ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 03-12-06, 11:41   #1
The Rock
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל The Rock שלח הודעה דרך AIM אל The Rock שלח הודעה דרך MSN אל The Rock
ברירת מחדל עידכון לאחר הניתוח...

שלום לום...בטח לא אכפת לכם אם חזרתי או לא אבל בכל זאת אני יעדן לאלה שאפילו קצת יכפת להם...
אווקי אני כרגע 4 ימים אחרי הניתוח...

הניתוח עבר בהצלחה וזהו זה למשקפיים ולעדשות מגע...
היום אני הולך להוציא את העדשות הסטריליות ששמו לי בעיניים כדי למוע זיהומים ושימוש מיותר בטיפות שונות...
ביום של הניתוח השתנתי כמות פעמים שאני משתין בשבוע...אני חשבתי שניתוח הוא מאוד מסובך וכאוב אפילו אך הוא ל6א כואב כיוון שעושים לך הרדמה לעין עצמה ואתה לא מרגיש כלום...
אני נשכב על מיטת הניתוח והאחות מעבירה לי מעל לראש מין מכונה גדולה כזאת שהיא בעצם מכונת הלייזר...לאחר כ 5 דקות של שכיבה בלי עשייה מרובה ועם מחשבות של מתאבד שהולך למות נכנס הרופא ואומר שלום רועי אנחנו מיד נתחיל בניתוח...
לאחר כל ההכנות של הניתוח הוא פותח לי את העפעפיים ומכניס לי מין כזה ברזל לתוך בית העין על מנת שאני לא ימצמץ...לא הרגשתי כלום כיוון שהעיינים היו מורדמות אך הייתי ער לכל הניתוח...
לאחר מכן הוא אומר רועי תתרכז בנקודה האדומה ואל תזוז ממנה (אני מהפחד שמשהו לא ילך כשורה מסתכל ישר בלי לומר שום מילה)..המנתח אומר תהילך שיוף הקרנית יתחיל בעוד 3..2..1..פתאום אני שומע את המכונה עושה מין רעש מוזר ומתחילים פלאשים בצבע אדום...הפלאשים האדומים הגבירו תדירות עם הזמן...וראיתי מסך אדום מהבהב זה כאילו צפציצים אותך בפלאים בצבע אדום ללא סוף...לאחר שאני רואה את הפלאשים בצבע האדום אני שומע רעש של משו עולה מהמכונה פתאום בא כזה רעש צ'זזזזזזז ואני רואה קרן סגולה לבנה מטיילת לי בכל אזור הראייה ומריחים ריח של עוף שרוף כייון ששורפים את הקרנית...לאחר השיוף הראשוני של עין ימין הוא שוטף את העין ומנגב אותה מספר פעמיים...לאחר מכן עוד...עוד שיוף באותו עין...אותו הדבר אותו קול של המכונה ואותם פלאשים בצבע אדום חזרו..ההרגשה היא הרגשה פסיכודלית כזאת כאילו הרגשה שאתה לא יודע איפה אתה ואתה לא מתמקד בכלום המוח שלך שרוי רק בדבר אחד שזה הויזואליות של הפלאשים...עם הזמן אתה אפילו לא מרגיש שיש רעש או ריח של עוף שרוף...
לאחר השיוף השני של העין הוא מנגב ושוטף שוב את העין..ולאחר מכן שם עדשה סטרילית וסוגר את העין עם תחשבות...
לאחר מכן כנ"ל אותו תהילך גם לעין השניייה...
לאחר הניתוח הרופא הסיר את התחבושות שהוא שם לי על העיינים...ואמר אתה יכול לפקוח אותם...ראיתי ממש חד לאותו רגע...עד שהעיינים התחילו לכאוב לי וראיתי פחות טוב ופחת טוב...
אני יוצא מחדר הניתוח עם עיינים פחוקות ועם ראייה לא הכי טובה...
ניכנסתי למכונית..כמובן שלא נהגתי חח אלא אבא שלי נהג...לאט לאט הרגשתי שהעיינים שלי נסגרות ואני לא יכול לפתוח אותם... לא הצלחתי לפתוח את העינים וכאשר הצלחתי לפתוח ירד שטף של דמעות ממש כאילו מישו פתח לי ברז בעיינם וכל פניי היו בדמעות...
לאחר מכן חזרתי הביתה ונשכבתי לישון...בשעה 4 בבוקר הרגשתי כאבים עזים בעין...ומאז הכאבים נרגעו עם הזמן...
וגם הראייה השתפרה עם אותו יום שהולך...
כרגע 4 ימים לאחר הניתוח אני רואה די טוב ...לא הכי טוב אבל רואה טוב...
ההרגשה אחרי הניתוח היא הרגשה ממש לא מעולה אתה כולך שפוך כמו ג'לי...
עכשיו רק הזמן יעשה את שלו...יש לי עוד שבועיים עד שאני יגיע לראייה יציבה וטובה..וכפי מה שצפוי אמרוה להיות לי ראייה שהיא מעל 6/6...
הניתוח הוא לא הרבה זמן אלא רק רבע שעה...אך הבדיקות הם הרבה זמן
הניתוח עלה לי 5225 לאחר התמקחות ...

וזהו שמח לראות בלי משקפיים ועדשות מגע ושמח לשתף חוויות שהיו לי במהלך הניתוח
וזהו...תיהיו לי בבריאים

ביי בייי
The Rock מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-12-06, 11:42   #2
noni
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלnoni

כללי:: בת ים
עוסק ב:: אבטחת מועדונים/ברים
חדר כושר: MY HOME GYM
שלח הודעה דרך MSN אל noni

טוב שעבר
תהיה בריא !!
ישן 03-12-06, 11:52   #3
ruhl
חבר פעיל

תיהיה בריא
בן כמה אתה?
חשבתי שאפשר לעבור את הניתוח רק אחרי גיל 21
ruhl מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-12-06, 12:10   #4
The Rock
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל The Rock שלח הודעה דרך AIM אל The Rock שלח הודעה דרך MSN אל The Rock

אני בן 18 ולא צריך 21 היו כל מיני שמועות שזה פוגע בפוריות הגבר אבל זה לא.....יאנו לפני גיל 21
ישן 03-12-06, 12:46   #5
Real
חבר פעיל

הסמל האישי שלReal

עוסק ב:: צייד אוצרות
חדר כושר: מריוט
שלח הודעה דרך MSN אל Real

סיפרת על זה לא?.. לפני הניתוח.. שמח שעברת אתזה בהצלחה אחי.. !..
ותודה.. !..
ישן 03-12-06, 14:15   #6
Night_Wolf
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Night_Wolf

העיכר שהכל עבר בהצלחה !
Night_Wolf מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-12-06, 14:43   #7
NIRAN
חבר פעיל

הסמל האישי שלNIRAN

שלח הודעה דרך ICQ אל NIRAN

וואי מעניין מה שכתבת! כי גם אני רוצה לעבור את זה
בהצלחה אחי ומזל טוב!
ישן 03-12-06, 15:04   #8
Leo
חבר ותיק

כללי:: אני אואב תרד
עוסק ב:: סוחר תרד.
שלח הודעה דרך MSN אל Leo

ואללה הם מרוויחים 5k להליך של 15 דקות והשקעה כמעט חד פעמית של ציוד , לא פלא שכולם שמה טחונים בתעשייה הזאת.

ועוד אי אפשר כאילו להקים עסק זול כי צריך מיומנות לזה

Leo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-12-06, 15:27   #9
Bodybuilder
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Bodybuilder

ציטוט:
פורסם במקור על ידי The Rock
שלום לום...בטח לא אכפת לכם אם חזרתי או לא אבל בכל זאת אני יעדן לאלה שאפילו קצת יכפת להם...
אווקי אני כרגע 4 ימים אחרי הניתוח...

הניתוח עבר בהצלחה וזהו זה למשקפיים ולעדשות מגע...
היום אני הולך להוציא את העדשות הסטריליות ששמו לי בעיניים כדי למוע זיהומים ושימוש מיותר בטיפות שונות...
ביום של הניתוח השתנתי כמות פעמים שאני משתין בשבוע...אני חשבתי שניתוח הוא מאוד מסובך וכאוב אפילו אך הוא ל6א כואב כיוון שעושים לך הרדמה לעין עצמה ואתה לא מרגיש כלום...
אני נשכב על מיטת הניתוח והאחות מעבירה לי מעל לראש מין מכונה גדולה כזאת שהיא בעצם מכונת הלייזר...לאחר כ 5 דקות של שכיבה בלי עשייה מרובה ועם מחשבות של מתאבד שהולך למות נכנס הרופא ואומר שלום רועי אנחנו מיד נתחיל בניתוח...
לאחר כל ההכנות של הניתוח הוא פותח לי את העפעפיים ומכניס לי מין כזה ברזל לתוך בית העין על מנת שאני לא ימצמץ...לא הרגשתי כלום כיוון שהעיינים היו מורדמות אך הייתי ער לכל הניתוח...
לאחר מכן הוא אומר רועי תתרכז בנקודה האדומה ואל תזוז ממנה (אני מהפחד שמשהו לא ילך כשורה מסתכל ישר בלי לומר שום מילה)..המנתח אומר תהילך שיוף הקרנית יתחיל בעוד 3..2..1..פתאום אני שומע את המכונה עושה מין רעש מוזר ומתחילים פלאשים בצבע אדום...הפלאשים האדומים הגבירו תדירות עם הזמן...וראיתי מסך אדום מהבהב זה כאילו צפציצים אותך בפלאים בצבע אדום ללא סוף...לאחר שאני רואה את הפלאשים בצבע האדום אני שומע רעש של משו עולה מהמכונה פתאום בא כזה רעש צ'זזזזזזז ואני רואה קרן סגולה לבנה מטיילת לי בכל אזור הראייה ומריחים ריח של עוף שרוף כייון ששורפים את הקרנית...לאחר השיוף הראשוני של עין ימין הוא שוטף את העין ומנגב אותה מספר פעמיים...לאחר מכן עוד...עוד שיוף באותו עין...אותו הדבר אותו קול של המכונה ואותם פלאשים בצבע אדום חזרו..ההרגשה היא הרגשה פסיכודלית כזאת כאילו הרגשה שאתה לא יודע איפה אתה ואתה לא מתמקד בכלום המוח שלך שרוי רק בדבר אחד שזה הויזואליות של הפלאשים...עם הזמן אתה אפילו לא מרגיש שיש רעש או ריח של עוף שרוף...
לאחר השיוף השני של העין הוא מנגב ושוטף שוב את העין..ולאחר מכן שם עדשה סטרילית וסוגר את העין עם תחשבות...
לאחר מכן כנ"ל אותו תהילך גם לעין השניייה...
לאחר הניתוח הרופא הסיר את התחבושות שהוא שם לי על העיינים...ואמר אתה יכול לפקוח אותם...ראיתי ממש חד לאותו רגע...עד שהעיינים התחילו לכאוב לי וראיתי פחות טוב ופחת טוב...
אני יוצא מחדר הניתוח עם עיינים פחוקות ועם ראייה לא הכי טובה...
ניכנסתי למכונית..כמובן שלא נהגתי חח אלא אבא שלי נהג...לאט לאט הרגשתי שהעיינים שלי נסגרות ואני לא יכול לפתוח אותם... לא הצלחתי לפתוח את העינים וכאשר הצלחתי לפתוח ירד שטף של דמעות ממש כאילו מישו פתח לי ברז בעיינם וכל פניי היו בדמעות...
לאחר מכן חזרתי הביתה ונשכבתי לישון...בשעה 4 בבוקר הרגשתי כאבים עזים בעין...ומאז הכאבים נרגעו עם הזמן...
וגם הראייה השתפרה עם אותו יום שהולך...
כרגע 4 ימים לאחר הניתוח אני רואה די טוב ...לא הכי טוב אבל רואה טוב...
ההרגשה אחרי הניתוח היא הרגשה ממש לא מעולה אתה כולך שפוך כמו ג'לי...
עכשיו רק הזמן יעשה את שלו...יש לי עוד שבועיים עד שאני יגיע לראייה יציבה וטובה..וכפי מה שצפוי אמרוה להיות לי ראייה שהיא מעל 6/6...
הניתוח הוא לא הרבה זמן אלא רק רבע שעה...אך הבדיקות הם הרבה זמן
הניתוח עלה לי 5225 לאחר התמקחות ...

וזהו שמח לראות בלי משקפיים ועדשות מגע ושמח לשתף חוויות שהיו לי במהלך הניתוח
וזהו...תיהיו לי בבריאים

ביי בייי
קודם כול מזל טוב !
ותגיד אתה גרוזיני ?
תוסיף אותי לאיסי 324132059
Bodybuilder מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-12-06, 15:28   #10
VoRteX
חבר פעיל

אחי קודם כל מזל טוב ושיהיו לך חיים בריאים ומאושרים...

דב שני רציתי לשאול אם זה לכל החיים או צריך לחדש כל מספר שנים?

VoRteX מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-12-06, 15:29   #11
meni32
חבר פעיל

הסמל האישי שלmeni32

תהיה בריא.
גם אני רוצה ביום מן הימים לעבור את הניתוח הזה...יש לי מספר 3.5 בעיניים.
meni32 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-12-06, 20:41   #12
The Rock
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי VoRteX
אחי קודם כל מזל טוב ושיהיו לך חיים בריאים ומאושרים...

דב שני רציתי לשאול אם זה לכל החיים או צריך לחדש כל מספר שנים?
לכל החיים כה..ויש לך גם אחראיות אם הראייה משתבשת אתה הולך הם עושים לך שוב לייזר...
אבל אתה לא צריך את זה כי זה כבר קבוע

ובודי בילדר כן אני גרוזיני...כבר מוסיף אותך
ישן 03-12-06, 20:43   #13
The Rock
Banned

וואו מני לי יש 2.5 בשמאל עם צילנינדר..ו1.75 בעין ימין עם צילינדר
אבל כרגע אפשרי לכל המספרים אך יש כמה דברים שהם מסתייגים מהם..לדוג' אם העין היא לא כדור היא אליפסה אז לא עושים...אם יש רק צילינדר בלי מספר לא עושים...עם יש בעיה בין העין למוח יאנו בעצבים של העין לא עושים יש פול שיטות לפסול כי הם לא לוקחים סיכון בגרוש....
ישן 03-12-06, 21:44   #14
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

האם המחיר תלוי בראיה?
והאם מותר להתאמן אחרי הניתוח?
לי יש 2.25 ו 2.
סינטרקס
סיינטרקס
Bullet מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-12-06, 21:54   #15
יונתן מהמעלית
חבר פעיל

ואיי אני מת לעבור כזה ניתוח

לפי מה שהבנתי הוא שרף לך את הקרנית ושם לך עדשות בימקום
אז זה עדשות שיורדות?
יכולות לרדת?
יש סיכויי שהם ירדו ואז יהיה לך מין חור בקרנית?

יש סיכון בזה?

יונתן מהמעלית מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-12-06, 22:08   #16
The Rock
Banned

חחח יוצרים לך עדשה חדשה שהיא הקרנית עצמה...פשוט משייפים אותה כמו שמשייפים עדשה רגילה כדי שתתאים למספר כל שהוא...ולאחר הניתוח שמים לך עדשות מגע כדי שהעפעפיים לא יהרסו את קצב האיחוי...לי לדוג' נפלה עדשה בעין שמאל ואני רואה בעין ימין פיקס ובשמאל קצת חרא...אבל עם הזמן הכל מתאחה לא לדאוג העדשות פשוט משמשות לזירוז לא לטיב הניתוח...
אישית אני ממש ממליץ על כזה ניתוח למי שממש שונא משקפיים ועדשות מגע...
ישן 03-12-06, 22:12   #17
The Rock
Banned

אין קשר בין המספר לתשלום על הניתוח...אפילו אם ישך צילינדר אתה יכול לעשות ניתוח באותו מחיר אבל יש מכשירים שונים...אבל כולם אותו דבר...הכי טוב בשיטת Prk ללא חיתוך קרנית זה מה שאני עשיתי סך הכל5225...מחיר יפה
יש גם שיטת Asa שהיא חדשה יותר ומניבה תוצאות בפחות זמן אבל..זוהיא שיטה חדשה וניסיונית ולכן לא רצויה כרגע יכול להיות בעוד שנה היא תיהיה ממש מעולה..ויש את שיטת הlasik שזוהי השיטה הכי ישנה עם חיתוך הקנית מניבה תוצאות ממש מהר אבל יש לה המון תופעות לוואי...למען האמת 12 שעות לאחר הניתוח בשיטת החיתוך את רואה 6/6....
ישן 03-12-06, 22:51   #18
Daniel-Barak
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלDaniel-Barak

ברוך השב, אני שמח לשמוע שהניתוח עבר בהצלחה ושלום!!
ישן 04-12-06, 13:23   #19
אליאב קרייסלר
חבר פעיל

שלח הודעה דרך ICQ אל אליאב קרייסלר

וואי וואי אחרי מה שאמרת אני שוקל בכבדות לעבור גם אחד...
אבל נחכה בינתיים עד גיל 18 ככה , כי בינתיים הראייה שלי לא בקנטים.
אליאב קרייסלר מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 04-12-06, 13:35   #20
NIRAN
חבר פעיל

הסמל האישי שלNIRAN

שלח הודעה דרך ICQ אל NIRAN

קבלו סרטון של ניתוח עניים lasik:
http://www.metacafe.com/watch/233895...rgery_amazing/

סרטון יפה על הניתוח בלייזר:
http://www.metacafe.com/watch/323725...ocedures_with/