ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 22-05-07, 17:10   #21
toxicity
IsraelBody VIP - חבר יהלום

עוסק ב:: להטחן בצה"ל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Sagilevi
ממתי שופטים מפחדים מבית"ר כל שופט בטדי חושב שהוא גבר והוא לא מפחד ובכוונה פועל נגד בית"ר.

taus הספר הזה עולה 80-120 שקל איך אתה מוכר ב-1000?

עכשיו שיחררו את שלושת הברזילאים אתם תיראו איך יביאו עכשיו זרים תותחים בנוסף לבואטנג (לדעתי הוא יעזור לנו מלא באירופה) ומירוסביץ'.

עריכה:
דניאל השקעת ...
בקשר לתגובה שלך - עומרי אפק שיחק קצת נגד מכבי ואני מאמין שהוא ישחק נגד נתניה גם ויחזור מהפציעה. הוא חייב להישאר הוא שחקן טוב ויש לו ניסיון באירופה.

בקשר למירוסביץ' אתה חייב פלימייקר בקבוצה, מירוסביץ' וברוכיאן מתאימים. בכל משחק שמירוסביץ' באמצע הוא טוב, בצד הוא לא מועיל.

קבל איזה הרכב לאירופה:
שוער: איציק קורנפיין
הגנה: מגן ימני זר, בנאדו, גרשון, יואב זיו
קישור: דרק בואטנג, גל אלברמן, זנדברג, קשר ימני (לא יודע מי, אולי דווקא אפק)
חלוצים: חלוץ זר, יצחקי/תמוז/בן שושן

לליגה אפשר קשר אחורי אחד, מירוסביץ' באמצע ברוכיאן בימין ולנהל את המשחק בחצי שלהם.
באירופה זה נראה לי קצת בעיה קשר אחורי אחד ...
יש לו שם חתימות של הקבוצה
toxicity מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 22-05-07, 17:17   #22
Sagilevi
חבר פעיל

אההה נכון ...
אז אחי יצאת פראייר זה שווה לפחות 5000.
Sagilevi מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 22-05-07, 17:58   #23
blinki
חבר פעיל

ראשית כל אני חייב לצייןי שאני אוהד חיפה אבל דווקא לא שונא את בית"ר ואם תקציב כזה אני מאמין שעם בנייה נכונה אתם יכולים להגיע להישגים נאים.
קודם כל בהגנה, ההגנה שלכם אומנם טובה מאוד אבל רק בליגה שלנו באירופה החלוצים הרבה יותר מהירים וחזקים, גרשון איטי וכבד ובנאדו אני דווקא מחבב אוכבר לא צעיר אבל גם בכלליות אני לא חושב ששניהם יכולים להתמודד עם החלוצים של אירופה..
בתור חיפאי כמובן שאני זוכר לבנאדו חסד נעורים(למרות התרגיל המסריח שהוא עשה לנו), אז היית מוריד את גרשון לספסל ובצוותא עם בנאדו להביא בלם זר איכותי.
מבחינת מגנים הייתי משאיר את זיו אני דווקא מחבב אותו ומביא מגן ימני זר.
מבחינת קישור זה בעייתי יש לכם המון צעירים מוכשרים אבל אני חושב שהם לא יספקו לאירופה.
כמבון שבואטנג ומיכאל בהרכב השאלה מי יצטרף אליהם,לצערי שאני אוהב אותו אלברמן לא מספיק טוב לכן צריך להביא קשר אחורי אירופאי טוב, בנוסף צריך להעיף את מירסוביץ' הזה למרות שהוא שחקן נחמד ולהביא קשר התקפי ברמה גבוהה ובעמדה הזאת לא לחסוך שם צריך אחד שיסחוף את הקבוצה למעלה לפי דעתי זה התפקיד החשוב בקבוצה,שחקן בדמותו של לרואה שלפי דעתי אחד הזרים האיכותיים שדרכו פה יתקבלו בשמחה(אצלי פחות אבל בבית"ר כן).
ובנוסף לתת אשראי גם לצעירים שלכם כמו בורכיאן בן שושן והצעירים שלכם.
בהקפה קודם כל להביא חלוץ טוב לא עוד ברזילאי חרטטן,אני אישית מאוד אוהב את החלוצים האפריקאים.
ולצידו יעמוד תמוז שעל המשבצת הזאת ילחמו יצחקי,אסולין(אולי הוא יבוא) ושאר הצעירים.

משהו ששכחתי זה אפק אני דווקא אוהב את השחקן הזה הוא יכול להוסיף הרבה, בנוסף כמובן שאם תצליחו להביא את טל זה יהיה מבחינתכם צעד ענק(למרות שאני מקווה שהוא יחזור אלינו) ולא כתבתי את זה אבל כמובן שאתם צריכים לאירופה לעבות את הספסל שלכם בשחקנים ישראלים
blinki מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 22-05-07, 18:11   #24
Daniel-Barak
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלDaniel-Barak

שגיא לוי,
מירוסביץ' הוא אכן פליימייקר, אבל השנה הוא שיחק יותר באגף ימין מאשר באמצע, הודות למערך האידיוטי שמזרחי העמיד עם 2 קשרים אחוריים. גם כשיצא למירו לשחק באמצע, הוא לא תמיד היה טוב. אני יודע שהוא שחקן טוב מאוד ומנהיג, אבל עם תקציב כמו של בית"ר והעובדה ששנה האה אנחנו באירופה, אפשר למצוא לו מחליף טוב יותר.

כאשר אני מדבר על קשר פליימייקר, אני נזכר בחצי העונה הקסומה של לרואה (תחת לואיס פרנדז). קשר מהסוג שלו מתאים לבית"ר. פשוט קלאסי.
ישן 22-05-07, 18:30   #25
Dino Psaras
Banned

כללי:: יו הפנר מה זה מי אני
עוסק ב:: חייל בקרוב

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Antonator1
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח ח

:cry_1: :cry_1: :cry_1:
Dino Psaras מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 22-05-07, 20:51   #26
danny
חבר פעיל

דבר ראשון צריך להביא מאמן מחו"ל, אחד עם נסיון וקבלות, ולצידו להציב עוזר מאמן ישראלי טוב אפילו את גיא עזורי הוא בכלל לא רע
בקשר לשחקנים הברזילאים כבר עפו, אפק וגפני פשוט עגלות כל משחק שלהם שראיתי לא עשו שום דבר מועיל בקיצור אפסים, לגבי מירוסביץ לא בטוח שצריך להשאיר כי הוא לא היה יציב השנה ואפשר למצוא שחקנים טובים בעמדה שלו
צריך כבר עכשיו ללכת לחפש זרים שלא יהיו פשלות כמו השנה וזרים במקומות הנכונים נגיד מיותר יהיה להביא שוער זר מה שכן חייבים להביא סקורר (לא כמו תמוז ובן שושן שלפעמים נותנים משהו) וקשר תותח
אם בית"ר יעשו תמהלכים הנכונים תיהיה פה אחלה קבוצה שיכולה בהחלט לעלות לליגת האלופות
ישן 24-05-07, 21:46   #27
D Jacob
חבר פעיל

הסמל האישי שלD Jacob

[quote=danny]דבר ראשון צריך להביא מאמן מחו"ל, אחד עם נסיון.

בית"ר חייבת חלוץ זר ברמה גבוהה! אבל מאמן ישראלי, עד עכשיו המאמנים הזרים שהגיעו לבית"ר לא עשו צעדים משמעותיים בלשון המעטה! כשהמאמן זר התקשורת בינו לבין השחקנים לא עובדת. חייבים מאמן ישראלי ועדיף אם היה סמל בבית"ר כמו אוחנה או קשטן (שכבר קח אליפות עם בית"ר). אני לא חושב שיוסי מזרחי צריך לעזוב, אם הוא היה מקבל תמיכה מהקהל הכל היה נראה אחרת.
בית"ר עושה טעות כשהיא מחפשת שוער, קורנפיין הוא אחד הסמלים האחרונים שנשארו לבית"ר (אמסלם נתן עונה מצוינת!) והוא נתן עונה לא רעה בכלל וספג הכי פחות שערים בליגה.
אולי לאלברמן היו משחקים חלשים אבל הוא נתן עונה לא רעה בכלל כולל כמה שערים נהדרים.
חייבים לתת לברק יצחקי לשחק הוא העתיד של בית"ר ושל נבחרת ישראל! (גם בן שושן)
בנאדו על אף גילו "המופלג" שיחק מצוין!
ובקיצור בית"ר חייבת שחקני התקפה ברמה גבוהה, בליגת האלופות לא יעזור לעשות בונקר.
בית"ר אלופה!!!
D Jacob מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 24-05-07, 21:48   #28
Jones
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלJones

עוסק ב:: ברמן

אני חושב שבית"ר היא הקבוצה הכי אגרסיבית בליגה שלנו!
Jones מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 24-05-07, 21:53   #29
gad57
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Daniel-Barak
שגיא לוי,
מירוסביץ' הוא אכן פליימייקר, אבל השנה הוא שיחק יותר באגף ימין מאשר באמצע, הודות למערך האידיוטי שמזרחי העמיד עם 2 קשרים אחוריים. גם כשיצא למירו לשחק באמצע, הוא לא תמיד היה טוב. אני יודע שהוא שחקן טוב מאוד ומנהיג, אבל עם תקציב כמו של בית"ר והעובדה ששנה האה אנחנו באירופה, אפשר למצוא לו מחליף טוב יותר.

כאשר אני מדבר על קשר פליימייקר, אני נזכר בחצי העונה הקסומה של לרואה (תחת לואיס פרנדז). קשר מהסוג שלו מתאים לבית"ר. פשוט קלאסי.
הזכרת לי עכשיו איך בכל משחק היו מפוצצים לו את הרגליים

מסכימים איתי? הוסיפו גם אתם תזכורת בחתימה שלכם.

http://www.zix.co.il/images/z-454711880.jpg
gad57 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 24-05-07, 21:54   #30
Antonator1
הושעה

קבוצה חרא, שונא ערסים ולא בא לי ללכת לביה"ס יותר...
Antonator1 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 24-05-07, 21:56   #31
Jones
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלJones

עוסק ב:: ברמן

ציטוט:
חחחחחחחחח איזה קיצוניות.
Jones מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 24-05-07, 22:00   #32
HHHEELLBBOOYY
מושעה

כללי:: אחלה גבר
עוסק ב:: עורך דין
שלח הודעה דרך MSN אל HHHEELLBBOOYY

הפורום הזה נהיה יבש מיום ליום...
HHHEELLBBOOYY מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 24-05-07, 22:06   #33
danny
חבר פעיל

ציטוט:
בונא אנטון הגזמת הפעם
חוץ מהקטע של הערסים והביה"ס
ישן 24-05-07, 22:37   #34
damn
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Daniel-Barak
יכול להיות פה אשכול מעניין, רק אם תהיו רציניים.

עכשיו לגבי דעתי:
כן, בזכות ארקדי יש לבית"ר את התקציב הגדול שנודע אי פעם בליגה (150 מיליון שקלים), אך לא להתבלבל - זהו לא התקציב הגדול באירופה (למרות שמבחינת אירופה השנה, בדיעבד, אם בית"ר הייתה משתתפת, לא היה לה את התקציב הקטן ביותר)

ישנה בעיה: חוק 5 הזרים. ז"א שקבוצה ישראלית לא יכולה להחזיק יותר מ-5 זרים בקבוצתה. החוק הזה אמנם לא תקף לקבוצות אירופאיות, כי בכל ליגה וליגה שממנה באות הקבוצות, פשוט אין את ההגבלה המעיבה הזו, אבל אני לא מאמין שזה ישפיע בצורה כה קריטית על בית"ר, בהתחשב בישראלים הטובים שיש לה, ואולי יהיו עוד.

בבית"ר, מה שצריך לעשות, זה לבחון בקפידה רבה (לא כמו מה שהיה בשנים האחרונות ובפרט השנה) זרים טובים. אני בעד שכל הזרים של בית"ר יעזבו, מלבד דרק בואטנג, שהציג יכולת טובה, וניכר עליו שלעיתים לא התאמץ ואף זלזל, ילכו הביתה (וכבר 3 הברזילאים מחכים למטוס). דרק שחקן צעיר, חזק, טכני ומוכשר, שיכול לשחק בקלות באירופה. הוא ברמה. לסיכום: להשאיר את בואטנג.

הלאה, יש לנו עוד 4 זרים. מי הם יהיו? לי לא אכפת שם, איפה שיחקו ומה הם שווים על הנייר, כי כבר בית"ר נוכחה לדעת, וגם קבוצות אחרות, שאי אלו זרים מכל מיני מקומות שאפילו לא שמעת עליהם, לא תמיד עושים את שלהם, ושלא כדאי להתלהב מברזילאים דרג ט'. סקאוטינג טוב אין לבית"ר, וחבל, למרות שהשנה הוא השתפר. לעקוב אחר שחקן עונה שלמה זה נחשב סקאוטינג ורצינות, ולא להביא 3 שחקנים מברזיל ששם עשו את שלהם, רק מראייה בקלטות. בית"ר לא לקחה, למרות שצריך לקחת בחשבון שהזרים אמורים להתאקלם בבית"ר, תהליך הלוקח לפעמים אף שנה (ראה את שאר הזרים של בית"ר, חוץ מבואטנג ומירוסביץ' שקיבלו הרבה דקות משחק, עד כמה הם "מחוברים"), ולכן הפסידה את התנובה של הברזילאים (אם בכלל היו נותנים).

השאלה היא גם באילו עמדות להביא זרים. נתחיל עמדה עמדה:
שוער - איציק קורנפיין, הסמל של בית"ר. בסוף השנה ימלאו לו 36 שנים, ועדיין לא נס ליחו. נכון, עם הגיל גם קצת יורדת היכולת, אבל אני מאמין שאיציק ראוי להמשיך גם באירופה (בליגה בטוח). הדיבורים על קאלה שמאלה, חסרי שחר, לדעתי. ההנהלה והקבוצה יודעות מה איציק שווה, וגיל 36 לשוער זה לא ממש מופלג, בהתחשב שאת רוב חייו בילה ברחבת ה-16.

מגנים - יש את יואב זיו - All Around Player. בתכל'ס הוא בכלל קשר שמאלי, אבל בבית"ר יש כל כך הרבה קשרים שמאליים, שהוא הגיע עד כדי העמדה ההזוייה של מגן ימיני. אבל מה זה משנה - את העונה הטובה שהוא נתן השנה, הרבה לא היו נותנים בעמדות זרות להם, ובעמדתם בפרט. יואב "רגלי זהב" יישאר, וכאן נכנסת לתמונה המשאלה הראשונה שלי: זר - מגן ימיני. יואב יוסט לעמדת המגן השמאלי (מומו היותר טבעי). דוד אמסלם, שכבר לגילו מאוד כדאי שישחק כמחליף, ישחק כמחליף. רוני גפני - הביתה.

בלמים - יש את גרשון, בנאדו ובן יוסף. בנאדו הוא המבוגר מביניהם. בלמים ישראלים אחרים ברמתם אין פה בארץ. טל בן חיים מאושר לו באנגליה, מה יש לו לחפש פה? לסיכום: להשאיר ככה.

קישור - זנדברג, אלברמן, בואטנג ו... אחד מהילדים: ברוכיאן או בן שושן (וכן, לעזאזל, בן שושן הוא קשר!). הקישור שבד"כ משחק בליגה, בעדיפות לבן שושן על ברוכיאן. אין מה לעשות, לילדים הללו אין ניסיון אירופאי, ועם כל הכבוד לכשרון, גם בליגה הם הבריקו לעיתים. אני מקווה שהנהלת בית"ר תביא קשר או שניים, לאו דווקא זרים (למרות שישראלים לעמדה הזו אין הרבה - מישהו אמר עידן טל?), אשר יוכלו לתת תומה בשילוב הילדים.

חלוצים - אז שוונקי וטוטו עפו, וטוב שכך. נשארנו עם טוטו תמוז מלא האנרגיות וברק יצחקי הצעיר המבטיח, שסיים את העונה לאחר פציעה בצורה פשוט חלומית. כמובן שרק 2 חלוצי מטרה זה כלום, לכן צריך גם פה לחפש. חלוצים ישראלים ידעה המדינה, אבל לא בשנים האחרונות. זרים? כן, תביאו, אבל טובים הפעם, בבקשה.
אם בית"ר "תפגע" בזר/ים חלוץ/ים שיספקו את הסחורה וישתלבו כראוי, אני לא רוצה להיות במקום שאר הקבוצות בליגה.

עמדת המאמם - סימ ןהשאלה הענק ביותר. נוא כל כך שנוי במחלוקת, שאפילו אני מפחד לדבר עליו. זה נראה כי כל מאמן לא יספק את גאיידמק והאוהדים. מצפים בבית"ר להשליט אימה וטרור בליגה, ולדרוס כל קבוצה. טוב, עם תקציב שכזה וזרים שעל הנייר כל כך מבטיחים, קשה שלא להתייחס לכך ברצינות. אבל ידידכם הנאמן ריאלי - בית"ר היא לא גאלקטיקוס, אלא קבוצה עם יותר יכולות, שלא ניצלה את זה עד תום השנה, וחבל.
יוסי אמנם הביא אליפות, אבל לאירופה הוא לא טוב. למה לא טוב? צורת המשחק המתגוננת שלו. זה כל כך מעצבן אותי, שאני פשוט לפעמים לא יכלתי ולהביט במשחקים של בית"ר. זה נראה כי העונה שבית"ר עברה עם לואיס פרננדז, שאגב הייתה פחות טובה (מבחינת מעמד ונק', אבל לא לשכוח שגםמ בחינת שחקנים), הייתה היפה ביותר. למה? בית"ר תקפה ושחקה משוחרר, בנוסף לטקטיקה הטובה של המאמן חובב הקרואסונים.
פרננדז, נכון לעכשיו, חתום בבטיס עד סוף העונה, ועושה ושם שהוא מתנדנד - לא יודע אם להשאר בקבוצה או לעבור לאחרת. תהיו בטוחים שכבר בית"ר יצרה איתו קשר ממזמן. גם אוחנה ומלמיליאן, 2 סמלים של בית"ר, על הכוונת. אני אומר - עזבו סמלים: אם הם באים ולא מצלחים, משמיצים אותם, וחבל, זה לא מגיע להם. אולי מאמן זר אחר יהיה? שמות עד כה לא ממש עלו.
לסיכום: פרנדז, או משהו בסגנון.

ועכשיו, לסיום, רשימת הסגל הנוכחי של בית"ר - מי ישנו, מי כבר עזב, ומי, לדעתי, צריך לעזוב:

איציק קורנפיין - נשאר
אבי איבגי - לא מפריע לאף אחד, אבל אולי יחפשו שוער מחליף טוב ממנו. בינתיים שישאר
איתן טיבי - נוער. נשאר
אריק בנאדו - נשאר
יוני קים - נוער. נשאר
שמעון גרשון - נשאר
תומר בן יוסף - נשאר
דוד אמסלם - נשאר
יואב זיו - נשאר
רונ גפני - הביתה
אבירם ברוכיאן - נשאר
אלי ששון - הביתה (למי הוא מועיל?)
ברק יצחקי - נשאר
גל אלברמן - נשאר
דרק בואטנג - נשאר
חן עזריאל - נוער. נשאר
מיכאל זנדברג - נשאר
מילובאן מירוסביץ' - הביתה
עומרי אפק - הביתה (לא שיחק עקב פציעה, אבל גם בתוך הקווים הוא לא משהו)
קובי מויאל - נוער. נשאר
ראמיליו, טוטו, שוונקי - כבר על המטוס
שמואל קוז'קין - נוער. נשאר
בוקרי סאדאת - נוער. נשאר
טוטו תמוז - נשאר
עמית בן שושן - נשאר
טעות

בא לי לאכול אסטרואידים!
damn מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 24-05-07, 22:42   #35
Antonator1
הושעה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי danny
בונא אנטון הגזמת הפעם
חוץ מהקטע של הערסים והביה"ס
עדיין זה שמישהו אוהד קבוצה לא הופך אותה לטובה...
Antonator1 מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה