ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 29-08-07, 20:47   #41
Moshe
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי v.g
די להתנשא ולחשוב שאתה פרופסור... תאמין לי שד"ר לביולוגיה לא הייתה לוקחת אותי סתם למחקר שלה... טפו ועוד פתרתי את הבעיה הנחקרת ובגלל זה גם יצא בעוד כשנה מאמר מדעי... סיימנו את החלק של הניסוי... וב3 יח"ל זה ההתחלה... מה לעשות שצריך בגרות כרשת בטחון כי אם הייתי לומד רק בפתוחהה והייתי מקבל ציונים נכשלים הייתי נשאר בלי כלום בלי בגרות ובלי אפשרות להתחיל ללמוד לימודים אקדמיים... אז בגלל זה אני עושה את הבגרויות (בעיקר כי אמא לא רוצה לקחת את הסיכון הזה)
ואבקת חלבון אני כן לוקח ואני ממש יודע בדיוק מה יש שם... לא הייתי לוקח משהו שאני לא יודע מה הוא...
תאי שומן הם מתחלקים ואפשר להוכיח את זה בניסוי במעבדה... והגוף כן ישחזר אותם עם השנים... כמו שאומרים ששינים "בשריות" השינים הקבעות לא גדלות מחדש עובדה שבסופו של דבר הן כן מתחילות לצמוח בגיל מאוחר... כך גם זה...נכון שהסרה של תאים מונע את האגירה שם של שומן למשך תקופה ארוכה כי אין שם תאי שומן לצבור את השומן... אך עם הזמן התאים יתחלקו במקום וישחזרו את עצמם.... תאי שומן הם לא כמו תאי עצב מסוג מסויים שלא משחזרים את עצמם כלל ולכן פגיעה מוחית עשויה להיות בלתי הפיכה...
בקיצור... יש לך מה ללמוד כמו שלי יש עוד מה ללמוד... פשוט אל תקבע דיעות על אנשים בלי לדעת על מה הם מדברים... חלוקה בתאי שומן אכן אפשרית...
אני לא חושב שאני פרופסור אם היית קורא במקצת מה שאני רושם היית מבין שהבאתי כמה תגובות למעלה מאמר של פרופסור מוכר מאוד בארץ , להתווכח איתך זה מקרה אבוד במילא אתה לא קורא חבל על האנרגיה
Moshe מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 29-08-07, 20:56   #42
V.G
חבר פעיל

שלח הודעה דרך ICQ אל V.G

קראתי את התגובות ואני יודע שזה כן יחזיק למשך שנים... אבל מצד שני אני עדיין נשאר בדעתי שתאי שומן מתחלקים... קבלתי הסבר מאוד משביע רצון מפרופסור ששאלתי אותו (חבר של אבא שלי ד"ר לרופאה) התוצאות אכן ישארו לשנים רבות אך לא לנצח... אבל אין לי מה להתווכח עם בנאדם שרואה מאמר או שניים ונשאר בדעתו... מה שכן אני אשאל גם את אבא שלי ואני אראה מה הוא יסביר לי בנושא (אלא אם כן התשנו דברים מאז שהוא הפסיק להרצות).... בקיצור נכון להיום אני לא קונה את ההסבר ההוא לגמרי... כי תאי שומן כן ישחזרו את עצמם בשלב כזה או אחר במהלך החיים בדיוק כמו שאומרים תמיד "לשמור על השיניים כי הם לא יגדלו אחר כך שוב" ועובדה שבסופו של דבר השיני חלב מתחילות לבצבץ אי שם בגיל הזקנה... אם זה יעניין אותך אני אגיד לך מה אבא שלי הסביר לי ואני אשאל עוד אנשים... אתה יודע מה... יכול להיות שאני טועה... אבל קשה לי להאמין שהוא הטעה אותי כי קניתי את ההסבר שלו... הוא נתן לי נימוק מאוד משכנע... (שאלתי אותו בגלל בעיות השמנת יתר שהיית לי בעבר...הייתי ילד נורא שמן הייתי 150 בגובהה ושקלתי 78 ק"ג אז הוא הסביר לי... נחשבתי תמיד לילד "מחונן" בתחומי המדעים המדוייקים... וקשה לי להאמין שלא הבנתי אותו נכון)
בקיצור לא חסר לי את מי לשאול...

עריכה:
עכשיו דברתי עם אבא שלי... נכון שהוא הפסיק להרצות באוניברסיטות לפני כ20 שנה בערך... אבל קשה לי להאמין שהביולוגיה השתנתה יותר מדי מאז... בקיצור הוא אומר לי שאפילו אותם תאי עצב משחזרים את עצמן אבל בקצב מאוד מאוד איטי... ושרקמת שומן כן תשחזר את עצמה... הסיבה לכך היא שאילה תאי גוף רגילים שהתפקיד שלהם לשאוב שומן... אין להם שום דבר שמגביל התחלקות שלהם ובמקרה ששואבים יקח להם זמן אך מאגר התאים של השומן ישחזר את עצמו כפי שהוא אמור להיות (כמו שאתה נולד איתו)
וכן זה לא תהליך קצר ו"תהנו" ממחסור של תאי שומן במשך הרבה שנים...
אני אשאל עוד אנשים יותר עדכניים... אני די בטוח שאבא שלי גם לא זוכר הכל כי כיום הוא לא משתמש בכל הידע הזה... אבל זה פשוט נשמע גם לי הגיוני.... הגוף שואף תמיד להשלים את עצמו לפי "המדיך" שלו שזה הגנום שלו שנותן לו הוראות מה לייצר כמה ואיך...
אבל אשמח לראות מאמר מדעי שעוסק בזה... ואני לא מתכוון למשהו מתוך אתר של חברה שעוסקת בניתוחים פלסטיים כי הם יכתבו הכל כדי לקבל עוד לקוחות... אני אחפש גם באוניברסיטת בן גוריון את המחקרים האחרונים בנושא... זה מתחיל לעניין אותי

מאסההה!!!

קלטו כבר יש אנשים שמנים ויש כאלה שהם פשוט במאסה!!
יש חטובים ויש שחיפים!!!
אז לכל השחיפים בעולם חלאס לחוש משהו! כי אתם לא!!
V.G מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 29-08-07, 21:42   #43
F][_aMe
חבר פעיל

הסמל האישי שלF][_aMe

גם אותי זה מתחיל לעניין חחח... אני עוקב בציפייה אחרי הוויכוח הזה. =]]
איזה באסה זה להיות שמן =s.

פלקס וילר - האסתטיקה האהובה עליי:
http://www.youtube.com/watch?v=YsQ6ZRJjSWI
http://www.youtube.com/watch?v=JvWUKhEb2WA

F][_aMe מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 29-08-07, 21:50   #44
V.G
חבר פעיל

שלח הודעה דרך ICQ אל V.G

ציטוט:
פורסם במקור על ידי F][_aMe
גם אותי זה מתחיל לעניין חחח... אני עוקב בציפייה אחרי הוויכוח הזה. =]]
איזה באסה זה להיות שמן =s.
באמת באסה אחי... חחח עשיתי הכל כדי להרזות... עכשיו אני שחיף ממוצע חחח... אני מקווה שגם זה יפתר תוך שנה =]

מאסההה!!!

יש חטובים ויש שחיפים!!!
V.G מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 29-08-07, 22:28   #45
Moshe
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי v.g
קראתי את התגובות ואני יודע שזה כן יחזיק למשך שנים... אבל מצד שני אני עדיין נשאר בדעתי שתאי שומן מתחלקים... קבלתי הסבר מאוד משביע רצון מפרופסור ששאלתי אותו (חבר של אבא שלי ד"ר לרופאה) התוצאות אכן ישארו לשנים רבות אך לא לנצח... אבל אין לי מה להתווכח עם בנאדם שרואה מאמר או שניים ונשאר בדעתו... מה שכן אני אשאל גם את אבא שלי ואני אראה מה הוא יסביר לי בנושא (אלא אם כן התשנו דברים מאז שהוא הפסיק להרצות).... בקיצור נכון להיום אני לא קונה את ההסבר ההוא לגמרי... כי תאי שומן כן ישחזרו את עצמם בשלב כזה או אחר במהלך החיים בדיוק כמו שאומרים תמיד "לשמור על השיניים כי הם לא יגדלו אחר כך שוב" ועובדה שבסופו של דבר השיני חלב מתחילות לבצבץ אי שם בגיל הזקנה... אם זה יעניין אותך אני אגיד לך מה אבא שלי הסביר לי ואני אשאל עוד אנשים... אתה יודע מה... יכול להיות שאני טועה... אבל קשה לי להאמין שהוא הטעה אותי כי קניתי את ההסבר שלו... הוא נתן לי נימוק מאוד משכנע... (שאלתי אותו בגלל בעיות השמנת יתר שהיית לי בעבר...הייתי ילד נורא שמן הייתי 150 בגובהה ושקלתי 78 ק"ג אז הוא הסביר לי... נחשבתי תמיד לילד "מחונן" בתחומי המדעים המדוייקים... וקשה לי להאמין שלא הבנתי אותו נכון)
בקיצור לא חסר לי את מי לשאול...

עריכה:
עכשיו דברתי עם אבא שלי... נכון שהוא הפסיק להרצות באוניברסיטות לפני כ20 שנה בערך... אבל קשה לי להאמין שהביולוגיה השתנתה יותר מדי מאז... בקיצור הוא אומר לי שאפילו אותם תאי עצב משחזרים את עצמן אבל בקצב מאוד מאוד איטי... ושרקמת שומן כן תשחזר את עצמה... הסיבה לכך היא שאילה תאי גוף רגילים שהתפקיד שלהם לשאוב שומן... אין להם שום דבר שמגביל התחלקות שלהם ובמקרה ששואבים יקח להם זמן אך מאגר התאים של השומן ישחזר את עצמו כפי שהוא אמור להיות (כמו שאתה נולד איתו)
וכן זה לא תהליך קצר ו"תהנו" ממחסור של תאי שומן במשך הרבה שנים...
אני אשאל עוד אנשים יותר עדכניים... אני די בטוח שאבא שלי גם לא זוכר הכל כי כיום הוא לא משתמש בכל הידע הזה... אבל זה פשוט נשמע גם לי הגיוני.... הגוף שואף תמיד להשלים את עצמו לפי "המדיך" שלו שזה הגנום שלו שנותן לו הוראות מה לייצר כמה ואיך...
אבל אשמח לראות מאמר מדעי שעוסק בזה... ואני לא מתכוון למשהו מתוך אתר של חברה שעוסקת בניתוחים פלסטיים כי הם יכתבו הכל כדי לקבל עוד לקוחות... אני אחפש גם באוניברסיטת בן גוריון את המחקרים האחרונים בנושא... זה מתחיל לעניין אותי
הבעיה שאבא שלך הפסיק להרצות לפני 20 שנה ושיטת השאיבת שומן התגלתה רק לפני כ20 שנה והייתה מאוד נדירה רק לשחקנים בעלי תקציב רב, רק לאחרונה זה נהייה פופולרי בתקציב "לכל כיס".
עם כל הכבוד , גם אבא של ילדים פה אומרים להם שאבקות חלבון זה סטרואידים , גם אבא שלהם הוא רופא , גם דיאטן קליני של קופת חולים מביא לילדים שרוצים לרזות ומתאמנים במכון כושר תפירטים עם 40 גרם חלבון כשהם שוקלים 80 קילו , אז מה זה אומר שהם חכמים? , שהם יודעים משהו ? , לא זה אומר שהם אטומים ויודעים רק X Y Z ושאר הדברים לא מעניין אותם.
תחקור ותברר, תקרא קצת באינטרנט באתרים בחו"ל שהתאים האלה לא יחזרו בחיים אם לא תשמין בצורה דרסטית , ובקשר למאזן הקלורי השלילי ל"ילד שהיה שמן = תמיד ישאר שמן".
אתה מאוד מצחיק בקטע הזה , כי בקטע הזה אני בוודאות אומר לך שאתה לא מבין כלום.
יש פה מספיק ילדים שהיו "שמנים" מאוד בעבר והיום הם על מסה של 4000 קלוריות + ועוד קשה להם לעלות במשקל , איך אתה מסביר את זה? , עובדה זה קיים.
אולי לילדים שהיו בעבר שמנים יש נטייה יותר חזקה להשמנה אך זה לא אומר שהם יהיו שמנים לנצח וכל החיים צריכים לחיות על מאזן שלילי (שד"א ידפוק לך את החילוף חומרים וזה גם לא אנושי להיות כל החיים במאזן שלילי).
בקיצור סיימתי את הדיון על הנושא ,
יום טוב.
ישן 30-08-07, 09:51   #46
idan1523
חבר פעיל

V.g
כול הכבוד על הצניעות...
idan1523 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 30-08-07, 17:51   #47
V.G
חבר פעיל

שלח הודעה דרך ICQ אל V.G

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Moshe
הבעיה שאבא שלך הפסיק להרצות לפני 20 שנה ושיטת השאיבת שומן התגלתה רק לפני כ20 שנה והייתה מאוד נדירה רק לשחקנים בעלי תקציב רב, רק לאחרונה זה נהייה פופולרי בתקציב "לכל כיס".
עם כל הכבוד , גם אבא של ילדים פה אומרים להם שאבקות חלבון זה סטרואידים , גם אבא שלהם הוא רופא , גם דיאטן קליני של קופת חולים מביא לילדים שרוצים לרזות ומתאמנים במכון כושר תפירטים עם 40 גרם חלבון כשהם שוקלים 80 קילו , אז מה זה אומר שהם חכמים? , שהם יודעים משהו ? , לא זה אומר שהם אטומים ויודעים רק X Y Z ושאר הדברים לא מעניין אותם.
תחקור ותברר, תקרא קצת באינטרנט באתרים בחו"ל שהתאים האלה לא יחזרו בחיים אם לא תשמין בצורה דרסטית , ובקשר למאזן הקלורי השלילי ל"ילד שהיה שמן = תמיד ישאר שמן".
אתה מאוד מצחיק בקטע הזה , כי בקטע הזה אני בוודאות אומר לך שאתה לא מבין כלום.
יש פה מספיק ילדים שהיו "שמנים" מאוד בעבר והיום הם על מסה של 4000 קלוריות + ועוד קשה להם לעלות במשקל , איך אתה מסביר את זה? , עובדה זה קיים.
אולי לילדים שהיו בעבר שמנים יש נטייה יותר חזקה להשמנה אך זה לא אומר שהם יהיו שמנים לנצח וכל החיים צריכים לחיות על מאזן שלילי (שד"א ידפוק לך את החילוף חומרים וזה גם לא אנושי להיות כל החיים במאזן שלילי).
בקיצור סיימתי את הדיון על הנושא ,
יום טוב.
אל תדאג אני אקרא מספיק כי זה התחיל לעניין אותי... למרות שאני לא רואה סיבה שהם לא יחזרו... כי הרי אילו תאי גוף רגילים סך הכל... ולא נראה לי שגילו ב20 שנה האילה שתאי שומן הם תאים מיוחדים שלא מתחלקים בקלות... בכל אופן גם אם הם לא חוזרים צריך להיות לזה סיבה הגיונית שכרגע אני לא רואה... ולא הוחכת לי שהיא קיימת חוץ מאיזה מאמר שראיתי שגם הוא היה שייך לאיזה חברה שמתעסקת בניתוחים פלסטיים... וגם הם לא תמיד מדייקים במה שהם מציגים (קיימים מצבים רבים הבם הם מציגים משהו ארוך טווח כתמידי וזה מטעה)
ולגבי אותם ילדים שהם היו שמנים... אם יש להם נטייה להשמנה נראה מה יהיה איתם בגיל 40... אגב זה כולל גם אותי... צריך לעבוד קשה כדי לשמור על הגוף כמו שהוא... כי במידה ואתה מספיק להתאמן ולשמור על תזונה נכונה כל מה שעשית הולך לפח והגנטיקה שלך תנצח!!!
מכיר את זה מחבר מאוד טוב שלי שהיה שמן הפך לסוס והיום הוא שוב מלא... נכון שהוא כבר היה סוס.... אבל זה לא משנה כי הוא הפסיק להתאמן והתחיל לאכול שטויות הנטייה שלו להשמין נצחה והוא חזר להיות שמן ועכשיו הוא שוב נאבק בגוף שלו כדי לחזור למה שהוא היה בכמה שנים האחרונות... מה שכן אפשר לנצח את הגנטיקה אבל זה עבודה קשה...
בכל אופן... אני הייתי ממשיך להתבסס על מחקרים אוניברסיטאים ולא רץ להאמין "לפרסומות"...
גם במהלך המחקר שלי קראתי הרבה מאוד שטויות וטוב שידעתי לסננן את זה... אחרת לא הייתי עושה את מה שעשיתי....

מאסההה!!!

יש חטובים ויש שחיפים!!!
V.G מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 30-08-07, 17:56   #48
m0she
מנהל מחלקת התזונה

כללי:: משה גלעדי
עוסק ב:: סטודנט לרפואה

לא כל תא גוף מתחלק בקלות, איזו מן שטות זו? ככל שתאי הגוף יותר ממוינים כך הם פחות מתחלקים [דיפרנציאציה ופרופילפרציה עומדות ביחס הפוך אחת לשניה]. תאי גזע יכולים להתחלק בצורה טובה למשל, אבל לא תאים שעברו מיון. יש תאים שלא מתחלקים שוב, אם אני זוכר נכון תאי עצב לא מתחלקים שוב בכלל.

V.g מה הקשר שריר ומבנה שלישוני? לחלבונים יש מבנה שלישוני, זה נכון, אבל לשריר יש הרבה מאפיינים חוץ מזה שהוא מכיל חלבונים. למעשה, כל תא מכיל חלבונים עם מבנה שלישוני [גם תאי שומן], אז לא ברורה לי ההגדרה המוזרה שלך. עם כל הכבוד ל3 יחידות ביולוגיה שלך, אל תתנשא, יש לך עוד מה ללמוד.

MosheG@israelbody.org
m0she מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 30-08-07, 17:58   #49
V.G
חבר פעיל

שלח הודעה דרך ICQ אל V.G

ציטוט:
פורסם במקור על ידי idan1523
V.g
כול הכבוד על הצניעות...
לך תחפש... לא חייב לך שום דבר

מאסההה!!!

יש חטובים ויש שחיפים!!!
V.G מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 30-08-07, 18:04   #50
V.G
חבר פעיל

שלח הודעה דרך ICQ אל V.G

ציטוט:
פורסם במקור על ידי m0she
לא כל תא גוף מתחלק בקלות, איזו מן שטות זו? ככל שתאי הגוף יותר ממוינים כך הם פחות מתחלקים [דיפרנציאציה ופרופילפרציה עומדות ביחס הפוך אחת לשניה]. תאי גזע יכולים להתחלק בצורה טובה למשל, אבל לא תאים שעברו מיון. יש תאים שלא מתחלקים שוב, אם אני זוכר נכון תאי עצב לא מתחלקים שוב בכלל.
גם תאי עצב מתחלקים אחי... אבל בתדירות מאוד נמוכה... תאים שעברו התמיינות אכן מתחלקים פחות טוב מתאים בלתי ממוינים אין ספק בזה בכלל (לכן גם בזמן ריבוי צמחים בתרביות רקמה \ תאים מגדלים קודם גוש גדול של קלוס ורק אח"כ משנים את הרכב ההורמונים כדי לתת לצמח להתפתח)... אך עדיין תאי גוף כן מתחלקים.... דוגמא פשוטה מאוד פציעה... העור ישחזר את עצמו... תאי עצב לא מתחלקים בקלות בגלל האופי של המבנה והתפקיד שלהם... לא סתם נתתי לך את הדוגמא של השיניים שאומרים שהם לא גדלים אך בשלב מסויים הם כן מתחילים לצמוח מחדש... הדברים שמוכתבים בגנים שלנו הם סך הכך הפיכים לרוב (לא מדבר על מקרים קיצוניים של קטיעה כו') והגוף שואף להצמד לגנטיקה... אם יש לך נטייה להשמנה אז אם לא תשמור על עצמך אז תשמין...

ויש לי עוד המון מה ללמוד... כמו לכל אחד אחר... אבל הקטע הזה שתאים לא מתחלקים זה פשוט שטות....נכון שתא מסויים יכול להתחלק כמות מוגבלת של פעמים.... אבך הם מתחלקים.. ואפילו אתה כתבת שבמידה ותהיה השמנה מוגזמת השומן שם יחזור... איך הוא יחזור אם לא יווצאו שם תאים?

מאסההה!!!

יש חטובים ויש שחיפים!!!
V.G מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 30-08-07, 18:10   #51
m0she
מנהל מחלקת התזונה

אני לא אמרתי כלום על שומן, אל תתבלבל בין המשה שיש פה. גם לא אמרתי כלום על החלוקה של התאי שומן. הטענה שלי היא אחרת.

אני לא מבין מה ההשוואה המוזרה הזו בין תא עצב לתא עור. גם שיער מתחלק בקצב מאוד גבוה, אז מה? לא לכל רקמה יש אותו קצב חלוקה. אם זכרוני אינו מטעני, המרצה שלי בביולוגיה מולקולרית אמר שתאי עצב מתחלקים פעם אחת בלבד אבל אני אבדוק את עצמי בנושא.

MosheG@israelbody.org
ישן 30-08-07, 18:16   #52
V.G
חבר פעיל

שלח הודעה דרך ICQ אל V.G

בקצה של הכרומוזום יש משהו שמקביל את החלוקה של התא... סביר מאוד שתאי עצב מתחלקים פעם אחת... שוב בגלל התפקיד שלהם... ובגלל זה גם הנזק המוחי מוגדר פעמים רבות כבלתי הפיך... כי תאי העצב לא יכולים לשחזר את עצמם... הגרעין של תא העצב נמצא בותך מערכת העצבים המרכזית והוא "שולח" (אקסון) שלוחה שלולחלק מסויים בגוף... אורך אותו אקסון יכול להיות אפילו כמה ס"מ... ולכן זה מאוד בעייתי לתא כזה יתחלק ויתפוס את מקום התא אשר נפגע... ולכן קיימת הבעיה בתאי עצב...

אך לא כך המצב עם תאי שומן... תאי שומן הם סך הכל תאי גוף רגילים שבנויים לאגור שומן...
עריכה: זה לא סותר את זה שהם מוגבלים בכמות הפעמים שכל תא מתחלק....
אבל הם כן יכולים לשחזר את עצמם...

מאסההה!!!

יש חטובים ויש שחיפים!!!
V.G מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 30-08-07, 18:21   #53
m0she
מנהל מחלקת התזונה

אתה מדבר על טלומרים, אני מכיר את הנושא הזה. אתה די מקשקש בנושא העצבים, כדאי לך להפסיק לדבר על דברים שאתה לא מבין בהם.
מה זה תאי גוף רגילים שבנויים לאגור שומן? אין כזה דבר תאי גוף רגילים, יש תאי גזע וחוץ מזה תאים עם התמחות. התאים עם ההתמחויות השונות שונים מהותית.

MosheG@israelbody.org
ישן 30-08-07, 18:28   #54
V.G
חבר פעיל

שלח הודעה דרך ICQ אל V.G

שוב אתה לא מבין מה אני אומר...
תבדיל בין תאי שומן ותאי עצב... לתאי עצב יש מבנה מאוד מסויים... תקן אותי אם אני טועה....
הם מעבירים את הפקודה דרך כל אורך תא העצב וזה ממשיך לתא הבא המחובר אחריו...
כל תא שעבר התמיינות בנוי לתפקיד שלו אך אינו שונה לחלוטין מתא אחר... (מכיל מיטוכונדריה, ריבוזימים, גרעין וכו' ) כמובן שהוא מכיל גם את המרכיבים שלהם התא נועד...
תאי העצב בנויים במבנה מאוד מסויים... יש מערכת עצבים מרכזית והקפית וכו'... בקיצור אין לי כח להתחיל להכנס לזה בעיקר לא דרך מקלדת ומסך...
רם בא לך דבר איתי דרל האיסי... אני אשמח ללמוד משהו חדש...

מה זה לא תאי גוף רגילים? לדוגמא תאי דם אדומים חסרי גרעין....

מאסההה!!!

יש חטובים ויש שחיפים!!!
V.G מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 30-08-07, 18:41   #55
trx--->sus
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

אני בדרך כלל נהנ לקרוא וויכוחים אבל הפעם כל הודעה פה זה ספר שלם
ישן 30-08-07, 19:09   #56
maya
אחראית תזונה ותוספים.

הסמל האישי שלmaya

עוסק ב:: מדריכה בחדר כושר
שלח הודעה דרך ICQ אל maya שלח הודעה דרך MSN אל maya

http://www.starmed.co.il/PlasticSurgery/Liposuction
ישן 30-08-07, 19:18   #57
V.G
חבר פעיל

שלח הודעה דרך ICQ אל V.G

כנראה שמה שכתוב שם זה נכון... למרות שאני עדיין מאמין שהגוף כן "משחזר" את עצמו...
בכל אופן זה הכניס אותי קצת לבלבול העניין הזה... כי אני די בטוח בכך שתאי שומן יכולים לשחזר את עצמם... אבל אלוהים גדול...אני אקרא ואז אני אדע בוודאות... ממליץ גם לכם לעשות אותו הדבר...

מאסההה!!!

יש חטובים ויש שחיפים!!!
V.G מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 30-08-07, 19:27   #58
F][_aMe
חבר פעיל

הסמל האישי שלF][_aMe

ציטוט:
פורסם במקור על ידי trx--->sus
אני בדרך כלל נהנ לקרוא וויכוחים אבל הפעם כל הודעה פה זה ספר שלם
אני בד"כ לא נוהג לקרוא וויכוחים, אבל הויכוח הספציפי הזה די מעניין.

פלקס וילר - האסתטיקה האהובה עליי:
http://www.youtube.com/watch?v=YsQ6ZRJjSWI
http://www.youtube.com/watch?v=JvWUKhEb2WA

F][_aMe מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 30-08-07, 19:32   #59
m0she
מנהל מחלקת התזונה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי V.G
שוב אתה לא מבין מה אני אומר...
תבדיל בין תאי שומן ותאי עצב... לתאי עצב יש מבנה מאוד מסויים... תקן אותי אם אני טועה....
הם מעבירים את הפקודה דרך כל אורך תא העצב וזה ממשיך לתא הבא המחובר אחריו...
כל תא שעבר התמיינות בנוי לתפקיד שלו אך אינו שונה לחלוטין מתא אחר... (מכיל מיטוכונדריה, ריבוזימים, גרעין וכו' ) כמובן שהוא מכיל גם את המרכיבים שלהם התא נועד...
תאי העצב בנויים במבנה מאוד מסויים... יש מערכת עצבים מרכזית והקפית וכו'... בקיצור אין לי כח להתחיל להכנס לזה בעיקר לא דרך מקלדת ומסך...
רם בא לך דבר איתי דרל האיסי... אני אשמח ללמוד משהו חדש...

מה זה לא תאי גוף רגילים? לדוגמא תאי דם אדומים חסרי גרעין....
אני לא מדבר על אברוני תא. בכל סוג של תא מבוטא סט אחר של גנים וברמות שונות, זה ההבדל המהותי ביניהם. בתאי דם אדומים אין מיטוכונדריה, יש להם גרעין כמו כל תא אחר.

תאי העצב בנויים במבנה מסויים כמו שתאי השומן בנויים במבנה מסויים. ההפרדה שאתה מנסה לעשות בין הדיפרנציאציות היא לא רק מלאכותית אלא למעשה לא קיימת אפילו תאורטית.

MosheG@israelbody.org
ישן 30-08-07, 19:38   #60
Moshe
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי maya
http://www.israelbody.com/showpost.p...5&postcount=23

משה האם תאי שומן יכולים לחזור לאחר שאיבה ? (פרט מהשמנה מאוד קיצונית).
תגובה