ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 08-04-08, 02:44   #1
גסrider
חבר פעיל

ברירת מחדל פרו הורמון

מישהו יכול לתת חוות דעת על התוסף הזה ?
ואיפה אפשר להשיג אותו .?
גסrider מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-04-08, 22:18   #2
גסrider
חבר פעיל

מקפיץץ!
ישן 08-04-08, 22:19   #3
tomerA
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלtomerA

עזוב אותך פרו הורמון
ישן 08-04-08, 22:32   #4
גסrider
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי tomerA
עזוב אותך פרו הורמון
למה מה רע בזה אחי ?
ישן 08-04-08, 22:40   #5
עלוש
Don Ali

הסמל האישי שלעלוש

עוסק ב:: פסיכולוג
חדר כושר: אני פרשתי מפיתוח גוף מזמן .

לא מומלץ מתחת לגיל 21
אם כבר, לך על הדבר האמיתי .
ישן 08-04-08, 22:41   #6
gil-Nissim
חבר פעיל

הסמל האישי שלgil-Nissim

על איזה תוסף בדיוק אתה מדבר ?

אולי תוסף מזון לעידוד הפרשת gh וכו', ? אם כן מה השם ?

פרו הורמן אמיתי זה לא תוסף "תזונה"
ישן 08-04-08, 23:04   #7
גסrider
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי gil-Nissim
על איזה תוסף בדיוק אתה מדבר ?

אולי תוסף מזון לעידוד הפרשת gh וכו', ? אם כן מה השם ?

פרו הורמן אמיתי זה לא תוסף "תזונה"
נו אל תיהו קטנונים כאלה .. אז זה לא תוזף שיהיה ...
בקיצור זה אמור להיות כמו הדבר האמיתי רק שזה במינון נמוך יותר ועם פחות סיכונים מישהו פעם שמע על זה משהו או לקח בעצמך ?
ישן 08-04-08, 23:45   #8
mickey
חבר מתחיל

לא ממליץ לך פרו הורמונים. אם אתה רוצה להשתמש(ולישמור על תוצעות) לך על הדבר האמיתי.
תעשה,סייקל, לך על טורינאבול (חומר בלי תופעות לוואי)..חומר דיי עדין.
ישן 09-04-08, 01:56   #9
Yoggie
מנהל ראשי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי mickey
לא ממליץ לך פרו הורמונים. אם אתה רוצה להשתמש(ולישמור על תוצעות) לך על הדבר האמיתי.
אתה ערב לבריאות שלו אני מבין? וחוצמזה כבר סיימת את התואר שלך ברפואה עם התמחות באנדוקרינולוגיה גם כן אה?!

קודם כל אתה טועה ומטעה. נתחיל בזה שהוא 17-אלפלא-אלקלייטד ככה שהפירוק בכבד רעיל. דבר שני הוא פוגע ביכולת קרישה של טסיות הדם... וזו רק סתם דוגמה מני רבות. חוצמזה כמובן שהוא יכול לגרום לכל התופעות לוואי הרגילות של נגזרות טסטוסטרון למינהם כמו השבתה של הגונאדס (בלוטות מין), גידולים וכו' אם כי אלו קורים במקרים נדירים בדר"כ. למרות שביחס להרבה סטרואידים אחרים הוא נחשב "פחות מסוכן" בוא לא נשכח שהחומר הזה לא ממש נוסה תחת מעבדה רפואית עם מחקרים אמינים בכמויות של סייקל שיכלו לתת אינדיקציה על תופעות לוואי לטווח הארוך.

אז אנא ממך, קודם כל אל תעבור על חוקי הפורום שאומר שכל דיון על חומרים ברמה הזו אסור. ושנית, אל תתן המלצות ותזרוק דברים שאתה לא מבין בהם. תודה.

בנוסף לגבי פרו-הורמונים, הרבה פעמים מדובר באיזומרים של סטרואידים שיוצרות כל מני חברות תוספים שזה בעצם אותו חומר בדיוק רק עם שינוי כל בהרכב הכימי, לפעמים סתם הוספה קטנה שלא משנה כלום בחומר לגברי ככה שזה יכול להיות אותו חומר בדיוק ובעל אותן תופעות לוואי בדיוק ואף יותר חמורות כי אפילו לא מדובר בצורתו הטבעית.

יוגי.
Yoggie מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-04-08, 01:57   #10
gil-Nissim
חבר פעיל

הסמל האישי שלgil-Nissim

ציטוט:
פורסם במקור על ידי mickey
תעשה טובה, תפסיק לזרוק לו סתם שמות של חומרים..

חל איסור לדבר על חומרים בפורום כאן, אז לא נוכל לעזור לך..

וזה עיניין לא כל כך פשוט.. יש לזה הרבה השלכות, ואני בטוח שאתה אפילו לא מודע להם.

עריכה*
כל הכבוד יוגי ..
ישן 09-04-08, 08:08   #11
גסrider
חבר פעיל

תישמע להשלכות אני מודע ואני יודע שצריך גם לדעת לישתמש בחומרים הנ''ל
אבל מה לעשות יש גבול מסוים למה שאתה יכול להגיע טיביעי יקח לי לפחות כמה שנים טובות אם בכלל להגיע למה שאני רוצה עם חומרים טביעים יותר כמו קראיטין גייניר וכל השטויות שיש
וזה די יקצר לי תדרך ויעלה אותי כמה רמות ממה שאני היום ואני יראה תוצאות בכמה חודשים כמו שאני לא יראה בכל החיים שלי ...
ומה גם שזה מעלה את איכות האימון בכמה רמות
ישן 09-04-08, 08:45   #12
avichai148
חבר פעיל

כל הדברים קשורים איךשהו לאנדוקרינולוגיה בגלל זה יש לי בעיה עם מלא תוספים :|
avichai148 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-04-08, 20:36   #13
גסrider
חבר פעיל

סופרדרול זה הפרו הורמון הכי חזק שיש???
ואם כן אז עדיף להתחיל איתו או עם החלשים יותר?
ישן 09-04-08, 22:05   #14
mickey
חבר מתחיל

תתחיל אם משהו עדין,למה ישר ליפול על "חזק" ?אחרי שתנסה את "ההכי חזק" מה יאבו אחרי זה?
ישן 10-04-08, 01:03   #15
Yoggie
מנהל ראשי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי avichai148
כל הדברים קשורים איךשהו לאנדוקרינולוגיה בגלל זה יש לי בעיה עם מלא תוספים :|
כל זמן שאנחנו חיים המערכת האנדוקרינולוגית שלנו מתפקדת, בין אם במנוחה או במאמץ. באופן מתמיד יש לנו הפרשה של סוגים שונים של הורמונים בגוף מהאיזורים העיקריים שהם ההיפוטלמוס, בלוטת יותרת המוח, בלוטת האצטרובל, טירואיד (תריס), פרה-טירואיד, אדרנל, לבלב, ואשכים (או שחלות אם יש לך גם כאלו ) ההורמונים מופרשים במטרה לשמור על ההומאוסטאזיס בגוף ומושפעים גם בין היתר מהמזון שלנו או מהתוספי מזון כמו שכתבת אם כי לרוב התוספי מזון המאושרים ע"י משרד הבריאות אין השלכות שליליות על הגוף (אפילו להפך) אלא אם התכוונת לתוספים אחרים?

ציטוט:
תישמע להשלכות אני מודע ואני יודע שצריך גם לדעת לישתמש בחומרים הנ''ל
אבל מה לעשות יש גבול מסוים למה שאתה יכול להגיע טיביעי יקח לי לפחות כמה שנים טובות אם בכלל להגיע למה שאני רוצה עם חומרים טביעים יותר כמו קראיטין גייניר וכל השטויות שיש
וזה די יקצר לי תדרך ויעלה אותי כמה רמות ממה שאני היום ואני יראה תוצאות בכמה חודשים כמו שאני לא יראה בכל החיים שלי ...
ומה גם שזה מעלה את איכות האימון בכמה רמות
ברגע שהכנסנו לגוף הורמון מבחוץ אנחנו בעצם מפירים את אותו איזון (כמובן, הגוף ישאף לנסות לתקן את זה...) ובעצם אנחנו יכולים לגרום לתופעות לוואי. לדוגמה, לפני כמה ימים קראתי בפורום פיתוח גוף תחרותי שמישהו כתב שהוא שוקל לקחת T3 (טרייודוטירונין, הורמון שמיוצר ע"י בלוטת התריס ומשמש כאחראי וממריץ קצב מטבולי בגוף ולכן מפתחי גוף מקצוענים משתמשים בו על מנת להגביר את קצב חילוף החומרים בחיטוב בעיקר) במצב שההורמון הזה יהיה בכמות גבוהה בגוף עלולים לפתח מחלות אוטואימוניות כמו מחלת גרייב'ס (אין לי מושג איך התרגום של זה בעברית) וגם הגדלה לא נורמלית של הבלוטה שיכולה להגיע גם למימדים עצומים:

שורה תחתונה: תוספים אינם (ברובם) גורמים לבעיות אנדוקריניות, מצד שני, משחק בהורמונים עלול מאוד להזיק. אז סה"כ אתה זה שאחראי לבריאות שלך תעשה מה שאתה רוצה רק תקח את הסיכונים האלה כאופציה מראש. ניסיתי להסביר בצורה הכי פשוטה שאני יכול, אבל אם מישהו מעוניין שאני אפרט יותר אז אני אשמח (סה"כ זו חזרה על החומר בלימודים )
Yoggie מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-04-08, 02:50   #16
eL!RaN
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Yoggie
כל זמן שאנחנו חיים המערכת האנדוקרינולוגית שלנו מתפקדת, בין אם במנוחה או במאמץ. באופן מתמיד יש לנו הפרשה של סוגים שונים של הורמונים בגוף מהאיזורים העיקריים שהם ההיפוטלמוס, בלוטת יותרת המוח, בלוטת האצטרובל, טירואיד (תריס), פרה-טירואיד, אדרנל, לבלב, ואשכים (או שחלות אם יש לך גם כאלו ) ההורמונים מופרשים במטרה לשמור על ההומאוסטאזיס בגוף ומושפעים גם בין היתר מהמזון שלנו או מהתוספי מזון כמו שכתבת אם כי לרוב התוספי מזון המאושרים ע"י משרד הבריאות אין השלכות שליליות על הגוף (אפילו להפך) אלא אם התכוונת לתוספים אחרים?

ברגע שהכנסנו לגוף הורמון מבחוץ אנחנו בעצם מפירים את אותו איזון (כמובן, הגוף ישאף לנסות לתקן את זה...) ובעצם אנחנו יכולים לגרום לתופעות לוואי. לדוגמה, לפני כמה ימים קראתי בפורום פיתוח גוף תחרותי שמישהו כתב שהוא שוקל לקחת T3 (טרייודוטירונין, הורמון שמיוצר ע"י בלוטת התריס ומשמש כאחראי וממריץ קצב מטבולי בגוף ולכן מפתחי גוף מקצוענים משתמשים בו על מנת להגביר את קצב חילוף החומרים בחיטוב בעיקר) במצב שההורמון הזה יהיה בכמות גבוהה בגוף עלולים לפתח מחלות אוטואימוניות כמו מחלת גרייב'ס (אין לי מושג איך התרגום של זה בעברית) וגם הגדלה לא נורמלית של הבלוטה שיכולה להגיע גם למימדים עצומים:

שורה תחתונה: תוספים אינם (ברובם) גורמים לבעיות אנדוקריניות, מצד שני, משחק בהורמונים עלול מאוד להזיק. אז סה"כ אתה זה שאחראי לבריאות שלך תעשה מה שאתה רוצה רק תקח את הסיכונים האלה כאופציה מראש. ניסיתי להסביר בצורה הכי פשוטה שאני יכול, אבל אם מישהו מעוניין שאני אפרט יותר אז אני אשמח (סה"כ זו חזרה על החומר בלימודים )

OMG
eL!RaN מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-04-08, 05:23   #17
superguitar
חבר פעיל

כללי:: שרירים גדולים,לא שחיף....

מפחיד