ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 04-06-07, 12:56   #41
sandrik
חבר פעיל

הסמל האישי שלsandrik

כללי:: Miss Bikini 2d place 2012 NAC
עוסק ב:: מאמנת כושר,ספינינג,פילאטיס וקטלבלס
חדר כושר: great shape

ציטוט:
פורסם במקור על ידי gman
יש לה יד 33-34...ויש לך סיכוי להגיע ליד 40 רק בעוד הרבה שנים טובות של מאסה, וזה רק אם יש לך גנטיקה טובה. או חומרים כמובן.
ש לי גנטיקה טובה לבטן ולידיים כפי שהבנתי.. בניגוד לרגליים.

לאמא שלי יש שרירים לא רעים בידיים בכלל, למרות שהיא לא עובדת עליהם הרבה, וכמובן הקוביות שלה בבטן, שלרב הנשים אין בכלל

sandrik מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 04-06-07, 12:58   #42
slim shady
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלslim shady

שלח הודעה דרך MSN אל slim shady

ההורים שלי דווקא הפוך אבא שלי חושב שאני יהפוך לאנורקס בגלל שאני שוקל את האוכל וסופר חלבונים... )בעיקר בגלל שכמעט איבנו מישהו מהמישפחה בגלל בולימיה אז הוא מפחד שאני יעשה אותה טעות) אבל ברגע שהוא שם לב שאני גודל ואני דווקא בדיוק הפוך אוכל פי 3-4 ממנו וגם אחותי זורקת הערות של "כמה קילו טוה אכלת היום כבר?" הוא מתחיל להבין שזה ממש לא ככה...

אבל הוא בכלל לא תומך בי ולפעמים אפילו נגד כל העסק הזה הוא אומר לי "תשקיע את הזמן הזה בלימודים... עזוב את השטויות האלו מי צריך את כל העוונטה הזאת" בהתחלה עוד ניסיתי להסביר לו וזה אבל קיר לפעמים עדיף ללכת מססביב אני פשוט לא מתייחס להערות האלו וממשיך בשלי.. בנתיים אני מתאמן כבר כמעט שנה ולפעמים אבא שלי גם קונה לי פלטות וזה..

אמא שלי אין לה כל כך דעה מגובשת היא בעד שאני אוכל נכון אבל היא מתלוננת שאני גומר את כל הטונה בשר וגבינות בבית מצד שני היא תמיד משוויצה ב"שרירי" של הבן שלה ואומרת שאם יש מישהו במשפחה ששומר על תזונה זה אני..
מצד שני היא עדיין חושבת שכל האימונים האלה פוגעים בגדילה וגם איתה כבר ניסיתי לדבר אבל כמו שאמרתי קיר לפעמים עדיף לעקוף אז אני משוט מסנן את הערות האלה ובנתיים היא ממשיכה לקנות שלי סטוקים של טונה וכמויות של בשר...

תנסה לדבר עם ההורים שלך לא הולך תתעלם... פשוט מאוד.. ברגע שהם יבינו שזה מה שאתה רוצה וככה אתה לא תיהיה להם ברירה אלה לכבד אותך ואפילו לתמוך בך..
slim shady מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 04-06-07, 12:59   #43
Kachok

הסמל האישי שלKachok

כללי:: עד מתי?
עוסק ב:: טכנאי תקשורת
חדר כושר: קאנטרי באר שבע
שלח הודעה דרך MSN אל Kachok

ציטוט:
פורסם במקור על ידי slim shady
ההורים שלי דווקא הפוך אבא שלי חושב שאני יהפוך לאנורקס בגלל שאני שוקל את האוכל וסופר חלבונים... )בעיקר בגלל שכמעט איבנו מישהו מהמישפחה בגלל בולימיה אז הוא מפחד שאני יעשה אותה טעות) אבל ברגע שהוא שם לב שאני גודל ואני דווקא בדיוק הפוך אוכל פי 3-4 ממנו וגם אחותי זורקת הערות של "כמה קילו טוה אכלת היום כבר?" הוא מתחיל להבין שזה ממש לא ככה...

אבל הוא בכלל לא תומך בי ולפעמים אפילו נגד כל העסק הזה הוא אומר לי "תשקיע את הזמן הזה בלימודים... עזוב את השטויות האלו מי צריך את כל העוונטה הזאת" בהתחלה עוד ניסיתי להסביר לו וזה אבל קיר לפעמים עדיף ללכת מססביב אני פשוט לא מתייחס להערות האלו וממשיך בשלי.. בנתיים אני מתאמן כבר כמעט שנה ולפעמים אבא שלי גם קונה לי פלטות וזה..

אמא שלי אין לה כל כך דעה מגובשת היא בעד שאני אוכל נכון אבל היא מתלוננת שאני גומר את כל הטונה בשר וגבינות בבית מצד שני היא תמיד משוויצה ב"שרירי" של הבן שלה ואומרת שאם יש מישהו במשפחה ששומר על תזונה זה אני..
מצד שני היא עדיין חושבת שכל האימונים האלה פוגעים בגדילה וגם איתה כבר ניסיתי לדבר אבל כמו שאמרתי קיר לפעמים עדיף לעקוף אז אני משוט מסנן את הערות האלה ובנתיים היא ממשיכה לקנות שלי סטוקים של טונה וכמויות של בשר...

תנסה לדבר עם ההורים שלך לא הולך תתעלם... פשוט מאוד.. ברגע שהם יבינו שזה מה שאתה רוצה וככה אתה לא תיהיה להם ברירה אלה לכבד אותך ואפילו לתמוך בך..

לדעתי אחד הדברים שגורמים להורים לתמוך זה רצינותץ......אני כבר כחצי שנה מקפיד על תפריט ובמיוחד עכשיו בחיטוב ונראה לי שרק כשהם ראו שאני ממש רציני בקטע הם התחילו באמת לתמוך

עד מתי ספטמבר 07?:cry_1:

Kachok מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 04-06-07, 13:02   #44
slim shady

הסמל האישי שלslim shady

שלח הודעה דרך MSN אל slim shady

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Kachok
לדעתי אחד הדברים שגורמים להורים לתמוך זה רצינותץ......אני כבר כחצי שנה מקפיד על תפריט ובמיוחד עכשיו בחיטוב ונראה לי שרק כשהם ראו שאני ממש רציני בקטע הם התחילו באמת לתמוך
לא יודע אם זה בא ממקום של תמיכה אלא יותר ממקום של התייאשות... הם רואים שאין טעם להתווכח עם מישהו שזה מה שהוא רוצה..
אפשר ליחס את זה גם לזה שהם פשוט רואים שזה עושה לך טוב ובגלל זה הם "תומכים"...

אני דיי מקנא באנשים שיש להם תמיכה מלאה של ההורים.. אם הייתה לי תמיכה של ההורים הייתי פי 2 מעכשיו...
slim shady מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 04-06-07, 13:05   #45
The Iron Man
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי slim shady
לא יודע אם זה בא ממקום של תמיכה אלא יותר ממקום של התייאשות... הם רואים שאין טעם להתווכח עם מישהו שזה מה שהוא רוצה..
אפשר ליחס את זה גם לזה שהם פשוט רואים שזה עושה לך טוב ובגלל זה הם "תומכים"...

אני דיי מקנא באנשים שיש להם תמיכה מלאה של ההורים.. אם הייתה לי תמיכה של ההורים הייתי פי 2 מעכשיו...
כנ''ל
ישן 04-06-07, 13:08   #46
sandrik
חבר פעיל

הסמל האישי שלsandrik

כללי:: Miss Bikini 2d place 2012 NAC
עוסק ב:: מאמנת כושר,ספינינג,פילאטיס וקטלבלס
חדר כושר: great shape

ציטוט:
פורסם במקור על ידי The Iron Man
כנ''ל
יש לי סוג של תמכיה מוזרה מאמא.. מצד אחד היא דחפה אותי לתחום,
ואני מדברת איתה בעיקר על פיתוח גוף רב הזמן..
אבל מבחינת המזון @_@ ממש לא עוזרת לי

sandrik מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 04-06-07, 13:17   #47
Antonator1
הושעה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Bodybuilder
אנטון אל תיהיה ליצן חחח,גם אתה וגם אני כבר ילדים גדולים,לא צריכים את החפירות של אבא !
ההורים שלי נפרדו לפני 5 שנים,ומזה כאילו איכפת לי ?!?!?!?
אם ככה זה היה אצלי - לא הייתי אומר כלום. שלי נפרדו לפני משהו כמו 14 שנה... חוץ מזה, אבא שלי ספורטאי בעברו אז סביר להניח שהוא לא היה חופר. ביקרתי אותו לפני איזה שנה וחצי והוא דווקא תמך ב - 100%...
Antonator1 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 04-06-07, 13:20   #48
Night_Wolf
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Night_Wolf

ציטוט:
פורסם במקור על ידי P-a-n-1-c
ההורים שלי כ"כ תומכים בי שזה לא להאמין. כל הזמן זורקים הערות שאני גדל, אמא שלי כל הזמן שואלת "נו אז למתי אתה צריך שאני אכין לך את הבשר?" "מתי אתה צריך לאכול?" וכאלה.

פשוט תגיד להם שזה מה שאתה ושיתמכו בך, אם פעם היית שחיף\שמן זה יכול לעזור, תגיד להם שפעם סבלת מהמראה שלך ועכשיו אתה רוצה להיראות כמו שבנאדם אמיתי צריך להיראות.
כי אתה גם הוכחתה להם את זה אחי!
הייתה פעם חתיכת קבב ודפקתה שינויי רצחני מאוד זה גם משפיע על ההורים!
ההורים שלי גם כעקרון תומכים בי רק אמא שלי לא אוהבת את האבקות וכל הדברים שאני משתמש בהם.
Night_Wolf מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 04-06-07, 13:23   #49
eyalamzleg
חבר פעיל

תגיד תודה שהם נותנים לך ליקנות בכלל ! אם אני ירצה אבקה אני יקבל גם באותו זמן סטירה..
eyalamzleg מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 04-06-07, 13:57   #50
Ori_D
חבר פעיל

הסמל האישי שלOri_D

כללי:: שיווה האל של המוות
עוסק ב:: הנדסאי
שלח הודעה דרך ICQ אל Ori_D

אמא שלי באה אליי אומרת לי "אורי תגיד מה יהיה עם הגוף שלך?? אני רוצה שתלך להיבדק אצל רופא"

פעם שעברה שנבדקתי גילו שיש לי עודף מטורף ב-b12 יש לי מעל 1000 מ"ג ממה שאמור להיות לי או משהו כזה.
אמא שלי ממש נחרדה מזה, אפילו שהרופא אמר לה שדווקא הויטמין הזה ספציפית לא מזיק בעודפים.

אתם במצב פחות גרוע משלי כל מי שמתלונן