ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

נושא נעול

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 15-03-07, 09:01   #21
toxicity
IsraelBody VIP - חבר יהלום

עוסק ב:: להטחן בצה"ל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי omri-turbo
הכוונה שלו זה לכל השמאלנים שמנהלים את המדינה, הוא הבן אדם הכי פרו יהודי וציוני שיש. הוא בעצמו חצי אשכנזי וחצי ספרדי.
הוא התכוון בסרטון בדיוק למי שמגיע להם.
אגב גם כהנא היה בעל שורשים אשכנזים בין היתר.
אחי אל תיקח את זה קשה אבל....
מה אתה חתיכת מטומטמם?!?!?!?!?!?!
הוא אמר חבל שהגרמנים הנאצים לא סיימו את תהליך ההשמדה, ולא, הוא לא התכוון רק לשמאלנים הליברלים או מה שאתה חושב שזה הוא, הוא התכוון לכולם!!!!!!! הוא אמר למה זה לא קרה לארצות המזרח(מה שאגב דווקא כן קרה והוא חתיכת בן :):):):) שהוא שכנראה לא יודע אפילו תדברים האלה).
הוא אמר שזה קרה רק ליהודים האשכנזים בארצות אירופה, ושהם הביאו את זה על עצמם כי השאכנזים הם אנשים קרים ומגיע להם למות.
עכשיו תגיד לו שוב? אתה באמת תומך בבן אדם הזה? אם כן אתה באמת בלי שכל וגזען נגד העם שלך.
toxicity מנותק  
ישן 15-03-07, 09:02   #22
Kachok
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלKachok

כללי:: עד מתי?
עוסק ב:: טכנאי תקשורת
חדר כושר: קאנטרי באר שבע
שלח הודעה דרך MSN אל Kachok

הבחור אוהב להגיד "בולשביקים"
עוד "ארץ נהדרת" יקחו את הרעיון ויעשו מהמילה טרנד חדש

עד מתי ספטמבר 07?:cry_1:

Kachok מנותק  
ישן 15-03-07, 09:45   #23
Bodybuilder
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Bodybuilder

רגע מי זה ? ומה הוא מנסה להגיד ?
אנשים אני לא הבנתי את הליצן הזה ? מה הוא בדיוק אומר ? הוא מדבר הקום ... לא מצליח להביא אותו..... תתרגמו בקצרה את מה שהו אומר ?!?
Bodybuilder מנותק  
ישן 15-03-07, 09:52   #24
Kachok
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלKachok

כללי:: עד מתי?
עוסק ב:: טכנאי תקשורת
חדר כושר: קאנטרי באר שבע
שלח הודעה דרך MSN אל Kachok

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Bodybuilder
רגע מי זה ? ומה הוא מנסה להגיד ?
אנשים אני לא הבנתי את הליצן הזה ? מה הוא בדיוק אומר ? הוא מדבר הקום ... לא מצליח להביא אותו..... תתרגמו בקצרה את מה שהו אומר ?!?

קיצר הוא מתבכיין על זה שלא נתנו לתנועה שלו ערך בויקיפדיה , ויורד על שמאלנים

עד מתי ספטמבר 07?:cry_1:

Kachok מנותק  
ישן 15-03-07, 09:55   #25
Smart Teach
חבר פעיל

שלח הודעה דרך ICQ אל Smart Teach שלח הודעה דרך MSN אל Smart Teach

חיים בן פסח והתנועה - אתם חלאות של אנשים ..
וכול מי שמעריץ אותם יש לו כנראה איזו שהיא שריטה במוח ...
Smart Teach מנותק  
ישן 15-03-07, 09:58   #26
Bodybuilder
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Bodybuilder

רגע,מצטער על הטיפשות
אבל מה ההבדל בין שמאלנים לימניים ?
ומי נקרא שמאלני לדוגמא ? או ימני ?
Bodybuilder מנותק  
ישן 15-03-07, 10:16   #27
Smart Teach
חבר פעיל

שלח הודעה דרך ICQ אל Smart Teach שלח הודעה דרך MSN אל Smart Teach

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Bodybuilder
רגע,מצטער על הטיפשות
אבל מה ההבדל בין שמאלנים לימניים ?
ומי נקרא שמאלני לדוגמא ? או ימני ?
ימני הוא מי שדעתו מבוססת על תורת ישראל והמסורת היהודית.
כל ימני שדעתו אינו מבוססת על כך הוא ימני מזויף, כלאמר שמאלני, או פאשיסט.
------------------------------------------------------------
ישנם 3 סוגי שמאלנים (מקווה שאינני טועה )..
השמלאני התמים - אדם אינטילגנטי, בעל מוסר ומצפון, אך כשמו הוא תמים. השמאלני התמים עוד לא מבין שהעולם אכזר, מניפולטיבי. דוגמא לחשיבת השמאלני התמים:"אם פשוט נחזור אל הקו הירוק ונפנה את כל ההתנחלויות לערבים לא ישאר מה לבקש ויהיה שלום". תמימות רבותי, תמימות.

השמאלני האפוקליפטי - גם, כשמו הוא, הוא אדם רואה שחורות, פוחד ממלחמות ורואה את תבוסת ישראל בכל תרחיש כל שהוא. הוא חושב שלערבים אכפת אחד מן השני ויגנו אחד על השני. דוגמא: "אם נכה מחוזקה בפלסטינים כל צבאות ערב יתקיפו אותנו, ובמלחמה כוללת ישראל תפסיד". אני לא מבין למה מישהו חושב ככה, אחרי הכול בנתיים ניצחו בכול המלחמות, וכידוע רובן היו נגד כל צבאות ערב, ועוד היום כאשר יש לנו צבא מתקדם יותר, ולערבים צבא מרקיב (חוץ מלמצרים).

השמאלני האידאולוגי - וכאן אנו מגיעים לשמאלני הגרוע מכולם. השמאלני שמאמין בצדקתו של הצד השני. לא משנה מי היה הצד השני ומה היה התרחיש הוא היה צודק. אנו מכירים את אותם אנשים גם מן הגלות בעבר. כשהאנטישמים בגלות רצחו וטבחו יהודים בפוגרומים ברחבי אירופה היו יהודים שאמרו שהגויים צודקים ועל היהודים להתבולל, להתקרב אל הצד השני. את אותם יהודים 'טובים' אנחנו רואים כאן. תמיד הצד השני צודק. רק שהפעם זה נהיה מגוכך עוד יותר מבעבר. את השמאלני האידאולוגי יהיה מאוד קשה להזיז מעמדתו בניגוד לשאר סוגי השמאלנים. אני ממליץ לא להתווכח עם אנשים כאלה כי הם שנואים את עצמם ואין מה להתווכח עם יצורים נחותים כאלה.
Smart Teach מנותק  
ישן 15-03-07, 12:22   #28
Gamerrrrr
חבר פעיל

הסמל האישי שלGamerrrrr

גיל:: אמממ תחומי העניין שלי הם:בודיבילדינג, בודיבילדינג, בודיבילדינג, ועוד קצת בודיבילדינג. וגם פוואר ליפט

ציטוט:
פורסם במקור על ידי S u z u k i R g s x
חבל שאתם רואים אותו בצורה שאתם רואים
מה חבל?? המזדיין אמר לעשות שואה חדשה ליהודים האשכנזיים כשהוא חי באמריקה ולא יוצא מהבית שלו.

ד"א הוא מקלל מישהו "פאשיסט מלוכלך בולשביק" חחחחחחחחח
Gamerrrrr מנותק  
ישן 15-03-07, 12:24   #29
Gamerrrrr
חבר פעיל

הסמל האישי שלGamerrrrr

גיל:: אמממ תחומי העניין שלי הם:בודיבילדינג, בודיבילדינג, בודיבילדינג, ועוד קצת בודיבילדינג. וגם פוואר ליפט

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Smart Teach
ימני הוא מי שדעתו מבוססת על תורת ישראל והמסורת היהודית.
כל ימני שדעתו אינו מבוססת על כך הוא ימני מזויף, כלאמר שמאלני, או פאשיסט.
.
מאיפה הפלצת את זה??? אני בין האנשים הימיניים פה ואני בין הפאשיסטים הראשונים שכתבו פה בפורום ואני לא מאמין בתורת ישראל ואני לא נוהג לפי המסורת היהודית. אני מאמין בישראל לישראלים ואני חילוני מוחלט נוסע בשבת אוכל לא כשר ביום כיפור ומאונן ב9 באב (האחרון בצחוק אני מאונן כל יום בלי קשר )
Gamerrrrr מנותק  
ישן 15-03-07, 12:31   #30
dstyle
חבר פעיל

הסמל האישי שלdstyle

אז אתה לא ימני אמיתי אתה סתם שונא ערבים...ואיך זה מתקשר לפאשיסט
עזוב,חיים בן פסח הזה אידיוט חולה נפש עד שנפטרנו מההוא "מטורף" "טירוף"עכשיו החיים בן פסח חוזר מעמרי:O

DsTyLe
dstyle מנותק  
ישן 15-03-07, 12:32   #31
Gamerrrrr
חבר פעיל

הסמל האישי שלGamerrrrr

ציטוט:
פורסם במקור על ידי dstyle
אז אתה לא ימני אמיתי אתה סתם שונא ערבים...ואיך זה מתקשר לפאשיסט
עזוב,חיים בן פסח הזה אידיוט חולה נפש עד שנפטרנו מההוא "מטורף" "טירוף"עכשיו החיים בן פסח חוזר מעמרי:O
מי קבע מזה ימין??? שמאל זה רק שלום עכשיו?? זה לא קומונסיטים גם??

אני לאומן ישראלי, שלא הולך בדרכי הדת היהודית
Gamerrrrr מנותק  
ישן 15-03-07, 12:40   #32
VoRteX
חבר פעיל

מה זה בולשביק?

VoRteX מנותק  
ישן 15-03-07, 12:41   #33
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי toxicity
אחי אל תיקח את זה קשה אבל....
מה אתה חתיכת מטומטמם?!?!?!?!?!?!
הוא אמר חבל שהגרמנים הנאצים לא סיימו את תהליך ההשמדה, ולא, הוא לא התכוון רק לשמאלנים הליברלים או מה שאתה חושב שזה הוא, הוא התכוון לכולם!!!!!!! הוא אמר למה זה לא קרה לארצות המזרח(מה שאגב דווקא כן קרה והוא חתיכת בן :):):):) שהוא שכנראה לא יודע אפילו תדברים האלה).
הוא אמר שזה קרה רק ליהודים האשכנזים בארצות אירופה, ושהם הביאו את זה על עצמם כי השאכנזים הם אנשים קרים ומגיע להם למות.
עכשיו תגיד לו שוב? אתה באמת תומך בבן אדם הזה? אם כן אתה באמת בלי שכל וגזען נגד העם שלך.
הוא כהניסט, כהנה אשכנזי,והוא המורה הרוחני של חיים. גם חיים בן פסח ברובו אשכנזי כמו שאתה יכול לראות.
תשתמש קצת בהיגיון שלך ילד מוגבל, הוא הרי הקריב את החיים שלו בשביל יהודי ברית המועצות שהם אשכנזים! הוא הפציץ את האמא של הסובייטים בשביל זה, על זה הוא ישב בכלא! הכל בשביל יהודים אשכנזים. לא יזיק לך קצת לקרוא על הבן אדם ולהבין בשביל מה הוא נלחם.
הוא הקים את ה-JDL שזאת הליגה להגנת יהודים! ומעניין מאוד איזה יהודים יש בחול אם לא אשכנזים ברובם.
ישן 15-03-07, 12:42   #34
Gamerrrrr
חבר פעיל

הסמל האישי שלGamerrrrr

ציטוט:
פורסם במקור על ידי OMRI-TURBO
הוא כהניסט, כהנה אשכנזי,והוא המורה הרוחני של חיים. גם חיים בן פסח ברובו אשכנזי כמו שאתה יכול לראות.
תשתמש קצת בהיגיון שלך ילד מוגבל, הוא הרי הקריב את החיים שלו בשביל יהודי ברית המועצות שהם אשכנזים! הוא הפציץ את האמא של הסובייטים בשביל זה, על זה הוא ישב בכלא! הכל בשביל יהודים אשכנזים. לא יזיק לך קצת לקרוא על הבן אדם ולהבין בשביל מה הוא נלחם.
הוא הקים את ה-JDL שזאת הליגה להגנת יהודים! ומעניין מאוד איזה יהודים יש בחול אם לא אשכנזים ברובם.
תשמע לי קשה לשכוח את הקול של המפגר הזה אומר "צריך לסיים את השואה של היטלר ביהודים האשכנזיים" חוץ מזה שגם אם הדעות שלו בסדר הוא חתיכת מפגר שלא יודע לדבר כמו בנאדם, ככה לא נואמים, לצעוק צריך לדעת
Gamerrrrr מנותק  
ישן 15-03-07, 12:42   #35
Gamerrrrr
חבר פעיל

הסמל האישי שלGamerrrrr

ציטוט:
פורסם במקור על ידי VoRteX
מה זה בולשביק?
קומוניסט
Gamerrrrr מנותק  
ישן 15-03-07, 12:43   #36
toxicity

ציטוט:
פורסם במקור על ידי OMRI-TURBO
תדע את כל הפרטים לפני שאתה מדבר
http://www.youtube.com/watch?v=3-oZ-o4QFzM
toxicity מנותק  
ישן 15-03-07, 12:48   #37
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

הערכים שלהם כוללים:
1- אי שיויון בין ערבים ליהודים
2-התנגדות לחרדים כמו שס המושחתים ויתר האוכלי חינם, וגיוס כל בני ישיבות לצבא לוחם, הוא נגד הפטור שנותנים לבני ישיבות ושהם לא עושים כלום להגנת המדינה.
3-הפצצת כורים גרעיניים במדינות ערב עוינות.
4-הפסקה של "הסיוע" מאמריקה שגורם רק לנזק על ידי תלות גומלין.
5-לשים סוף להגירת הזרים לארה"ב וכמובן לגרש את כל הלא חוקיים כולל המוסלמים.
6-הכרה של ארה"ב לשליטה ריבונית של ישראל על ירושלים השלמה,הגולן והשטחים.
7-נסיגה של כוחות האו"ם האנטי אמריקאים ואנטי ישראלים.

האם יש כאן לאומני אחד שהוא נגד הרעיונות האלה? אם כן אז כניראה שהוא לא באמת לאומני. הרעיונות האלה הם הבסיס לכל ימין אמיתי,והם מאוד הגיונים לכך שנשאף אליהם.
ישן 15-03-07, 12:53   #38
toxicity

ראית תסרטון?
toxicity מנותק  
ישן 15-03-07, 12:59   #39
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
תדע את כל הפרטים לפני שאתה מדבר
http://www.youtube.com/watch?v=3-oZ-o4QFzM
אני לא מאמין זה בדיוק מה שאמרתי לדוד שלי לפני כמה ימים! איך זה יכול להיות שכל השמאלנים ,השאלנים הקיצוניים, כל הארגונים לזכויות אדם שעושים את המוות לחיילים , איך זה יכול להיות שכולם 100 אחוז אשכנזים!!!
נשבע לך שבמילים האלה אמרתי את זה. אני עוד חשבתי על זה לפני שראיתי את הוידיאו ששמת, זה נכון מאוד.
דבר שני, כמו שחשבתי לפי ההתחלה, הבעיה שלו זה עם האשכנזים שמרכיבים את השמאל הקיצוני,והליברליזם האשכנזי, שאגב זה אותם יהודים אשכנזים שעושים אותו דבר באירופה. היהודים בגולה הם שמאלנים קיצוניים,הם התנגדו למלחמה בעיראק למשל, הם מרכיבים את כל הארגונים שנלחמים נגד לאומיות במדינות שהם חיים בהם ובעד זכויות להומואים,בעד הגירה של מונגולואידים ואנשי העולם השלישי,נגד לאומיות,נגד ערכים. הם עושים שטיפת מוח לכל העולם עם התקשורת השמאלנית שלהם ומה הם לא עושים? הכל בשם השמאל.
האדישות שלהם כל פעם מחדש מפתיעה אותי וזה מה שחיים בן פסח מתכוון, הם נותנים לכל העולם לדרוך עליהם! ואחרי אירוע כמו השואה,הם נישארו אותו דבר בדיוק. זה לא אומר שהוא נגד כל האשכנזים, תשתמש בשכל שלך קצת, הוא אשכנזי גם! כהנא אשכנזי! אתה יודע מי זה כהנא נכון???????.
חיים בן פסח פעל למען יהודי ברית המועצות שהם אשכנזים, הוא הפציץ מטרות סובייטיות רבות, הוא הלך לכלא בגלל התרומה שלו ליהודים אשכנזים.

אבל ברור שיותר קל פשוט לדבר שטויות,להיות שטחיים, ולא לנסות להבין כלום, אחרי הכל למדתם את זה מהתקשורת שעושה את זה כל יום.
ישן 15-03-07, 13:02   #40
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
ראית תסרטון?
כן.
עכשיו תורך לענות לי,כישראלי יהודי שחי במדינה שנלחמת על הקיום שלה.
תאה לא מוצא בנקודות האלה הגיון?

1- אי שיויון בין ערבים ליהודים
2-התנגדות לחרדים כמו שס המושחתים ויתר האוכלי חינם, וגיוס כל בני ישיבות לצבא לוחם, הוא נגד הפטור שנותנים לבני ישיבות ושהם לא עושים כלום להגנת המדינה.
3-הפצצת כורים גרעיניים במדינות ערב עוינות.
4-הפסקה של "הסיוע" מאמריקה שגורם רק לנזק על ידי תלות גומלין.
5-לשים סוף להגירת הזרים לארה"ב וכמובן לגרש את כל הלא חוקיים כולל המוסלמים.
6-הכרה של ארה"ב לשליטה ריבונית של ישראל על ירושלים השלמה,הגולן והשטחים.
7-נסיגה של כוחות האו"ם האנטי אמריקאים ואנטי ישראלים.
נושא נעול