ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

נושא נעול

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 26-01-11, 14:43   #1
AmitBB
חבר פעיל

ברירת מחדל ספורטפארם-אזהרה!

שנים שלא כתבתי כאן, אבל ישסיפור שאני חייב לספר לכם-התמימים שביננו:
בזמן האחרון יש את איזה רשת (ספורטפארם) שמתחרה בישראלבודי שכל הזמן עושה לי טיוגים וספאמינג בפייסבוק , אשכרה בלי הפסקה, כל יום , בלי הפסקה.
בזמן האחרון הם פרסמו מחירים מאוד זולים על אבקת חלבון שאני נוהג לקנות כבר 3 שנים בישראלבודי.
אז לפני שפניתי אליהם התקשרתי לישראלבודי ודיברתי עם ראובן סולומון משירות הלקוחות בכדי לראות אם בישראלבודי יכולים להשוות לי את המחיר.
ראובן הסביר לי שלא ניתן במקרה הזה להשוות את המחיר כי החנות הזאת שמפרסמת את המוצרים במחירים זולים יותר בעצם סתם מפרסמת את המחיר הזול כי הם מנסים למשוך לקוחות אליהם ואז הם מלכלכים על המוצר שבאתי לקנות ומנסים לדחוף לך בכוח מוצרים של אופטימום או גספרי שהם בעצמם מייבאים ומרוויחים עליהם הרבה יותר.
למרות השיחה עם ראובן, רציתי לבדוק בעצמי, והלכתי אליהם לחנות החדשה שהם פתחו.
הגעתי לחנות שהיא ממש גדולה ושוממת מאדם, חיכיתי איזה 5 דקות שהעובד הנכבד בחנות יסיים את הסיגרייה ויגיע לתת שירות...שאלתי אותו לגבי החלבון של צ'מפיון ואז הוא התחיל ללכלך על זה בטירוף, הוא התחיל להגיד לי שהמוצר הזה זבל, לא טוב ועושה כאבי בטן ושיש תלונות רבות של לקוחות על שלשולים, למרות שאני משתמש בו איזה כמה שנים טובות , הוא התחיל לספר לי כל מיני סיפורים על המוצר שאני יודע שהם ההיפך הגמור מהאמת.

המוכר הזה המשיך לנסות ולשכנע אותי לקנות איזה מוצר חדש של חברת whey tropin, איזה משהו ישראלי שהבנתי שהם מייצרים בעצמם ואומרים שהוא ברמה מאוד גבוהה, כמובן שלא לקחתי את זה בטענה שאני מעדיף מוצר מחו"ל, אז הוא הראה לי חברה מוזרה שנראית pvl והוא סיפר לי שהם מייבאים את זה מקנדה, אז ויתרתי על זה מידית. על המדף היו להם כל מיני דברים שאני יודע שהם לא חוקיים בארץ, כמו אנימל פאמפ שידוע לי שהם לא חוקיים...

בסופו של דבר הבנתי שהגעתי לחנות של יבואן שכל הזמן מלכלך על חברות אחרות ומנסה בכוח לדחוף לך את המוצרים שהוא מביא לארץ בידיוק כמו שהזהירו אותי.

בסוף התעקשתי, אמרתי שאני רוצה לקנות את הצ'מפיון, ואז הגיע האכזבה הגדולה שפתאום המוכר בחנות חזר בו ובהודעה שתוייגתי בה, ללא כל בושה ואמר לי שזה לא אפשרי ושהמחיר שראיתי זה רק למי שמזמין דרך האתר ולא מי שבא לחנות. אמרתי לו שזה לא בסדר וזאת הטעייה וגם הובטח בפרסום שייקר מתנה, אז הוא התקשר לבעלים בטלפון לשאול אותו מה עושים, הבעלים נקט באותה גישה-שזה לא למי שמגיע לחנות ואין מה לעשות עם זה ושאני לא חייב לקנות.
אז שאלתי אותו מה יקרה אם אני אזמין דרך האתר?

