מפחידה ובשלישית נחתי כמה שניות לקחתי כמה שניות והרמתי אותה כשאני מתאר לעצמי ואני משוכנע שעשיתי את הפרצופים הכי מצחיקים שיש חח זה עלה בצורה כל כך איטית שזה היה נראה שהמוט לא זז מילימטר ואני עומד שמה בלי לזוז חח אבל זה עלה כל הזמן רק מאוווווד איטי בעיקר מגובה הברכיים ומעלה עד הנעילה ואז אחזתי שניה או שניים בזמן הנעילה והורדתי את המוט חזרה לקרקע מאווווד מרוצה מהמשקל והעובדה שהצלחתי להילחם נגד המוט ולסגור את השלושה החזרות האלו שהרגישו מהגיהנום!
סה"כ בהחלט היה אימון קטלניייי ביותר!!!!
ישן 03-08-15, 17:24   #1816
Idan Golani
חבר פעיל

הסמל האישי שלIdan Golani

אימון נפח יום שני 03/08/15 שבוע 11 בתוכנית טקסס מת'וד!

לואו-באר סקוואט: 60, 100, 130, 150, 175ק"ג 5*5!!!! Pr!!!!

פרס: 40, 50, 60, 77.5ק"ג, 5, 5, 2 שלישי כבר כשל
פאוור קלין: 60, 80, 95ק"ג 1*3

טוב אז ככה אני יאמר בכנות מלאה שאומנם אני מרוצה מאווווד מהpr שסגרתי בסקוואט אבל וזה בהחלט אבל גדול בכל סט שביצעתי אולי נתתי רק חזרה אחת שוברת מקביל במקרה הטוב יצא אולי שניים אבל בד"כ תמיד חזרה
ואני יודע את זה בוודאות בלי לצלם, בלי שיאמרו לי את זה
כמובן שלא היו רבעים חס ושלום חח :P אבל כן עד ל90 מעלות
אם אני מרוצה? בוודאי עדיין זה להזיז את המשקל הזה עוד בנפח וזה כמובן גמר לי את החיים כל חזרה הייתה ניראת כאילו אני נכנס לשדה קרב וגם הסטים היתבצעו בקושי פשוט מטורףףף!! כל סט היה מפחיד פשוט להיכנס וכמובן שנחתי המון
אז כן אני מרוצה עדיין מאוד (ואם הייתי מנסה לשבור מקביל בשאר ה4 חזרות בכל סט שביצעתי לא הייתי עולה למעלה בוודאות) הסטים עצמם שעשיתי היו וניראו כמו גיהנום לא היה חזרה אחת שלא פירקה לי את הגוף פשוט הרגשתי כאילו הנשמה עומדת לצאת לי מהגוף כל רגע חח
אז כן כפי שאמרתי אומנם אני מרוצה מאוד אבל בהחלט אין טעם להמשיך מכאן עוד כי עוד משקל וזה הולך להיראות נוראי ביותר ואין טעם להמשיך לבצע חצאי חזרות למרות שזה מה שעשיתי היום אבל לא נורא ככה אני גם יודע שמיציתי את הנפח אז סבבה זה עשיתי היום אבל להמשיך באותה מתכונת מכאן והלאה של לבצע חצאי חזרות זה אני לא רוצה ואני משוכנע שאין טעם וזה חסר תועלת אבל עדיין אני מרוצה מאוד!
פרס נתקעתי וזה די היה צפוי כבר בשני הסטים הראשונים הכל עלה בקושי רב (וכמובן שגם בסקוואט וגם כאן בפרס נחתי כמה דקות טובות בין הסטים עד כמעט להתאוששות מלאה!) ואז בסט השלישי סגרתי 2 חזרות והשלישית לחצתי אותה מהתחתית והיא כבר לא הגיע לגובה הסנתר וכאן נחשלתי והמוט פשוט צנח חזרה למטה
אבל הכל בסדר זה נורמלי לחלוטין שזה יקרה ודי היה ידוע לי שזה בקרוב מאוד (נוכח גם הסטים של הנפח אימון נפח שעבר) כנראה שאוטוטו אני מחליף בין הפרס לבנצ' פרס אולי כבר משבוע הבא רוב הסיכויים
פאוור קלין כרגיל טכניקה לא הכי טובה בלשון המעטה חח אם כי די נוראית אבל שוב לפחות הצלחתי למשוך את המשקל ולעלות איתה (שזה היה כמעט כבר קלין מלא חח) הכל התבצע בשלוה סטים של סינגלים כל פעם שסינגלים אחת-שניים מתוך השלושה סטים תפסתי את המשקל בחצי סקוואט כזה. מרוצה מאוד מכל האימון שהיה!
סה"כ בהחלט היה אימון קטלניייי ומתיש ביותר!!!!!!

נערך לאחרונה על ידי Idan Golani, 03-08-15 בשעה 17:29.
ישן 05-08-15, 15:35   #1817
Idan Golani
חבר פעיל

הסמל האישי שלIdan Golani

אימון התאוששות יום רביעי 05/08/15 שבוע 11 בתוכנית טקסס מת'וד!

לואו-באר בוקס סקוואט: 60, 100, 120, 145ק"ג 5*3!!!! Pr!!!!
בנצ' פרס: 60, 80, 100, 115ק"ג 5*3!!!!
גוד מורנינג: 60, 100, 125ק"ג 5*3!!!! Pr!!!!

סקוואט היה לי כבר קשה ולא קל בכלל החזרות האחרונות נסגרו עם מלחמה לא קטנה אבל העיקר עלו
בנצ' פרס אומנם עם באונסים מהחזה וצריך לחדד את הטכניקה (בקרוב מאוד כשאני אחליף בין הבנצ' פרס לפרס בעמידה כשאני אעשה בנצ' באימון נפח ועצימות ופרס בעמידה באימון התאוששות) אז אני יוכל להתרכז יותר כמו שצריך על הבנצ' פרס
המשקל השארתי כמו פעם שעברה כי היה לי מאוד קשה אפילו שהצלחתי לסגור את הסטים אז
רציתי היום להישאר עם זה ולראות אולי אני יוכל לסחוט עוד איזה סט אבל ראיתי כבר בקושי של הסטים הקודמים שפשוט נלחמתי בכל חזרה וחזרה אז לא היה טעם להוסיף עוד סט ושהספוטר יאלץ לעזור לי
בכל שלושת הסטים ה2 חזרות האחרונות נסגרו בקושי מטוווורףף!!!! אבל הייתי שמח והסתפקתי שהצלחתי לסגור 3 סטים של 5 עם ה115ק"ג
pr בגוד מורנינג היה קשה גם בגלל המשקל וגם כי הזוקפים שלי תפוסים מאימון נפח שעשיתי בסקוואט ופרס
ועוד בנוסף שהוספתי משקל והיה לי נורא קשה וגם החלטתי להוסיף עוד סט ולא לסיים עם זה רק ב2 סטים חח
התנועה הייתה טובה ונקייה יחסית למשקל אז אני מרוצה מאוד!
ישן 07-08-15, 16:05   #1818
Idan Golani
חבר פעיל

הסמל האישי שלIdan Golani

אימון עצימות יום שישי 07/08/15 שבוע 11 בתוכנית טקסס מת'וד!

לואו-באר סקוואט: 60, 100, 130, 150, 195ק"ג ל2 חזרות!!!!
פרס: 40, 50, 60, 80ק"ג לחמישייה!!!! Pr!!!!
דדליפט: 60, 100, 150, 190, 220ק"ג לסינגל!!!!

טוב אז ככה, בסקוואט נכשלתי בצורה שעד עכשיו לא נכשלתי, זאת אומרת תמיד שאני נכשל אני פשוט נכשל בבור וזהו עכשיו סגרתי 2 חזרות עם המון מלחמה, אטרף ופסיכוטיות!! נכנסתי מתחת למוט באטרף כזה שיש לי עכשיו סימנים וחתכים על אזור הטרפזים (איפה שממוקם המוט בלואו-באר) חח בקיצור בנוגע לכשל סגרתי 2 חזרות עם כל המון מלחמה ואטרף כפי שרשמתי ושירדתי לחזרה השניה עליתי ל90 מעלות וקצת מעל וזהו פה פשוט נשארתי תקוע במצב הזה כמה שניות טובות והשתמשתי בכל שנותר לי ואין זה פשוט לא עלה ואז הספוטר נאלץ לשים את הידיים שלו על החזה שלי ולעזור לי לעלות למעלה (מה שאפילו גם זה היה לי כבד! מה שמוכיח שהמשקל ככה או ככה הייתי נכשל איתה ואני יודע את זה בוודאות) אם תשימו לב בסרטון של ה200ק"ג סקוואט שעליתי מעל 90 מעלות ולקח לי כמה שניות טובות עד שעליתי, אותו הדבר כאן קרה לי רק שפה לא הצלחתי לעלות מעל ה90 מעלות ונתקעתי באזור הזה רק שגם הפעם לא הייתה תזוזה בכלל של הגוף מעלה פשוט נשארתי במצב הזה כמה שניות
בקיצור זה היה בהחלט ה2rm שלי עם ה195ק"ג ואני בהחלט מרוצה מאוד! היה די צפוי שהולך להיות לי קשה בטירוף עם זה ולא בטוח שאני יוכל לסגור 3 חזרות אלא 2 וגם זה בקושי! (מה שקרה) בסה"כ אני מרוצה מאווווד!!
בפרס שברתי pr!!!! עשיתי 3 חזרות כשנשמתי כמעט יצא מגופי והחזרה הרביעית והחמישית עשיתי פרצופים כל כך מצחיקים כשאני חושב על זה עכשיו חח אין הרביעית עלתה עם כזה המון קושי והחמישית כמובן עוד יותר היה מטורף ביותר!! כמובן עם פשיטת יתר אבל זה כמובן לא משנה לי אני מרוצה מאוד מהpr שהצלחתי לסגור עם ה80ק"ג ל5 חזרות! זה בהחלט משקל מאוד מרשים בשבילי!!
בדדליפט היה לי חגורה ומגנזיום (קצת ממה שנשאר) סגרתי 220ק"ג בקושי רב מאוווד! והחזרה השניה פשוט לא התנתקה מהקרקע אבל מרוצה מאוד מהסינגל עם המשקל הזה!
בסה"כ היה בהחלט אימון קטלניייי ביותר!!!!!!
ישן 10-08-15, 16:05   #1819
Idan Golani
חבר פעיל

הסמל האישי שלIdan Golani

אימון נפח יום שני 10/08/15 שבוע 12 בתוכנית טקסס מת'וד!

לואו-באר סקוואט: 60, 100, 130, 150, 180ק"ג ל5, 2 חזרות חזרה שלישית כבר כשל
פרס: 40, 50, 60, 77.5ק"ג ל5, 2 חזרות חזרה שלישית כבר כשל
פאוור קלין: 60, 80, 95ק"ג 2*3

הסט הראשון בסקוואט פשוט רצח אותי לגמרי, חזרה חמישית עליתי כשלקח לי כמה שניות טובות עד שנעלתי, סט שני כבר הצלחתי לסגור 2 חזרות כשבחזרה השלישית כבר נכשלתי וזה הוריד אותי למטה חח אני נחתי בכוונה המון זמן אחרי הסט הראשון כדי לוודאות שאני מתאושש לגמרי אבל זה פשוט המשקל ובסט הראשון עם ה180ק"ג הכל היה שובר מקביל וגם בסט השני ב2 חזרות הראשונות וגם בשלישית שירדתי נכשלתי וזה השאיר אותי למטה כמובן זה די צפוי הכישלון עם המשקל הזה ועוד בנפח אבל הכל בסדר
בפרס בהתחשב בעובדה שסגרתי בעצימות עם 80ק"ג ל5 חזרות אז די ברור שבנפח זה הולך להיות גיהנום הסט הראשון עם ה77.5ק"ג ל5 כל חזרה הייתה מלחמה ופשוט ירקתי שמה דם חח סט שני עם המשקל הזה סגרתי 2 בקושי ובשלישית כבר נגמר הכוח ובקושי הצלחתי לעלות אותו טיפה מעל החזה אבל היה די צפוי זה בסדר
בפאוור קלין הצלחתי לתת 2 חזרות (או יותר נכון 2 סינגלים) מכיוון שנחתי כמה שניות בין חזרה לחזרה אבל אני מרוצה בהתחשב בעובדה שהמשקל הזה פשוט גומר אותי וזה עם טכניקה נוראית ועוד אחרי שאני מצליח למשוך משקל מסויים ולעלות איתו (תמיד בחזרה השניה זה היה קלין מלא ולא "פאוור") אז כל פעם הייתי צריך להוריד אותו חזרה לקרקע כשאני קורס כמעט עם המשקל יחד חח כי מן הסתם אני לא יכול לזרוק שמה 95ק"ג מגובה הכתפיים (אפילו שאני עובד שמה חח) אבל עדיין מרוצה מאוד
ישן 12-08-15, 15:50   #1820
Idan Golani
חבר פעיל

הסמל האישי שלIdan Golani

אימון "התאוששות" יום רביעי 12/08/15 שבוע 12 בתוכנית טקסס מת'וד!

לואו-באר בוקס סקוואט: 60, 100, 120, 150ק"ג 5*3!!!! Pr!!!!
בנצ' פרס: 60, 80, 117.5ק"ג 5*3!!!!
גוד מורנינג: 60, 100, 130ק"ג 5*3!!!! Pr!!!!

בוקס סקוואט מתחיל להיות מאתגר אך כמובן עדיין כל החזרות התבצעו בצורה מושלמת כשהמטרה העיקרית היא ממש להתיישב אחורה ואז לעלות עם המשקל (לואי סימונס ישתבח שמו לעד!) הלך קטלני ביותר!!
בנצ' פרס הוספתי עוד 2.5ק"ג מאימון האחרון וזה בהחלט היה מאוווד קשה ומאתגר לקחתי בכוונה כמה דקות טובות בין סט לסט כדי לוודאות שהתאוששתי במלואו אך עדיין זה היה לי מאוד קשה והטכניקה לא משהו כשהישבן טיפה התנתק תמיד בחזרה החמישית שהיא האחרונה אבל מרוצה עדיין מאוד שהצלחתי כך או כך לנעול את כל החזרות!!
גוד מורנינג זה pr הפעם השתמשתי במשקל הכבד עם חגורה אבל עדיין זה קשה בכל מקרה התנועה הייתה עדיין טובה כשהייתי מאוד קרוב ללהיות מקביל לקרקע בפלג גוף עליון אבל כשאני כמעט מגיע למקביל לקרקע המוט מחליק או אחורה או מעל הראש בגלל זה אני דואג לשים אותו במנח של הלואו-באר אפילו טיפה מתחת כי אם זה לואו-באר כמו שצריך להיות זה כמעט עולה לי מעל הראש אז עדיף מתחת ללואו-באר ככה יש לי יותר שליטה בו
מרוצה כמובן מאוווד מהמשקל שהצלחתי לסגור שזה 130ק"ג ל3 סטים של 5
וכן....עלק אימון התאוששות חח :P

נערך לאחרונה על ידי Idan Golani, 12-08-15 בשעה 15:53.
תגובה