ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 04-10-13, 13:53   #1
yoni1o
חבר מתחיל

ברירת מחדל יש לי שאלה חשובה אשמח לתשובה

אני כל יום עושה אימון מהאינטרנט של איזה חצי שעה של סיבולת עם כפיפות בטן שכיבות שמיכה ועוד כל מיני תרגילים ואני רוצה לקנות משקולות לידיים ואני רוצה גוף חטוב אבל מוצק עם שרירים שרואים עכשיו השאלה שלי כזאת זה אפשרי לקנות תאבקה של החלבונים בזמן שאני מתאמן בבית זה יעזור לי האבקה כי אני דופק איזה 400 כפיפות בטן 150 שכיבות שמיכה ועוד תרגילים שאני עוששה במשך האימון אבל אני רוצה שזה יתפתח אצלי שאני יראה תוצאות אתם מבינים אתם חושבים האבקה תעזור לי ? ואם כן אשמח שתמליצו לי על האבקה טובה שעושה תעבודה ואני מקווה שזה לא מזיק.
וגם אם אני ייקח אבקת חלבון אז שמישהו יסביר לי על האבקה קצת כי קראתי באתרים שצריך שני מנות חלבון אחרי אימון שזה איזה 45 גרם חלבון אחרי אימון וקראתי שיש בממוצא 75 מנות באבקת חלבון של 2.3 ואם כל יום אני לוקח שני מנות זה סבבה ייצא לי לבזבז בממוצא 300 שקל בחודש על אבקת חלבון של 2.3 קילו ואני ייקח בחודש שלם 60 מנות כי כל יום אני ייקח 2 מנות ובחודש יש 30 יום אז זה בסדר או שזה מזיק לקנות תאבקה או שזה יועיל לי ולא יזיק?

ועוד משו אשמח לייעוץ מאיפה אני יכול להזמין משקולת של 20 קילו אני רוצה

נערך לאחרונה על ידי yoni1o, 04-10-13 בשעה 13:58.
yoni1o מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 04-10-13, 16:14   #2
יועץ לתוספי תזונה
מנהל מקצועי - תוספי תזונה

הסמל האישי שליועץ לתוספי תזונה

קודם כל אסביר לך מעט מה מו מי ,מאוד בפשטות.
על מנת לעלות במאסת השריר עלייך לאכול.בן אדם ממוצע צריך לאכול לפחות 2500 קלוריות על מנת לראות שינוי חיובי במשקל,עם הזמן גם יותר מ2500 קלוריות.
גרם של חלבון=4 קלוריות.
גרם של פחמימות=4 קלוריות.
גרם של שומן=9 קלוריות.
מכאן,עולה המסקנה שכדי לעלות במשקל צריך לאכול ואכול הרבה!!.

אני ממליץ לך לקרוא את המאמר השלם לעלייה במאסה הנימצא בפורטל שנכתב ע"י מיטב המומחים שמנוסח ומפורט גם לאנשים שזהו פעם הראשונה שהם ניתקלים במאמר הקשור לספורט ולפיתוח הגוף בפרט.
http://www.israelbody.org/%D7%94%D7%...9E%D7%A1%D7%94

כדי לעלות במאסת השריר עלייך לתת גירוי מספיק לשרירים,לרוב אימוניים ביתיים לא מספקים את הגירוי המיטבי על מנת לעלות בצורה האופטימלית במאסת השריר.
לכן אני מאוד ממליץ לך אם יש באפשרותך תירשם למכון כושר המספק את מיטב המיכשור .
בנוסף אני מציע לך להתייעץ עם אנשי מקצוע מוסמכים על בניית תפריט ותוכנית אימונים אישית אשר תתאים לך.
או לכל הפחות תיעזר במדריכים הנימצאים על גבי האינטרנט,יש מלא כאלה.
תרחוש קצת ידע בנושא.
לבנתיים אני ממליץ לך לקרוא הרבה ולשנן הרבה ידע הנימצא ברשת.
אח"כ במידה ותסיק שבאמת אתה זקוק לאבקת חלבון,נציע לך את האחת אשר תתאים לך גם במבחינת הערכים שה וגם מבחינת המחיר.
ישן 04-10-13, 16:56   #3
yoni1o
חבר מתחיל

מה הקשר גבר אין לי כסף גם למכון כושר וגם כל חודש לקנות אבקת חלבון, בקיצור זה יעשה לי תקוביות בבטן או תחזה עם השכיבות שמיכה והכפיפות בטן וגם כל שאר התרגילים שאני עושה וגם ירים משוקלת של 20 קילו כחלק מהאימון בצורה של כמה תרגילים אז מה לא יעזור לי האבקה עם כל פעם אני ייקח אחרי אימון נגיד תמר ואז שני סקופים של אבקת חלבון עם חלב בשייק אני יראה תוצאות לא? ודרך אגב אני רוצה ברמה של חטוב עם יד מוצקת וקצת מסת שריר זה יעשה תעבודה האבקה או שלא לקנות כי אני סתם עושה תאימונים האלה כבר איזה חודש וחצי רואים קצת תוצאות אבל אני אומר אם אני ייקח שני סקופים של אבקה כל יום אחרי אימון הגוף ייראה מחוטב ויפה לא ?
ישן 05-10-13, 18:54   #4
yoni1o
חבר מתחיל

גבר אני רוצה לפתח תשרירים ברמה של קוביות בבטן שיהיה חזה קצת יפה מעוצב ויד סבבה עם קצת מסה ברמה של יד מחוטבת וזהו לא יותר מזה עכשיו אני יגיד לך מה אני עושה תאימונים האלה חודש שזה אימונים של סיבולת כאלה וחלק מהמתרגלים שאני עושה באימון זה אמרתי לך איזה 150 שכיבות שמיכה ואני נקרע לא בקטע של הרמת משקולות אבל נקרע וגם בכפיפות בטן שאני עושה גם הרבה מאוד ועוד תרגילים שאני שאין לי כח לפרט אבל האישו הוא שאני חושב שזה יגרום לקוביות בבטן ולחזה להיות יותר מעוצבים עם אני לוקח תאבקה כי אני לא לוקח ביום הרבה חלבונים ואני חושב שזה יעזור לי כי תאכלס התזונה זה הכי חשוב למי שמתאמן קראתי, מה אם אני ייקח תמר ואז שני סקופים של אבקת חלבון עם חלב אחרי אימון כל יום זה לא יעזור? דרך אגב ראיתי בקישור על התזונה שאמרת לי להסתכל שרשום שם שצריך לחלק תחלבון למשך כל היום אז זה אומר שאני צריך לצרוך אחרי אימון סקופ אחד של אבקת חלבון שזה 24 גרם חלבון ותסקופ השני עדיף לי לקחת לפני השינה כילו הכוונה שלי זה שצריך לחלק את האכילת חלבון למשך כל היום מאשר לאכול שני סקופים ישר אחרי האימון? ויש לי גנטיקה אבל זה יזרז יותר תהליך של הבניית שריר לא ? מה אני חייב להתאמן במכון כושר כדי לקחת תאבקה ?
ואני רוצה לקנות משקולת של 20 קילו ולהרים אותה בכמה דרכים כחלק מהאימון מבין אחשלי תגיד לי אם זה בסדר אם אני יקנה תאבקה

נערך לאחרונה על ידי yoni1o, 05-10-13 בשעה 19:04.
ישן 05-10-13, 19:43   #5
yoni1o
חבר מתחיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי yoni1o צפה בהודעה
גבר אני רוצה לפתח תשרירים ברמה של קוביות בבטן שיהיה חזה קצת יפה מעוצב ויד סבבה עם קצת מסה ברמה של יד מחוטבת וזהו לא יותר מזה עכשיו אני יגיד לך מה אני עושה תאימונים האלה חודש שזה אימונים של סיבולת כאלה וחלק מהמתרגלים שאני עושה באימון זה אמרתי לך איזה 150 שכיבות שמיכה ואני נקרע לא בקטע של הרמת משקולות אבל נקרע וגם בכפיפות בטן שאני עושה גם הרבה מאוד ועוד תרגילים שאני שאין לי כח לפרט אבל האישו הוא שאני חושב שזה יגרום לקוביות בבטן ולחזה להיות יותר מעוצבים עם אני לוקח תאבקה כי אני לא לוקח ביום הרבה חלבונים ואני חושב שזה יעזור לי כי תאכלס התזונה זה הכי חשוב למי שמתאמן קראתי, מה אם אני ייקח תמר ואז שני סקופים של אבקת חלבון עם חלב אחרי אימון כל יום זה לא יעזור? דרך אגב ראיתי בקישור על התזונה שאמרת לי להסתכל שרשום שם שצריך לחלק תחלבון למשך כל היום אז זה אומר שאני צריך לצרוך אחרי אימון סקופ אחד של אבקת חלבון שזה 24 גרם חלבון ותסקופ השני עדיף לי לקחת לפני השינה כילו הכוונה שלי זה שצריך לחלק את האכילת חלבון למשך כל היום מאשר לאכול שני סקופים ישר אחרי האימון? ויש לי גנטיקה אבל זה יזרז יותר תהליך של הבניית שריר לא ? מה אני חייב להתאמן במכון כושר כדי לקחת תאבקה ?
ואני רוצה לקנות משקולת של 20 קילו ולהרים אותה בכמה דרכים כחלק מהאימון מבין אחשלי תגיד לי אם זה בסדר אם אני יקנה תאבקה
דרך אגב התקציב שלי זה 330 לחודש לאבקת חלבון תמליץ על משו שבונה טוב תשריר גבר
ישן 05-10-13, 20:50   #6
אחלה גבר (:
חבר פעיל

כללי:: BEAST
עוסק ב:: SW,לימודים,עבודה
חדר כושר: B-Sport

אבקת חלבון 2.3 קילו אמור להספיק לך אם אתה משתמש בסקופ / סקופ וחצי ליום ואתה מתאמן נניח 3-4 פעמים בשבוע אמור להספיק לך לדעתי ליותר מ4 חודשים.

330, אם תוסיף עוד 20 תוכל לקנות Whey Shake של SYNTRAX חבר'ה מצויינת.
יש לה גם TROPHIX באותו מחיר גם חלבון מצויין מבחינת טעם והכל, ויש MATRIX אבל הוא טיפה יותר יקר.
אחלה גבר (: מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 05-10-13, 20:56   #7
yoni1o
חבר מתחיל

גבר אבל אני רוצה לקחת מזה 7 ימים בשבוע כל יום שני סקופים של איזה 50 גרם חלבון ותגיד אחרי אימון אני ייקח שני סקופים או אחד ואחד לפני השינה? מה זה בעיה או שזה בסדר כל יום לקחת ודרך אגב האימון שאני עושה אני עושה אותו כל יום וגם ביום שאני לא יתאמן אני ייקח כי זה בונה תשריר תקן אותי אם אני טועה וזה יעזור לבנות תקוביות בבטן יותר טוב וגם תחזה עם התרגילים שאני עושה נכון?
וגם משקולת של 20 קילו אני יקנה מספיק לי גוף חטוב לא מנופח. אני יראה תוצאות יותר מהר עם האבקה נכון אחשלי ?
תגובה