הוא אומר לי – תזמין דרך האתר, ואם יהיה את המוצר במלאי נשלח לך אותו, אבל אתה צריך להוסיף דמי משלוח(וכתוב שהמשלוח מתנה!!!) וזה יקח זמן של משלוח, אני כבר ממליץ לך לקחת עכשיו את החלבון של אופטימום.(פה כבר הרגשתי שהם עושים ממני צחוק, בהתחלה המוכר מציע את הוואי טרופין הזה ולאחר מכן אופטימום? מה הקשר בין השניים??)

הבנתי מהר מאוד שמישהו בחנות החדשה הזאת מנסה לעשות עלי קומבינה, ושמה שסיפרו לי על החנות הזאת התברר כאמיתי, והם בכוח מנסים למכור את המוצרים שהם מייבאים לארץ כמו האופטימום.

יצאתי משם , הלכתי לחנות של ישראלבודי בתחושה של בושה, ראובן במקרה היה שם באותו היום, אני חייב להגיד לכם שהבן אדם תותח, הוא עזר לי, נתן לי גם שייקר מתנה כמו שמובטח, אמנם שילמתי את המחיר שאני תמיד משלם, אבל היחס והשירות והאמינות שווה את הכל, ואני יודע שאני קונה את הדבר האמיתי, את המוצר שאני רציתי מלכתחילה בלי משחקים ושטויות.. תודה לראובן על השירות ולאיכות מעל כולם, מגיע לך!

בסופו של דבר יצאתי מישראלבודי עם החלבון צ'מפיון שלי, החלבון שביקשתי ולא אחר, עם שייקר ומגבת מתנה, עם עוד חתימה על הכרטיס חבר והכי חשוב שלא הרגשתי שמנסים לדפוק אותי ואת כספי.

אז חברים יקרים, יש הרבה קומבינות בענף הזה שכל הזמן מלכלכים על ישראלבודי למרות שהכל שקרים ומי שלא מאמין-שיבדוק בעצמו ויהיה נוכח לחוויה הרעה שהרגשתי שם בתור שטר כסף מהלך ולא כבן אדם.
AmitBB מנותק  
ישן 26-01-11, 14:50   #2
-Shalev-
חבר פעיל

הסמל האישי של-Shalev-

וואי טרופין,pvl ובסוף גם אופטימום?חחחחח גדול!
בכל מקרה,העניין עם התיוגים מוכר ובגלל זה מחקתי מהחברים את אותם אנשים שלא אציין את השם שלהם מתוך כבוד שכבר אין לי אליהם,אלא אחסוך פרסום מיותר לאנשי מכירות האלה.
-Shalev- מנותק  
ישן 26-01-11, 15:13   #3
Biceps
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי amitbb צפה בהודעה
שנים שלא כתבתי כאן, אבל ישסיפור שאני חייב לספר לכם-התמימים שביננו:
בזמן האחרון יש את איזה רשת (ספורטפארם) שמתחרה בישראלבודי שכל הזמן עושה לי טיוגים וספאמינג בפייסבוק , אשכרה בלי הפסקה, כל יום , בלי הפסקה.
בזמן האחרון הם פרסמו מחירים מאוד זולים על אבקת חלבון שאני נוהג לקנות כבר 3 שנים בישראלבודי.
אז לפני שפניתי אליהם התקשרתי לישראלבודי ודיברתי עם ראובן סולומון משירות הלקוחות בכדי לראות אם בישראלבודי יכולים להשוות לי את המחיר.
ראובן הסביר לי שלא ניתן במקרה הזה להשוות את המחיר כי החנות הזאת שמפרסמת את המוצרים במחירים זולים יותר בעצם סתם מפרסמת את המחיר הזול כי הם מנסים למשוך לקוחות אליהם ואז הם מלכלכים על המוצר שבאתי לקנות ומנסים לדחוף לך בכוח מוצרים של אופטימום או גספרי שהם בעצמם מייבאים ומרוויחים עליהם הרבה יותר.
למרות השיחה עם ראובן, רציתי לבדוק בעצמי, והלכתי אליהם לחנות החדשה שהם פתחו.
הגעתי לחנות שהיא ממש גדולה ושוממת מאדם, חיכיתי איזה 5 דקות שהעובד הנכבד בחנות יסיים את הסיגרייה ויגיע לתת שירות...שאלתי אותו לגבי החלבון של צ'מפיון ואז הוא התחיל ללכלך על זה בטירוף, הוא התחיל להגיד לי שהמוצר הזה זבל, לא טוב ועושה כאבי בטן ושיש תלונות רבות של לקוחות על שלשולים, למרות שאני משתמש בו איזה כמה שנים טובות , הוא התחיל לספר לי כל מיני סיפורים על המוצר שאני יודע שהם ההיפך הגמור מהאמת.

המוכר הזה המשיך לנסות ולשכנע אותי לקנות איזה מוצר חדש של חברת whey tropin, איזה משהו ישראלי שהבנתי שהם מייצרים בעצמם ואומרים שהוא ברמה מאוד גבוהה, כמובן שלא לקחתי את זה בטענה שאני מעדיף מוצר מחו"ל, אז הוא הראה לי חברה מוזרה שנראית pvl והוא סיפר לי שהם מייבאים את זה מקנדה, אז ויתרתי על זה מידית. על המדף היו להם כל מיני דברים שאני יודע שהם לא חוקיים בארץ, כמו אנימל פאמפ שידוע לי שהם לא חוקיים...

בסופו של דבר הבנתי שהגעתי לחנות של יבואן שכל הזמן מלכלך על חברות אחרות ומנסה בכוח לדחוף לך את המוצרים שהוא מביא לארץ בידיוק כמו שהזהירו אותי.

בסוף התעקשתי, אמרתי שאני רוצה לקנות את הצ'מפיון, ואז הגיע האכזבה הגדולה שפתאום המוכר בחנות חזר בו ובהודעה שתוייגתי בה, ללא כל בושה ואמר לי שזה לא אפשרי ושהמחיר שראיתי זה רק למי שמזמין דרך האתר ולא מי שבא לחנות. אמרתי לו שזה לא בסדר וזאת הטעייה וגם הובטח בפרסום שייקר מתנה, אז הוא התקשר לבעלים בטלפון לשאול אותו מה עושים, הבעלים נקט באותה גישה-שזה לא למי שמגיע לחנות ואין מה לעשות עם זה ושאני לא חייב לקנות.
אז שאלתי אותו מה יקרה אם אני אזמין דרך האתר?

הוא אומר לי – תזמין דרך האתר, ואם יהיה את המוצר במלאי נשלח לך אותו, אבל אתה צריך להוסיף דמי משלוח(וכתוב שהמשלוח מתנה!!!) וזה יקח זמן של משלוח, אני כבר ממליץ לך לקחת עכשיו את החלבון של אופטימום.(פה כבר הרגשתי שהם עושים ממני צחוק, בהתחלה המוכר מציע את הוואי טרופין הזה ולאחר מכן אופטימום? מה הקשר בין השניים??)

הבנתי מהר מאוד שמישהו בחנות החדשה הזאת מנסה לעשות עלי קומבינה, ושמה שסיפרו לי על החנות הזאת התברר כאמיתי, והם בכוח מנסים למכור את המוצרים שהם מייבאים לארץ כמו האופטימום.

יצאתי משם , הלכתי לחנות של ישראלבודי בתחושה של בושה, ראובן במקרה היה שם באותו היום, אני חייב להגיד לכם שהבן אדם תותח, הוא עזר לי, נתן לי גם שייקר מתנה כמו שמובטח, אמנם שילמתי את המחיר שאני תמיד משלם, אבל היחס והשירות והאמינות שווה את הכל, ואני יודע שאני קונה את הדבר האמיתי, את המוצר שאני רציתי מלכתחילה בלי משחקים ושטויות.. תודה לראובן על השירות ולאיכות מעל כולם, מגיע לך!

בסופו של דבר יצאתי מישראלבודי עם החלבון צ'מפיון שלי, החלבון שביקשתי ולא אחר, עם שייקר ומגבת מתנה, עם עוד חתימה על הכרטיס חבר והכי חשוב שלא הרגשתי שמנסים לדפוק אותי ואת כספי.

אז חברים יקרים, יש הרבה קומבינות בענף הזה שכל הזמן מלכלכים על ישראלבודי למרות שהכל שקרים ומי שלא מאמין-שיבדוק בעצמו ויהיה נוכח לחוויה הרעה שהרגשתי שם בתור שטר כסף מהלך ולא כבן אדם.
בכול מיקרה אני תמיד קונה בישראלבודי ויש שם יחס ואמינות וכול מה שצריך הצרכן ..
תגיד באיזה סניף הייתה ? אני שונא את ספורטפארם חראטה האלו
Biceps מנותק  
ישן 26-01-11, 15:35   #4
oz22
חבר פעיל

כללי:: זמר בפוטנציה
חדר כושר: Private Gym

עוד משו שלא ממש הבנתי זה שכשנכסתי לאתר של המגזין dxl הישראלי אשכרה יש שיתוף פעולה מלא בין 2 המקומות DXL וספורט האלה ואני חושב לעצמי למה לעזאזל הם מהדרים את המוצרים הללו כשהם בכלל לא קשורים לספורט האלו? יש ל-dxl הסכם איתם או משו אני לא מבין?
oz22 מנותק  
ישן 26-01-11, 15:52   #5
yonivais
חבר פעיל

אני כל כך מסכים איתך לגבי התיוגים המעצבנים האלה.גם אני החלקתי את זה כמה פעמים עד שנימאס לי וחסמתי אותם...
yonivais מנותק  
ישן 26-01-11, 15:56   #6
שחר ויניק
חבר מתחיל

כללי:: im fucking crazy...
חדר כושר: or life

ציטוט:
פורסם במקור על ידי oz22 צפה בהודעה
עוד משו שלא ממש הבנתי זה שכשנכסתי לאתר של המגזין dxl הישראלי אשכרה יש שיתוף פעולה מלא בין 2 המקומות dxl וספורט האלה ואני חושב לעצמי למה לעזאזל הם מהדרים את המוצרים הללו כשהם בכלל לא קשורים לספורט האלו? יש ל-dxl הסכם איתם או משו אני לא מבין?
אחי זה לא סוד, dxl ספורטפארם ו optimum זה של אותו אדם. או בעצם שני אחים. הם לא מגלים לאף אחד עד שתופסים אותם ואז אין להם ברירה.
אני זוכר הם עשו אירוע של החנות שלהם אחד האחים התחיל לספר לי שמגזין dxl ישראל ממליץ על המוצרים שלהם כבר כמה פעמים ברצף.
אחרי שתי דקות דיברתי עם האח השני, הוא מספר לי שהוא מוציא בארץ את המגזין בעצמו. חוץ מזה אתה תראה שבכל המגזין יש המלצות על ספורטפארם ועל המוצרים שהם מיבאים בעצמם ומשבחים אותם ואתם עצמם כל הזמן, מי שמכיר ויודע שהם קשורים קורא את המגזין הזה ומבין שאין לו שום ערך.
אבל מה שמצחיק שאני משיג הכל יותר זול ממה שהם מציעים. סתם יקרנים ושירות מעצבן ויומרני.

חבורה של חרטטנים כל הספורטפארם האלו, ישראלבודי ו vita cost בחן"ל הכי רציניים ואמינים.
שחר ויניק מנותק  
ישן 26-01-11, 16:04   #7
oz22
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי שחר ויניק צפה בהודעה
אחי זה לא סוד, dxl ספורטפארם ו optimum זה של אותו אדם. או בעצם שני אחים. הם לא מגלים לאף אחד עד שתופסים אותם ואז אין להם ברירה.
אני זוכר הם עשו אירוע של החנות שלהם אחד האחים התחיל לספר לי שמגזין dxl ישראל ממליץ על המוצרים שלהם כבר כמה פעמים ברצף.
אחרי שתי דקות דיברתי עם האח השני, הוא מספר לי שהוא מוציא בארץ את המגזין בעצמו. חוץ מזה אתה תראה שבכל המגזין יש המלצות על ספורטפארם ועל המוצרים שהם מיבאים בעצמם ומשבחים אותם ואתם עצמם כל הזמן, מי שמכיר ויודע שהם קשורים קורא את המגזין הזה ומבין שאין לו שום ערך.
אבל מה שמצחיק שאני משיג הכל יותר זול ממה שהם מציעים. סתם יקרנים ושירות מעצבן ויומרני.

חבורה של חרטטנים כל הספורטפארם האלו, ישראלבודי ו vita cost בחן"ל הכי רציניים ואמינים.
בקשר לפיסקה האחרונה שלך אני מסכים אבל תיקח בערבון מוגבל מה שאמרת כי לא כל החברות

שנמצאות בחו"ל הם אמינות ויש להן מוניטין כשאר החברות, פשוט כשאתה קונה בחו"ל תשים לב

טוב טוב למוצר שאתה קונה ומהחברה שייצרה את המוצר הזה כי גם בחו"ל יש חרטטנים.

יש יתרונות ויש חסרונות בקניה בחו"ל אבל אם אין ברירה וצריך לקנות בארץ אז רק ישראלבודי.
oz22 מנותק  
ישן 26-01-11, 16:07   #8
שחר ויניק
חבר מתחיל

מחו"ל אפשר להביא את כל מה שאין בארץ.
את האבקות הגיינרים הקראיטין אני מביא מישראלבודי.
שחר ויניק מנותק  
ישן 26-01-11, 16:38   #9
oz22
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי שחר ויניק צפה בהודעה
מחו"ל אפשר להביא את כל מה שאין בארץ.
את האבקות הגיינרים הקראיטין אני מביא מישראלבודי.
מבחינת המחיר הכל שווה לייבא מחו"ל, אבל מבחינת התהליך שאתה עובר עד שאתה מקבל את המוצר לידיים שלך אני לא יודע עד כמה זה שווה את זה...
oz22 מנותק  
ישן 26-01-11, 18:38   #10
- OmEr -
חבר פעיל

הסמל האישי של- OmEr -

זה מזכיר לי את השקרים שלהם לגבי הפרוקומפלקס וה8 או יותר סוגי חלבון שהם מצהירים שיש שם...כמה, אבל כמה אפשר לעבוד על אנשים בעיניים? ניראה לי שהמוכרים שם מאמינים לשקרים של עצמם..
- OmEr - מנותק  
ישן 26-01-11, 19:29   #11
הנהלת הפורום
מנהל ראשי

חברים יקרים, אני מבקש מכם שלא להוריד את הרמה של הפורום ע"י לכלוך על מתחרים כאלו ואחרים. אנו לא נוקטים בגישה הזו, ולא זו הסיבה שהפורום קיים.
הנהלת הפורום מנותק  
ישן 26-01-11, 19:51   #12
שחר ויניק
חבר מתחיל

זה לא לכלכוך זאת האמת, הם מטעים צרכנים והגיע הזמן להביא את זה לקהל הצרכנים כמו ש biceps אמר
שחר ויניק מנותק  
ישן 26-01-11, 19:56   #13
Biceps
חבר פעיל

ספורטפארם האלו באמת עושים צחוק מעצמם.
עברתי על הפלאייר שלהם, פשוט בדיחה וזלזול בלקוח. מי שקונה בספורטפארם בגלל שהחנות שלהם יפה או שהאתר שלהם מרשים- פשוט פראייר שזורק כסף לפח
Biceps מנותק  
ישן 26-01-11, 19:57   #14
oz22
חבר פעיל

המטרה זה לא ללכלך על מתחרים של ישראלבודי אם זה מה שנראה סליחה, אלא להביא לידיעה לקהל הרחב על זה שיש מתחרה שהמניע היחידי שמפעיל אותו זה לשקר לצרכן במצח נחושה ולמכור מוצרים שדרך אגב באיכות מאוד מאוד ירודה ע"י הטעייה וזילזול בצרכן.
oz22 מנותק  
ישן 26-01-11, 20:31   #15
kiler
חבר פעיל

שלח הודעה דרך ICQ אל kiler

אחי בכל רשת יש עניין של למכור בשביל רווח. אין ספק שישראלבודי הכי טובים אבל קניתי גם בספורט וקיבלתי יחס מעולה וגם המוצרים שם מעולים אבל אני קונה בישראלבודי בגלל החלבון הכשר של אולטיימייט
kiler מנותק  
ישן 26-01-11, 21:36   #16
daniel maron
חבר פעיל

ספורט ליצנים
באים באיחור לחנות,עושים צחוק מאנשים חושבים הם מפגרים,דוחפים מוצרים ומשקרים בעניים.
בקיצור אין על האמינות של ישראלבודי והשירות לקוחות שלהם..חברה עם כבוד לא משנה מה אומרים.
daniel maron מנותק  
ישן 26-01-11, 23:38   #17
8 ball
חבר פעיל

הספיק לי לדבר עם העובד של ספורט בר"ג פעם אחת כדי להבין עם מי יש לי עסק. הבנאדם נראה מעולה ובאמת משכנע במראה שלו אבל סגנון הדיבור המלוכלך שלו על חברת סיינטרקס פשוט הגעיל אותי.ראיתי פרסום שלהם בפייסבוק על המחיר הנמוך משמעותית מזה של ישראלבודי והחלטתי שאין סיבה שלא אקנה שם ואחסוך כסף.ברגע שנכנסתי וביקשתי חלבון מטריקס של סיינטרקס אז אותו מוכר אמר לי ללא בושה: "אתה מתכוון לאנטרקס?",הייתי ממש בשוק כי הייתי בטוח שהוא צוחק עד שהבנתי שהוא רציני, אז אמרתי לו "לא,התכוונתי לסיינטרקס שהצעתם במחיר x בפייסבוק" ואז הוא בא לי ביציאה חולנית והלך למחסן שלהם והוציא משם שק של מטריקס 5 ואמר לי"נו,לזה התכוונת?" אמרתי לו שכן בדיוק את המוצר הזה,ואז הוא אמר"אני קורא לזה אנטרקס כי יש לה טעם מגעיל...לך תדע מה הם דוחפים בפנים...לא כדאי לך לקחת את הסיכון..."
אני הייתי ממש בהלם מוחלט,אני לא מבין למה לפרסם מוצר וכשלקוח מגיע פשוט ללכלך ולגרום ללקוח לחוויה רעה כל כך.ספורטפארם,אם אתם קוראים את ההודעה הזאת,תדעו לכם שאני אישית לא אחזור אליכם גם אם זה יהיה בחצי מחיר...אה וטיפ ממני אליכם,כשאתם מחזיקים מוצרים שהם בבלעדיות של רשת אחרת(אני מדבר על הצמפיון שעומד בחלון ראווה שלכם ועל המטריקס שהמוכר החזיק ביד)-תורידו את החתימות של ישראלבודי,זאת הסיבה העיקרית שהעלתה בי חשד והדליקה אצלי נורה אדומה בקשר אליכם..את השאר עשה המוכר בחנות.

נערך לאחרונה על ידי 8 ball, 26-01-11 בשעה 23:44.
8 ball מנותק  
ישן 26-01-11, 23:56   #18
hypertrophy
fucking super human שחקן פעיל בליגת הפוטבול הישראלית

הסמל האישי שלhypertrophy

עוסק ב:: יועץ כושר
חדר כושר: גו אקטיב ת"א

ציטוט:
פורסם במקור על ידי 8 ball צפה בהודעה
הספיק לי לדבר עם העובד של ספורט בר"ג פעם אחת כדי להבין עם מי יש לי עסק. הבנאדם נראה מעולה ובאמת משכנע במראה שלו אבל סגנון הדיבור המלוכלך שלו על חברת סיינטרקס פשוט הגעיל אותי.ראיתי פרסום שלהם בפייסבוק על המחיר הנמוך משמעותית מזה של ישראלבודי והחלטתי שאין סיבה שלא אקנה שם ואחסוך כסף.ברגע שנכנסתי וביקשתי חלבון מטריקס של סיינטרקס אז אותו מוכר אמר לי ללא בושה: "אתה מתכוון לאנטרקס?",הייתי ממש בשוק כי הייתי בטוח שהוא צוחק עד שהבנתי שהוא רציני, אז אמרתי לו "לא,התכוונתי לסיינטרקס שהצעתם במחיר x בפייסבוק" ואז הוא בא לי ביציאה חולנית והלך למחסן שלהם והוציא משם שק של מטריקס 5 ואמר לי"נו,לזה התכוונת?" אמרתי לו שכן בדיוק את המוצר הזה,ואז הוא אמר"אני קורא לזה אנטרקס כי יש לה טעם מגעיל...לך תדע מה הם דוחפים בפנים...לא כדאי לך לקחת את הסיכון..."
אני הייתי ממש בהלם מוחלט,אני לא מבין למה לפרסם מוצר וכשלקוח מגיע פשוט ללכלך ולגרום ללקוח לחוויה רעה כל כך.ספורטפארם,אם אתם קוראים את ההודעה הזאת,תדעו לכם שאני אישית לא אחזור אליכם גם אם זה יהיה בחצי מחיר...אה וטיפ ממני אליכם,כשאתם מחזיקים מוצרים שהם בבלעדיות של רשת אחרת(אני מדבר על הצמפיון שעומד בחלון ראווה שלכם ועל המטריקס שהמוכר החזיק ביד)-תורידו את החתימות של ישראלבודי,זאת הסיבה העיקרית שהעלתה בי חשד והדליקה אצלי נורה אדומה בקשר אליכם..את השאר עשה המוכר בחנות.
חחחחחחחחחחחחח אתה רציני????

You have to be mentally prepared or you will not make it. Pain and fear will be there with you, tempting you to stop, telling you to give up. Your body will be screaming for you to listen to them, and the little voice in your head will be begging you to do cease and desist. Tell them to shut up. You've got some growing to do!
לפניות, שאלות, בקשות, המלצות, תלונות - ליחצו כאן.
hypertrophy מנותק  
ישן 27-01-11, 00:03   #19
oz22
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי 8 ball צפה בהודעה
חבורה של חובבנים.... אין מה להגיד....
oz22 מנותק  
ישן 27-01-11, 00:16   #20
ANABOL
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלANABOL

כללי:: מאמן

זה באמת עצוב הנושא של ההתחזות של חברת ספורטפארם לרשת רצינית. הם פתחו את הסניף שלהם בכל תרועה כאילו מה. אבל כל השקרים שלהם יחזרו להם בפרצוף מהר מאוד. ספורפטאם, אי אפשר לשקר ללקוחות בלי הכרה.
מסתבר שכל המוצרים של צ'מפיון או סיינטרקס שהם מפרסמים בכלל נקנים מישראלבודי. כל המוצרים של ישראלבודי מסומנים במדבקות והם בכלל לא מציליחם להוריד את המדבקות של ישראלבודי ואתה יכול לראות את זה.
גם אפשר לראות בחלון ראווה שלהם שהמוצרים פתוחים או ריקים והם סתם מביאים סופאות עם תאריכים פגי תוקף, אני יעשה צילום ויעלה לפה.
היחס של ספורטפארם לא במקום, והיה לי מקרה מצחיק שלקוח שלי ששלחתי לישראלבודי הגיע בטעות לסניף שלהם, הטמבלים האלו אמרו לו - "למה ללכת לישראלבודי , פה יותר טוב" הלקוח שלי ישר התקשר אלי, הבין שעשה טעות עזב וישר הלך לישראלבודי קיבל מתנה מחיר טוב והיה מבסוט עד השמים.
חברה ומותג רציני כמו ישראלבודי לא מחליפים ולא משנה כמה יפה או גדולה תיהיה החנות של המתחרים שמנסים לעשות נזקים...

http://www.israelbody.com/image.php?...ine=1228168435
ANABOL מנותק  
נושא נעול

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא