ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף תחרותי

פיתוח גוף תחרותי בפורום זה יהיו שיחות על תחרויות, אירועים, ומפתחי גוף בארץ ובעולם.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 23-11-08, 14:14   #21
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן

ציטוט:
פורסם במקור על ידי vodex צפה בהודעה
"אנחנו תמיד הולכים על הגבול הדק בין אימון יעיל לאימון יתר" המשפט הזה נועד למתאמן מתקדם אף תחרותי כמו שאמרו רוב המתאמנים המתחילים לא ממש יודעים איפה הגבול בין אימון יעיל לאימון יתר ומי שלא מכיר את הגוף שלו כמו שצריך ולא מנוסה יכול להגיע בקלות לאימון יתר.

ובעניין שניגרי אמר ש99.9 אחוז מרוב הגולשים בפורום יפרוש מתי שהוא אני בהחלט מסכים, רוב האנשים מאוד לא יכולים להתאמן תקופה מאוד ארוכה נשברים מכל סיבה אחרת, אבל שמישהו כאן כתב צבא זה וואלה לא נכון כי בצבא זה לא בחירה ולא תמיד אפשר לעשות כל מה שאתה רוצה אני אישית מכיר את עצמי ואני נאמן לספורט הזה ואוהב אותו בצורה מטורפת ואפילו אובסיסבית מידי אני לא יודע אם זה טוב או לא אבל מה שבטוח אני יודע שאם שזה תלוי בי אני אעסוק בספורט הזה כל חיי אולי הצבא יעשה לי מכשול קטן אבל יש חיים גם אחרי צבא ויש חוזרים לטלם

אני התאמנתי גם בטירונות (היום זה נראה לי מטופש לגמרי) ואפילו בתא בידוד בכלא 6.
הכל שאלה של רצון ונחישות.
באותו מטבע: מי שאין לו רצון ואין לו נחישות יפסיק בגלל מיליון ואחת סיבות, לאו דווקא צבא.
אפשר לשלב באדיבילדינג וצבא, ארבל עושה את זה יפה מאוד.

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ניגרי ענק מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 23-11-08, 14:27   #22
Honorable
חבר פעיל

מאמר מעולה,
כמו כל המאמרים שלך ארבל .

" כאב זאת חולשה שעוזבת את הגוף "
Honorable מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 23-11-08, 14:27   #23
FITNES
חבר פעיל

כללי:: מפתח גוף
עוסק ב:: שום דבר חוץ מפיתוח גוף לא בא בחשבון

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ניגרי ענק צפה בהודעה
באותו מטבע: מי שאין לו רצון ואין לו נחישות יפסיק בגלל מיליון ואחת סיבות, לאו דווקא צבא.
אני לא רואה טעם בלשלב צבא עם זה אבל כל אחד והדיעה שלו .
FITNES מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 23-11-08, 14:55   #24
The Sun
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי fitnes צפה בהודעה
משהו אומר לי שאתה לפני צבא.
כשתגיעו לגשר תעברו אותו, מספיק לדבר באוויר.
אני לא נכנס עכשיו לוויכוח של מה נכון ומה לא, כל אחד עושה את הבחירות שלו וזהו.
The Sun מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 23-11-08, 15:05   #25
Bono
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי fitnes צפה בהודעה
זה תלוי איפה אתה משרת...
Bono מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 23-11-08, 15:06   #26
CBA
חבר פעיל

חדר כושר: בית אייל

מאמר מצויין למרות שאני יותר מתייחס לקולות בראש באמצע ביצוע תרגיל רגליים כשהם זועקות מגירוי ואני מאמין שיש כאן עוד כמה כאלה :d .
CBA מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 23-11-08, 15:12   #27
or16
חבר פעיל

הסמל האישי שלor16

המאמר מורעל וכבד ביותר ארבל .כול הכבוד יחביבי יתותח !
or16 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 23-11-08, 15:43   #28
BIGROY
חבר פעיל

הסמל האישי שלBIGROY

עוסק ב:: חייל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Masquerade צפה בהודעה
יפה, אבל אני ממש לא מתחבר לזה "הגוף שלנו ירצה שנהיה עצלנים ונשב בבית ונוותר על אימונים", אני לא יכול להפסיד אימון לא רק כי אני אובססיבי ומתמיד, אני נהיה חולה אם אני מפסיד אימון.
מה יותר טוב מאימון? אני מחכה לאימון מהרגע שהאימון לפניו נגמר.

יפה אמרת..
ישן 23-11-08, 19:07   #29
Vodex
חבר פעיל

ציטוט:
תגיד לי איך להתאמן בטירונות אני אשלם לך מיליונים?
או שאתה מתכוון שהתאמנת עם משקל גוף בחדר כזה?

כן אבל ארבל מתאמן בצבא בגלל שיש לו תנאים לך תדע איפה אני אהיה בצבא? השאלה אם יהיו לי תנאים כמו שצריך לשלב תזונה ואימונים כמו שצריך זה הרי ברור שאני יעשה הכל כמה שאני יכול חשבתי לדחוף שיק חלבון לתוך הממיות מה לא חשבתי :):):):) אני ממש לא יושן בלילה אני דואג מה יהיה בצבא כי הספורט הזה נהיה ממש כבר חלק ממני ואני חושב שנפשית אני אסבול מאוד קשה ככה..ברמה התחרותית עדיין לא חשבתי צריך להגיע לגשר(הצבא) איך שאומרים ואז לחצות אותו

נערך לאחרונה על ידי Vodex, 23-11-08 בשעה 19:12.
Vodex מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 23-11-08, 20:40   #30
SaharKazes
מר ישראל עד 90 ק"ג ואלוף האלופים של איגוד IFBB לשנת 2014 מר מרכז ומר דרום מקום 1 לשנת 2014

הסמל האישי שלSaharKazes

כללי:: סהר לא שחר קיבינימאט!
עוסק ב:: Israelbody+
חדר כושר: Factory אזור

ציטוט:
פורסם במקור על ידי arbel2 צפה בהודעה
מכניקה
מאת ארבל צפרירי

להקשיב לגוף שלנו...אנחנו שומעים את זה כל הזמן,זה סממן של מתאמן מתקדם שהוא מסוגל "להקשיב לגוף שלו" ,ולפרקים זה עובד ,אבל בד בבד זאת העצה הכי טובה והכי גרועה שאפשר לתת למישהו.
בשביל אלו מאיתנו שהם מתאמנים מתקדמים או בעלי שאיפות תחרותיות ,אנחנו תמיד הולכים על הגבול הדק בין אימון יעיל לאימון יתר ,ותמיד מותחים את הקו (הדק גם ככה ) בין עיסוק בפרטים קטנים ואובדן השפיות ואובססיביות עם השינויים הקטנים שאנחנו כל הזמן עושים לאימונים ,לדיאטה ותוכנית התוספים שלנו.אבל הקטע המעניין הוא ,שברמת אימונים הזאת ,מעבר לכאבים עזים ,אסור לנו להקשיב לגוף שלנו ,הגוף שלנו ירצה שנהיה עצלנים ונשב בבית ונוותר על אימונים ואירובי ,נאכל ג'אנק פוד וסוכרים מיותרים ובזמן בפנוי שלנו נשב ונשתה אלכוהול כמו פלוגת חיילים רוסים עם בני/בנות הזוג שלנו.

בכדי להגיע לשיא הפוטנציאל האישי שלנו ,אנחנו צריכים להפסיק להקשיב לגוף שלנו ,המפתח לצמיחה חדשה הוא לבחון את הגבולות שלנו ,להיות ממש על הסף של אימון יתר זה דבר טוב לדעתי ,תשתיקו את הקולות בראש שאומרים לרמות בדיאטה ,שאומרים לכם לקחת אקסטרה יום חופש מהמכון כשלמעשה זה רק המוח עייף ולא הגוף עצמו,תמשיכו את האקסטרה 10 דקות על ההליכון למרות שכבר אתם מתים משיעמום ויש סימנים מוקדים של שפשפת ברגליים.

תאמינו לי ותשאלו גם כל אחד אחר שמתאמן ברצינות : אין שום דבר כיף במוט של מי יודע כמה קילו שיושב לך על הכתפיים בסט של סקוואט ,זה כואב לי ,זה כואב לכל אחד שמתאמן כבד ,ובסופו של דבר זה יכאב גם לכם ,אבל ההבדל בין המתאמן המתקדם לבין אלו שאף פעם לא זוכים בתואר הזה ,הוא היכולת להמשיך בכל זאת ,ולהבין שזה חלק מהמשחק ,תאמינו לי שזה לא כיף להיות על 150 גרם פחממה ליום במשך שלושה חודשים ,או להיות באמצע של שעה אירובי והאייפוד מת אחרי 20 דקות .

אף אחד מהדברים האלו לא באמת כיף,אבל זה חלק מהעסק ,ומי שרוצה להתקדם ולהצליח ,צריך להשלים עם המכניקה העדינה הזאת ,שנקראת פיתוח גוף.

תהיו עקביים ,תהיו אסטרטגיים ,ואל תהיו נמושות.
איזה משפט ברזל ^
מאמר פצצה פשוט כל הכבוד
אין על המאמרים שלך!!!!!!
רק לדעתי מי ששואף ליום חופש מאימונים בכל מצב אז הוא לא נכנס לקטגוריה של הבאדיבילדינג.

ALLMAX ISRAEL
SaharKazes מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 23-11-08, 23:12   #31
arbel2
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלarbel2

עוסק ב:: מנגן על עצבים בחסד עליון
חדר כושר: נאוטילוס

העירו פה שהמאמר לא מדבר לציבור המתאמנים הכללי
השאלה שלי היא כזאת,למה שאני אכתוב משהו שמדבר אליהם? אני לא חלק מציבור המתאמנים הכללי ואני גם לא שואף להיות,אני כותב את המאמרים שלי (מאמרי אימונים ומוטיבציה גם יחד) בהתייחסות כמעט בלעדית לחברה שיושבים איתי על אותה רובריקה ,כלומר חבר'ה ששואפים להתחרות או חבר'ה שמתחרים כבר.

לא אכפת לי מציבור המתאמנים הכללי ,אכפת לי מהחבר'ה שיש להם מטרות זהות או לפחות דומות לשלי ,ומסורים לתחום לפחות כמוני אם לא יותר ,אני לא יכול לכתוב מאמרים לחבר'ה עם תפיסה שונה לגבי הספורט הזה מהסיבה הפשוטה שאני לא חושב כמוהם בשום רמה (לא לרעה ולא לטובה )

לפניות ,מענות ,טענות ובקשות ...לחץ כאן

מאמן חדר כושר מוסמך מטעם קמפוס "שיאים" אוניברסיטת ת"א
arbel2 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 23-11-08, 23:16   #32
Cortex
חבר פעיל

וואלה אהבתי מאוד את המאמר נגע בי בכל מיני נקודות ..
Cortex מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 23-11-08, 23:37   #33
unique
חבר פעיל

שלח הודעה דרך ICQ אל unique

תשמעו, אני הרבה שנים בתחום. יותר מרבע מהחיים שלי אני אוכל, נושם, מזיע וישן משקולות.
אני בפורום עוד מהימים שהיה באתר שרשורים של הכתב בכחול... יש פה בודדים ביותר שנמצאים פה מאז, אני לא חושב שאני יכול לספור אותם על 2 ידיים.

היום אני כבר במצב שיש לי דלקות בכתפיים בגיד אכילס היו לי בברכיים ואיפה לא. כל יום שאני קם בבוקר אני מרגיש כאב במפרק אחר. אבל אין אין אין מה לעשות, פיתוח גוף זאת המחלה שלי ואני לא יכול להשתחרר מהחיידק הזה.

אני מתאר לעצמי שיש כאן עוד כמה אנשים בפורום שקוראים את מה שכתבתי ומזדהים.
ישן 23-11-08, 23:56   #34
The-One
Banned

תודה ארבל אחלה מאמר
The-One מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 24-11-08, 00:23   #35
תום ג'יי
חבר פעיל

הסמל האישי שלתום ג'יי

כללי:: tom
עוסק ב:: בלחשוב איך אני באדיבילדר יותר טוב

ציטוט:
כתוב יפה כמו תמיד.
אני בעד גישה מתונה יותר, קח בחשבון ש 99.9 אחוז מהגולשים פה לצערך אני מניח, לא ממש מחוייבים לספורט הזה, רובם המכריע יפרשו ממנו בעוד זמן קצר - ולכן בהחלט ראוי שיפעילו כבר כעת שיקול דעת במידת ההקרבה שהם מוכנים לתת.
כמה שהספורט פחות "יפריע" להם בתוך השגרה, ככל שהוא ישתלב בה - ככה גובר הסיכוי שהם ישארו איכשהו בסביבה של מכון הכושר.
לגבי המיעוט הקטן של אנשים שהם מתחרים או בעלי שאיפות כאלה, דרוש נאציזם של ממש בהכנה לתחרות, אבל גם כאן, מי שלא מפנק את עצמו בשגרה פה ושם הוא בעיני דביל מוחלט.
מה הקשר בין להיות בפורום הזה לבין להמשיך לחיות לפי הבאדיבילדינג לייפ סטייל....
אני הרבה מאוד מאוד שנים בתחום...לא מתחרה כי פשוט לא הגעתי לרמה של תחרות..אני בן 24 ולא חסרים אנשים שרק בגיל 30 עלו לתחרות אז זה לא קשור
יש תקופות שאני בפורום ויש תקופות שאני לא פה וגם כשאני פה אני בקושי מגיב...

מה שכן אני מסכים איתך הרוב באמת יפרשו איך אני יודע את זה??גם מניסיון מזה שאנשים באים אליי בחדר כושר מורעלים והכל ואחרי תקופה מסויימת נעלמים ואומרים לאאא העבודה...החברה..הלימודים...המילואים...וכו'...

אבל אני ישאר גם כשאני לא אהייה פה בפורום כי אני יודע שאני לא ימצא אהבה יותר גדולה מאהבה הזאת ל-ע-ו-ל-ם!!!
תום ג'יי מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 24-11-08, 07:11   #36
ilayzror
חבר פעיל

כללי:: עילי צרור
חדר כושר: פיטנס בתים

הבאת את זה בדיוק בזמן =] אחלה מאמר כתיבה יפה.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי masquerade צפה בהודעה
יפה, אבל אני ממש לא מתחבר לזה "הגוף שלנו ירצה שנהיה עצלנים ונשב בבית ונוותר על אימונים", אני לא יכול להפסיד אימון לא רק כי אני אובססיבי ומתמיד, אני נהיה חולה אם אני מפסיד אימון.
מה יותר טוב מאימון? אני מחכה לאימון מהרגע שהאימון לפניו נגמר.
זה גם אצלי ככה. אני לא יודע מה איתך אבל אני מתאמן רק חודשיים. יכול להיות שההתלהבות הזאת [ מקווה שלא ] תרד מתישהו.
המאמר שהוא כתב התכוון לאנשים שחיים את הספורט הזה כבר שנים, לא?

נערך לאחרונה על ידי ilayzror, 24-11-08 בשעה 07:15.
ilayzror מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 24-11-08, 11:25   #37
ThE HummeR
חבר פעיל

הסמל האישי שלThE HummeR

ציטוט:
לפי מה? לפי ניסיון והכרת השטח.
התחלופה בפורום מלמדת שרוב מוחלט של החברים נוטשים את הספורט בשלב זה או אחר.
היו פה גולשים שהפריחו הצהרות מפה עד להודעה חדשה, ומהר מאוד הם התפוגגו להם.
רובם בכלל לא מתאמנים היום.
מלבד המתחרים המעטים שכותבים פה, אין כאן היום יותר מחמישה או שישה גולשים שבאמת יתמידו וישארו בספורט הזה, וזו האמת לאמיתה - אתה תיווכח בה במבחן הזמן, אם תשאר פה.
אנשים שפתאום משתנים להם התנאים, צבא, עבודה, חברה חדשה, לפתע כל סדר העדיפויות שלהם משתנה.
מי ששורד שינוי קרדינלי בחייו ועדיין נשאר מחוייב לספורט, הוא באמת ספורטאי אמיתי, אבל כמה כאלה יש?
לגבי הכתף שלך, אינני רופא אך חוויתי כמעט כל פציעה אפשרית, ועצתי לך היא פשוט לא לבצע שום תרגיל שמסב לך כאב.
בהצלחה.

לא בכל אחד קיימת התכונה של מנצח אמיתי שמוכן להקריבו לתת את החיים אפילו אם צריך בשביל להצליח בתחום הזה. ומי שאתה רואה אותו מצליח ובאמת גודל זה הוא שיש לו את התכונה הזאת.
ThE HummeR מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 24-11-08, 11:47   #38
or16
חבר פעיל

הסמל האישי שלor16

אבל אם לא תקשיב לגוף שלך ותעשה מה שהוא לא רוצה ומה שכואב לו ..רוב הסיכוי שלא תגיע רחוק. אני חושב על זה כבר הרבה זמן..כאילו ארבל אחי המאמר טוב אבל .אתה כאיללו רוצה להראות את הדברים שלך,אתה מבין כאילו אתה רוצה להראות משו אחד סבבה זה טוב אבל כאילואתה הולך הפוך ממה שאתה צריך עוד להראות המאמר טוב והכול אבל אני חושב שיש פעמים שכדי להרשיב לגוף.אתה אומר שלא צריך להקשיב ושום דבר ללכת ראש בקיר ישר ישר כול פעם לבוא בום בום סבבה זאת גישה שאני עושה כבר הרבה זמן אבל בסופו של דבר הגישה הזאת יכולה להביא כול אחד מאיתנו לאיזה חור עמוק עמוק של איזה קריאה של גיד או שריר. כי זאת הגישה שבאתה מהמאמר הזה לתת לנו כמו חיזוקים וזה טוב והכול אבל תחשוב בהגיון גם.

זה טוב לחשווב על זה ככה אבל בכול דבר יש חסרונות ויש משו שאתה יכול לצאת מורבח אבל גם מופסד.

נערך לאחרונה על ידי or16, 24-11-08 בשעה 11:52.
or16 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 24-11-08, 12:17   #39
Vodex
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי unique צפה בהודעה
תשמעו, אני הרבה שנים בתחום. יותר מרבע מהחיים שלי אני אוכל, נושם, מזיע וישן משקולות.
אני בפורום עוד מהימים שהיה באתר שרשורים של הכתב בכחול... יש פה בודדים ביותר שנמצאים פה מאז, אני לא חושב שאני יכול לספור אותם על 2 ידיים.

היום אני כבר במצב שיש לי דלקות בכתפיים בגיד אכילס היו לי בברכיים ואיפה לא. כל יום שאני קם בבוקר אני מרגיש כאב במפרק אחר. אבל אין אין אין מה לעשות, פיתוח גוף זאת המחלה שלי ואני לא יכול להשתחרר מהחיידק הזה.

אני מתאר לעצמי שיש כאן עוד כמה אנשים בפורום שקוראים את מה שכתבתי ומזדהים.
חחח אני עוד מהפורום הישן אולי משתמש אחר אבל אני מהפורום השחור
Vodex מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 24-11-08, 13:23   #40
bodybuilding4everr
חבר פעיל

כללי:: אני חתיך
חדר כושר: קאנטרי קלאב לזקנים בלבד!

הנושאים שהעלתם במחלוקת...

בעיקרון כל עוד אתם לא על סף של פציעת ספורט או משהו בסגנון או בגלל מגבלה בריאותית האימון הוא בקו של בין אימון יתר לבין אימון יעיל ואינטינסיבי

המטרה של המאמר לא להגיד לכם לא להקשיב לגוף שהוא צורח לעזרה -אלא לעשות את המיטב שלכם

bodybuilding4everr מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה