ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 21-09-07, 00:58   #1
slow_rider
חבר מתחיל

ברירת מחדל האם תוספים יכולים לעזור לי?

אני בן 24 מתאמן בחדר כושר כבר 3 חודשים בין פעמיים לשלוש פעמים בשבוע בממוצע.

כבר בשלב הזה אני מודה שאני לא מהפריקים של פיתוח גוף ואני לא מתאמן לשם בניית גוף אלא בעיקר כדי לחיות אורך חיים בריא יותר ולשיפור ההרגשה הכללית שפעילות גופנית נותנת!

אני מתחיל אימון עם הליכון 25 דקות ואז מרים משקולות ועובד על מכונות - כתפיים, גב, יד קידמית ואחורית בעיקר.

שמתי לב שלאחר שלושה חודשים אני לא שם לב לשינויים פיזיולוגים ממשייים חוץ מרמת אנרגיה גבוהה יותר מאשר התקופה שלפני חדר הכושר. ידוע לי מעט מאוד על תוספים אבל ממה שנראה לי שהבנתי הקפדה יתרה על התזונה לפני ואחרי האימון יכולה לגרום לאימון שלי להיות יותר אפקטיבי ואולי אפילו להביא להוספת מסת שריר נראית לעין. הבנתי שיש שייקים כאלה ואחרים ואני רוצה לשאול דעה של צרכנים האם כדאי לי להכנס לתחום או שאולי יש דברים אחרים שעדיף לי לעשות אם אני בכל זאת רוצה לראות קצת יותר קוביות בבטן

כל טיפ יתקבל בברכה!
slow_rider מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-09-07, 01:02   #2
eminemfan
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלeminemfan

כללי:: אלי בן עזרי
שלח הודעה דרך ICQ אל eminemfan שלח הודעה דרך MSN אל eminemfan

קודם כל תחליט מה המטרה שלך כי אני לא ממש הבנתי,לעשות אירובי של חצי שעה לפני משקולות?ממש מפגר! תעלה נתונים גם( או אפילו תמונה)משקל,אחוז,שומן,גובה
ישן 21-09-07, 01:08   #3
slow_rider
חבר מתחיל

בהתחלה המטרה הייתה סתם לעשות פעילות גופנית אבל נגיד שעכשיו היא להגדיר יותר את הקווים של הגוף - לא ממש לפתח אותו למימדים.

הגובה שלי 1.82 משקל 85 אין לי מושג מה האחוז שומן בגוף אבל נראה לי שהוא לכיוון הגבוהה למרות שאני לא שמן

אגב, היה טוב אם היית ככה מסביר בחצי משפט למה האימון מפגר כי אני לא באמת מבין בכל העניין ואולי הייתי יכול ללמוד משהו.
ישן 21-09-07, 01:09   #4
toxicity

עוסק ב:: להטחן בצה"ל

תקרא מאמרים
www.israelbody.org
toxicity מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-09-07, 01:24   #5
gil-Nissim
חבר פעיל

הסמל האישי שלgil-Nissim

ציטוט:
פורסם במקור על ידי slow_rider
בהתחלה המטרה הייתה סתם לעשות פעילות גופנית אבל נגיד שעכשיו היא להגדיר יותר את הקווים של הגוף - לא ממש לפתח אותו למימדים.

הגובה שלי 1.82 משקל 85 אין לי מושג מה האחוז שומן בגוף אבל נראה לי שהוא לכיוון הגבוהה למרות שאני לא שמן

אגב, היה טוב אם היית ככה מסביר בחצי משפט למה האימון מפגר כי אני לא באמת מבין בכל העניין ואולי הייתי יכול ללמוד משהו.
wtf?!!
עם כל יום שעובר מיתקפת הנובים משתלטת על הפורום.
קווים ? היתכוונת חיטוב אבל בטח אתה לא יודע מה המשמעות של מסה ושל חיטוב.
ובוא תצא מהסרט שאתה חושב שתוכל לפתח את הגוף באופן טיבעי למימדים כי זה לא אפשרי באופן טיבעי רק בעזרת חומרים.
ישן 21-09-07, 01:36   #6
slow_rider
חבר מתחיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי gil-Nissim
wtf?!!
עם כל יום שעובר מיתקפת הנובים משתלטת על הפורום.
קווים ? היתכוונת חיטוב אבל בטח אתה לא יודע מה המשמעות של מסה ושל חיטוב.
ובוא תצא מהסרט שאתה חושב שתוכל לפתח את הגוף באופן טיבעי למימדים כי זה לא אפשרי באופן טיבעי רק בעזרת חומרים.
האמת שכבר מזמן הבנתי שמי שמפתח את הגוף למימדים לא סבירים נעזר בחומרים ובדיוק בגלל שזו לא השאיפה שלי אני שואל אם יש לי טעם לחקור בנושא של אבקות חלבון למיניהם.

סביר להניח שאני באמת מתכוון לחיטוב אבל לא צריך להתלהם שאני לא יודע את המינוח המקצועי... גם אמרתי שאני לא מכיר את הנושא כל כך טוב אז הגיוני שאני אטפה פה ושם לא?
ישן 21-09-07, 01:39   #7
eminemfan

הסמל האישי שלeminemfan

כללי:: אלי בן עזרי
שלח הודעה דרך ICQ אל eminemfan שלח הודעה דרך MSN אל eminemfan

דוגרי אם אתה רוצה ללכת 100 אחוז מקצועי ועם תוספים והכל(וגם בלי תוספים אתה יכול לבנות אחלה גוף) לך לגיל גרנות המנהל של האתר ,תשלם קצת,אבל תרוויח כל החיים,הוא מומחה תותח שיבנה לך תוכנית אימונים+תזונה. יכולים לבלבל אותך הרבה אנשים פה ובמכון אבל הוא יעשה לך סדר בראש.
ישן 21-09-07, 02:12   #8
gil-Nissim
חבר פעיל

הסמל האישי שלgil-Nissim

ציטוט:
האמת שכבר מזמן הבנתי שמי שמפתח את הגוף למימדים לא סבירים נעזר בחומרים ובדיוק בגלל שזו לא השאיפה שלי אני שואל אם יש לי טעם לחקור בנושא של אבקות חלבון למיניהם.

סביר להניח שאני באמת מתכוון לחיטוב אבל לא צריך להתלהם שאני לא יודע את המינוח המקצועי... גם אמרתי שאני לא מכיר את הנושא כל כך טוב אז הגיוני שאני אטפה פה ושם לא?
תלוי אם בכלל יש לך מסה שאתה יכול לחטב.
ותוספי מזון כגון אבקת חלבון =תחליף לארוחה וכו'.
אין כאן כל כך הרבה לחקור,אם אתה חושב שאבקה תעזור לך ליצבור מסה ( או במילים של הנובים להיתנפח) אתה טועה, אני מציע שתעיין כאן.
וסתם ברמת העיקרון סתכל בתמונה מצד שמאל זה סוף מסה,בתמונה מצד ימין זה בסוף החיטוב עבודה של 3-4 חודשים של חיטוב,ותקופה ארוכה של מסה.
ישן 21-09-07, 02:47   #9
slow_rider
חבר מתחיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי gil-Nissim
תלוי אם בכלל יש לך מסה שאתה יכול לחטב.
ותוספי מזון כגון אבקת חלבון =תחליף לארוחה וכו'.
אין כאן כל כך הרבה לחקור,אם אתה חושב שאבקה תעזור לך ליצבור מסה ( או במילים של הנובים להיתנפח) אתה טועה, אני מציע שתעיין כאן.
וסתם ברמת העיקרון סתכל בתמונה מצד שמאל זה סוף מסה,בתמונה מצד ימין זה בסוף החיטוב עבודה של 3-4 חודשים של חיטוב,ותקופה ארוכה של מסה.
תודה על הלינק, מאמר מעולה ומקיף שפספסתי באתר ממקודם. ללא ספק חיזק את ההבנה שלי!

האמת הוא מעלה אצלי שאלה אחרת, מה הדרך הנכונה לשלם אימון אירובי עם אימון משקולות בצורה הגיונית? אבל נראה לי זו שאלה לפורום אחר.
ישן 21-09-07, 03:16   #10
gil-Nissim
חבר פעיל

הסמל האישי שלgil-Nissim

ציטוט:
תודה על הלינק, מאמר מעולה ומקיף שפספסתי באתר ממקודם. ללא ספק חיזק את ההבנה שלי!

האמת הוא מעלה אצלי שאלה אחרת, מה הדרך הנכונה לשלם אימון אירובי עם אימון משקולות בצורה הגיונית? אבל נראה לי זו שאלה לפורום אחר.
הדרך הגיונית זה לשלב אחרי אימון משקלות אירובי של 15-20 דקות.
תלוי במטרה שלך עם אתה רוצה ליצבור מסה נקייה,זאת אומרת כמה שפחות אחוזי שומן וכך תוכל לעלות נקי ללא הרבה אחוזי שומן,תלוי באחוזי שומן שלך שוב וכו'.

בכללי בתקופת המסה וגם החיטוב אני ממליץ על אירובי,במסה מקס' 20 דקות כי אין צורך יותר מזה.
ישן 21-09-07, 08:23   #11
ואן דאם

עוסק ב:: מדריך חדר כושר
חדר כושר: הולמס פלייס
שלח הודעה דרך MSN אל ואן דאם

אני מסכים עם גיל... אל תוותר לגמרי על האירובי במסה... לדעתי אירובי צריך להשתלב בכל תקופה גם שאתה מחפש לגדול.... אני עושה פעמיים בשבוע 20 דק'...

מדריך חדר כושר , מוסמך וינגייט .
ואן דאם מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-09-07, 12:09   #12
slow_rider
חבר מתחיל

מהתמונה מקודם אני יכול להעריך את אחוזי השומן שלי בסביבות 25 נראה לי. אני מניח שאני רוצה להעלות מסה של שריר ולא של שומן, אולי אפילו להוריד אותה קצת. מהמאמר נראה שהתזונה היא התאכלס בכל הסיפור כאן ושאני צריך לשנות אותה בצורה די קיצונית כדי להשיג את התוצאות המדוברות.

רק כדי שאני אבין, אין אפילו טעם לעשות פעילות אירובית ארוכה יותר (40 דקות נגיד) בנפרד מאימון משקולות אפילו פעם בשבוע. זה יהיה לא אפקטיבי בכלל?
ישן 21-09-07, 15:54   #13
Sugarzaza

שלח הודעה דרך ICQ אל Sugarzaza שלח הודעה דרך MSN אל Sugarzaza

אם אתה מגדיר בשר בקר ואורז כתוספים, אז כן

Patience + Persistence = Progress. (Bill Starr, The Strongest Shall Survive)

Sugarzaza מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-09-07, 20:29   #14
Mad_dog
חבר פעיל

הסמל האישי שלMad_dog

עוסק ב:: Yovel Gym
שלח הודעה דרך MSN אל Mad_dog

ציטוט:

איפה יש קווים בגוף ?? :|

Running is for Girls
New Status
Hight: 1.76
10/10/08--->21/2/09
Wight :67Kg->73Kg
Arm :37-->39.5
Mad_dog מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה