ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 12-10-08, 13:55   #21
hypertrophy
fucking super human שחקן פעיל בליגת הפוטבול הישראלית

הסמל האישי שלhypertrophy

עוסק ב:: יועץ כושר
חדר כושר: גו אקטיב ת"א

ציטוט:
פורסם במקור על ידי maaw צפה בהודעה
חבר,אתה יכול למצוא מקום יותר טוב להוציא בו את העצבים שלך,
אם לא בראש שלך לעזור ולתת עצות,פשוט אל תגיב,ואולי אתה גאון וכולם פה מטומטמים,
בשבילך אלה שאלות מפגרות אבל בשביל אנשים שלא מבינים בתחום אלה השאלות ששואלים,
ואם זה מעצבן אותך,אז פשוט אל תגיב..
לא מה שמעצבן הוא שאתה אפילו לא טורח לקרוא

ובנינו...ניראה לך שאפשר לגדול בלי אימונים?
בטח שאני אוציא את העצבים פה בגלל שהעצבים נובעים מהשטויות שלך ושל כמוך.....!
איך לעזאזל ניראה לם שתגדל בלי עבודה קשה?תן לי את החשיבה הלוגית שהובילה אותך למסקנה הזאת....ניראה לך שסתם המציאו חדרי כושר?סתם אנשים הולכים ומשקיעים בתכניות אימונים?סתם אנשים קורעים את עצמם?
המשפט שהכי הרגיז אותי אצלך היה אני לא מהאנשים שהולכים לחדרי כושר...למה מי אתה?מה זה נעלה ממך? אולי בגלל זה אתה נמצא בתת משקל..?לא חשבת על זה??
אם לא מתאמנים לא גדלים פשוט מאוד!תפסיקו לחשוב שיש נוסחאת פלא שעוקפת אימונים
לא רוצה להרשם לחדר כושר אל תבוא ותזיין פה ת'שכל כי אנשים משקיעים בתגובות כדי לעזור אבל אתה בא בגישה של "אני לא מתכוון להרשם כי אני לא מהאנשים האלה" אז מה אתה רוצה??
אפילו סטראידים לא יעזרו לך אם לא תתאמן!
בשורה התחתונה אנשים באים לעזור לך ואתה פשוט אומר להם "לא זה בסדר אני לא אתאמן" אז מה אתה רוצה מאיתנו? באת להסתלבט על אנשים באת להציק?
שורה תחתונה....תרשם לחדר כושר ותתחיל באמת להתאמן ולתפוס ת'עיניין ברצינות ואז נוכל לעזור לך לפני זה אין לנו בכלל מה לדבר על הנושא במיוחד אם אתה נמצא בתת משקל אימונים בבית לא יעזרו לך בצורה משמעותית
אז קח מה שאמרתי פה ברצינות ותאמין לי נשמח לעזור לך

You have to be mentally prepared or you will not make it. Pain and fear will be there with you, tempting you to stop, telling you to give up. Your body will be screaming for you to listen to them, and the little voice in your head will be begging you to do cease and desist. Tell them to shut up. You've got some growing to do!
לפניות, שאלות, בקשות, המלצות, תלונות - ליחצו כאן.
hypertrophy מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 12-10-08, 14:41   #22
maaw
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי hypertrophy צפה בהודעה
לא מה שמעצבן הוא שאתה אפילו לא טורח לקרוא

ובנינו...ניראה לך שאפשר לגדול בלי אימונים?
בטח שאני אוציא את העצבים פה בגלל שהעצבים נובעים מהשטויות שלך ושל כמוך.....!
איך לעזאזל ניראה לם שתגדל בלי עבודה קשה?תן לי את החשיבה הלוגית שהובילה אותך למסקנה הזאת....ניראה לך שסתם המציאו חדרי כושר?סתם אנשים הולכים ומשקיעים בתכניות אימונים?סתם אנשים קורעים את עצמם?
המשפט שהכי הרגיז אותי אצלך היה אני לא מהאנשים שהולכים לחדרי כושר...למה מי אתה?מה זה נעלה ממך? אולי בגלל זה אתה נמצא בתת משקל..?לא חשבת על זה??
אם לא מתאמנים לא גדלים פשוט מאוד!תפסיקו לחשוב שיש נוסחאת פלא שעוקפת אימונים
לא רוצה להרשם לחדר כושר אל תבוא ותזיין פה ת'שכל כי אנשים משקיעים בתגובות כדי לעזור אבל אתה בא בגישה של "אני לא מתכוון להרשם כי אני לא מהאנשים האלה" אז מה אתה רוצה??
אפילו סטראידים לא יעזרו לך אם לא תתאמן!
בשורה התחתונה אנשים באים לעזור לך ואתה פשוט אומר להם "לא זה בסדר אני לא אתאמן" אז מה אתה רוצה מאיתנו? באת להסתלבט על אנשים באת להציק?
שורה תחתונה....תרשם לחדר כושר ותתחיל באמת להתאמן ולתפוס ת'עיניין ברצינות ואז נוכל לעזור לך לפני זה אין לנו בכלל מה לדבר על הנושא במיוחד אם אתה נמצא בתת משקל אימונים בבית לא יעזרו לך בצורה משמעותית
אז קח מה שאמרתי פה ברצינות ותאמין לי נשמח לעזור לך
יש לי מנוי לחדר כושר,והתאמנתי הרבה ולא השגתי תוצאות אז התייאשתי..
גם אם אתה צודק,אתה יכול להתבטא בצורה יותר נורמלית ולא לצאת בביטויים כמו:"למה מי אתה" או "מה אתה רוצה"
אם היית רושם אותו דבר אבל בצורה יפה,הייתי קורא את התגובות שלך ובאמת מנסה להבין וללמוד,אבל כל עוד אתה מתבטא ככה זה גורם לי רק להתעצבן ולא להקשיב לך..
maaw מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 12-10-08, 14:54   #23
tomer19000
חבר מתחיל

ציטוט:
אני לא אחד שממש הולך לחדר כושר,אני יותר מתאמן בבית אימונים סבירים..
אני רוצה לעלות לפחות 5 ק"ג בחודש,ואני עדיין מחפש את הדרך לעשות את זה..
כל המאמרים באתר מסבכים אותי..ושאני שואל פה שום דבר לא טוב,ולא מספיק..
עד כדי כך קשה להעלות משקל?
אין איזו אבקה שנועדה בדיוק בשביל זה?

חבר יקר,שירשור של מעל 20 תגובות ואתה עדיין ממשיך להגיב דברים מטומטים!
נתחיל מזה שלא האימונים הם אלה שמעלים אותך במשקל(אולי במסת שריר)אלא האוכל שאתה אוכל במהלך היום,תזונה תזונה ושוב פעם תזונה. ואני אסביר לך גם למה אתה ודומים לך מקוממים כאן אנשים. "אני יותר מתאמן בבית אימונים סבירים" איזה אימונים אתה בדיוק מתאמן בבית??לפי רמת הידע שהצגת,ובנוסף לא נראה שיש לך איזשהו מיכשור המקסימום שאתה מתאמן(אם בכלל לפי רמת העצלנות המתוארת)אלה אימוני סיבולת,או כאלה שמפתחים חלקים פנימיים ולא באמת נותנים לך עלייה משמעותית,או בכלל במסת השריר,בדומה לאימונים בצבא אשר אינם כוללים משקולות בחדר כושר.
"אני רוצה לעלות 5 קילו ועדיין מחפש את הדרך הטובה ביותר לעשות זאת"?משפט מפגר,מה זאת אומרת מחפש את הדרך,אוכל אוכל אוכל,תזונה! מה אתה בא ומבלבל לנו פה את המוח שאתה לא מצליח לעלות במשקל, אתה טוויל ששוקל פאקינג 59 קילו שחברה שלי,בחורה מאוד יפה ובנוייה היטב שוקלת 54 והיא 1.66!!והיא בחורה.ילדה.נראה שאין לך שום משמעת עצמית ואתה לא מסוגל לאכול כמו שצריך,ואתה גם בא ורושם"כל המאמרים באתר מסבכים אותי" כשהמאמרים מאוד ברורים ומה שעוד יותר ברור שאתה מתעצל לקרוא אותם.ואתה עוד בא בטענות לגבי התשובות שאתה מקבל פה שיש פה אנשים,כולל אנוכי שקוראים את עצם שעה וחצי מינימום 4-6 פעמים בשבוע באימונים מפרכים,שומרים משמעת תזונתית מטורפת הכוללת בתוכה 5-7 ארוחות ביום,בשעות מסודרות עפ"י תפריט מסודר שבדרך לא כולל שום פינוקים אלה פאקינג כל יום אותן ארוחות מסריחות,סופרים קלוריות,מקפידים על שינה מאוזנת,קורעים את הכיס בשביל תוספי תזונה מתאימים ואחרי כל זה עולים אולי 2-4 קילו בחודש(תלוי אם מדבור במסה נקייה או מלוכלכלת)וזה רק במידה ועשית הכל נכון.ותאמין לי שתשקול 80 לגובה שלך,יהיה לך פי 10 יותר קשה לעלות במשקל מאשר עכשיו שאתה במשקל נוצה לגובה שלך. "עד כדי כך קשה לעלות במשקל" קיבלת על קצה המזלג כמה זה קשה(לפחות לנו)אתה במשקל שלך אם ההית אוכל כמו חצי בנאדם לפחות ההית מעלה איזה 3 קילו בחודש לפחות,עם טיפה משמעת עצמית. אין "לא יכול לאכול",יש "לא רוצה לאכול ומוותר לעצמי". אז חבר יקר,לפני שאתה זורק"אין איזה אבקה שנועדה בדיוק בשביל זה" קודם כל תקרא מה זה אבקה(למקרה שאתה לא יודע,אבקה היא בדיוק כמו אוכל,ארוחה מאוזנת שכוללת את כל אבות המזון)במקרה שלך לא ההיתי ממליץ להתקרב לאבקה עכשיו,כי קודם כל תלמד לאכול כמו בנאדם,תיקח עכשיו אבקה זה היה בשבילך כמו ארוחה ולא תאכל אחרי זה 8 שעות אז מה תעשה בזה??קודם כל תפתח הרגלי אכילה נכונים בפרופורציות מתאימות,תעלה נקי,אחר כך תתחיל לחשוב על אבקות.את ה400 ש"ח שתזרוק עכשיו על אבקה(שמבחינתך זה כמעט כמו לזרוק אותם לפח)עדיף שתיתן אותם לגיל בישראל בודי,או כל תזונאי שידריך אותך,תאמין לי השקעה שתשתלם לך פי מליון. אחרי שתעשה את כל האמור לעיל,תחזור לכאן,תזכיר לנו מי אתה וכמה טיפש יצאת בהודעות שלך עכשיו,ותתייעץ לגבי המשך תוכנית תזונה ואימוניםףאולי אז מישהו ייקח אותך ברצינות.בהצלחה.
tomer19000 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 12-10-08, 15:00   #24
hypertrophy

הסמל האישי שלhypertrophy

ציטוט:
פורסם במקור על ידי tomer19000 צפה בהודעה
נתחיל מזה שלא האימונים הם אלה שמעלים אותך במשקל(אולי במסת שריר)אלא האוכל שאתה אוכל במהלך היום,תזונה תזונה ושוב פעם תזונה. ואני אסביר לך גם למה אתה ודומים לך מקוממים כאן אנשים. "אני יותר מתאמן בבית אימונים סבירים" איזה אימונים אתה בדיוק מתאמן בבית??לפי רמת הידע שהצגת,ובנוסף לא נראה שיש לך איזשהו מיכשור המקסימום שאתה מתאמן(אם בכלל לפי רמת העצלנות המתוארת)אלה אימוני סיבולת,או כאלה שמפתחים חלקים פנימיים ולא באמת נותנים לך עלייה משמעותית,או בכלל במסת השריר,בדומה לאימונים בצבא אשר אינם כוללים משקולות בחדר כושר.
"אני רוצה לעלות 5 קילו ועדיין מחפש את הדרך הטובה ביותר לעשות זאת"?משפט מפגר,מה זאת אומרת מחפש את הדרך,אוכל אוכל אוכל,תזונה! מה אתה בא ומבלבל לנו פה את המוח שאתה לא מצליח לעלות במשקל, אתה טוויל ששוקל פאקינג 59 קילו שחברה שלי,בחורה מאוד יפה ובנוייה היטב שוקלת 54 והיא 1.66!!והיא בחורה.ילדה.נראה שאין לך שום משמעת עצמית ואתה לא מסוגל לאכול כמו שצריך,ואתה גם בא ורושם"כל המאמרים באתר מסבכים אותי" כשהמאמרים מאוד ברורים ומה שעוד יותר ברור שאתה מתעצל לקרוא אותם.ואתה עוד בא בטענות לגבי התשובות שאתה מקבל פה שיש פה אנשים,כולל אנוכי שקוראים את עצם שעה וחצי מינימום 4-6 פעמים בשבוע באימונים מפרכים,שומרים משמעת תזונתית מטורפת הכוללת בתוכה 5-7 ארוחות ביום,בשעות מסודרות עפ"י תפריט מסודר שבדרך לא כולל שום פינוקים אלה פאקינג כל יום אותן ארוחות מסריחות,סופרים קלוריות,מקפידים על שינה מאוזנת,קורעים את הכיס בשביל תוספי תזונה מתאימים ואחרי כל זה עולים אולי 2-4 קילו בחודש(תלוי אם מדבור במסה נקייה או מלוכלכלת)וזה רק במידה ועשית הכל נכון.ותאמין לי שתשקול 80 לגובה שלך,יהיה לך פי 10 יותר קשה לעלות במשקל מאשר עכשיו שאתה במשקל נוצה לגובה שלך. "עד כדי כך קשה לעלות במשקל" קיבלת על קצה המזלג כמה זה קשה(לפחות לנו)אתה במשקל שלך אם ההית אוכל כמו חצי בנאדם לפחות ההית מעלה איזה 3 קילו בחודש לפחות,עם טיפה משמעת עצמית. אין "לא יכול לאכול",יש "לא רוצה לאכול ומוותר לעצמי". אז חבר יקר,לפני שאתה זורק"אין איזה אבקה שנועדה בדיוק בשביל זה" קודם כל תקרא מה זה אבקה(למקרה שאתה לא יודע,אבקה היא בדיוק כמו אוכל,ארוחה מאוזנת שכוללת את כל אבות המזון)במקרה שלך לא ההיתי ממליץ להתקרב לאבקה עכשיו,כי קודם כל תלמד לאכול כמו בנאדם,תיקח עכשיו אבקה זה היה בשבילך כמו ארוחה ולא תאכל אחרי זה 8 שעות אז מה תעשה בזה??קודם כל תפתח הרגלי אכילה נכונים בפרופורציות מתאימות,תעלה נקי,אחר כך תתחיל לחשוב על אבקות.את ה400 ש"ח שתזרוק עכשיו על אבקה(שמבחינתך זה כמעט כמו לזרוק אותם לפח)עדיף שתיתן אותם לגיל בישראל בודי,או כל תזונאי שידריך אותך,תאמין לי השקעה שתשתלם לך פי מליון. אחרי שתעשה את כל האמור לעיל,תחזור לכאן,תזכיר לנו מי אתה וכמה טיפש יצאת בהודעות שלך עכשיו,ותתייעץ לגבי המשך תוכנית תזונה ואימוניםףאולי אז מישהו ייקח אותך ברצינות.בהצלחה.
כל מילה בסלע

You have to be mentally prepared or you will not make it. Pain and fear will be there with you, tempting you to stop, telling you to give up. Your body will be screaming for you to listen to them, and the little voice in your head will be begging you to do cease and desist. Tell them to shut up. You've got some growing to do!
ישן 12-10-08, 15:08   #25
itaiprz1
חבר פעיל

הסמל האישי שלitaiprz1

עוסק ב:: אאני עוסק בעיקר בסמים.
חדר כושר: ספורטוב
שלח הודעה דרך ICQ אל itaiprz1 שלח הודעה דרך MSN אל itaiprz1

ציטוט:
אני לא אחד שממש הולך לחדר כושר,אני יותר מתאמן בבית אימונים סבירים..
אני רוצה לעלות לפחות 5 ק"ג בחודש,ואני עדיין מחפש את הדרך לעשות את זה..
כל המאמרים באתר מסבכים אותי..ושאני שואל פה שום דבר לא טוב,ולא מספיק..
עד כדי כך קשה להעלות משקל?
אין איזו אבקה שנועדה בדיוק בשביל זה?
בוא אני ידבר איתך ברוגע ויסביר לך כמה דברים
5 ק"ג ביום אתה לא תעלה אלה אם אתה מוכן לקחת "ממתקים" וגם הם למתחילים כמוך לא יעזרו.
אני ממליץ לך לקחת את כל העיניין הזה ברצינות החלבון לא יגדיל אותך
תאכל חלבון פחמימות ושומנים טובים ואז תגדל,
אהבקה נועדה לתת פלוס לתפריט כלומר אם אתה אוכל 3000 קלוריות ואתה צריך 3500 אתה לוקח,
היא לא תגדיל אותך ככה כי סך הכל מה שקובע איך שתיגדאר זה האוכל תאכל הרבה תיגדל הרבה תאכל טיפה לא תגדל.
itaiprz1 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 12-10-08, 15:10   #26
UltraShay
חבר פעיל

הסמל האישי שלUltraShay

ממתקים חחח..
משקל:92
היקף יד קר: 42
תמונה מאמצע מסה
UltraShay מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 12-10-08, 15:26   #27
maaw
חבר פעיל

ציטוט:
שאני חוזר להזכיר לך כמה טיפש יצאתי או כמה שחצן יצאת?
ישן 12-10-08, 16:05   #28
tomer19000
חבר מתחיל

ברירת מחדל שחצן על שנתתי לך מידע חיוני

או על זה שמרגיז אותך שאני יודע(כי ישבתי,הקדשתי שעות על גבי שעות וקראתי והתייעצתי עם אנשי מקצוע). באת לפה לחפש תשובות(למרות שאתה כנראה חושב שבאת לקבל פה אבקת פלא שתעלה אותך 5 קילו בחודש בזמן שתשחק פרו אבולישן בסוני). תגיד תודה ותתחיל להפנים.
ישן 12-10-08, 16:31   #29
maaw
חבר פעיל

ציטוט:
או על זה שמרגיז אותך שאני יודע(כי ישבתי,הקדשתי שעות על גבי שעות וקראתי והתייעצתי עם אנשי מקצוע). באת לפה לחפש תשובות(למרות שאתה כנראה חושב שבאת לקבל פה אבקת פלא שתעלה אותך 5 קילו בחודש בזמן שתשחק פרו אבולישן בסוני). תגיד תודה ותתחיל להפנים.
אמרתי את זה כבר לאחד לפניך,גם אם אתה צודק יש דרך להגיד את הדברים..
ישן 12-10-08, 17:33   #30
tomer19000
חבר מתחיל

ציטוט:
אמרתי את זה כבר לאחד לפניך,גם אם אתה צודק יש דרך להגיד את הדברים..
אומרים לך ואתה ממשיך להתעקש,אתה כנראה חושב שכולנו סתומים ופרייארים שאנחנו קורעים את עצמינו ואתה תמציא שיטה חדשה להתקדמות מסיבית ללא עבודה.וחוץ מזה הויכוח פה מיותר ולא קשור לפורום
שכן אנחנו לא מדברים פה על מחלוקת על על גחמות של בחור צעיר מאוד.
בכל מקרה,בהצלחה,ואם בכל מקרה תתעקש על אבקה לעלייה במשקל(שלא תקנה חלבון בטעות,אתה עוד מסוגל)אז שיהיה יחס בין פחמימות לחלבונים בערך 1:5.השק הגדול של הserious mass יכול להיות טוב.(בכל מקרה לטעמי עד שלא תעלה איזה 15 קילו לפחות אין טעם בעייני.
ישן 12-10-08, 19:48   #31
maaw
חבר פעיל

ציטוט:
אומרים לך ואתה ממשיך להתעקש,אתה כנראה חושב שכולנו סתומים ופרייארים שאנחנו קורעים את עצמינו ואתה תמציא שיטה חדשה להתקדמות מסיבית ללא עבודה.וחוץ מזה הויכוח פה מיותר ולא קשור לפורום
שכן אנחנו לא מדברים פה על מחלוקת על על גחמות של בחור צעיר מאוד.
בכל מקרה,בהצלחה,ואם בכל מקרה תתעקש על אבקה לעלייה במשקל(שלא תקנה חלבון בטעות,אתה עוד מסוגל)אז שיהיה יחס בין פחמימות לחלבונים בערך 1:5.השק הגדול של הserious mass יכול להיות טוב.(בכל מקרה לטעמי עד שלא תעלה איזה 15 קילו לפחות אין טעם בעייני.

עכשיו אני מתחיל באמת לנסות להפנים ולהעריך את העזרה שלך,שאתה מדבר בצורה יפה..
באמת שאין טעם לוויכוחים,אז פשוט אשאל שאלה שלא מצאתי עליה עוד תשובה חד משמעית..

כמה פחמימות צריך לאכול ביום? האם זה גם ביחס של חלבונים 2 גרם על כל ק"ג ממשקל הגוף?

ואם זה משנה אז אני חוזר שוב לחדר כושר לעוד נסיון..
ישן 12-10-08, 20:03   #32
Bono
חבר פעיל

ציטוט:
אם כל מיליוני הניסיונות שלך לא הלכו אולי תעשה ניסיון אמיתי ותרשם לחדר כושר?!?!?
מספיק לבוא לפה ולשאול את אותה שאלה מפגרת טיפשית מטומטמת ומרגיזה!!!!
"אם אני בתת משקל ולא אחד שהולך לחדר כושר איך אני אעלה מסת שריר?
תשובה:אתה לא!!!!ם תתאמן בחר כושר כמו שצריך תאכל נכון אתה תעלה מסת שריר

ועוד יותר מרגיז זה שאתה רוצה תוך חודש לעלות ב5 קילו!!!בבית!!!טיבעי!!!!
מספיק כבר!!!!אפילו שומן לא תוכל לעלות 5 ק"ג!!!!!אז שריר!!!
ואני פונה לכל האנשים ששואלים שאלות דומות!!!!

מתאמנים כמו שצריך[חדר כושר,מכשירים בבית,] אוכלים הרבה ואז עולים!!!!!!
תפסיק להכנס לפה ולשאול כל שלושה ימים את השאלה הזאת!!!!

לעיניין תוך חודש לא תעלה 5 קילו שריר נקי בבית רק מאוכל
תלך לחדר כושר תרשם ואם תרצה תכנית אימונים טובה נוכל לעזור לך
נתן לך קצת טיפים לתזונה ותראה איך כמה חודשים אתה תגדל
מעבר לזה אתה לא יכול לעשות כלום שהוא ממש אפקטיבי!
:):):):) איזה קריזה תפסתה עליו...
אבל כל מה שאמרתה נכון...
Bono מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 12-10-08, 20:04   #33
Bono
חבר פעיל

ציטוט:
עכשיו אני מתחיל באמת לנסות להפנים ולהעריך את העזרה שלך,שאתה מדבר בצורה יפה..
באמת שאין טעם לוויכוחים,אז פשוט אשאל שאלה שלא מצאתי עליה עוד תשובה חד משמעית..

כמה פחמימות צריך לאכול ביום? האם זה גם ביחס של חלבונים 2 גרם על כל ק"ג ממשקל הגוף?

ואם זה משנה אז אני חוזר שוב לחדר כושר לעוד נסיון..
תקרא את זה ותעשה
http://www.israelbody.com/showthread.php?t=39074
Bono מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 12-10-08, 23:25   #34
hypertrophy

הסמל האישי שלhypertrophy

מה יש לנסות בחדר כושר?
פשוט תרשם..תבקש תכנית אימונים בכיף נוכל לעזור לך תתאמן חזק ובלי לחפף ובעזרת התזונה תגדל
היחס בישבילך הוא 2.5 חלבון על כל קילו משקל גוף את זה תכפיל ב-4 [מצבך הוא תת משקל אז אתה צריך משהו קיצוני] תחלק את הכל ל6 ארוחות ביום אל תתבייש לאכול עוד חוץ מהארוחות[דברים מזינים]
טיפים קטנים חלבון מחלב דגים בשר ובייצים אלו החלבונים שאתה צריך תחלק את זה שווה בשווה לאורך הארוחות
תאכל קופסאת קוטג' לפני השינה זב יעזור לך להשאר אנאבולי חלק גדול מהלילה
תשתדל שרוב הפחמימות יהיו מורכבות עם סיבים תזונתיים [שיבול שועל,לחם מלא,פסטות,תפו"א,]
לאחר אימון פחמימות מהירות כמו תמרים,סוכר ענבים, ביחד עם החלבון
לאכול מיד בבוקר וקצת לפני השינה
לשתות מספיק מים

זה בינתיים בקשר לתזונה
בקשר לאימונים פשוט תתאמן חזק ובלי רחמים בתור התחלה קצת יותר בעדינות כדי לתת לגוף שלך להתרגל ואחרי 3 שבועות בערך תתחיל להפציץ
לא לחפף בשום שריר לא לוותר על שום שריר
להשתדל כמה שיותר תרגילים מורכבים [יותר ממפרק אחד בתנועה]

זהו בינתיים.....אתה מוזמן להמשיך להתייעץ גם בקשר לבניית תכניות אימונים[אתה יכול לקחת את תכניות האימונים באתר הראשי ולהתקדם איתם לפי הזמן

עוד חודשיים תתחיל לראות שינויים מסויימים אני הייתי ממליץ לך להתחיל לתעד בתמונות ומדידות את ההתקדמות שלך כבר מההתחלה וכל חודש לבדוק שוב....

ישן 12-10-08, 23:29   #35
Holy_Templar
מנהל הפורום

הסמל האישי שלHoly_Templar

חדר כושר: חדר כושר
שלח הודעה דרך MSN אל Holy_Templar

ציטוט:
מה יש לנסות בחדר כושר?
פשוט תרשם..תבקש תכנית אימונים בכיף נוכל לעזור לך תתאמן חזק ובלי לחפף ובעזרת התזונה תגדל
היחס בישבילך הוא 2.5 חלבון על כל קילו משקל גוף את זה תכפיל ב-4 [מצבך הוא תת משקל אז אתה צריך משהו קיצוני] תחלק את הכל ל6 ארוחות ביום אל תתבייש לאכול עוד חוץ מהארוחות[דברים מזינים]
טיפים קטנים חלבון מחלב דגים בשר ובייצים אלו החלבונים שאתה צריך תחלק את זה שווה בשווה לאורך הארוחות
תאכל קופסאת קוטג' לפני השינה זב יעזור לך להשאר אנאבולי חלק גדול מהלילה
תשתדל שרוב הפחמימות יהיו מורכבות עם סיבים תזונתיים [שיבול שועל,לחם מלא,פסטות,תפו"א,]
לאחר אימון פחמימות מהירות כמו תמרים,סוכר ענבים, ביחד עם החלבון
לאכול מיד בבוקר וקצת לפני השינה
לשתות מספיק מים

זה בינתיים בקשר לתזונה
בקשר לאימונים פשוט תתאמן חזק ובלי רחמים בתור התחלה קצת יותר בעדינות כדי לתת לגוף שלך להתרגל ואחרי 3 שבועות בערך תתחיל להפציץ
לא לחפף בשום שריר לא לוותר על שום שריר
להשתדל כמה שיותר תרגילים מורכבים [יותר ממפרק אחד בתנועה]

זהו בינתיים.....אתה מוזמן להמשיך להתייעץ גם בקשר לבניית תכניות אימונים[אתה יכול לקחת את תכניות האימונים באתר הראשי ולהתקדם איתם לפי הזמן

עוד חודשיים תתחיל לראות שינויים מסויימים אני הייתי ממליץ לך להתחיל לתעד בתמונות ומדידות את ההתקדמות שלך כבר מההתחלה וכל חודש לבדוק שוב....

כל מילה בסלע ...

כל מה שמתאמן מתחיל צריך אמרת כאן באשכול הזה... ואני אוסיף

http://www.israelbody.com/showthread.php?t=39074

זה עלייה במסה מא-ת בהקשר לתפריט

תקרא, תחכים, תפני,ם תטמיע, תיישם, יהיו תוצאות
תגובה