ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 02-11-08, 22:18   #21
Eliran_M
סגן מר ישראל לנוער 2010 נאבבא וסופר סאיין

הסמל האישי שלEliran_M

כללי:: Eliran_M
עוסק ב:: פיתוח גוף
חדר כושר: מבואות ים
שלח הודעה דרך ICQ אל Eliran_M שלח הודעה דרך MSN אל Eliran_M Send a message via Skype™ to Eliran_M

אחי בוא נגיד ככה דוד שלי בארצות הברית כבר ודע שאני יגיע עוד שנה - שנה וחצי ההורים יודעים ורבו איתי והשלמנו ועוד פעם רבנו ועוד פעם השלמנו על הדיבור לחומרים ובסוף הגענו למסקנה שראו שאני מושגע בראש על התחום ואי אפשר להוריד אותי מיזה אז הם רק יתמכו בי לאורח כל הדרך ויעשו את כל המאמצים שאני יצליח ומנסים לעזור לי כבר מעכשיו ...

ולא תחשבו שזה ככה בקלות אני כבר כמה חודשים בריב איתם על הדבר עד שהם הגיעו למסקנה
ישן 02-11-08, 22:21   #22
Bar's
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

כללי:: ג'וני

ציטוט:
פורסם במקור על ידי eliran_m צפה בהודעה
אחי בוא נגיד ככה דוד שלי בארצות הברית כבר ודע שאני יגיע עוד שנה - שנה וחצי ההורים יודעים ורבו איתי והשלמנו ועוד פעם רבנו ועוד פעם השלמנו על הדיבור לחומרים ובסוף הגענו למסקנה שראו שאני מושגע בראש על התחום ואי אפשר להוריד אותי מיזה אז הם רק יתמכו בי לאורח כל הדרך ויעשו את כל המאמצים שאני יצליח ומנסים לעזור לי כבר מעכשיו ...

ולא תחשבו שזה ככה בקלות אני כבר כמה חודשים בריב איתם על הדבר עד שהם הגיעו למסקנה
שאתה אומר חומרים למה אתה מתכוון?
Bar's מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-11-08, 22:23   #23
Eliran_M

הסמל האישי שלEliran_M

שלח הודעה דרך ICQ אל Eliran_M שלח הודעה דרך MSN אל Eliran_M Send a message via Skype™ to Eliran_M

חומרים סטוריאידים שאני אומר את המילה אני כולל את כל החומרים שקושרים בפיתוח גוף שלא נתחיל לפרט

ואני קראתי המוןןן וראיתי נזקים , ביגלל זה אני רוצה להפתח את הגוף שלי בארצות הברית עם כמה שפחות רמות סיכון

ונילך על זה עברתי וקיבלתי הרבה בראש על זה אז אין סיבה שאני לא ילך על זה כמו פנתר
ישן 02-11-08, 22:28   #24
cono
חבר פעיל

הסמל האישי שלcono

כל מה שאני יכול לאחל לך זה שישאר לך הכוח רצון ושתייצג אותנו בכבוד בחול... יישר כוח חבר
cono מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-11-08, 22:30   #25
Eliran_M

הסמל האישי שלEliran_M

ישתדל לייצג אותכם בכבוד אבל מה אני עדיין פיצפון בישביל לחשוב על הכבוד שאני יכול לייצג את ישראל
ישן 02-11-08, 22:40   #26
AkunaMatata
חבר פעיל

אחי תרגיע
אתה עוד ילד
AkunaMatata מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-11-08, 22:57   #27
tipakess
חבר פעיל

עוסק ב:: הנדסאי מכונות
חדר כושר: קאנטרי קלאב גלי גיל

אתה בן 15 לאן אתה רץ
עוד חודש יכול ללהיות שלא תירצה את זה עוד....
יש בפורום חבר שלי מהביצפר or16:
הוא באמת מכור לתחום הזה הוא לא יוצא ביום שישי ולא בכללי כי חברים שלו שותים והוא לא רוצה להיגרר,הוא אוכל כול הזמן ודואג לעשות 8שעות שינה
והכי חשוב הוא א-ו-ה-ב את זה
ישן 02-11-08, 23:00   #28
UltraShay
חבר פעיל

הסמל האישי שלUltraShay

לא שחס וחלילה אני מזלזל בך או משהו ובאמת מאחל לך שתצליח בתחום , אבל אתה חייב לזכור שאתה עוד צעיר ואתה לא יכול לדעת לאן החיים יובילו אותך . אתה צריך לקחת בחשבון פציעות שישבתו אותך ועוד 1000 דברים שיכולים לעצור בעדך ולכן מה שאני ממליץ לך זה גם לחשוב על קריירה אחרת/נוספת שמענינת אותך שעדין יהיה לך קלף ביד ושיהיה לך עתיד טוב.
משקל:92
היקף יד קר: 42
תמונה מאמצע מסה
UltraShay מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-11-08, 23:04   #29
אדיר53
חבר פעיל

תוריד הילוך תהנה מהחיים כל החיים לפנייך אתה מדבר טיפה שטויות גבר בלי להעליב
אתה תסתכל על הנושא הנה עוד כמה שנים ותצחק (אם לא פחות)
בכל זאת כל הכבוד על המוטיבציה מאחל לך הצלחה בכל מה שתבחר...
אדיר53 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-11-08, 23:34   #30
Rendi Orton
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי עלוש צפה בהודעה
אוקי קיבלת
החלטת להיות באדבילדר ?
יש לך 5 דברים .
#1 גנטיקה : יש לך את זה , גב רחב , מותן צרה , יש לך ורידים יפים ואסטתיקה מעולה , חזה מלא , בייספס עם פיק וטרייספס גדול ומלא , מבחינת גנטיקה אתה בסדר גמור .
#2 אתה צריך לקרוע את החתת במכון!
#3 לדעת איך לאכול נכון , בריא והרבה!!
#4 לדעת מה משמעות המילה מ-נ-ו-ח-ה
#5 יש לך 12-15 שנים להאתמן ברצינות , ברציפות , ולא לפספס אימון \ אולי 2-3 אימונים בגלל שמישהו קרוב אליך מת , קרה אסון , ודברים כאלה בכל ה 12-15 שנים!

1 אתה לא יכול לעשות משהו עם זה , אתה נולד עם זה
2-3-4 אני יכול ללמד קוף נכה איך לעשות את זה ..
5- פה 99.9% מהאנשים נכשלים .
וכמובן .. כסף
בהצלחה אחי !!
חחחחח עלוש כפרה עלייך
אלירן-אתה לא בגיל שאתה יכול לצאת בהצהרות כאלה,חכה עם הזמן עוד שנתיים-שלוש שנים תראה מה יצא ממך,בנתיים שמור על פרופיל מתאים תתאמן תאכל עם כל המוטיבציה עוד שנתיים-3 תראה מה יצא ממך ואז תעשה תשיכולים ש'ך,ד''א מתי אתה חוזר להתאמן? ובאיזה שעות אתה נמצא במכון?
Rendi Orton מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-11-08, 23:38   #31
haas
חבר פעיל

הסמל האישי שלhaas

אלירן! מה שלא יהיה אל תיקח את הבאדיבילדינג כדבר המרכזי בחיים שלך , במיוחד לא עכשיו שיש לך עוד לסיים בצפר . ממיליון ואחת סיבות אתה יכול פתאום לעזוב את התחום הזה ואז לא יהיה לך כלום ביד...תזכור שיש חיים מעבר לזה
haas מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-11-08, 23:44   #32
Pro_XXL_Universe
Banned

עוסק ב:: אימונים אישיים,תוספי תזונה,שמירה,ג'יגולו(בנות בלבד).
חדר כושר: Go Active בת ים

אהלן גבר מה המצב?
תקשיב..אם אתה באמת אבל באמת אוהב את התחום ומרגיש שזה החיים שלך אז אין סיבה שלא להאמין
תמשיך להתמיד תמשיך להיות קינג ולהגיע לתוצאות
עכשיו אחי...לא משנה מה יגידו לך בטח "קודם תעשה סייקלים אחרים שתממש את הפוטנציאל הטבעי שלך ואז תחשוב על לעבור" או "קודם תיתחרה ואז תדבר" אל תיתיחס לכאלו דברים!
תאמין בעצמך אחי ותמשיך להשקיע גם אם מלגלגים לך מי שיורד עליך קח את הירידות שלו בתור מוטיבציה ורעל ותמשיך להתקדם!מה לעשות אחי זה ספורט פומבי וחשוף מאוד שאתה מציג בו את הגוף שלך תמיד יהיה את "השמוק" שלא יאהב איך שאתה ניראה או שפשוט יקנא בך ויעליב אותך,יצחק עליך,במידה וזה בפורומים יתנהג כמו סופר אפס פחדן לוזר ומזדיין ויפתח שם משתמש ירד עליך ומהמשתמש שלו יפרגן לך,מה שהכי חשוב כל דבר פרגון או ביקורת בונה או עלבונות קח בכמוטיבציה ותמשיך להתקדם!
בקשר לארצות הברית?טבעי או לא טבעי אתה תיתקדם שם כמו שבחיים לא תיתקדם פה!
משרד הבריאות פה מורכב ממפגרים ואנשים שוללים כל מה שקשור לפיתוח גוף "כי זה לא אנושי וניראה מסוכן" בין אם זה מסוכן ובין אם זה לא ובארצות הברית הרמת השכלה של הבני אדם "קצת" יותר גבוהה משל "ישראלי טיפוסי" ככה ששם יש הערכה וכבוד לתחום והמודעות שם הרבה הרבה יותר גדולה ככה שמצפה לך גן עדן של ממש שם
כאן אנשים יודעים רק לפצח גרעינים מול משחקי כדורגל או כדורסל ולשתות בירה להשתכר ואז לרדת לאוטו ליסוע כמו מטורפים לצפור ב4 בבוקר ולחשוב שהם שווים משהו חוץ ממוחטה ירוקה שאתה מצונן

ערב מעולה נשמה!
Pro_XXL_Universe מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-11-08, 23:51   #33
Eliran_M

הסמל האישי שלEliran_M

גלעדדדדד אחרי שקראתי את כל ההודעות שכתבו לי תירגע אתה עוד ילד אתה ככה ואתה ככהה

שהגעתי להודעה שלך וקראתי אותההההה הייתי מבסוט ולקחתי את הכל כמחמאות

ואני יודע שאני עדיין עוד ילד אב לטוב שכך שאני מתחיל את זה מגיל צעיר ותאמינו לי שאני כל כך רציני בתחום שאפאחד עדיין לא מבין

למי שמתעניין אני חוזר מהפציעה עוד שבוע חוזר לאימונים סדירים וקריאת תחת

וגלעד עם פעם הבאה תיכנס לפסוט תוכל להששאיר אייסקיו אני צריך לדבר איתך ... ( תודה אחי מת עלייך )
ישן 03-11-08, 00:13   #34
Real
חבר פעיל

הסמל האישי שלReal

עוסק ב:: צייד אוצרות
חדר כושר: מריוט
שלח הודעה דרך MSN אל Real

ציטוט:
פורסם במקור על ידי therock צפה בהודעה
יש לך עוד כמה שנים טובות להירקב בארץ המגעילה הזאת אלה אם כן אתה מעדיף להשתמט

אתה חתיכת חרא תאמין לי

ואלירן מצטער שאני ככה סטיתי מהנושא לרגע פשוט צבט לי בלב אתה יודע שאני מת עליך ומאחל לך בהצלחה.
ישן 03-11-08, 00:17   #35
Eliran_M

הסמל האישי שלEliran_M

בחזרה אחי ואני מבין אותך נשמה
ישן 03-11-08, 00:34   #36
blackbimer
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי pro_xxl_universe צפה בהודעה
אהלן גבר מה המצב?
תקשיב..אם אתה באמת אבל באמת אוהב את התחום ומרגיש שזה החיים שלך אז אין סיבה שלא להאמין
תמשיך להתמיד תמשיך להיות קינג ולהגיע לתוצאות
עכשיו אחי...לא משנה מה יגידו לך בטח "קודם תעשה סייקלים אחרים שתממש את הפוטנציאל הטבעי שלך ואז תחשוב על לעבור" או "קודם תיתחרה ואז תדבר" אל תיתיחס לכאלו דברים!
תאמין בעצמך אחי ותמשיך להשקיע גם אם מלגלגים לך מי שיורד עליך קח את הירידות שלו בתור מוטיבציה ורעל ותמשיך להתקדם!מה לעשות אחי זה ספורט פומבי וחשוף מאוד שאתה מציג בו את הגוף שלך תמיד יהיה את "השמוק" שלא יאהב איך שאתה ניראה או שפשוט יקנא בך ויעליב אותך,יצחק עליך,במידה וזה בפורומים יתנהג כמו סופר אפס פחדן לוזר ומזדיין ויפתח שם משתמש ירד עליך ומהמשתמש שלו יפרגן לך,מה שהכי חשוב כל דבר פרגון או ביקורת בונה או עלבונות קח בכמוטיבציה ותמשיך להתקדם!
בקשר לארצות הברית?טבעי או לא טבעי אתה תיתקדם שם כמו שבחיים לא תיתקדם פה!
משרד הבריאות פה מורכב ממפגרים ואנשים שוללים כל מה שקשור לפיתוח גוף "כי זה לא אנושי וניראה מסוכן" בין אם זה מסוכן ובין אם זה לא ובארצות הברית הרמת השכלה של הבני אדם "קצת" יותר גבוהה משל "ישראלי טיפוסי" ככה ששם יש הערכה וכבוד לתחום והמודעות שם הרבה הרבה יותר גדולה ככה שמצפה לך גן עדן של ממש שם
כאן אנשים יודעים רק לפצח גרעינים מול משחקי כדורגל או כדורסל ולשתות בירה להשתכר ואז לרדת לאוטו ליסוע כמו מטורפים לצפור ב4 בבוקר ולחשוב שהם שווים משהו חוץ ממוחטה ירוקה שאתה מצונן

ערב מעולה נשמה!

שטויות במיץ עגבניות תת רמה

מה הקשר ?? מה?
blackbimer מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-11-08, 00:37   #37
jackson%%
חבר פעיל

קודם כול תהנה מהחיים אתה עוד בחור צעיר שלא ראה הרבה ,הצהרות כאלה באות לך על חשבון של הרבה דברים לטוב ולרע,כך את זה בתור דוגמא:בגיל צעיר כזה להיות באדיבילדר זה לא פשוט ,לאומת זאת הילד הממוצע רוצה להיות כדורגלן שם יש זוהר פירסום ובמיוחד הרבה כסף(שאפשר לחיות מימנו בחיים גם אחרי הכדורגל לא כולם ) ,באדיבילדר זה חיים שונים לגמרי זה תזונה, שינה, אימונים אינטנסיביים ואתה פשוט נהיה כמו רובוט ולא תוכל לעשות דברים כמו שהרבה אנשים רגילים עושים ואני מדבר ביכלל על המיקצוענים! שתבין אתה צעיר וכבר מעכשיו לחיות כמו באדיבילדר (אני בטוח שאתה מוותר על דברים אחרים כדי להשלים חלבונים של התפריט או לישון ת8 שעות ביום)וזה חבל אתה ילד ולא מיקצוען ואתה חי כמו, ומוותר על דברים אחרים בשביל מה ?
תישאל את עצמך עוד כמה פעמים אם זה מה שאתה רוצה וברצינות!!
כך בחשבון שלא תיהיה רוני קולמן, אבל תמיד יהיה לך תמכון גם עם תהיה עובד באיזה מיפעל.....
בהצלחה בכול מיקרה.... אני אומר לך דברים פה מניסיון של החיים שלי עשיתי כמה טעויות (רציתי להיות גם מישהו ובסוף לא יצא כלום וביזבזתי והקרבתי דברים מהחיים שלי בשביל זה והמון כולל דברים כמו כסף בסוף מיסתבר שטעיתי ,חח בסוף אני תמיד יוכל לשחק כדורגל בשכונה עם חברים)......מקווה שקראת.
jackson%% מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-11-08, 00:38   #38
shukila
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי eliran_m צפה בהודעה
בחזרה אחי ואני מבין אותך נשמה
אתה יודע כמה חלומות היו לי בגיל שלך..בגיל הזה כל חודש נכנס שיגעון חדש לראש

אם העניין של ארצות הברית היה כזה מפתה אז כל הסוסים בארץ היו עוברים לשם
shukila מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-11-08, 00:58   #39
Pro_XXL_Universe
Banned

עוסק ב:: אימונים אישיים,תוספי תזונה,שמירה,ג'יגולו(בנות בלבד).
חדר כושר: Go Active בת ים

ציטוט:
פורסם במקור על ידי blackbimer צפה בהודעה
שטויות במיץ עגבניות תת רמה

מה הקשר ?? מה?
בירה נשר
Pro_XXL_Universe מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-11-08, 01:04   #40
kristine_87
חבר פעיל

כללי:: קירידהה

מישהו רוצה חזיר בפיתה?