ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 29-08-07, 14:30   #21
THE_JUGGERNAUT
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Yoshi-Moto
הנה סימוכין למה שאמרתי.
ילד "שמן" יהיה אדם שמן, מספר תאי השומן נקבע בילדות, וכך כאשר עושים דיאטה, מספר תאי השומן לא יקטן אלא יצטמצם ולכן תמיד יהיה קיים פוטנציאל השמנה בעת הבגרות.
איפה הסימוכין?

THE_JUGGERNAUT מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 29-08-07, 14:58   #22
trx--->sus
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Moshe
רק אם הוא יעלה 30 קילו של שומן נטו או ממש השמנה במידה רבה הוא יעלה אבל לא דרסטית כמו במקומות אחרים בגוף.
שאיבת שומן הורסת את תאי השומן כמעט לחלוטין.
לי פריסט
ישן 29-08-07, 15:33   #23
Moshe
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי barak
http://www.israelbody.com/showthread.php?t=28729&page=2
לפי זה, דווקא לא כ"כ קשה להשמין בחזרה אחרי ניתוח שאיבת שומן. דרך אגב, אפילו שזה YNET, זה די אמין כי זה לא מאמר אלא מחקר
התבלבלת בלינקים
בקשר להשמנה לאחר שאיבת שומן:
http://www.starmed.co.il/PlasticSurgery/Liposuction.
ציטוט:
מסתבר שאנו נולדים עם מספר קבוע של תאי שומן התופחים עקב עלייה במשקל. תאים אלה מתרבים ומתפתחים עד גיל ההתבגרות, אבל לאחר מכן מספרם יציב. כאשר מרזים, מתכווצים התאים הללו כמו בלון, אך אינם נעלמים. כאשר מסלקים את תאי השומן הללו בשאיבה, הם נעלמים ואינם חוזרים. כשמשמינים שנית, לאחר השאיבה, נודד השומן ומצטבר במקומות אחרים בגוף בהם נותרו תאי השומן בכמות המקורית. לכן, אנשים שעברו שאיבת שומן מתלוננים לעתים על השמנה באיזורים אחרים בגוף.
ד"א מי שהעביר את האשכול הזה , מזה בדיוק קשור לפורום הזה...
Moshe מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 29-08-07, 15:47   #24
xLaes
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי hell
הגוף לא מייצר תאי שומן!!!
הם רק גדלים וקטנים, אבל מספרם נשאר זהה.
מגניב,לא ידעתי את זה.
כל יום לומדים משהו חדש.@:
xLaes מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 29-08-07, 16:41   #25
ThaiB0X
חבר פעיל

הסמל האישי שלThaiB0X

מה זה אומר מבחינתי אם הייתי קרוב לאנורקס עד גיל 19 ? D:
ThaiB0X מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 29-08-07, 16:59   #26
Sugarzaza
IsraelBody VIP - חבר יהלום

שלח הודעה דרך ICQ אל Sugarzaza שלח הודעה דרך MSN אל Sugarzaza

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ThaiB0X
מה זה אומר מבחינתי אם הייתי קרוב לאנורקס עד גיל 19 ? D:
"היית"....

סתם סתם.

Patience + Persistence = Progress. (Bill Starr, The Strongest Shall Survive)

Sugarzaza מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 29-08-07, 17:02   #27
ThaiB0X
חבר פעיל

הסמל האישי שלThaiB0X

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Sugarzaza
"היית"....

סתם סתם.
:laugh:

15 קילו מאז אחי
ThaiB0X מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 29-08-07, 17:28   #28
barak
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Moshe
התבלבלת בלינקים
בקשר להשמנה לאחר שאיבת שומן:
http://www.starmed.co.il/PlasticSurgery/Liposuction.

ד"א מי שהעביר את האשכול הזה , מזה בדיוק קשור לפורום הזה...
טעות שלי. ערכתי את ההודעה, זה הקישור שאליו התכוונתי:
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3322085,00.html
barak מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 29-08-07, 17:47   #29
Moshe
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי barak
טעות שלי. ערכתי את ההודעה, זה הקישור שאליו התכוונתי:
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3322085,00.html
איפה אתה רואה ש"קל" להן לעלות את את השומן באותו אזור שנשאב? , מדובר בכתבה על שביעות הרצון של המטופלים ולא על מה שקרה בפועל.
זה שנשים שמנות פחות מרוצות זה ידוע גם למה:
1. זה יוצא לא פרופורציונלי לגוף
2. בשל סעיף 1 המנתחים לא שואבים את כ-ל השומן אלא משאירים במקצת כדי שזה יראה נורמלי

בכל מקרה אם הורסים תא שומן צריך השמנה כבירה כדי להחזיר את אותו התא וכשהוא יחזור סיכוי קלוש שיהיו לך יותר תאי שומן מאשר אחרי השאיבה.
ישן 29-08-07, 17:53   #30
Shady's_Soldier
חבר פעיל

אני מניח שזה בגלל שבזמן תחרות, המתחרים מגיעים לאחוזי שומן נמוכים מאוד שאיתם הם נראים לא נורמליים (עם כמה שאפשר להיראות נורמלי עם מסה כזאת...) מלבד זה, אני זוכר שאלי אהנה אמר פעם ברעיון שכשאתה ב4% שומן קשה לך להחלים, יכול להיות שאם הם יהיו על אחוז ממש נמוך במשך כל החיים הם יהיו יותר חשופים למחלות.
Shady's_Soldier מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 29-08-07, 19:28   #31
אור
חבר פעיל

יש לזה תשובה, לשאלה למה מפתחי גוף לא שואבים שומן ב5-6 אחוז, מאיפה הם בידיוק ישאבו?
אין כבר הרבה שומן במצב כזה, מה שיש לשאוב מפוזר בצורה די שווה בכל חלקי הגוף, איך בידיוק הם ישאבו? מהבטן? מהתחת? מהמותניים? מהרגליים? יחוררו את כל הגוף? אני לא חושב, מה גם שקצב ההחלמה הוא איטי וזה יפגע להם בהכנות לתחרות, מה גם תחשוב העור ממש "דבוק" לשריר באחוזים כאלו, אני מאמין שזה יפגע מאוד באסתטיקה, יכול לגרום נזקים( בצקות וכו' ), ותחפש בגוגל על אנשים עם אחוזי שומן נמוכים ששואבים שומן, אני חושב שיש לכך תופעות לוואי..

אבקות חלבון
אור מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 29-08-07, 19:32   #32
Moshe
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי אור
יש לזה תשובה, לשאלה למה מפתחי גוף לא שואבים שומן ב5-6 אחוז, מאיפה הם בידיוק ישאבו?
אין כבר הרבה שומן במצב כזה, מה שיש לשאוב מפוזר בצורה די שווה בכל חלקי הגוף, איך בידיוק הם ישאבו? מהבטן? מהתחת? מהמותניים? מהרגליים? יחוררו את כל הגוף? אני לא חושב, מה גם שקצב ההחלמה הוא איטי וזה יפגע להם בהכנות לתחרות, מה גם תחשוב העור ממש "דבוק" לשריר באחוזים כאלו, אני מאמין שזה יפגע מאוד באסתטיקה, יכול לגרום נזקים( בצקות וכו' ), ותחפש בגוגל על אנשים עם אחוזי שומן נמוכים ששואבים שומן, אני חושב שיש לכך תופעות לוואי..
זה הקטע , גם דיברתי על זה עם גיל פעם ...
כשעדיף הרבה יותר לשאוב על אחוזים נמוכים כי הגישה לתאי השומן שם הרבה יותר טובה ונגישה..
אתה בעצם לא שואב כמעט שומן באחוזים הללו אלא שוב את התאים עצמם משמע יותר סיכויים שהם לא יחזרו כי אתה פוגע בהם יותר והורס אותם.
בצקות אני לא חושב כי אם הוא עושה חיטוב מסה חיטוב מסה כמה פעמים בשנה ועולה דרסטית מאוד במשקל ויורד ככה שהעור שלו אלסטי והגוף שלו רגיל לעלות נוזלים וזה לא שנוצר שם ווקום (כי שוב אנו שואבים על אחוז נמוך ככה שאין ממה מה שיהיה בין לבין).
הדבר היחיד שאני חושב עליו שיכול להיות נמק שומני שיכול להרוס למפתח גוף קריירה שלמה ולכן הסיכון לא נלקח , זהו הגורם היחידי שאני חושב עליו אבל אלו דברים ממש נדירים שאפשר לתקנם.
ישן 29-08-07, 19:52   #33
V.G
חבר פעיל

שלח הודעה דרך ICQ אל V.G

די לדבר שטויות!!! יש דבר כזה שנקרא גנטיקה!!! וגם אם אתה הורס תאי שומן הגנים שלך יורו לגוף שלך לייצר עוד תאי שומן במוקדם או במאוחר!!!
זה כמו שאחרי שהשיניים נופלות לזקנים בגייל מאוחר יותר הכל מתחיל לצמוח מחדש... למה? כי זה כתוב בספר הקודש של הגנום האנושי =]
ככה נוצרנו ונועדנו להיות בנויים!! ולכן שום דבר לא יעזור אם יש לך גנטיקה של אדם שמן אתה תהיה אדם שמן אלא אם כן תדאג להיות במאזן שלילי כל החיים ולא לתת לשומן להווצר!!! בקיצור חלאס לדבר שטויות בלי ידע מעמיק בביולוגיה... לפעמים זה מטריף...

מאסההה!!!

קלטו כבר יש אנשים שמנים ויש כאלה שהם פשוט במאסה!!
יש חטובים ויש שחיפים!!!
אז לכל השחיפים בעולם חלאס לחוש משהו! כי אתם לא!!
V.G מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 29-08-07, 19:57   #34
trx--->sus
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

איפה נעלם bigbite או גלעד שיגיבו בתור מתחרים
ישן 29-08-07, 20:13   #35
Moshe
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי v.g
די לדבר שטויות!!! יש דבר כזה שנקרא גנטיקה!!! וגם אם אתה הורס תאי שומן הגנים שלך יורו לגוף שלך לייצר עוד תאי שומן במוקדם או במאוחר!!!
זה כמו שאחרי שהשיניים נופלות לזקנים בגייל מאוחר יותר הכל מתחיל לצמוח מחדש... למה? כי זה כתוב בספר הקודש של הגנום האנושי =]
ככה נוצרנו ונועדנו להיות בנויים!! ולכן שום דבר לא יעזור אם יש לך גנטיקה של אדם שמן אתה תהיה אדם שמן אלא אם כן תדאג להיות במאזן שלילי כל החיים ולא לתת לשומן להווצר!!! בקיצור חלאס לדבר שטויות בלי ידע מעמיק בביולוגיה... לפעמים זה מטריף...
מאיפה יצאת , אתה מדבר שטויות ברמות על , תחזור לקרוא ספרים בביולוגיה
ישן 29-08-07, 20:20   #36
V.G
חבר פעיל

שלח הודעה דרך ICQ אל V.G

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Moshe
מאיפה יצאת , אתה מדבר שטויות ברמות על , תחזור לקרוא ספרים בביולוגיה
יש דבר כזה שנקרא חלוקת התא... תאי שומן הם מתחלקים!!! אתה רוצה לריב עם הדוד? (100 סופי ב3 יח"ל הראשונות של ביולוגיה... מצפה לתוצאה דומה ב6 יח"ל שנשארו לי... וגם אבא עם תואר מתקדם בביולוגיה... ואני משתטף כבר עכשיו במחקר בביוטכנולוגיה על צמחים ... אז אל תאיר לי סתם על ידע בביולוגיה כי השנה אני הולך להוציא מאמר מדעי ראשון ואני עדיין תלמיד תיכון...)
וכל תהליך כזה של שאיבת שומן הוא הפיך... ואתה יכול לראות לא מעט אנשים שעשו שאיבת שומן וחזרו להיות שמנים!!! :closedeyes:
אגב אכן בתקופה הראשונה לא יהיה שם תאי שומן והשומן יאגר במקומות אחרים בגוף...
אך בסופו של דבר הגוף ישחזר את התאים... תקופה ראשונה יכולה להיות שנים רבות...

בקיצור תלמד ביולוגיה ואל תדבר שטויות... אתה מזכיר לי את חבר שלי שהתערב איתי היום על 100 שקל ששומן הופך לשריר... הוא לא מבין שזה שני סוגים שונים של רקמות כי שומנים זה ליפידים ושריר זה שרשרת של חומצות אמיניות במבנה שלישוני... וששריר לא יהפוך לשומן בחיים כי זה דברים שונים....

עכשיו לגבי מה שסימנת לי לא ראיתי שהדגשת שם דברים אני יענה לך על זה... סבא בן 90 מתחיל לגדל שיניים מחדש!!! הגוף מתחיל לגדל את השיניים!! לסבתא שלי למשל התחילו בגיל 80 לצמוח שיני חלב!!!

ואם לבנאדם יש נטייה קשה להשמנה אם הוא לא ישמור על עצמו במאזן כלורי שלילי הוא ישמין (קשה להם מאוד להיות במאזן נייטראלי...) אני גם את זה מכיר יותר מסיפורים משפחתיים ופחות מהלימודים...

מאסההה!!!

יש חטובים ויש שחיפים!!!
V.G מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 29-08-07, 20:35   #37
Moshe
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי V.G
יש דבר כזה שנקרא חלוקת התא... תאי שומן הם מתחלקים!!! אתה רוצה לריב עם הדוד? (100 סופי ב3 יח"ל הראשונות של ביולוגיה... מצפה לתוצאה דומה ב6 יח"ל שנשארו לי... וגם אבא עם תואר מתקדם בביולוגיה... ואני משתטף כבר עכשיו במחקר בביוטכנולוגיה על צמחים עם ד"ר שמי דרורה... אז אל תאיר לי סתם על ידע בביולוגיה כי השנה אני הולך להוציא מאמר מדעי ראשון ואני עדיין תלמיד תיכון...)
וכל תהליך כזה של שאיבת שומן הוא הפיך... ואתה יכול לראות לא מעט אנשים שעשו שאיבת שומן וחזרו להיות שמנים!!! :closedeyes:

בקיצור תלמד ביולוגיה ואל תדבר שטויות... אתה מזכיר לי את חבר שלי שהתערב איתי היום על 100 שקל ששומן הופך לשריר... הוא לא מבין שזה שני סוגים שונים של רקמות כי שומנים זה ליפידים ושריר זה שרשרת של חומצות אמיניות במבנה שלישוני... וששריר לא יהפוך לשומן בחיים כי זה דברים שונים....

עכשיו לגבי מה שסימנת לי לא ראיתי שהדגשת שם דברים אני יענה לך על זה... סבא בן 90 מתחיל לגדל שיניים מחדש!!! הגוף מתחיל לגדל את השיניים!! לסבתא שלי למשל התחילו בגיל 80 לצמוח שיני חלב!!!

ואם לבנאדם יש נטייה קשה להשמנה אם הוא לא ישמור על עצמו במאזן כלורי שלילי הוא ישמין (קשה להם מאוד להיות במאזן נייטראלי...) אני גם את זה מכיר יותר מסיפורים משפחתיים ופחות מהלימודים...
די לך תשתה אבקת חלבון ותחשב שזה סטרואיד...
יהיה בסדר אחשלו , מורות לביולוגיה 3 יח"ל , רחוק מאוד מפרופסור שעבר יותר מ10 שנות לימוד..
(הבאתי הוכחה כמה תגובות למעלה).
ישן 29-08-07, 20:39   #38
MagneZium
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי V.G
יש דבר כזה שנקרא חלוקת התא... תאי שומן הם מתחלקים!!! אתה רוצה לריב עם הדוד? (100 סופי ב3 יח"ל הראשונות של ביולוגיה... מצפה לתוצאה דומה ב6 יח"ל שנשארו לי... וגם אבא עם תואר מתקדם בביולוגיה... ואני משתטף כבר עכשיו במחקר בביוטכנולוגיה על צמחים עם ד"ר שמי דרורה... אז אל תאיר לי סתם על ידע בביולוגיה כי השנה אני הולך להוציא מאמר מדעי ראשון ואני עדיין תלמיד תיכון...)

חחחחחחחחחחחחחחחחחחח מזה חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אז מה עד גיל 80 סבא שלך שתה מטרנה?<? חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
ישן 29-08-07, 20:44   #39
V.G
חבר פעיל

שלח הודעה דרך ICQ אל V.G

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Moshe
די לך תשתה אבקת חלבון ותחשב שזה סטרואיד...
יהיה בסדר אחשלו , מורות לביולוגיה 3 יח"ל , רחוק מאוד מפרופסור שעבר יותר מ10 שנות לימוד..
(הבאתי הוכחה כמה תגובות למעלה).
די להתנשא ולחשוב שאתה פרופסור... תאמין לי שד"ר לביולוגיה לא הייתה לוקחת אותי סתם למחקר שלה... טפו ועוד פתרתי את הבעיה הנחקרת ובגלל זה גם יצא בעוד כשנה מאמר מדעי... סיימנו את החלק של הניסוי... וב3 יח"ל זה ההתחלה... מה לעשות שצריך בגרות כרשת בטחון כי אם הייתי לומד רק בפתוחהה והייתי מקבל ציונים נכשלים הייתי נשאר בלי כלום בלי בגרות ובלי אפשרות להתחיל ללמוד לימודים אקדמיים... אז בגלל זה אני עושה את הבגרויות (בעיקר כי אמא לא רוצה לקחת את הסיכון הזה)
ואבקת חלבון אני כן לוקח ואני ממש יודע בדיוק מה יש שם... לא הייתי לוקח משהו שאני לא יודע מה הוא...
תאי שומן הם מתחלקים ואפשר להוכיח את זה בניסוי במעבדה... והגוף כן ישחזר אותם עם השנים... כמו שאומרים ששינים "בשריות" השינים הקבעות לא גדלות מחדש עובדה שבסופו של דבר הן כן מתחילות לצמוח בגיל מאוחר... כך גם זה...נכון שהסרה של תאים מונע את האגירה שם של שומן למשך תקופה ארוכה כי אין שם תאי שומן לצבור את השומן... אך עם הזמן התאים יתחלקו במקום וישחזרו את עצמם.... תאי שומן הם לא כמו תאי עצב מסוג מסויים שלא משחזרים את עצמם כלל ולכן פגיעה מוחית עשויה להיות בלתי הפיכה...
בקיצור... יש לך מה ללמוד כמו שלי יש עוד מה ללמוד... פשוט אל תקבע דיעות על אנשים בלי לדעת על מה הם מדברים... חלוקה בתאי שומן אכן אפשרית...

מאסההה!!!

יש חטובים ויש שחיפים!!!
V.G מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 29-08-07, 20:44   #40
V.G
חבר פעיל

שלח הודעה דרך ICQ אל V.G

ציטוט:
פורסם במקור על ידי MagneZium
חחחחחחחחחחחחחחחחחחח מזה חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אז מה עד גיל 80 סבא שלך שתה מטרנה?<? חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
שיניים מלאכותיות מכיר את ההמצאה?

מאסההה!!!

יש חטובים ויש שחיפים!!!
V.G מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה