ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף תחרותי

פיתוח גוף תחרותי בפורום זה יהיו שיחות על תחרויות, אירועים, ומפתחי גוף בארץ ובעולם.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 09-05-13, 14:48   #21
KALINA
אלוף האלופים NAC2012

הסמל האישי שלKALINA

כללי:: מר ישראל נאבבה 2009 עד 82 ק"ג,אלוף האלופים NAC 2012מר ישראל NAC 2011 מעל 175 ס''מ
עוסק ב:: מזכיר NAC ISRAEL
חדר כושר: גרייט שייפ
שלח הודעה דרך MSN אל KALINA Send a message via Skype™ to KALINA

ניגרי,זה אותם אנשים שנותנים עצות ללפיד איך להנהל תקציב או שאני טועה?
ישן 09-05-13, 15:01   #22
nadavmoore
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי KALINA צפה בהודעה
אתה טועה.
nadavmoore מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-05-13, 16:35   #23
אלברט ברכה
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי kalina צפה בהודעה
אני לא יודע מה אתה רוצה, אבל לי זה קצת חורה שאנשים מכינים את עצמם חודשים לתחרות שאת השלט שלה לא החליפו משנת 2001 ורק משנים את הספרות, ושנותנת למתחרים דלי חלבון ותלושים לליזר כפרס על השקעה של אלפי שקלים בסייקל, אוכל, אובדן שעות עבודה ומה לא.

בילדינג בארץ הרוויח ביושר את כלללללללללל התלונות\הסתלבטויות\הערות שרק אפשר.

אפשר לחשוב שהתחרויות של 2008 היו כאלה טובות שעכשיו קמים עוד ארגונים ומחקים את הכשלון הארגוני הזה.
אלברט ברכה מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-05-13, 19:51   #24
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן

ציטוט:
פורסם במקור על ידי KALINA צפה בהודעה

אחי, בוא לא נזהם את הפורום עם השם הטמא והמזוהם של הרמאי השפל הנקלה והמתועב ההוא.

לגבי הביקורת עצמה, מוזר מאוד שאנשים שלא היו ולא יהיו בתחרויות מרהיבים עוז לנתח ולהסביר ולהסיק מסקנות

על סמך מה ועל סמך מי?

הרי הם לא היו שם

ולא יהיו שם

השורה התחתונה, כפי שכבר אמרתי בעבר: לא נוכל לגרום לאנשים לצמצם או לסגור איגודים, ואני גם בכלל לא בטוח כמה זה טוב

צריך לשאוף לשפר את הקיים מה שיותר ולתקן את הטעון תיקון

לכן כל מה שכתבתי כאן נועד לעזור לסטיבן לתקן, סך הכל מגיע לו כל הכבוד על היוזמה

אני שומע ששני ספורטאים צעירים וכריזמטיים כמו מאור וחאפיז לקחו על עצמם להיות מעורבים מאוד מאוד ב ifbb ושתהייה השנה תחרות אדירה - וגם זו בשורה טובה

הלוואי

הלוואי שכולם יצליחו

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010

נערך לאחרונה על ידי ניגרי ענק, 11-05-13 בשעה 02:03.
ניגרי ענק מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-05-13, 20:42   #25
arbel2
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלarbel2

עוסק ב:: מנגן על עצבים בחסד עליון
חדר כושר: נאוטילוס

נתי היה צריך לקבל את האובראול.

לפניות ,מענות ,טענות ובקשות ...לחץ כאן

מאמן חדר כושר מוסמך מטעם קמפוס "שיאים" אוניברסיטת ת"א
arbel2 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-05-13, 20:43   #26
KALINA
אלוף האלופים NAC2012

הסמל האישי שלKALINA

כללי:: מר ישראל נאבבה 2009 עד 82 ק"ג,אלוף האלופים NAC 2012מר ישראל NAC 2011 מעל 175 ס''מ

ניגרי,בודיבילדינג בישראל זה אתה וזה אני. אתה כי אתה חי את זה,מתחרה ,גם היחיד שסוקר את התחום וכותב על זה(בוא נזכר איך נולד הרעיון)...
ואני הרווחתי את הזכות להביא דעה כי...לא נרחיב,אבל עשיתי לא מעט או שבעצם כן ארחיב- התחרתי,הכנתי אנשים לתחרויות,גייסתי משאבים,אירגנתי והנחתי תחרויות ואני יכול לרשום בגאובה שבודיבילדינג - זה אני.
מי שלא עשה מינימום שבמינימום- לקנות כרטיס מזורגג לחתקות- שישב וישתוק.

כמו שאומרים- תשתנה אתה והעולם סביבך ישתנה!
מי שרוצה בודיבילדינג אחר בארץ- שישאל את עצמו - "מה אני עשיתי בישביל בודיבילדינג בישראל"!
ישן 09-05-13, 22:24   #27
ניגרי ענק

הסמל האישי שלניגרי ענק

גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb

ציטוט:
פורסם במקור על ידי kalina צפה בהודעה
ניגרי,בודיבילדינג בישראל זה אתה וזה אני. אתה כי אתה חי את זה,מתחרה ,גם היחיד שסוקר את התחום וכותב על זה(בוא נזכר איך נולד הרעיון)...
ואני הרווחתי את הזכות להביא דעה כי...לא נרחיב,אבל עשיתי לא מעט או שבעצם כן ארחיב- התחרתי,הכנתי אנשים לתחרויות,גייסתי משאבים,אירגנתי והנחתי תחרויות ואני יכול לרשום בגאובה שבודיבילדינג - זה אני.
מי שלא עשה מינימום שבמינימום- לקנות כרטיס מזורגג לחתקות- שישב וישתוק.

כמו שאומרים- תשתנה אתה והעולם סביבך ישתנה!
מי שרוצה בודיבילדינג אחר בארץ- שישאל את עצמו - "מה אני עשיתי בישביל בודיבילדינג בישראל"!

כבר אמרתי לך שאני אוהב אותך?

:d:d:d:d

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ישן 10-05-13, 00:41   #28
hypertrophy
fucking super human שחקן פעיל בליגת הפוטבול הישראלית

הסמל האישי שלhypertrophy

עוסק ב:: יועץ כושר
חדר כושר: גו אקטיב ת"א

בחייייי אוחכת קלינה...!
אתה רוצה לומר לי שזאת לא בושה לפתוח עוד אירגון נידח וצדדי כזה בארץ??
ניחא הקמתם את נאק והבאתם תחרויות ברמה גבוהה אבל פה אנחנו מדברים על איגוד שפשוט מבייש את עניין הפיתוח גוף!
כל מי שרוצה עולה מי שלא לקח בשני איגודים רצוף את התואר עובר לאיגוד שהוקם לפני חודשיים!!!
תסלח לי ואני מבין את הצורך והרצון שלך לפרגן אבל אירגון כזה הוא בושה ולהתחרות בארגון כזה זאת בושה
זה שמישהו שם לקח את התואר אז מבחינת עצמו ועשרת האנשים באירגון הוא מר ישראל !!!
אתה מבין שמעכשיו כל אחד יכול לומר שהוא מר ישראל?!?!
עוד חודש אני אעשה תחרות מר ישראל ואני רציני בזה בכלללללל מילה!!!! ואני אתחרה!!!! ואני אקח מקום ראשון!!!
ואני אהיה פאקינג מר ישראל!!!!!!
תזכרו מה אמרתי!!!! עוד חודש האירגון שלי עושה תחרות מר ישראל!!

You have to be mentally prepared or you will not make it. Pain and fear will be there with you, tempting you to stop, telling you to give up. Your body will be screaming for you to listen to them, and the little voice in your head will be begging you to do cease and desist. Tell them to shut up. You've got some growing to do!
לפניות, שאלות, בקשות, המלצות, תלונות - ליחצו כאן.
hypertrophy מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-05-13, 04:52   #29
Scylla
מקום 2 עד 90 ק"ג ב-golden desert cup PL RAW

עוסק ב:: ברמן
שלח הודעה דרך ICQ אל Scylla שלח הודעה דרך MSN אל Scylla

זה פשוט בדיחה, מאוד מקווה שהpl בישראל שעוד בחיתולים לא ידרדר לרמה כזאתי...
הקטע המגוחך שאי אפשר להגיד איזה איגוד הכי חזק כי זה פשוט על המזל איזה קאסט נופל איפה, אני מכיר בחור שלקח מקום נמוך בנאבבא שבוע-שבועיים אחרי זה לקח ראשון בifbb, לפעמים זה יכול לקרות הפוך אין שום עקביות... שלא נדבר על תחרויות איזוריות.
ניגרי לגבי דיטיילז ברגליים צר לי לבאס אותך אבל ראיתי מתחרים עם רגליים מאוד קטנות באוף סיזן שקיבלו דיטיילז מדהימים בחיטוב. זה שהם חטובים לא אומר שהרגליים גדולות.
לגבי עלות / תועלת של מתחרה זה עניין דבילי להתווכח עליו זה לא ספורט רווחי ואף אחד לא עושה בשביל הכסף, הדבר היחידי ששווה לעשות זה מאמן / יועץ / ווטאבר לוקח מר ישראל עד 5 קילו לגילאי 24-25 וחצי קטגוריית פיטנס נמוך ואז רושם את זה בכרטיס ביקור. שלא תבינו אותי לא נכון גם בpl זה ככה.
אני מקווה מאוד שיקרה משהו חיובי ומישהו מאיזשהו איגוד ירים את הענף יתן תחרות מעולה ואז אף אחד רציני לא ירצה להתחרות בשאר האיגודים ותסתיים כל הסאגה הזאתי.
אנטון אני מסכים איתך (לשם שינוי) שקל לדבר דרך המקלדת (ע"ע עצות ללפיד) אבל זה חלק מהעניין... גם בלהיות שר אוצר וגם בלהיות bb או ספורטאי כלשהו.

לצורך העניין אני כן שילמתי כרטיס לפני כמה שנים
Scylla מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-05-13, 15:39   #30
KALINA
אלוף האלופים NAC2012

הסמל האישי שלKALINA

ציטוט:
פורסם במקור על ידי hypertrophy צפה בהודעה
בחייייי אוחכת קלינה...!
אתה רוצה לומר לי שזאת לא בושה לפתוח עוד אירגון נידח וצדדי כזה בארץ??
ניחא הקמתם את נאק והבאתם תחרויות ברמה גבוהה אבל פה אנחנו מדברים על איגוד שפשוט מבייש את עניין הפיתוח גוף!
כל מי שרוצה עולה מי שלא לקח בשני איגודים רצוף את התואר עובר לאיגוד שהוקם לפני חודשיים!!!
תסלח לי ואני מבין את הצורך והרצון שלך לפרגן אבל אירגון כזה הוא בושה ולהתחרות בארגון כזה זאת בושה
זה שמישהו שם לקח את התואר אז מבחינת עצמו ועשרת האנשים באירגון הוא מר ישראל !!!
אתה מבין שמעכשיו כל אחד יכול לומר שהוא מר ישראל?!?!
עוד חודש אני אעשה תחרות מר ישראל ואני רציני בזה בכלללללל מילה!!!! ואני אתחרה!!!! ואני אקח מקום ראשון!!!
ואני אהיה פאקינג מר ישראל!!!!!!
תזכרו מה אמרתי!!!! עוד חודש האירגון שלי עושה תחרות מר ישראל!!
יאיר,אני אשאל אותך בלי טיפת ציניות-מה אתה מציע? ואני אגזים ואמקד את השאלה- מול מי אתה רוצה שאני אשפיל את עצמי-מול אשר או אל מול אמנון?
ישן 10-05-13, 15:42   #31
KALINA
אלוף האלופים NAC2012

הסמל האישי שלKALINA

ציטוט:
פורסם במקור על ידי scylla צפה בהודעה
הקטע המגוחך שאי אפשר להגיד איזה איגוד הכי חזק כי זה פשוט על המזל איזה קאסט נופל איפה, אני מכיר בחור שלקח מקום נמוך בנאבבא שבוע-שבועיים אחרי זה לקח ראשון בifbb, לפעמים זה יכול לקרות הפוך אין שום עקביות... שלא נדבר על תחרויות איזוריות.
ניגרי לגבי דיטיילז ברגליים צר לי לבאס אותך אבל ראיתי מתחרים עם רגליים מאוד קטנות באוף סיזן שקיבלו דיטיילז מדהימים בחיטוב. זה שהם חטובים לא אומר שהרגליים גדולות.
לגבי עלות / תועלת של מתחרה זה עניין דבילי להתווכח עליו זה לא ספורט רווחי ואף אחד לא עושה בשביל הכסף, הדבר היחידי ששווה לעשות זה מאמן / יועץ / ווטאבר לוקח מר ישראל עד 5 קילו לגילאי 24-25 וחצי קטגוריית פיטנס נמוך ואז רושם את זה בכרטיס ביקור. שלא תבינו אותי לא נכון גם בpl זה ככה.
אני מקווה מאוד שיקרה משהו חיובי ומישהו מאיזשהו איגוד ירים את הענף יתן תחרות מעולה ואז אף אחד רציני לא ירצה להתחרות בשאר האיגודים ותסתיים כל הסאגה הזאתי.
אנטון אני מסכים איתך (לשם שינוי) שקל לדבר דרך המקלדת (ע"ע עצות ללפיד) אבל זה חלק מהעניין... גם בלהיות שר אוצר וגם בלהיות bb או ספורטאי כלשהו.

מי זה המישהו הזה?
ישן 10-05-13, 20:25   #32
גשש בלש
מתחרה golden desert cup PL RAW

חדר כושר: יום טוב. בי.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי scylla צפה בהודעה

מצטער לאכזב אותך אחי, אבל ענף הפאוור ליפטינג בארץ כבר ירד לרמה הזאת.
ישן 11-05-13, 01:54   #33
ניגרי ענק

הסמל האישי שלניגרי ענק

יאיר, אני מבין לגמרי את העמדה שלך
אבל שוב, כמו שאמר אנטון: השאלה היא מה אתה מציע
יכול להיות שהמצב הבריא היה שיהיו פה שני איגודים, יכול להיות - בכלל לא בטוח אגב כי מונופול או חצי מונופול זה תמיד תמיד דבר רע - אבל אתה לא יכול למנוע מאנשים ליזום דבר חדש
יש לציין שגם סטיבן ולפניו סטאס, הם לא המציאו איגודים: הם מייצגים בישראל איגודים קיימים שפועלים בעולם
הם קיבלו את הסמכות לכך מהאנשים שמנהלים את האיגודים בחו"ל
ככה שלבוא ולהגיד "גם אני אקים איגוד ואקרא לו כך וכך", זה לא רציני
עכשיו שוב, השאלה מה עושים
כבר אמרתי: לא תגרום להם לסגור לצמצם או להתאחד
אז צריך לשאוף שהרמה תעלה שליקויים יתוקנו ושהמתחרים יקבלו יותר
המתחרים רשאים להחליט איפה ומתי להתחרות, זה לא בהכרח דבר רע
ועוד דבר, כשמתקיימות כמה תחרויות בשנה, בכמה מקומות: נצרת עילית, נתניה, טבריה, דימונה, חיפה - גם זה לא דבר רע (אם כי זה נכון שחייב להיות סינון של מתחרים ולו למען התדמית של הספורט שלנו)

ישן 11-05-13, 02:01   #34
ניגרי ענק

הסמל האישי שלניגרי ענק

אגב, הינה עוד ספורטאי שהגיע בשייפ יפה מאוד - טארק באסול
וזה לא הספיק לו לראשון - לב פרגר לקח את הקטגוריה הזאת

ישן 11-05-13, 13:22   #35
אלברט ברכה
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ניגרי ענק צפה בהודעה
אגב, הינה עוד ספורטאי שהגיע בשייפ יפה מאוד - טארק באסול
וזה לא הספיק לו לראשון - לב פרגר לקח את הקטגוריה הזאת

אתה יכול להסביר למה למתחרה אחד אין רגליים נורמליות? אני לא מדבר על גדולות. נורמליות?
אלברט ברכה מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-05-13, 13:38   #36
TrueBlood
חבר פעיל

עוסק ב:: תלמיד :)
חדר כושר: Life & Fitness

4 איגודים (אם ספרתי נכון) זה באמת יותר מידי במדינה קטנה כמו ישראל...
כמובן שזה מוערך שמישהו מוכן להשקיע מזמנו ומכיסו בפתיחת איגוד חדש, אבל לטעמי ההשקעה הייתה משתלמת יותר אם הייתה מכוונת לאחד האיגודים שקיימים כבר עכשיו.. זה סתם יוצר ריבוי איגודים וכמו שאמרו יש כמה "מר ישראל" בישראל..
TrueBlood מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-05-13, 13:55   #37
sgenkoro
חבר פעיל

חדר כושר: Forma Club

ציטוט:
פורסם במקור על ידי אלברט ברכה צפה בהודעה
אתה יכול להסביר למה למתחרה אחד אין רגליים נורמליות? אני לא מדבר על גדולות. נורמליות?

כי רוב לא אוהב לעבוד על רגליים.
כי רוב מתחיל לפתח גוף עליון ורק שנתקעים נזכרים ברגליים ודדליפט,
כי עבודה על רגליים דורשת מאמץ כמו עבודה על כל השרירים אחרים בגוף וסקוואט של משקלים נמוכים לא עוזר כל כך.
תאומים עוד יותר בעיתיים, אם אין גנטיקה טובה רוב אנשים בכלל מזניחים אותם.
sgenkoro מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-05-13, 16:04   #38
nadavmoore
חבר פעיל

אנטון אתה מצחיק מאד, אתה אומר שאסור לבקר את הבילדינג בישראל כי אני לא מתחרה או לא עשיתי כלום בשביל הספורט? מה ניב רסקין עשה בשביל הספורט בארץ ישראל? הוא לא ספורטאי סה"כ עיתונאי אני ספק אם הוא שיחק איזה ספורט בחיים שלו והוא הקים את יציע העיתונות והוא מבקר כדורגל וכדורסל בארץ מפה עד הודעה חדשה אז לפי ההגיון שלך אין לביקורת שלו שום תכלית ושום עניין כי הוא לא מהענף - הא בעצם הוא היה במשחקי כדורסל אז מותר לו לבקר את שחקני הכדורסל (?!).
הספורט בארץ בכלליות לא ברמה גבוהה כך גם ענף הבאדי בילדינג, נכון שיש עילויים פה ושם (מאור, סטס וכו'...) אבל בכללי אין מה לבוא לראות תחרות בארץ בדיוק בגלל הסיבה שאין מספיק מתחרים ראויים וכמעט בכל תחרות יהיו 2-3 מתחרים בולטים וזהו כל השאר יהיו "נחמדים" -משהו שמי שהיה במכון בארה"ב למשל יראה 10-15 אנשים כאלו לפחות מתאמנים בכל מכון סביר שם. בגלל ריבוי האירגונים וה"קלות" לזכות בתארים הרמה בbb לא תעלה מכאן שהתחרויות לא יהיו מעניינות. אני יודע שnac עשו אירוע יפה פעם אחת שנה שעברה וכל הכבוד להם על זה אבל עדיין , אירוע יפה לא יספיק פה. ברגע שיהיה 2 אירגונים מקסימום וקרב אלוף האלופים בניהם אולי המצב יישתפר והרמה תעלה- תשווה את זה לקרוספיט נגיד , ענף חדש שהגיע לארץ יש מליון מכונים שמכינים את המתחרים שלהם לתחרות אבל התחרות היא פעם בשנה ברמה מסויימת - כל המתחרים יודעים איזו רמה הם צריכים להגיע אליה כדי בכלל להכנס לתחרות שלא לדבר על לקחת מקומות גבוהים ויש זוכה אחד! . אז לא תראה איזה מישהו שסתם בא כי הוא חושב שהוא בכושר כי הוא לא יישרוד איוונט אחד. אותו דבר פווארליפטינג- כולם מסביב יודעים מי המתחרים הרציניים ומה בערך המשקלים שצריך להרים כדי לקחת מקום טוב ולא לעשות לעצמך פאדיחות, בbb אתה יכול לבחור לך איזה מר צפון כזה בלי להתאמץ(יחסית לבילדר ברמות הגבוהות) יותר מידי לקחת מקום ראשון...אין כל כך "תנאים מוקדמים". לדעתי אם היה רק nac וifbb ובוא נגיד גם נאבה וזהו אבל כדי להיות מר ישראל היית צריך לנצח את המנצחים מכל אירגון זה הדבר הכי טוב שיכול לקרות לbb כאן בארץ אבל בגלל שלאנשים יש יותר מידי אגו בתחרות הזאת (בכל זאת bb זאת תחרות אגו) אז זה לא ייקרה וחבל.
nadavmoore מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-05-13, 16:31   #39
sixpounder
חבר פעיל

הסמל האישי שלsixpounder

כן יש פה לאנשים הגיון מוזר, עד שלא צילמת סרט אסור לך להביע דעה על סרטים, עד שלא עשית מוסיקה אסור להביע דעה על מוסיקה? זה לא עובד ככה. התחרות היתה ברמה גרועה וזהו. זאת עובדה. לכל אירוע שהוא זה אירוע ברמה נמוכה טקסים בבית ספר יסודי ברמה יותר גבוה. לא מדבר על מתחרים כל אחד שיעשה את השיקולים שלו אבל זה באמת לא הגיוני שמר ישראל נראה ככה. מישהו יראה את זה מחו״ל מה הוא יחשוב על הרמה בארץ?
sixpounder מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-05-13, 18:11   #40
עמרי מרג
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי אלברט ברכה צפה בהודעה
אתה שואל/כותב את זה כאילו שהשיחה היא עם 'האחראי עם הרגליים בפיתוח הגוף הישראלי' ואתה מתלבט אם להעניש אותו על אי מילוי תפקידו... : ))))
עמרי מרג מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא