ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 24-01-14, 17:12   #1
עידו כהן לוי
חבר מתחיל

ברירת מחדל פטמות נפוחות

שלום חברים. אני חדש פה בן 27.
במהלך תהליך ההתבגרות 15-16 הפטמות שלי (בלבד. לא החזה) נהיו נפוחות עד היום נשארו כך.

אני בחור מתאמן יש לי גוף יפה וחזה גדול ורק זה הורס את זה השאלה שלי מתחלקת לשתיים:

1. קודם כל אני מחפש פיתרון זמני: אני נוסע לחופשה בחול לחודש שבוע הבא וקראתי שאם אני מכווץ את הפטמות ושם דבק שלוש שניות הם נשארות ככה לאורך זמן. קראתי את זה במספר פורומים בחו"ל על אנשים שביצעו זאת בהצלחה. מישהו ניסה כבר?

2. פיתרון קבוע: הבנתי שצריך לעבור ניתוח בגלל זה. מישהו עבר? ניסה? יכול לעזור?
עידו כהן לוי מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-01-14, 21:42   #2
itayQT
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי עידו כהן לוי צפה בהודעה
שלום חברים. אני חדש פה בן 27.
במהלך תהליך ההתבגרות 15-16 הפטמות שלי (בלבד. לא החזה) נהיו נפוחות עד היום נשארו כך.

אני בחור מתאמן יש לי גוף יפה וחזה גדול ורק זה הורס את זה השאלה שלי מתחלקת לשתיים:

1. קודם כל אני מחפש פיתרון זמני: אני נוסע לחופשה בחול לחודש שבוע הבא וקראתי שאם אני מכווץ את הפטמות ושם דבק שלוש שניות הם נשארות ככה לאורך זמן. קראתי את זה במספר פורומים בחו"ל על אנשים שביצעו זאת בהצלחה. מישהו ניסה כבר?

2. פיתרון קבוע: הבנתי שצריך לעבור ניתוח בגלל זה. מישהו עבר? ניסה? יכול לעזור?

אני חווה את זה.. ויכול לספר לך שבתור אחד בגיל 16 עוד מעט זה נורא מפריע. הלכתי לעשרות רופאים במטרה לעשות ניתוח, החאפרים שידענו שהם חאפרים הסכימו והרציניים לא הסכימו לנתח בעודי קטין.
לבעיה הזו קוראים גניקומסטיה או בקיצור שלה ג'ינו. תקרא על זה קצת, זו בעיה שבדרך כלל עד גיל 18 עשויה להיפתר ואם לא נפתר אז מנתחים, לבעיה הזו יש שלושה דרגות אחת קלה בינונית וקשה, הבעיה נפוצה בעיקר אצל שמנים (אני אחד כזה לשעבר וזה מלווה אותי עד היום), זה בעצם רקמת שד, רקמת שומן שנמצא שם.. תקרא על זה ותשכיל, תלך לרופאים ותתיעץ גם
itayQT מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה