ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 03-06-07, 08:05   #61
Jones
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלJones

עוסק ב:: ברמן

בקשר לכימיה אורגנית,זה דבר הכי מעניין שיש,אני הגברתי את זה ל 5 יחידות שלי בכימיה,למרות שזה רק חלק אבל זה די מעניין,ת'אמת אני חושב על לימודי רפואה כי אני אוהב את זה,אוהב לדעת ,אוהב לעזור לאנשים,ובמיוחד למרות שברפואה לא אעשה את המיליונים,אבל אתה מרגיש סיפוק עצמי כשאחרי שאתה יוצא מניתוח או משו,איזה פצייאנט ירגיש שאתה האלוהים שלו.
Jones מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-06-07, 08:05   #62
Jones

הסמל האישי שלJones

ערוך
ישן 03-06-07, 08:16   #63
P-a-n-1-c
Banned

עוסק ב:: חייל בסדיר, מילואימניק בטיב טעם.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Yoggie
פאניק, עשיתי פסיכומטרי אחד ועוד אחד בדרך. הציון בראשון לא הספיק לי.
בכל מקרה ככל הנראה אני אלמד בבודפשט מאוקטובר.
אתה יכול להכנס ל www.uis.co.il ולהתרשם אם אתה שוקל וטרינריה. ייתכן ובגלל אותה הקרבה שדברנו עליה אני אבחר ללמוד (וגם מפני שאני מאוד אוהב בע"ח) החיים של וטרינר מעט קלים יותר
יוגי מבירורים שעשיתי, שנה של לימודי וטרינריה בחו"ל תעלה לי 6000$ + לינה של 150$ בחודש למעונות, לצערי אין לי את התקציב הזה [והאמת גם לא את הרצון לזה]. אני לא רואה סיבה לא ללמוד בארץ אם אפשר. אומנם זה יהיה פי כמה יותר קשה, אבל בסופו של דבר משתלם בכמה מידות. גם לימודים בעברית [בחו"ל לומדים באנגלית למרות שלמשל באיטליה לומדים באיטלקית!], גם קרבה לבית - הרבה יותר נוח.
הפנייה לחו"ל צריכה להתבצע מ2 סיבות:
א. הציונים שלך לא מספיק גבוהים כדי להתקבל בארץ.
ב. מצאת אונב' שהיא בכמה רמות מעל האוניברסיטאות בארץ, אתה מסוגל להתקבל אליה והקשיים שעומדים בדרך נופלים לצד הרמה של האונב' - אני אישית לא חושב שזה פקטור בעיניין, האונב' בארץ נחשבות לטובות מאוד במיוחד כשאתה ככל הנראה הולך לעסוק במקצוע הזה בארץ.

בקשר לוטרינריה, מבחינת ציונים אני מספיק. יהיה לי ממוצע בגרויות גבוה ויש לי פסיכומטרי שגם הוא מספיק לזה [ועוקף את הרף די בהרבה]. אני יודע שבחו"ל יהיה לי יותר קל - לא צריך תואר קדם בביולוגיה ולסיים אותו בהצטיינות וגם הלימודים אורכם 6 שנים ולא 7, אבל עדיין לצערי אין לי את התקציב ל30 אלף שקל בשנה רק על לימודים [מה עם אוכל, בגדים וכו'?].

עריכה:
עכשיו שמתי לב שמה שהבאת זה 5 שנים לימודים, זה עדיין לא משנה את התמונה כי לצערי אין לי את הכסף הזה וגם לא יהיה לי.
P-a-n-1-c מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-06-07, 11:33   #64
Yoggie
מנהל ראשי

ג'ונס - הסיבה ללמודים שלי בחו"ל היא הפסיכומטרי. אני אגש לבחינה של מועד יולי אבל אני לא בונה על זה. להוציא 750+ זה די קשה.

פאניק, כל אחד והשיקולים שלו. אני מוכן לשלם הרבה כסף ולהקריב הרבה דברים כדי להגשים את החלום שלי. אני חושב שאתה קצת לא מודע לקשיים להתקבל בארץ הייתי מציע לך להכנס לאתר האונ' העברית ולבדוק את זה.
Yoggie מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-06-07, 12:41   #65
ran_z
חבר פעיל

הסמל האישי שלran_z

אני נוטה להסכים עם דבריו של מני, אני חושב שהגורם המכריע לבחירת מקצוע הלימוד הוא בראש ובראשונה כלכלי.
לדוגמה ניכנס אלי לחנות לפני מס' חודשים בחור חביב בערך בן 26/27 ושאל עם יש עבודה? אמרתי לו שאין צורך, אבל סתם דיברתי איתו על הרקע שלו, ומסתבר שיש לו תואר שני בביולוגיה, אז הנה הוא הלך ללמוד את מה שהוא אוהב ועכשיו הוא מנגב איתו את התחת,
אני מכיר גם בחורה שסיימה לפני שנה תואר בהנדסת תוכנה, עד היום היא מחפשת עבודה...התחום הזה בשוק פשוט מוצף אנשים.
ומנגד ניקח את אחותי, שלפני מס' חודשים סיימה תואר מהנדסת כימיה, מקצוע קשה ושלא מעניין אותה כלל, אבל הביקוש אליו בקרב מפעלי התעשייה כ"כ גדול, שמפעלים רבים עליה מכות מי יקח אותה, וכרגע היא עובדת בטבע והמשכורות בשמיים.
אני גם בעתיד אחשוב על אותה דרך, בחירת מקצוע לימוד שקרוב לוודאי לא יעניין אותי כ"כ, אבל שאני יודע שבמרבית האחוזים אני אמצה פרנסה טובה בתחום.

כשתבין...תגדל!

לפניות, שאלות, בקשות, המלצות, תלונות - ליחצו כאן.
ran_z מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-06-07, 12:44   #66
goldBEN
אזהרה חמורה - שפה בוטה ושאינה הולמת

הסמל האישי שלgoldBEN

שלח הודעה דרך ICQ אל goldBEN שלח הודעה דרך MSN אל goldBEN

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ran_z
אני נוטה להסכים עם דבריו של מני, אני חושב שהגורם המכריע לבחירת מקצוע הלימוד הוא בראש ובראשונה כלכלי.
לדוגמה ניכנס אלי לחנות לפני מס' חודשים בחור חביב בערך בן 26/27 ושאל עם יש עבודה? אמרתי לו שאין צורך, אבל סתם דיברתי איתו על הרקע שלו, ומסתבר שיש לו תואר שני בביולוגיה, אז הנה הוא הלך ללמוד את מה שהוא אוהב ועכשיו הוא מנגב איתו את התחת,
אני מכיר גם בחורה שסיימה לפני שנה תואר בהנדסת תוכנה, עד היום היא מחפשת עבודה...התחום הזה בשוק פשוט מוצף אנשים.
ומנגד ניקח את אחותי, שלפני מס' חודשים סיימה תואר מהנדסת כימיה, מקצוע קשה ושלא מעניין אותה כלל, אבל הביקוש אליו בקרב מפעלי התעשייה כ"כ גדול, שמפעלים רבים עליה מכות מי יקח אותה, וכרגע היא עובדת בטבע והמשכורות בשמיים.
אני גם בעתיד אחשוב על אותה דרך, בחירת מקצוע לימוד שקרוב לוודאי לא יעניין אותי כ"כ, אבל שאני יודע שבמרבית האחוזים אני אמצה פרנסה טובה בתחום.
תקשיב, אם מישהו טוב במקצוע שלו אז כולם יחטפו אותו...אם לא, אז לא. \=
אם אתה משקיע במשהו שאתה לא אוהב איך תמשיך בזה לטווח הארוך?

ציטוט:
פורסם במקור על ידי goldBEN
בטח שאני יורד לבנות!
goldBEN מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-06-07, 13:05   #67
ran_z
חבר פעיל

הסמל האישי שלran_z

תשלם לי משכורת גבוהה אני אמשיך בכיף אחי אל תדאג, בסופר כיף אפילו הייתי אומר.

כשתבין...תגדל!

לפניות, שאלות, בקשות, המלצות, תלונות - ליחצו כאן.
ran_z מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-06-07, 15:39   #68
goldBEN
אזהרה חמורה - שפה בוטה ושאינה הולמת

הסמל האישי שלgoldBEN

שלח הודעה דרך ICQ אל goldBEN שלח הודעה דרך MSN אל goldBEN

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ran_z
מה הטעם...\=
כסף זה באמת לא הכול בחיים...
איפה התשוקה? אתה רוצה להיכנס להרגל חיים משעמם?

ציטוט:
בטח שאני יורד לבנות!
goldBEN מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 03-06-07, 16:21   #69
Jones

הסמל האישי שלJones

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ran_z
כל עוד אתה אוהב את הדבר,אתה תעשה אותו במיטבך.
דוגמא:הנדסה משלבת הרבה מתמטיקה ופיזיקה,אתה לא אוהב פיזיקה,אז נראה לך שתמשיך בקצוע הזה...אם כן אתה חיי בסרט.
אני חושב שלבחור מקצוע זה לא פשוט,הפסיכומטרי הזה מהווה אבן נגף גרנדיוזית,אבל עם קצת השקעה יהיה טוב.
ובקשר ליוגב,למה אתה לא משקיע בפסכו כמו שצריך?? 750 זה בשמיים אבל זה לא בלתי אפשרי,אפילו אם תעשה את זה 4 פעמים זה יותר טוב מאשר ללכת ללמוד בח'ול,ותאמין לי תעודה של אוניברסיטה ישראלית שווה יותר(אם אתה רוצה לעבוד בארץ כמובן).
ובקשר לויטרינריה,המקצוע הזה ממש אבל ממש לא עושה לי את זה חחח.
ישן 03-06-07, 16:44   #70
meni32
חבר פעיל

הסמל האישי שלmeni32

ציטוט:
מה הטעם...\=
כסף זה באמת לא הכול בחיים...
איפה התשוקה? אתה רוצה להיכנס להרגל חיים משעמם?
זה ענין של למצוא את האיזון...למצוא את השילוב בין הנאה וכסף, רק שבמקרה ויש התנגשות אז השיקול הכלכלי צריך להיות ראשון לדעתי...לפחות בתקופות שאתה רק מחפש פרנסה כדי להתקיים.
זה הקושי בבחירת מקצוע.

"In a Place There Is Life - There Is Hope"
meni32 מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה