ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 08-09-07, 11:14   #61
PcGunMan
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ואן דאם
אני מתבסס על עובדות !
עודף של חלבון שנאכל בארוחה אחת ייהפך בגוף שלך לפחמימות או לשומנים (כלומר: אם אכלת יותר חלבון ממה שהגוף שלך צריך לתהליכי החיים או לגדילת השריר – פשוט תשמין.... חד וחלק).
וזאת עובדה !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
תקרא מה שכתבתי לך במוניטין
PcGunMan מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-09-07, 11:16   #62
ואן דאם
IsraelBody VIP - חבר יהלום

עוסק ב:: מדריך חדר כושר
חדר כושר: הולמס פלייס
שלח הודעה דרך MSN אל ואן דאם

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Sugarzaza
There was a tendency for a higher nitrogen balance in young women fed four protein-containing meals a day compared with young women fed three meals a day, with lunch providing 80% of daily protein intake [25]. However, for adequate intakes of energy and protein, there was no difference in nitrogen balance between young women fed three or six meals per day [26].

עוד אחד:
In young subjects, the differences in protein anabolism were minor between the spread and the pulse patterns because the response of muscle protein synthesis to feeding was similar whatever the feeding pattern.

(1) Current Opinion in Clinical Nutrition & Metabolic Care. 6(3):301-306, May 2003.
Type and timing of protein feeding to optimize anabolism
שיחקת אותה כזה מבין גדול....
קח תעיין קצת.. תקרא ...
תחזור אליי ..
http://www.clalit20plus.co.il/NR/rdo...canCollege.pdf

http://www.clalit20plus.co.il/NR/rdo...eanabolism.pdf

http://www.clalit20plus.co.il/NR/rdo...ngthSports.pdf

http://www.clalit20plus.co.il/NR/rdo...Following_.pdf

http://www.clalit20plus.co.il/NR/rdo...Athletespd.pdf

מדריך חדר כושר , מוסמך וינגייט .
ואן דאם מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-09-07, 11:18   #63
Sugarzaza

שלח הודעה דרך ICQ אל Sugarzaza שלח הודעה דרך MSN אל Sugarzaza

A study was conducted to investigate the effect of feeding frequency on the rate and composition of weight loss and 24 h energy metabolism in moderately obese women on a 1000 kcal/day diet. During four consecutive weeks fourteen female adults (age 20-58 years, BMI 25.4-34.9 kg/m2) restricted their food intake to 1000 kcal/day. Seven subjects consumed the diet in two meals daily (gorging pattern), the others consumed the diet in three to five meals (nibbling pattern). Body mass and body composition, obtained by deuterium dilution, were measured at the start of the experiment and after two and four weeks of dieting. Sleeping metabolic rate (SMR) was measured at the same time intervals using a respiration chamber. At the end of the experiment 24 h energy expenditure (24 h EE) and diet-induced thermogenesis (DIT) were assessed by a 36 h stay in the respiration chamber. There was no significant effect of the feeding frequency on the rate of weight loss, fat mass loss or fat-free mass loss. Furthermore, fat mass and fat-free mass contributed equally to weight loss in subjects on both gorging and nibbling diet. Feeding frequency had no significant effect on SMR after two or four weeks of dieting. The decrease in SMR after four weeks was significantly greater in subjects on the nibbling diet. 24 h EE and DIT were not significantly different between the two feeding regimens

Patience + Persistence = Progress. (Bill Starr, The Strongest Shall Survive)

Sugarzaza מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-09-07, 11:22   #64
bigbit
מפתח גוף מתחרה

כללי:: אור ביטון
עוסק ב:: מתחרה מקצועי
שלח הודעה דרך ICQ אל bigbit

ציטוט:
תגיד, על מה אתה מתבסס? ציטוט מנענע?
זה לא נכון, והביאו פה כבר מחקרים שהוכיחו שזה לא נכון. אז די
בואנה אחי..הוא מתבסס על מחקרים
אתה מתבסס על פורומים אמריקאים שילדים בני 16 כותבים שם את המחקרים
על איזה ידע אתה מסתמך?למדת פעם משהו בנושא?קראת ספרים? עשית קורסים?אימנת?
אני מתבסס רק על מחקרים מדעיים מוסמכים וספרים וידע מקורסים..
אני לא מתעסק בכלל בידע שרשום באתרים שאתה נכנס אליהם..זה לא מקצועי
ישן 08-09-07, 11:26   #65
PcGunMan
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי bigbit
בואנה אחי..הוא מתבסס על מחקרים
אתה מתבסס על פורומים אמריקאים שילדים בני 16 כותבים שם את המחקרים
על איזה ידע אתה מסתמך?למדת פעם משהו בנושא?קראת ספרים? עשית קורסים?אימנת?
אני מתבסס רק על מחקרים מדעיים מוסמכים וספרים וידע מקורסים..
אני לא מתעסק בכלל בידע שרשום באתרים שאתה נכנס אליהם..זה לא מקצועי
מחזק!!! אמא שלי התחילה גם ירידה במשקל אצל יאיר והיא לא הקפידה כל כך על 3 שעות היא שאלה אותו למה זה כל כך חשוב לאכול כל 3 שעות אמר לה חד וחלק חילוף חומרים!!!!!
ועכשיו תגידו לי יאיר להב לא מבין :):):):) מי אתם שתבקעו תראו איפה אתם ותראו איפה הוא חחח
ישן 08-09-07, 11:27   #66
bigbit
מפתח גוף מתחרה

ציטוט:
A study was conducted to investigate the effect of feeding frequency on the rate and composition of weight loss and 24 h energy metabolism in moderately obese women on a 1000 kcal/day diet. During four consecutive weeks fourteen female adults (age 20-58 years, BMI 25.4-34.9 kg/m2) restricted their food intake to 1000 kcal/day. Seven subjects consumed the diet in two meals daily (gorging pattern), the others consumed the diet in three to five meals (nibbling pattern). Body mass and body composition, obtained by deuterium dilution, were measured at the start of the experiment and after two and four weeks of dieting. Sleeping metabolic rate (SMR) was measured at the same time intervals using a respiration chamber. At the end of the experiment 24 h energy expenditure (24 h EE) and diet-induced thermogenesis (DIT) were assessed by a 36 h stay in the respiration chamber. There was no significant effect of the feeding frequency on the rate of weight loss, fat mass loss or fat-free mass loss. Furthermore, fat mass and fat-free mass contributed equally to weight loss in subjects on both gorging and nibbling diet. Feeding frequency had no significant effect on SMR after two or four weeks of dieting. The decrease in SMR after four weeks was significantly greater in subjects on the nibbling diet. 24 h EE and DIT were not significantly different between the two feeding regimens
תקשיב המאמר הזה לא נותן מידע על מה האנשים אכלו..
בנוסף הוא עשה בדיקה רק על 14 נשים והוא לא ביצע את המחקר מספר פעמים כדי לבדוק את אמיתות העניין
בנוסף לא צויין מי ערך את המחקר..ואיפה הוא פורסם
זה לא מקצועי ..אי אפשר לייחס לזה חשיבות
ישן 08-09-07, 11:52   #67
Sugarzaza

ציטוט:
תקשיב המאמר הזה לא נותן מידע על מה האנשים אכלו..
בנוסף הוא עשה בדיקה רק על 14 נשים והוא לא ביצע את המחקר מספר פעמים כדי לבדוק את אמיתות העניין
בנוסף לא צויין מי ערך את המחקר..ואיפה הוא פורסם
זה לא מקצועי ..אי אפשר לייחס לזה חשיבות
אי אפשר לייחס חשיבות לטענות שלך שלא מבוססות על מחקרים בכלל.

רועי, כשאתה מביא פה לינקים לאבסטרקטים של עשרות עמודים אל תצפה שמישהו יעשה את העבודה בשבילך ויקרא את כל התזה הזו, אתה צריך להביא ציטוטים מהמחקר שמבססים את הטענה שלך.

ישן 08-09-07, 12:29   #68
PcGunMan
חבר פעיל

ציטוט:
אי אפשר לייחס חשיבות לטענות שלך שלא מבוססות על מחקרים בכלל.

רועי, כשאתה מביא פה לינקים לאבסטרקטים של עשרות עמודים אל תצפה שמישהו יעשה את העבודה בשבילך ויקרא את כל התזה הזו, אתה צריך להביא ציטוטים מהמחקר שמבססים את הטענה שלך.
אי אפשר להתיחס לחשיבות למישהו שלא יודע מזה דאבלים בכלל איך הם נראים לא יודע מזה מכון אתה מדבר אייתי על מחקררים:dry:
ישן 08-09-07, 12:29   #69
Sugarzaza

ציטוט:
פורסם במקור על ידי PcGunMan
אי אפשר להתיחס לחשיבות למישהו שלא יודע מזה דאבלים בכלל איך הם נראים לא יודע מזה מכון אתה מדבר אייתי על מחקררים:dry:
סתום ת'פה.

ישן 08-09-07, 12:31   #70
PcGunMan
חבר פעיל

אמא לה תרביץ לי עם העצמות שלך?
ישן 08-09-07, 12:32   #71
Sugarzaza

ציטוט:
אמא לה תרביץ לי עם העצמות שלך?
ההודעות שלך זה תת רמה, פשוט אל תגיב ותן למבוגרים לדבר.

ישן 08-09-07, 12:34   #72
PcGunMan
חבר פעיל

ציטוט:
ההודעות שלך זה תת רמה, פשוט אל תגיב ותן למבוגרים לדבר.
נו נכון אני יותר גדול ממך אז סתום ת'פה

עריכה: ההודעה שלי תת רמה תראה מה אתה רושם פה?? איזה זיוני שכל ההודעות שלי זה פנינה לעומת מה שאתה רושם
ישן 08-09-07, 12:35   #73
bigbit
מפתח גוף מתחרה

אני בניגוד אלייך מתבסס על הכשרה וקורסים שעברתי..קריאת ספרים מקצועיים..ניסיון..עבודה עם אנשי מקצוע
אתה מתבסס על שיטוט באינטרנט למציאת מאמרים שאף אחד לא קורא ..
המאמרים הרציניים יותר מפורסים באתרים רציניים שכולם קוראים..
כמו שזה נראה אתה לא מבדיל בין כדור לכדורת ובטח לא בתזונה
ישן 08-09-07, 12:51   #74
Sugarzaza

ציטוט:
אני בניגוד אלייך מתבסס על הכשרה וקורסים שעברתי..קריאת ספרים מקצועיים..ניסיון..עבודה עם אנשי מקצוע
שמע, אני הבאתי לך פה סימוכין ואני יכול להביא עוד. אני מדבר איתך בגובה העיניים בתור מישהו שלא מתבסס על דעה אישית אלא עדויות מחקריות אובייקטיביות. אתה בוחר להשאיר את הדיון ברמה שטחית עם טענות של "ככה קראתי, ככה שמעתי, ככה אמרו לי" בלי להביא דברים שיחזקו את מה שאתה אומר, עם הערות אישיות שלא במקום. פשוט אין סיבה להתייחס למה שאתה אומר ככה וחבל

ישן 08-09-07, 13:09   #75
shikoLM

הסמל האישי שלshikoLM

ציטוט:
שיחקת אותה כזה מבין גדול....
קח תעיין קצת.. תקרא ...
תחזור אליי ..
...
להוריד את הכובע בפנייך ובפני יעל דרור על קידום הקריאה הסלקטיבית בישראל.
לקרוא מאמר של יעל דרור ולצטט את הסימוכין בלי לקרוא אותם [וכנראה שגם היא לא] הוא לא מעשה חכם כל כך.
דיון לא כל כך ישן על הכתבה המדוברת של יעל דרור עם מספיק סימוכין (בערך 5 מחקרים, באדיבות משה) בנוסף לסימוכין ממקור אחד (שגם אתה צטטת) מהכתבה של יעל דרור שטוען בדיוק ההפך.
http://www.israelbody.com/showthread.php?t=27528

shikoLM מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-09-07, 13:15   #76
PcGunMan
חבר פעיל

ציטוט:
שמע, אני הבאתי לך פה סימוכין ואני יכול להביא עוד. אני מדבר איתך בגובה העיניים בתור מישהו שלא מתבסס על דעה אישית אלא עדויות מחקריות אובייקטיביות. אתה בוחר להשאיר את הדיון ברמה שטחית עם טענות של "ככה קראתי, ככה שמעתי, ככה אמרו לי" בלי להביא דברים שיחזקו את מה שאתה אומר, עם הערות אישיות שלא במקום. פשוט אין סיבה להתייחס למה שאתה אומר ככה וחבל
אתה קובע לי עובדות כוס עמק תתחיל להתאמן ותראה שזה לא נכון
ישן 08-09-07, 13:33   #77
Sugarzaza

ציטוט:
אתה קובע לי עובדות כוס עמק תתחיל להתאמן ותראה שזה לא נכון
אני מתאמן, גדל, ואפילו אוכל כל שעתיים. אז תחזור לפינה שלך בבקשה

ישן 08-09-07, 13:37   #78
הזברה

ציטוט:
אתה מתכוון שהוא מתבסס על רפרנסים שאתרים רציניים מהעולם העלו. היום ,מה לעשות, כל מכון מחקר שמכבד את עצמו מעלה לאנטרנט אבסטרקט על כל מחקר שלו ומציע את המחקר המלא למכירה כמקור רווח. כל מה שצריך לעשות, זה לחפש בגוגל את המשפט הראשון ולמצוא את האבסטרקט. רק כדוגמא לאחד הישנים:
http://grande.nal.usda.gov/ibids/ind...s&therow=81268

חלק מהמחקרים נמצאים בpubmed ,האתר שיש בו הכי הרבה אבסטרקטים למכירה. לmoshe מהפורום ,בגלל שהוא לומד באוניברסיטה , יש גישה למחקרים המלאים והוא בחר להביא את האבסטרקטים, כך שאלה ממש לא דברים שהועלו על ידי ילדים קטנים. בלינק ששיקולים הביא לך , אם תדלג לעמוד השני והלאה ,יש בדיוק את כל הפרטים שצריך ואת המחקרים שתוכל להגיב להם.

אם אתה טוען שיש מחקרים אחרים ,אתה מוזמן להביא, שנוכל לשפוט זאת כמו שצריך. אני בינתיים התרשמתי שהדעה הרווחת במקומות הנחשבים בעולם (ולא ,ישראל לא נחשבת) היא שאין קשר בין חילוף החומרים לתדירות הארוחות. דווקא הנטייה היום היא בכיוון ההפוך ממה שמקובל בארץ. אתה מוזמן למצוא לי מחקר שישנה את דעתי...
ישן 08-09-07, 13:54   #79
ואן דאם

עוסק ב:: מדריך חדר כושר
חדר כושר: הולמס פלייס
שלח הודעה דרך MSN אל ואן דאם

אני עדיין לא מבין על מה פה כל אחד מתווכח ...
תדירות הארוחות משפיעה על חילוף החומרים נקודה.. זה לא מעניין אותי כמה זה משפיע... אבל זה משפיע נקודה ...
אכילת 3 ארוחות גדולות וכבדות ביום מאטה את קצב שריפת הקלוריות חד וחלק ... ארוחה כבדה יוצרת עומס על מערכת העיכול ומביאה לעיכול חלקי ולא יעיל של המזון ... (נפח המאגר של הפחמימות והחלבונים מוגבל ועודף המזון יהפוך לשומן במאגר תאי השומן ולא ישמש מקור לשריפת אנרגיה בהפסקה שבין הארוחות) המסקנה = יש לשאוף ל-5-8 ארוחות קטנות ומפוזרות לאורך כל היום ..
ובקשר לבחור שהגיב על מה שהבאתי של יעל דרור...
הבאתי לו את זה כי הוא אמר שזה לא חשוב זמנים של אוכל וכמויות של אוכל... הוא אמר שהכל בסופו של דבר משנה בכמה קלוריות בן אדם יכניס.. וזה שטות ... ואתם חכמים גדולים כל אחד משחק לי אותה פה איזה תזונאי מזלזל לי ביעל דרור.. אתם בכלל יודעים איזה השכלה יש לה ? יש לה תואר שני בתזונה אתה בא ללמד אותה בעזרת "מחקרים" שמתפרסמים באינטרנט ?

מדריך חדר כושר , מוסמך וינגייט .
ואן דאם מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-09-07, 13:56   #80
PcGunMan
חבר פעיל

ציטוט:
אני עדיין לא מבין על מה פה כל אחד מתווכח ...
תדירות הארוחות משפיעה על חילוף החומרים נקודה.. זה לא מעניין אותי כמה זה משפיע... אבל זה משפיע נקודה ...
אכילת 3 ארוחות גדולות וכבדות ביום מאטה את קצב שריפת הקלוריות חד וחלק ... ארוחה כבדה יוצרת עומס על מערכת העיכול ומביאה לעיכול חלקי ולא יעיל של המזון ... (נפח המאגר של הפחמימות והחלבונים מוגבל ועודף המזון יהפוך לשומן במאגר תאי השומן ולא ישמש מקור לשריפת אנרגיה בהפסקה שבין הארוחות) המסקנה = יש לשאוף ל-5-8 ארוחות קטנות ומפוזרות לאורך כל היום ..
ובקשר לבחור שהגיב על מה שהבאתי של יעל דרור...
הבאתי לו את זה כי הוא אמר שזה לא חשוב זמנים של אוכל וכמויות של אוכל... הוא אמר שהכל בסופו של דבר משנה בכמה קלוריות בן אדם יכניס.. וזה שטות ... ואתם חכמים גדולים כל אחד משחק לי אותה פה איזה תזונאי מזלזל לי ביעל דרור.. אתם בכלל יודעים איזה השכלה יש לה ? יש לה תואר שני בתזונה אתה בא ללמד אותה בעזרת "מחקרים" שמתפרסמים באינטרנט ?
מחזק +++
תגובה