ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף תחרותי

פיתוח גוף תחרותי בפורום זה יהיו שיחות על תחרויות, אירועים, ומפתחי גוף בארץ ובעולם.

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 21-08-09, 15:22   #1
hachem-01
מר דרום 2010,מר דרום 2009, מר צפון 2009, סגן מר ישראל במשקל כבד IFBB 2009

הסמל האישי שלhachem-01

כללי:: הבורר
עוסק ב:: מגדל סוסים -אבטחה
חדר כושר: חסוי
ברירת מחדל כמה מילים לפני מר ישראל....

שלום חברי פורום יקרים זה לא נאום ואני לא רוצה להשמע פלצני מדי ....כידוע מחר התחרות מר ישראל של הארגון הרישמי ifbb כידוע נרשמו הרבה מתחרים טובים ואיכותיים כך שתסמחו עלי זוהי ללא ספק חגיגה לספורט הזה בארץ או הייתי מגדיר את זה "יום חג" .עמית ספיר ייתן הופעת ראווה מעניינת בקיצור שווה להגיע תקשיבו אני לא הדובר של הארגון ולא מתייימר להיות ואתם מכירים אוותי אני אדם שמדבר רק בשמו לגבי השנה שעברה ושתי התחרויות שזכיתי בהן הם הוסיפו לי המון מבחינת ניסיון על במה ובכלל בנקודות חלשות שצריך לשפר....עבדתי מאד קשה השנה ולפעמים היייתיי קצת עצבני או רגיש מדי פעם אז אני מתנצל אם פגעתי במישהו בכוונה או לא בכוונה...גם השתדלתי כמה שיותר לקדם את הספורט דרך עיתונות רדיו וכו ואני אמשיך לעשות ואני אוכיח לכל הספקנים שלא צריך לטוס לאמריקה בשביל להצליח ואפשר לפתח גוף ולעשות דברים נוספים בחיים(עבודה לימודים משפחה).
בקשר למתחרים אני רוצה להדגיש שאני לא שונא אף אחד מהם גם אם לפעמים זה נשמע אחרת.מצד שני אנחנו יריבים ספורטיביים וזה לגיטימי אחריי התחרות נהיה חברים אין לי שום בעיה. עניין שני לאורך כל הדרך פרסמתי ושיתפתי אותכם בכל צעד שעשיתי בשביל שתכירו באמת.....לה הסתתרתי כמו אחרים שזו זכותם..
באולם תהיה נוכחות יפואית מאסיבית אנשים יקרים שבאו לעודד ולחזק ויש לי את הכבוד לייצג אותם ואני אתן פייט לכל מתחרה שיעלה מולי תהיו בטוחים.....גם אתם שתמכתם בי לאורך כל השנה אניי מודה וואני מרגיש חוץ מזה שאני נציג של ישראלבודי אני בעיקר נציג שלכם של הפורום הזה....
לא נחפור לכם יותר תאחלו לנו בהצלחה שייהייה לנו חג ספורט שמח ושיפוט הוגן
hachem-01 מנותק   הגב עם ציטוט