ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף תחרותי

פיתוח גוף תחרותי בפורום זה יהיו שיחות על תחרויות, אירועים, ומפתחי גוף בארץ ובעולם.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 30-10-08, 19:22   #21
little_friend
חבר פעיל

הסמל האישי שלlittle_friend

עוסק ב:: חייל משוחרר!!!
חדר כושר: אין לו שם

ציטוט:
פורסם במקור על ידי jason.b צפה בהודעה
מאמר מדהים!

דבר ראשון ההורים שלי תומכים בי 1000% שזה הדבר הכי חשוב לי בעולם..
אבל החברים לא תומכים שזה קקת מקשה על כל העסק...אבל למזלי יש לי מאמן שתומך ועוזר בי כל הזמן!אני חייב לבחור הזה המון
איזה כיף לך..

ההורים שלי לא תומכים, רוב החברים שלי לא מבינים בזה, החברה שלי חושבת שאני אובססיבי, ואפילו אין לי שותף אימונים...

אבל כוסאומו כל העולם!!
ישן 30-10-08, 19:25   #22
talll
חבר פעיל

הסמל האישי שלtalll

שלח הודעה דרך ICQ אל talll

ציטוט:
פורסם במקור על ידי little_friend צפה בהודעה
איזה כיף לך..

ההורים שלי לא תומכים, רוב החברים שלי לא מבינים בזה, החברה שלי חושבת שאני אובססיבי, ואפילו אין לי שותף אימונים...

אבל כוסאומו כל העולם!!
all same here..
רק שעכשיו אין לי חברה אבל חשבה כמוך כשהייתה

talll מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 30-10-08, 21:00   #23
or16
חבר פעיל

הסמל האישי שלor16

שיזיידנו כולם..חח מה עדיף לעשן נרגילה ולישתות וודקה. לא ניראלי שם זיין על מי שמנסה או בא לדבר איתי בגישה של להוציא אותי מפגר בעיניין של האימונים+תזונה וכול הדברים שהולכים ביחד.

הא ושככחתי להוסיף שמה שאנחנו עושים זה דבר טוב ..עדיף מלשבת בחוץ ולירוק ולשבת על ספסל ולקלל את אחד השני כול אלה שצוחקים וחושבים שמה שהם עושים זה "בבסדר".תחשבו על זה ככה ותיראו שאתם עושים את הדבר הנכון.תילכו אם זה למקום טוב. שזה יעשה רק כיף וגם שזה לא עושה כיף זה בסדר זה החלק הגדול בזה !
or16 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 30-10-08, 21:19   #24
Holy_Templar
מנהל הפורום

הסמל האישי שלHoly_Templar

חדר כושר: חדר כושר
שלח הודעה דרך MSN אל Holy_Templar

ציטוט:
פורסם במקור על ידי or16 צפה בהודעה
שיזיידנו כולם..חח מה עדיף לעשן נרגילה ולישתות וודקה. לא ניראלי שם זיין על מי שמנסה או בא לדבר איתי בגישה של להוציא אותי מפגר בעיניין של האימונים+תזונה וכול הדברים שהולכים ביחד.

הא ושככחתי להוסיף שמה שאנחנו עושים זה דבר טוב ..עדיף מלשבת בחוץ ולירוק ולשבת על ספסל ולקלל את אחד השני כול אלה שצוחקים וחושבים שמה שהם עושים זה "בבסדר".תחשבו על זה ככה ותיראו שאתם עושים את הדבר הנכון.תילכו אם זה למקום טוב. שזה יעשה רק כיף וגם שזה לא עושה כיף זה בסדר זה החלק הגדול בזה !
וואלה אחי לא הבנתי כלום ממה שניסית להגיד פה
ישן 30-10-08, 21:53   #25
tomer55
מר ישראל עד 75 קילו לשנת 2011, מקום שני מר ישראל החטוב 2008

הסמל האישי שלtomer55

כללי:: תומר
חדר כושר: קיסר
שלח הודעה דרך ICQ אל tomer55

מאמר מאוד יפה .אהבתי את הקטע שלפעמים באמת אין שותף לאימונים ומה שנשאר זה רק האוזניות שבעצם רק הם נותנות את הכוח להמשיך...
tomer55 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 30-10-08, 22:14   #26
or16
חבר פעיל

הסמל האישי שלor16

ציטוט:
פורסם במקור על ידי holy_templar צפה בהודעה
וואלה אחי לא הבנתי כלום ממה שניסית להגיד פה

אז אני ינסה להסביר את זה שוב גבר.....אוקי

אני מדבר על זה שהח'ברה לא כולכךך מושלמת כמו שהם חושבים הם חושבים שלקלל ולעשן נרגילה ולשבת על ספסל ולירוק וכול הזמן לדבר על שבאלי לזיין אותה ובאלי שהיא תימצוץ לי תזין ובאלי לידפוק את אמא שלה.ובאלי ובאלי ועוד פעם לירוק ועוד פעם לקלל.ובסף הכול לשבת על ספספל מסריח..אוקי עכשיו מה שאני ואתה עושים וכול האנשים שהם באמת אוהבים את מה שהם עושים את התחום והלכים אם זה רחוק אחי הם יודעים שלא אוהבים את זה והם יודעים מה כול המפגרים האלה שהם עושים דברים ממש אבל ממש מטופשים חושבים על זה אז בימקום כול הזמן לחשוושב על אנשים אחרים ופתחו כבר פוסט על זה שאיזה גוף אנשים אחרים אוהבים יותר ליראות. ועכשיו בקשר לפוסט הזה.מה שאני רוצה להסביר שיש אנשים פחדנים אחד אחד מפוחדים כמו שפנים ותכלס מפחדים להגיד לאנשים אחרים את המילה הזאת אני שם זין ענק .על כול מי שיעצור אותי (בדרך הכי הכי יפה ונכונה שאפשר ).שכול האנשים האלה שצחוקים יבינו שהם צוחקים על כלום כי הם טיפשים ושהם חיים בסרט ..

אנשים הם חרא אנשים הם זבל זבל זבל זבל.ומי שינסה להפריע לך או לי או לבנאדם אוהב את זה ..אם הוא אוהב את זה והוא יודע שזה כשה לחיות ככה כי הרבה מזלזלים ופשוט זורקים מילים מטופשות כאילו הם איזה מר עולם או איזה בנאדם שתבין..פשוט לא צריך להיתרגש כול פפעם מחדש מישו בא פותח פוסט הלכתי לקריון וזה ואיזה אחד אמר לי ככה ווככה מה אתם חושבים?והוא אוכל את הסרפט וגם בולע
ישן 30-10-08, 22:16   #27
or16
חבר פעיל

הסמל האישי שלor16

הח'ברה לא תומכת בזה כי הם חושבים שזה ספורט של משוגעים ולאכול כמו שצריך הם חושבים שזה לא בריא תעשו לי טובה חברים..אני יודע איזה חברים ללכת ואם מה ללכת אתם צריכים לעשות את המחשבה הזאת.ולדעת לחלק את הח'ברה שאתם רוצים לחיות איתם מישו פה ציין שחברים שלו לא אוהבםי את מה שהוא עושה וצוחקים וחוששבים שהוא אובססי.וזה נכון זה טיבעי זה ספורט כזה הוא מגיע לרמות גדולות בקטע הזה.בלי שאפילו שמים לב.אז אל תיתרגשו כולנו יודעים את זה אנחנו חברים כולנו.
ישן 31-10-08, 09:02   #28
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן

הפרטנר שלי אלכס הוא הדבר הכי טוב שקרה לי בספורט, האימונים האכזריים איתו קידמו אותי 200 דרגות, אני פשוט מרגיש שלפניו לא ממש התאמנתי.
אנחנו מפנטזים יחד איך בחורף נרים את כל הקומה של המכון כושר באוויר, זה תענוג שיש לך עוד בנאדם חולה רוח איתך, מה עוד שהוא גם חבר.
אשתי תומכת בלי המון ברירה, היא קיבלה את זה כי זה הפך להיות חלק ממני.
המחירים שהקרובים לך משלמים בהכנה לתחרות, הם מטורפים, בעיקר כאשר אתה בעל משפחה, אבל בשגרה אני לא חושב שזה צריך לפגוע או להפריע למישהו שאתה יוצא לשעתיים במכון כושר (מה ההבדל אם היית יוצא במקום זה לשבת עם חברים?) או אוכל בתדירויות גבוהות.

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ניגרי ענק מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה